Terug naar rijscholen

Verkeersschool G.H. Luiten

BREDEVOORTAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies3224 geslaagd75%117 geslaagd63,6%
Handgeschakeld3224 geslaagd75%106 geslaagd60%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens11 geslaagd100%

Alle transmissies

Eerste examens
75% 24 van 32 geslaagd
Herexamens
63,6% 7 van 11 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
75% 24 van 32 geslaagd
Herexamens
60% 6 van 10 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
100% 1 van 1 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 63%2014-10-01 / 2015-09-30: 84,2%2015-01-01 / 2015-12-31: 60,9%2015-01-01 / 2015-12-31: 76,2%2015-04-01 / 2016-03-31: 62,8%2015-04-01 / 2016-03-31: 81%2015-07-01 / 2016-06-30: 51,2%2015-07-01 / 2016-06-30: 80%2015-10-01 / 2016-09-30: 60%2015-10-01 / 2016-09-30: 78,9%2016-01-01 / 2016-12-31: 62,5%2016-01-01 / 2016-12-31: 77,3%2016-04-01 / 2017-03-31: 61,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 71,4%2016-07-01 / 2017-06-30: 66,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 65,4%2016-10-01 / 2017-09-30: 60,6%2016-10-01 / 2017-09-30: 65,2%2017-01-01 / 2017-12-31: 61,5%2017-01-01 / 2017-12-31: 61,9%2017-04-01 / 2018-03-31: 64,1%2017-04-01 / 2018-03-31: 65,2%2017-07-01 / 2018-06-30: 68,9%2017-07-01 / 2018-06-30: 65,2%2017-10-01 / 2018-09-30: 69%2017-10-01 / 2018-09-30: 70,8%2018-01-01 / 2018-12-31: 65,2%2018-01-01 / 2018-12-31: 81%2018-04-01 / 2019-03-31: 66%2018-04-01 / 2019-03-31: 81,8%2018-07-01 / 2019-06-30: 59,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 87%2018-10-01 / 2019-09-30: 54,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 77,8%2019-01-01 / 2019-12-31: 51,1%2019-01-01 / 2019-12-31: 68,8%2019-04-01 / 2020-03-31: 48,8%2019-04-01 / 2020-03-31: 67,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 56,8%2019-07-01 / 2020-06-30: 70,4%2019-10-01 / 2020-09-30: 65,1%2019-10-01 / 2020-09-30: 68,2%2020-01-01 / 2020-12-31: 70,8%2020-01-01 / 2020-12-31: 66,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 68,1%2020-04-01 / 2021-03-31: 60%2020-07-01 / 2021-06-30: 66,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 50%2020-10-01 / 2021-09-30: 67,5%2020-10-01 / 2021-09-30: 52,4%2021-01-01 / 2021-12-31: 57,1%2021-01-01 / 2021-12-31: 57,1%2021-04-01 / 2022-03-31: 58,5%2021-04-01 / 2022-03-31: 67,9%2021-07-01 / 2022-06-30: 62,8%2021-07-01 / 2022-06-30: 66,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 57,8%2021-10-01 / 2022-09-30: 60,9%2022-01-01 / 2022-12-31: 57,1%2022-01-01 / 2022-12-31: 66,7%2022-04-01 / 2023-03-31: 61,4%2022-04-01 / 2023-03-31: 54,2%2022-07-01 / 2023-06-30: 54,8%2022-07-01 / 2023-06-30: 60,9%2022-10-01 / 2023-09-30: 59%2022-10-01 / 2023-09-30: 66,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 67,6%2023-01-01 / 2023-12-31: 60,9%2023-04-01 / 2024-03-31: 67,6%2023-04-01 / 2024-03-31: 59,1%2023-07-01 / 2024-06-30: 72,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 57,1%2023-10-01 / 2024-09-30: 67,6%2023-10-01 / 2024-09-30: 52,9%2024-01-01 / 2024-12-31: 69,7%2024-01-01 / 2024-12-31: 52,9%2024-04-01 / 2025-03-31: 71,9%2024-04-01 / 2025-03-31: 60%2024-06-01 / 2025-06-30: 68,8%2024-06-01 / 2025-06-30: 60%2024-10-01 / 2025-09-30: 77,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 60%2025-01-01 / 2025-12-31: 75%2025-01-01 / 2025-12-31: 69,2%2025-04-01 / 2026-03-31: 71,4%2025-04-01 / 2026-03-31: 72,7%2025-07-01 / 2026-06-30: 75%2025-07-01 / 2026-06-30: 63,6%
Eerste poging75%32 examens
Herexamens63,6%11 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303275%1163,6%
2025-04-01 / 2026-03-312871,4%1172,7%
2025-01-01 / 2025-12-313275%1369,2%
2024-10-01 / 2025-09-303577,1%1560%
2024-06-01 / 2025-06-303268,8%1560%
2024-04-01 / 2025-03-313271,9%1560%
2024-01-01 / 2024-12-313369,7%1752,9%
2023-10-01 / 2024-09-303467,6%1752,9%
2023-07-01 / 2024-06-303372,7%2157,1%
2023-04-01 / 2024-03-313767,6%2259,1%
2023-01-01 / 2023-12-313767,6%2360,9%
2022-10-01 / 2023-09-303959%2466,7%
2022-07-01 / 2023-06-304254,8%2360,9%
2022-04-01 / 2023-03-314461,4%2454,2%
2022-01-01 / 2022-12-314257,1%2466,7%
2021-10-01 / 2022-09-304557,8%2360,9%
2021-07-01 / 2022-06-304362,8%2466,7%
2021-04-01 / 2022-03-314158,5%2867,9%
2021-01-01 / 2021-12-314257,1%2157,1%
2020-10-01 / 2021-09-304067,5%2152,4%
2020-07-01 / 2021-06-304866,7%2050%
2020-04-01 / 2021-03-314768,1%1560%
2020-01-01 / 2020-12-314870,8%1866,7%
2019-10-01 / 2020-09-304365,1%2268,2%
2019-07-01 / 2020-06-303756,8%2770,4%
2019-04-01 / 2020-03-314348,8%3167,7%
2019-01-01 / 2019-12-314751,1%3268,8%
2018-10-01 / 2019-09-305554,5%2777,8%
2018-07-01 / 2019-06-305459,3%2387%
2018-04-01 / 2019-03-315366%2281,8%
2018-01-01 / 2018-12-314665,2%2181%
2017-10-01 / 2018-09-304269%2470,8%
2017-07-01 / 2018-06-304568,9%2365,2%
2017-04-01 / 2018-03-313964,1%2365,2%
2017-01-01 / 2017-12-313961,5%2161,9%
2016-10-01 / 2017-09-303360,6%2365,2%
2016-07-01 / 2017-06-303966,7%2665,4%
2016-04-01 / 2017-03-314761,7%2171,4%
2016-01-01 / 2016-12-314862,5%2277,3%
2015-10-01 / 2016-09-305060%1978,9%
2015-07-01 / 2016-06-304151,2%1580%
2015-04-01 / 2016-03-314362,8%2181%
2015-01-01 / 2015-12-314660,9%2176,2%
2014-10-01 / 2015-09-304663%1984,2%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Doetinchem #9van 46

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Doetinchem
Vergelijkingsscore 63,1/100
Eerste poging 75% 32 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Doetinchem 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Al 30 jaar een betrouwbare rijschool met een hoog slagingspercentage. U kunt bij ons terecht voor auto, motor en aanhangwagen.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Nog geen lesprijzen bekend. Vraag het actuele aanbod bij de rijschool op.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
7597W1
Adres
Stadsbroek 16
7126CR BREDEVOORT
Telefoon
+31543451939
E-mail
[email protected]
Website
verkeersschoolgerritluiten.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Doetinchem (Koopmanslaan 3)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.