Terug naar rijscholen

Rijschool Sanna

NIJVERDAL

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies128 geslaagd66,7%64 geslaagd66,7%
Handgeschakeld128 geslaagd66,7%64 geslaagd66,7%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
66,7% 8 van 12 geslaagd
Herexamens
66,7% 4 van 6 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
66,7% 8 van 12 geslaagd
Herexamens
66,7% 4 van 6 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 33,3%2014-10-01 / 2015-09-30: 33,3%2015-01-01 / 2015-12-31: 33,3%2015-01-01 / 2015-12-31: 57,1%2015-04-01 / 2016-03-31: 30%2015-04-01 / 2016-03-31: 50%2015-07-01 / 2016-06-30: 28,6%2015-07-01 / 2016-06-30: 60%2015-10-01 / 2016-09-30: 12,5%2015-10-01 / 2016-09-30: 66,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 18,2%2016-01-01 / 2016-12-31: 60%2016-04-01 / 2017-03-31: 25%2016-04-01 / 2017-03-31: 72,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 25%2016-07-01 / 2017-06-30: 77,8%2016-10-01 / 2017-09-30: 37,5%2016-10-01 / 2017-09-30: 80%2017-01-01 / 2017-12-31: 57,1%2017-01-01 / 2017-12-31: 66,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 56,3%2017-04-01 / 2018-03-31: 50%2017-07-01 / 2018-06-30: 57,1%2017-07-01 / 2018-06-30: 60%2017-10-01 / 2018-09-30: 63,2%2017-10-01 / 2018-09-30: 50%2018-01-01 / 2018-12-31: 50%2018-01-01 / 2018-12-31: 50%2018-04-01 / 2019-03-31: 40%2018-04-01 / 2019-03-31: 25%2018-07-01 / 2019-06-30: 28,6%2018-07-01 / 2019-06-30: 25%2018-10-01 / 2019-09-30: 30%2018-10-01 / 2019-09-30: 40%2019-01-01 / 2019-12-31: 41,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 28,6%2019-04-01 / 2020-03-31: 41,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 37,5%2019-07-01 / 2020-06-30: 36,4%2019-07-01 / 2020-06-30: 37,5%2019-10-01 / 2020-09-30: 33,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 40%2020-01-01 / 2020-12-31: 36,4%2020-01-01 / 2020-12-31: 66,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-04-01 / 2021-03-31: 83,3%2020-07-01 / 2021-06-30: 41,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 66,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 41,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 55,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 23,1%2021-01-01 / 2021-12-31: 46,7%2021-04-01 / 2022-03-31: 35,3%2021-04-01 / 2022-03-31: 52,9%2021-07-01 / 2022-06-30: 41,2%2021-07-01 / 2022-06-30: 50%2021-10-01 / 2022-09-30: 42,1%2021-10-01 / 2022-09-30: 50%2022-01-01 / 2022-12-31: 61,5%2022-01-01 / 2022-12-31: 50%2022-04-01 / 2023-03-31: 54,5%2022-04-01 / 2023-03-31: 42,9%2022-07-01 / 2023-06-30: 45,5%2022-07-01 / 2023-06-30: 57,1%2022-10-01 / 2023-09-30: 50%2022-10-01 / 2023-09-30: 50%2023-01-01 / 2023-12-31: 50%2023-01-01 / 2023-12-31: 40%2023-04-01 / 2024-03-31: 44,4%2023-04-01 / 2024-03-31: 42,9%2023-07-01 / 2024-06-30: 66,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 28,6%2023-10-01 / 2024-09-30: 45,5%2023-10-01 / 2024-09-30: 57,1%2024-01-01 / 2024-12-31: 45,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 75%2024-04-01 / 2025-03-31: 55,6%2024-04-01 / 2025-03-31: 58,3%2024-06-01 / 2025-06-30: 58,8%2024-06-01 / 2025-06-30: 53,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 66,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 42,9%2025-01-01 / 2025-12-31: 71,4%2025-01-01 / 2025-12-31: 30,8%2025-04-01 / 2026-03-31: 63,6%2025-04-01 / 2026-03-31: 44,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 66,7%2025-07-01 / 2026-06-30: 66,7%
Eerste poging66,7%12 examens
Herexamens66,7%6 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-301266,7%666,7%
2025-04-01 / 2026-03-311163,6%944,4%
2025-01-01 / 2025-12-311471,4%1330,8%
2024-10-01 / 2025-09-301566,7%1442,9%
2024-06-01 / 2025-06-301758,8%1553,3%
2024-04-01 / 2025-03-311855,6%1258,3%
2024-01-01 / 2024-12-311145,5%875%
2023-10-01 / 2024-09-301145,5%757,1%
2023-07-01 / 2024-06-30966,7%728,6%
2023-04-01 / 2024-03-31944,4%742,9%
2023-01-01 / 2023-12-311050%540%
2022-10-01 / 2023-09-30850%650%
2022-07-01 / 2023-06-301145,5%757,1%
2022-04-01 / 2023-03-311154,5%742,9%
2022-01-01 / 2022-12-311361,5%850%
2021-10-01 / 2022-09-301942,1%1450%
2021-07-01 / 2022-06-301741,2%1450%
2021-04-01 / 2022-03-311735,3%1752,9%
2021-01-01 / 2021-12-311323,1%1546,7%
2020-10-01 / 2021-09-301241,7%955,6%
2020-07-01 / 2021-06-301241,7%966,7%
2020-04-01 / 2021-03-311050%683,3%
2020-01-01 / 2020-12-311136,4%966,7%
2019-10-01 / 2020-09-30933,3%1040%
2019-07-01 / 2020-06-301136,4%837,5%
2019-04-01 / 2020-03-311241,7%837,5%
2019-01-01 / 2019-12-311241,7%728,6%
2018-10-01 / 2019-09-301030%540%
2018-07-01 / 2019-06-30728,6%425%
2018-04-01 / 2019-03-311040%425%
2018-01-01 / 2018-12-311250%250%
2017-10-01 / 2018-09-301963,2%450%
2017-07-01 / 2018-06-302157,1%560%
2017-04-01 / 2018-03-311656,3%450%
2017-01-01 / 2017-12-311457,1%666,7%
2016-10-01 / 2017-09-30837,5%580%
2016-07-01 / 2017-06-30825%977,8%
2016-04-01 / 2017-03-311225%1172,7%
2016-01-01 / 2016-12-311118,2%1060%
2015-10-01 / 2016-09-30812,5%966,7%
2015-07-01 / 2016-06-30728,6%560%
2015-04-01 / 2016-03-311030%850%
2015-01-01 / 2015-12-31933,3%757,1%
2014-10-01 / 2015-09-30933,3%933,3%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Almelo #16van 38

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Almelo
Vergelijkingsscore 45,3/100
Eerste poging 66,7% 12 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Almelo 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Meri
5/5
Ik heb met veel plezier rijles gehad bij Alen van Rijschool Sanna. Hij legt alles rustig en duidelijk uit, waardoor ik mij snel op mijn…
Lees verder op Google
Just in game
5/5
Prima gast en goede les, verteld je precies wat je moet doen voor het examen precies zoals de examinators dat willen. Is streng wanneer dat…
Lees verder op Google
Callyon
5/5
Zeker een aanrader! Ik heb de rijlessen als heel fijn ervaren. De rijinstructeur neemt echt de tijd voor je, heeft veel geduld en zorgt ervoor…
Lees verder op Google
Gerlach Doosje
5/5
Geweldige rijschool! Hele gezellige man, altijd gezellig gehad. Hij legt goed uit en neemt graag de tijd voor je. Ik kan deze rijschool aan iedereen…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Rijschool Sanna is een onderneming die rijlessen aanbiedt in Nijverdal, Almelo, Rijssen en directe omgeving. Dus ook o.a. in Hellendoorn, Wierden, Raalte, Lemelerveld, Vriezenveen en Luttenberg en tevens een van de meest voordelige rijscholen in Twente. Wij staan voor professionaliteit, kwaliteit, klantgerichtheid en het optimaliseren van de slagingskans voor het behalen van je rijbewijs. JIJ staat bij ons centraal. Lessen bij Rijschool Sanna betekent lessen op een manier die het beste bij jou past en in jouw eigen tempo, zodat jij op een effectieve en ontspannen manier zo snel mogelijk je rijbewijs kunt halen. Bij Rijschool Sanna kun je ook terecht voor de theorielessen, voor 2Todrive ( lessen vanaf 16,5 jaar) en voor de RIS ( Rijopleiding In Stappen). Heb je last van faalangst? Bij Rijschool Sanna kunnen wij je hierbij ondersteunen met een certificeerde faalangstrijinstructeur, zodat jij op een zo ontspannen mogelijke manier je praktijkexamen,faalangstexamen kunt afleggen. Wil je meer weten over Rijschool Sanna? Neem dan contact op met ons. Je kunt het contactformulier invullen, dan bellen we je zo snel mogelijk terug. Je kunt ons ook mailen, appen of bellen. Ook voor het aanvragen van een proefrijles, kun je contact met ons opnemen.

Lees verder op de website van de rijschool ↗
  • Spoedcursus
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 63,33 per uur (€ 95,00 / 90 min)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Rijles in het pakket € 60,00
Losse les 60 minuten 60 min € 65,00€ 65,00
Losse les 90 minuten 90 min € 95,00€ 63,33
Actiepakket incl. theoriecursus, lesmateriaal, theorie examen€ 1.998,00
Pakket 3 / meest gevraagd € 2.778,00
Pakket 4 € 3.078,00
Proefles € 40,00
Faalangst of BNOR examen + een uur rijles incl. faalangstexamen€ 349,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–20:00
Dinsdag
08:00–20:00
Woensdag
08:00–20:00
Donderdag
08:00–20:00
Vrijdag
08:00–20:00
Zaterdag
08:30–18:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
7692W2
Adres
Kruidenlaan 24
7443GM NIJVERDAL
Telefoon
+31548621090
E-mail
[email protected]
Website
rijschoolsanna.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Almelo (Bedrijvenpark Twente 305)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.