Terug naar rijscholen

Xpert Autorijschool

HARDERWIJKAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies154 geslaagd26,7%175 geslaagd29,4%
Handgeschakeld62 geslaagd33,3%63 geslaagd50%
Automaat92 geslaagd22,2%112 geslaagd18,2%

Alle transmissies

Eerste examens
26,7% 4 van 15 geslaagd
Herexamens
29,4% 5 van 17 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
33,3% 2 van 6 geslaagd
Herexamens
50% 3 van 6 geslaagd

Automaat

Eerste examens
22,2% 2 van 9 geslaagd
Herexamens
18,2% 2 van 11 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 20%2014-10-01 / 2015-09-30: 42,9%2015-01-01 / 2015-12-31: 33,3%2015-01-01 / 2015-12-31: 42,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 42,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 40%2015-07-01 / 2016-06-30: 50%2015-07-01 / 2016-06-30: 30%2015-10-01 / 2016-09-30: 44,4%2015-10-01 / 2016-09-30: 40%2016-01-01 / 2016-12-31: 28,6%2016-01-01 / 2016-12-31: 33,3%2016-04-01 / 2017-03-31: 33,3%2016-04-01 / 2017-03-31: 41,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 14,3%2016-07-01 / 2017-06-30: 60%2016-10-01 / 2017-09-30: 11,1%2016-10-01 / 2017-09-30: 54,5%2017-01-01 / 2017-12-31: 9,1%2017-01-01 / 2017-12-31: 53,8%2017-04-01 / 2018-03-31: 18,2%2017-04-01 / 2018-03-31: 50%2017-07-01 / 2018-06-30: 30,8%2017-07-01 / 2018-06-30: 35,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 28,6%2017-10-01 / 2018-09-30: 26,7%2018-01-01 / 2018-12-31: 41,7%2018-01-01 / 2018-12-31: 15,8%2018-04-01 / 2019-03-31: 36,4%2018-04-01 / 2019-03-31: 10,5%2018-07-01 / 2019-06-30: 25%2018-07-01 / 2019-06-30: 12,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 50%2018-10-01 / 2019-09-30: 20%2019-01-01 / 2019-12-31: 25%2019-01-01 / 2019-12-31: 18,2%2019-04-01 / 2020-03-31: 0%2019-04-01 / 2020-03-31: 25%2019-07-01 / 2020-06-30: 33,3%2019-07-01 / 2020-06-30: 25%2019-10-01 / 2020-09-30: 50%2019-10-01 / 2020-09-30: 20,8%2020-01-01 / 2020-12-31: 46,2%2020-01-01 / 2020-12-31: 24,1%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-04-01 / 2021-03-31: 20,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 46,2%2020-07-01 / 2021-06-30: 19,4%2020-10-01 / 2021-09-30: 30%2020-10-01 / 2021-09-30: 16,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 42,9%2021-01-01 / 2021-12-31: 20%2021-04-01 / 2022-03-31: 35%2021-04-01 / 2022-03-31: 21,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 22,2%2021-07-01 / 2022-06-30: 28%2021-10-01 / 2022-09-30: 25,8%2021-10-01 / 2022-09-30: 40%2022-01-01 / 2022-12-31: 16,1%2022-01-01 / 2022-12-31: 37,5%2022-04-01 / 2023-03-31: 20%2022-04-01 / 2023-03-31: 39,6%2022-07-01 / 2023-06-30: 22,6%2022-07-01 / 2023-06-30: 39,2%2022-10-01 / 2023-09-30: 12,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 34%2023-01-01 / 2023-12-31: 18,8%2023-01-01 / 2023-12-31: 34%2023-04-01 / 2024-03-31: 15,4%2023-04-01 / 2024-03-31: 27,1%2023-07-01 / 2024-06-30: 25%2023-07-01 / 2024-06-30: 23,9%2023-10-01 / 2024-09-30: 38,9%2023-10-01 / 2024-09-30: 23,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 42,9%2024-01-01 / 2024-12-31: 20,6%2024-04-01 / 2025-03-31: 53,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 31,8%2024-06-01 / 2025-06-30: 50%2024-06-01 / 2025-06-30: 46,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 43,8%2024-10-01 / 2025-09-30: 50%2025-01-01 / 2025-12-31: 35,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 50%2025-04-01 / 2026-03-31: 30,8%2025-04-01 / 2026-03-31: 37,5%2025-07-01 / 2026-06-30: 26,7%2025-07-01 / 2026-06-30: 29,4%
Eerste poging26,7%15 examens
Herexamens29,4%17 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-301526,7%1729,4%
2025-04-01 / 2026-03-311330,8%1637,5%
2025-01-01 / 2025-12-311435,7%1650%
2024-10-01 / 2025-09-301643,8%1250%
2024-06-01 / 2025-06-301450%1546,7%
2024-04-01 / 2025-03-311553,3%2231,8%
2024-01-01 / 2024-12-311442,9%3420,6%
2023-10-01 / 2024-09-301838,9%4323,3%
2023-07-01 / 2024-06-302425%4623,9%
2023-04-01 / 2024-03-312615,4%4827,1%
2023-01-01 / 2023-12-313218,8%4734%
2022-10-01 / 2023-09-303212,5%4734%
2022-07-01 / 2023-06-303122,6%5139,2%
2022-04-01 / 2023-03-313520%4839,6%
2022-01-01 / 2022-12-313116,1%4037,5%
2021-10-01 / 2022-09-303125,8%3540%
2021-07-01 / 2022-06-302722,2%2528%
2021-04-01 / 2022-03-312035%2321,7%
2021-01-01 / 2021-12-311442,9%2020%
2020-10-01 / 2021-09-301030%2416,7%
2020-07-01 / 2021-06-301346,2%3619,4%
2020-04-01 / 2021-03-311250%2920,7%
2020-01-01 / 2020-12-311346,2%2924,1%
2019-10-01 / 2020-09-301050%2420,8%
2019-07-01 / 2020-06-30333,3%1225%
2019-04-01 / 2020-03-3130%1225%
2019-01-01 / 2019-12-31425%1118,2%
2018-10-01 / 2019-09-30450%1520%
2018-07-01 / 2019-06-30825%1612,5%
2018-04-01 / 2019-03-311136,4%1910,5%
2018-01-01 / 2018-12-311241,7%1915,8%
2017-10-01 / 2018-09-301428,6%1526,7%
2017-07-01 / 2018-06-301330,8%1435,7%
2017-04-01 / 2018-03-311118,2%1250%
2017-01-01 / 2017-12-31119,1%1353,8%
2016-10-01 / 2017-09-30911,1%1154,5%
2016-07-01 / 2017-06-30714,3%1060%
2016-04-01 / 2017-03-31633,3%1241,7%
2016-01-01 / 2016-12-31728,6%1233,3%
2015-10-01 / 2016-09-30944,4%1040%
2015-07-01 / 2016-06-30850%1030%
2015-04-01 / 2016-03-31742,9%1040%
2015-01-01 / 2015-12-31633,3%742,9%
2014-10-01 / 2015-09-30520%742,9%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Harderwijk.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Harderwijk
Eerste poging 26,7% 15 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Harderwijk 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Rijschool Xpert is dé vertrouwde rijschool in Harderwijk en omgeving, waar kwaliteit en betaalbaarheid samenkomen. Onze instructeur heeft jarenlange ervaring en begeleidt je met geduld, persoonlijke aandacht en deskundigheid zodat je vol vertrouwen de weg op gaat. Bovendien zijn wij uiterst flexibel in het plannen van je lessen, zodat jij je rijopleiding perfect kunt combineren met je drukke leven. Bij Rijschool Xpert krijg je meer dan rijles: je krijgt een partner die met je meedenkt en jou helpt om snel en veilig je rijbewijs te halen!

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Rijbewijs fixen Actie loopt snel af € 1.095,00
Pakket Start beide15 lessen € 1.195,00
Pakket Plus 20 lessen € 1.495,00
Pakket Xpert 30 lessen € 2.095,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
4442G5
Adres
Martinus Nijhoffstraat
3842LM Harderwijk
Telefoon
+31614642410
E-mail
[email protected]
Website
rijschoolxpert.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Harderwijk (Tesselschadelaan 1)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.