Terug naar rijscholen

Rijschool Winters

OMMEN

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies4120 geslaagd48,8%3020 geslaagd66,7%
Handgeschakeld4120 geslaagd48,8%3020 geslaagd66,7%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
48,8% 20 van 41 geslaagd
Herexamens
66,7% 20 van 30 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
48,8% 20 van 41 geslaagd
Herexamens
66,7% 20 van 30 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 57,8%2014-10-01 / 2015-09-30: 73,9%2015-01-01 / 2015-12-31: 57,4%2015-01-01 / 2015-12-31: 65,2%2015-04-01 / 2016-03-31: 55,8%2015-04-01 / 2016-03-31: 56,7%2015-07-01 / 2016-06-30: 48,9%2015-07-01 / 2016-06-30: 50%2015-10-01 / 2016-09-30: 58,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 58,3%2016-01-01 / 2016-12-31: 48,9%2016-01-01 / 2016-12-31: 64,9%2016-04-01 / 2017-03-31: 49%2016-04-01 / 2017-03-31: 57,5%2016-07-01 / 2017-06-30: 45,5%2016-07-01 / 2017-06-30: 61,4%2016-10-01 / 2017-09-30: 36,6%2016-10-01 / 2017-09-30: 64,1%2017-01-01 / 2017-12-31: 44,2%2017-01-01 / 2017-12-31: 61,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 40,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 69,7%2017-07-01 / 2018-06-30: 45,9%2017-07-01 / 2018-06-30: 78,6%2017-10-01 / 2018-09-30: 40,5%2017-10-01 / 2018-09-30: 71,9%2018-01-01 / 2018-12-31: 43,9%2018-01-01 / 2018-12-31: 68,8%2018-04-01 / 2019-03-31: 48,8%2018-04-01 / 2019-03-31: 71,9%2018-07-01 / 2019-06-30: 55,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 64,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 62,2%2018-10-01 / 2019-09-30: 65,4%2019-01-01 / 2019-12-31: 67,4%2019-01-01 / 2019-12-31: 57,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 63,4%2019-04-01 / 2020-03-31: 55,6%2019-07-01 / 2020-06-30: 52,8%2019-07-01 / 2020-06-30: 56,5%2019-10-01 / 2020-09-30: 52,9%2019-10-01 / 2020-09-30: 50%2020-01-01 / 2020-12-31: 30,8%2020-01-01 / 2020-12-31: 51,6%2020-04-01 / 2021-03-31: 28%2020-04-01 / 2021-03-31: 51,9%2020-07-01 / 2021-06-30: 34,8%2020-07-01 / 2021-06-30: 50%2020-10-01 / 2021-09-30: 50%2020-10-01 / 2021-09-30: 52,4%2021-01-01 / 2021-12-31: 56,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 60%2021-04-01 / 2022-03-31: 60%2021-04-01 / 2022-03-31: 60%2021-07-01 / 2022-06-30: 64,9%2021-07-01 / 2022-06-30: 50%2021-10-01 / 2022-09-30: 52,9%2021-10-01 / 2022-09-30: 61,5%2022-01-01 / 2022-12-31: 53,6%2022-01-01 / 2022-12-31: 56%2022-04-01 / 2023-03-31: 62,9%2022-04-01 / 2023-03-31: 55%2022-07-01 / 2023-06-30: 61,5%2022-07-01 / 2023-06-30: 73,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 63,2%2022-10-01 / 2023-09-30: 56,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 69,2%2023-01-01 / 2023-12-31: 50%2023-04-01 / 2024-03-31: 62,1%2023-04-01 / 2024-03-31: 60%2023-07-01 / 2024-06-30: 59,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 52,6%2023-10-01 / 2024-09-30: 53,6%2023-10-01 / 2024-09-30: 52,2%2024-01-01 / 2024-12-31: 54,8%2024-01-01 / 2024-12-31: 64%2024-04-01 / 2025-03-31: 56,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 56,5%2024-06-01 / 2025-06-30: 51,7%2024-06-01 / 2025-06-30: 60,9%2024-10-01 / 2025-09-30: 54,8%2024-10-01 / 2025-09-30: 66,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 46,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 60,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 47,4%2025-04-01 / 2026-03-31: 66,7%2025-07-01 / 2026-06-30: 48,8%2025-07-01 / 2026-06-30: 66,7%
Eerste poging48,8%41 examens
Herexamens66,7%30 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-304148,8%3066,7%
2025-04-01 / 2026-03-313847,4%2766,7%
2025-01-01 / 2025-12-313046,7%2360,9%
2024-10-01 / 2025-09-303154,8%2466,7%
2024-06-01 / 2025-06-302951,7%2360,9%
2024-04-01 / 2025-03-313256,3%2356,5%
2024-01-01 / 2024-12-313154,8%2564%
2023-10-01 / 2024-09-302853,6%2352,2%
2023-07-01 / 2024-06-302759,3%1952,6%
2023-04-01 / 2024-03-312962,1%2060%
2023-01-01 / 2023-12-313969,2%2050%
2022-10-01 / 2023-09-303863,2%1656,3%
2022-07-01 / 2023-06-303961,5%1973,7%
2022-04-01 / 2023-03-313562,9%2055%
2022-01-01 / 2022-12-312853,6%2556%
2021-10-01 / 2022-09-303452,9%2661,5%
2021-07-01 / 2022-06-303764,9%2450%
2021-04-01 / 2022-03-313560%2560%
2021-01-01 / 2021-12-313256,3%2060%
2020-10-01 / 2021-09-302650%2152,4%
2020-07-01 / 2021-06-302334,8%3250%
2020-04-01 / 2021-03-312528%2751,9%
2020-01-01 / 2020-12-312630,8%3151,6%
2019-10-01 / 2020-09-303452,9%3450%
2019-07-01 / 2020-06-303652,8%2356,5%
2019-04-01 / 2020-03-314163,4%2755,6%
2019-01-01 / 2019-12-314667,4%2657,7%
2018-10-01 / 2019-09-304562,2%2665,4%
2018-07-01 / 2019-06-304755,3%3164,5%
2018-04-01 / 2019-03-314348,8%3271,9%
2018-01-01 / 2018-12-314143,9%3268,8%
2017-10-01 / 2018-09-304240,5%3271,9%
2017-07-01 / 2018-06-303745,9%2878,6%
2017-04-01 / 2018-03-313740,5%3369,7%
2017-01-01 / 2017-12-314344,2%3961,5%
2016-10-01 / 2017-09-304136,6%3964,1%
2016-07-01 / 2017-06-304445,5%4461,4%
2016-04-01 / 2017-03-314949%4057,5%
2016-01-01 / 2016-12-314548,9%3764,9%
2015-10-01 / 2016-09-304658,7%3658,3%
2015-07-01 / 2016-06-304548,9%3250%
2015-04-01 / 2016-03-314355,8%3056,7%
2015-01-01 / 2015-12-314757,4%2365,2%
2014-10-01 / 2015-09-304557,8%2373,9%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Zwolle.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Zwolle
Eerste poging 48,8% 41 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Zwolle 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Welkom op de site van Rijschool Winters! Ben je op zoek naar een gezellige en goede rijschool? Dan ben je hier aan het juiste adres! Ik (Klaas) help je, op een leuke manier, snel en veilig je autorijbewijs te halen. Rijschool WintersWeegbreestraat 387731VZ OmmenT : 0529-456484/ 06 20904901E : [email protected] : www.rijschoolwinters.nlKvK nummer: 08226598BTW nummer: NL099514758B01

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 65,00 per les (lesduur niet vermeld)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Auto rijlessen per uur € 65,00
Kosten rijschool praktijk examen Inclusief 1 uur les € 118,00
Kosten rijschool ( Inclusief 1 uur les) € 120,00
Praktijk examen B (CBR) € 143,50
Praktijk examen B faalangst (CBR) € 202,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
5658Z7
Adres
Weegbreestraat 38
7731VZ OMMEN
Telefoon
+31529456484
E-mail
[email protected]
Website
rijschoolwinters.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Zwolle (Branderweg 15)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.