Terug naar rijscholen

V.O.F. Rijschool Stellinga

EibergenAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies205111 geslaagd54,1%15087 geslaagd58%
Handgeschakeld198110 geslaagd55,6%14083 geslaagd59,3%
Automaat71 geslaagd14,3%104 geslaagd40%

Alle transmissies

Eerste examens
54,1% 111 van 205 geslaagd
Herexamens
58% 87 van 150 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
55,6% 110 van 198 geslaagd
Herexamens
59,3% 83 van 140 geslaagd

Automaat

Eerste examens
14,3% 1 van 7 geslaagd
Herexamens
40% 4 van 10 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 54,7%2014-10-01 / 2015-09-30: 64,4%2015-01-01 / 2015-12-31: 54,1%2015-01-01 / 2015-12-31: 61,7%2015-04-01 / 2016-03-31: 56,3%2015-04-01 / 2016-03-31: 59,4%2015-07-01 / 2016-06-30: 51,6%2015-07-01 / 2016-06-30: 59,4%2015-10-01 / 2016-09-30: 51,9%2015-10-01 / 2016-09-30: 61,4%2016-01-01 / 2016-12-31: 51,9%2016-01-01 / 2016-12-31: 59,2%2016-04-01 / 2017-03-31: 52,1%2016-04-01 / 2017-03-31: 55,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 52,8%2016-07-01 / 2017-06-30: 56,3%2016-10-01 / 2017-09-30: 53,1%2016-10-01 / 2017-09-30: 54,8%2017-01-01 / 2017-12-31: 55,3%2017-01-01 / 2017-12-31: 54,8%2017-04-01 / 2018-03-31: 52,3%2017-04-01 / 2018-03-31: 54,1%2017-07-01 / 2018-06-30: 50%2017-07-01 / 2018-06-30: 54,2%2017-10-01 / 2018-09-30: 50,4%2017-10-01 / 2018-09-30: 55,3%2018-01-01 / 2018-12-31: 46,3%2018-01-01 / 2018-12-31: 59,4%2018-04-01 / 2019-03-31: 50,8%2018-04-01 / 2019-03-31: 62%2018-07-01 / 2019-06-30: 53,8%2018-07-01 / 2019-06-30: 59,8%2018-10-01 / 2019-09-30: 55,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 61,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 58,6%2019-01-01 / 2019-12-31: 59,3%2019-04-01 / 2020-03-31: 58,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 55,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 62,1%2019-07-01 / 2020-06-30: 55,4%2019-10-01 / 2020-09-30: 61,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 51,6%2020-01-01 / 2020-12-31: 64%2020-01-01 / 2020-12-31: 45,5%2020-04-01 / 2021-03-31: 66,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 48,8%2020-07-01 / 2021-06-30: 64,6%2020-07-01 / 2021-06-30: 57,4%2020-10-01 / 2021-09-30: 68,1%2020-10-01 / 2021-09-30: 61,4%2021-01-01 / 2021-12-31: 67,1%2021-01-01 / 2021-12-31: 76,3%2021-04-01 / 2022-03-31: 61%2021-04-01 / 2022-03-31: 71,2%2021-07-01 / 2022-06-30: 59,4%2021-07-01 / 2022-06-30: 62,8%2021-10-01 / 2022-09-30: 58,3%2021-10-01 / 2022-09-30: 64,9%2022-01-01 / 2022-12-31: 56,3%2022-01-01 / 2022-12-31: 60,2%2022-04-01 / 2023-03-31: 63%2022-04-01 / 2023-03-31: 59,3%2022-07-01 / 2023-06-30: 65%2022-07-01 / 2023-06-30: 63,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 66,2%2022-10-01 / 2023-09-30: 59,4%2023-01-01 / 2023-12-31: 68,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 60,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 61,6%2023-04-01 / 2024-03-31: 63%2023-07-01 / 2024-06-30: 63,1%2023-07-01 / 2024-06-30: 60,5%2023-10-01 / 2024-09-30: 59,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 60%2024-01-01 / 2024-12-31: 58,4%2024-01-01 / 2024-12-31: 58%2024-04-01 / 2025-03-31: 59,4%2024-04-01 / 2025-03-31: 47,4%2024-06-01 / 2025-06-30: 55,3%2024-06-01 / 2025-06-30: 55,5%2024-10-01 / 2025-09-30: 56,5%2024-10-01 / 2025-09-30: 55,1%2025-01-01 / 2025-12-31: 52,8%2025-01-01 / 2025-12-31: 53,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 52,8%2025-04-01 / 2026-03-31: 61%2025-07-01 / 2026-06-30: 54,1%2025-07-01 / 2026-06-30: 58%
Eerste poging54,1%205 examens
Herexamens58%150 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-3020554,1%15058%
2025-04-01 / 2026-03-3122952,8%15461%
2025-01-01 / 2025-12-3119552,8%14153,9%
2024-10-01 / 2025-09-3019356,5%13855,1%
2024-06-01 / 2025-06-3019055,3%11955,5%
2024-04-01 / 2025-03-3115559,4%9747,4%
2024-01-01 / 2024-12-3115458,4%8158%
2023-10-01 / 2024-09-3013459,7%8060%
2023-07-01 / 2024-06-3013063,1%7660,5%
2023-04-01 / 2024-03-3112561,6%7363%
2023-01-01 / 2023-12-3113468,7%7360,3%
2022-10-01 / 2023-09-3014266,2%6959,4%
2022-07-01 / 2023-06-3016065%6363,5%
2022-04-01 / 2023-03-3115463%8159,3%
2022-01-01 / 2022-12-3116056,3%8860,2%
2021-10-01 / 2022-09-3015158,3%7764,9%
2021-07-01 / 2022-06-3012859,4%7862,8%
2021-04-01 / 2022-03-3111861%5971,2%
2021-01-01 / 2021-12-317667,1%3876,3%
2020-10-01 / 2021-09-307268,1%4461,4%
2020-07-01 / 2021-06-307964,6%4757,4%
2020-04-01 / 2021-03-316666,7%4348,8%
2020-01-01 / 2020-12-318664%5545,5%
2019-10-01 / 2020-09-309361,3%6251,6%
2019-07-01 / 2020-06-308762,1%6555,4%
2019-04-01 / 2020-03-3110958,7%7055,7%
2019-01-01 / 2019-12-3111658,6%8159,3%
2018-10-01 / 2019-09-3011555,7%7861,5%
2018-07-01 / 2019-06-3011753,8%8759,8%
2018-04-01 / 2019-03-3111850,8%10062%
2018-01-01 / 2018-12-3112146,3%9659,4%
2017-10-01 / 2018-09-3012750,4%10355,3%
2017-07-01 / 2018-06-3012450%8354,2%
2017-04-01 / 2018-03-3110752,3%7454,1%
2017-01-01 / 2017-12-3110355,3%8454,8%
2016-10-01 / 2017-09-309853,1%7354,8%
2016-07-01 / 2017-06-308952,8%7156,3%
2016-04-01 / 2017-03-319652,1%7055,7%
2016-01-01 / 2016-12-318151,9%4959,2%
2015-10-01 / 2016-09-307951,9%5761,4%
2015-07-01 / 2016-06-309151,6%6459,4%
2015-04-01 / 2016-03-319656,3%6959,4%
2015-01-01 / 2015-12-3111154,1%8161,7%
2014-10-01 / 2015-09-3011754,7%7364,4%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Doetinchem #18van 46

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Doetinchem
Vergelijkingsscore 49,2/100
Eerste poging 54,2% 120 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Doetinchem 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Peter Joor
5/5
Vijf sterren voor stellinga en de moeite van onze werkgever, de freelancer die de code95 cursus gaf is een ander verhaal, beter dat ik de…
Lees verder op Google
Marc Oonk
5/5
YES!! Ik heb mijn vrachtwagenrijbewijs CE + Code 95 gehaald bij Verkeersschool Stellinga in Eibergen 🚛 💪 Echt een topervaring! Erwin Stellinga is een supergoede…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Een beschrijving uit de website van deze rijschool is nog niet beschikbaar.

  • Lesauto: AUTO, BROMFIETS, MOTOR, AANHANGER B, VRACHTAUTO, AANHANGER C

Instructeurs (1)

  • Herman StellingaMedewerker van het eerste uur
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 70,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Praktijkles 60 minuten 60 min € 70,00€ 70,00
Examen € 275,00
Examen € 285,00
Theorie leermiddelen incl. lesmateriaal€ 45,25

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor, Scooter, Theorie.

De site vermeldt nog 11 prijzen zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–17:00
Dinsdag
08:00–17:00
Woensdag
08:00–17:00
Donderdag
08:00–17:00
Vrijdag
08:00–17:00
Zaterdag
08:00–17:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
7593N1
Adres
Kiefteweg 1
7151HT Eibergen
Telefoon
+31545473221
E-mail
[email protected]
Website
stellinga.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Doetinchem (Koopmanslaan 3)
  • Hengelo (Jan Tinbergenstraat 115)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.