Terug naar rijscholen

Verkeersschool Frank Wolfs

Moergestel

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies4030 geslaagd75%1310 geslaagd76,9%
Handgeschakeld4030 geslaagd75%1310 geslaagd76,9%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
75% 30 van 40 geslaagd
Herexamens
76,9% 10 van 13 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
75% 30 van 40 geslaagd
Herexamens
76,9% 10 van 13 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 64,3%2014-10-01 / 2015-09-30: 76,2%2015-01-01 / 2015-12-31: 62,5%2015-01-01 / 2015-12-31: 70,8%2015-04-01 / 2016-03-31: 65%2015-04-01 / 2016-03-31: 77,8%2015-07-01 / 2016-06-30: 69,4%2015-07-01 / 2016-06-30: 71,4%2015-10-01 / 2016-09-30: 65,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 65,5%2016-01-01 / 2016-12-31: 68,3%2016-01-01 / 2016-12-31: 66,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 66,1%2016-04-01 / 2017-03-31: 59,1%2016-07-01 / 2017-06-30: 67,9%2016-07-01 / 2017-06-30: 62,5%2016-10-01 / 2017-09-30: 74,5%2016-10-01 / 2017-09-30: 64,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 70,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 70%2017-04-01 / 2018-03-31: 71,9%2017-04-01 / 2018-03-31: 73,7%2017-07-01 / 2018-06-30: 65,5%2017-07-01 / 2018-06-30: 72,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 66,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 76,2%2018-01-01 / 2018-12-31: 62,9%2018-01-01 / 2018-12-31: 73,7%2018-04-01 / 2019-03-31: 71,4%2018-04-01 / 2019-03-31: 66,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 65,9%2018-07-01 / 2019-06-30: 66,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 65,9%2018-10-01 / 2019-09-30: 68,8%2019-01-01 / 2019-12-31: 68,1%2019-01-01 / 2019-12-31: 68,8%2019-04-01 / 2020-03-31: 68,1%2019-04-01 / 2020-03-31: 75%2019-07-01 / 2020-06-30: 73%2019-07-01 / 2020-06-30: 81,8%2019-10-01 / 2020-09-30: 72,7%2019-10-01 / 2020-09-30: 60%2020-01-01 / 2020-12-31: 77,5%2020-01-01 / 2020-12-31: 61,5%2020-04-01 / 2021-03-31: 74,2%2020-04-01 / 2021-03-31: 63,6%2020-07-01 / 2021-06-30: 73,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 53,3%2020-10-01 / 2021-09-30: 75,8%2020-10-01 / 2021-09-30: 63,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 68,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 63,6%2021-04-01 / 2022-03-31: 66%2021-04-01 / 2022-03-31: 76,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 70,2%2021-07-01 / 2022-06-30: 88,2%2021-10-01 / 2022-09-30: 68,8%2021-10-01 / 2022-09-30: 93,3%2022-01-01 / 2022-12-31: 69,8%2022-01-01 / 2022-12-31: 87,5%2022-04-01 / 2023-03-31: 72,2%2022-04-01 / 2023-03-31: 71,4%2022-07-01 / 2023-06-30: 73,7%2022-07-01 / 2023-06-30: 69,2%2022-10-01 / 2023-09-30: 72,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 73,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 78%2023-01-01 / 2023-12-31: 78,6%2023-04-01 / 2024-03-31: 82,5%2023-04-01 / 2024-03-31: 84,6%2023-07-01 / 2024-06-30: 82,9%2023-07-01 / 2024-06-30: 77,8%2023-10-01 / 2024-09-30: 84,4%2023-10-01 / 2024-09-30: 66,7%2024-01-01 / 2024-12-31: 81%2024-01-01 / 2024-12-31: 75%2024-04-01 / 2025-03-31: 74,4%2024-04-01 / 2025-03-31: 70%2024-06-01 / 2025-06-30: 72,5%2024-06-01 / 2025-06-30: 71,4%2024-10-01 / 2025-09-30: 73,9%2024-10-01 / 2025-09-30: 68,8%2025-01-01 / 2025-12-31: 76,6%2025-01-01 / 2025-12-31: 66,7%2025-04-01 / 2026-03-31: 75,6%2025-04-01 / 2026-03-31: 71,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 75%2025-07-01 / 2026-06-30: 76,9%
Eerste poging75%40 examens
Herexamens76,9%13 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-304075%1376,9%
2025-04-01 / 2026-03-314575,6%1471,4%
2025-01-01 / 2025-12-314776,6%1566,7%
2024-10-01 / 2025-09-304673,9%1668,8%
2024-06-01 / 2025-06-304072,5%1471,4%
2024-04-01 / 2025-03-314374,4%1070%
2024-01-01 / 2024-12-314281%1275%
2023-10-01 / 2024-09-304584,4%966,7%
2023-07-01 / 2024-06-304182,9%977,8%
2023-04-01 / 2024-03-314082,5%1384,6%
2023-01-01 / 2023-12-314178%1478,6%
2022-10-01 / 2023-09-303372,7%1573,3%
2022-07-01 / 2023-06-303873,7%1369,2%
2022-04-01 / 2023-03-313672,2%1471,4%
2022-01-01 / 2022-12-314369,8%1687,5%
2021-10-01 / 2022-09-304868,8%1593,3%
2021-07-01 / 2022-06-304770,2%1788,2%
2021-04-01 / 2022-03-315066%1776,5%
2021-01-01 / 2021-12-313568,6%1163,6%
2020-10-01 / 2021-09-303375,8%1163,6%
2020-07-01 / 2021-06-303873,7%1553,3%
2020-04-01 / 2021-03-313174,2%1163,6%
2020-01-01 / 2020-12-314077,5%1361,5%
2019-10-01 / 2020-09-304472,7%1560%
2019-07-01 / 2020-06-303773%1181,8%
2019-04-01 / 2020-03-314768,1%1675%
2019-01-01 / 2019-12-314768,1%1668,8%
2018-10-01 / 2019-09-304465,9%1668,8%
2018-07-01 / 2019-06-304165,9%1566,7%
2018-04-01 / 2019-03-313571,4%1866,7%
2018-01-01 / 2018-12-313562,9%1973,7%
2017-10-01 / 2018-09-304266,7%2176,2%
2017-07-01 / 2018-06-305565,5%2272,7%
2017-04-01 / 2018-03-315771,9%1973,7%
2017-01-01 / 2017-12-315870,7%2070%
2016-10-01 / 2017-09-305574,5%1764,7%
2016-07-01 / 2017-06-305367,9%2462,5%
2016-04-01 / 2017-03-316266,1%2259,1%
2016-01-01 / 2016-12-316368,3%2766,7%
2015-10-01 / 2016-09-306765,7%2965,5%
2015-07-01 / 2016-06-306269,4%2871,4%
2015-04-01 / 2016-03-316065%2777,8%
2015-01-01 / 2015-12-315662,5%2470,8%
2014-10-01 / 2015-09-305664,3%2176,2%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Berkel-Enschot #5van 63

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Berkel-Enschot
Vergelijkingsscore 69,8/100
Eerste poging 75% 40 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Berkel-Enschot 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Wij hebben gekozen voor 2 audi�s om rijles in te geven, omdat ze betrouwbaar, veilig en comfortabel zijn. Ze zijn vlot, wendbaar en goed hanteerbaar in het verkeer.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Nog geen lesprijzen bekend. Vraag het actuele aanbod bij de rijschool op.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
07:30–20:30
Dinsdag
07:30–20:30
Woensdag
07:30–20:30
Donderdag
07:30–20:30
Vrijdag
07:30–20:30
Zaterdag
09:00–13:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
2453K8
Adres
Hildsven 2A
5066CM Moergestel
Telefoon
+31135133851
E-mail
[email protected]
Website
wolfsrijles.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Berkel-Enschot (Bosscheweg 11)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.