Terug naar rijscholen

Top-Drive

AMSTERDAMAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies831315 geslaagd37,9%1083474 geslaagd43,8%
Handgeschakeld721297 geslaagd41,2%856402 geslaagd47%
Automaat11018 geslaagd16,4%22772 geslaagd31,7%

Alle transmissies

Eerste examens
37,9% 315 van 831 geslaagd
Herexamens
43,8% 474 van 1083 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
41,2% 297 van 721 geslaagd
Herexamens
47% 402 van 856 geslaagd

Automaat

Eerste examens
16,4% 18 van 110 geslaagd
Herexamens
31,7% 72 van 227 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262022-04-01 / 2023-03-31: 0%2022-04-01 / 2023-03-31: 100%2022-07-01 / 2023-06-30: 42,3%2022-07-01 / 2023-06-30: 55,1%2022-10-01 / 2023-09-30: 35%2022-10-01 / 2023-09-30: 42,8%2023-01-01 / 2023-12-31: 36,1%2023-01-01 / 2023-12-31: 43,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 38,5%2023-04-01 / 2024-03-31: 42,1%2023-07-01 / 2024-06-30: 40,8%2023-07-01 / 2024-06-30: 42,2%2023-10-01 / 2024-09-30: 43,6%2023-10-01 / 2024-09-30: 43,4%2024-01-01 / 2024-12-31: 44,7%2024-01-01 / 2024-12-31: 43,6%2024-04-01 / 2025-03-31: 42,7%2024-04-01 / 2025-03-31: 45,7%2024-06-01 / 2025-06-30: 41,2%2024-06-01 / 2025-06-30: 42,9%2024-10-01 / 2025-09-30: 41,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 43,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 40,4%2025-01-01 / 2025-12-31: 43,5%2025-04-01 / 2026-03-31: 39,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 41,9%2025-07-01 / 2026-06-30: 37,9%2025-07-01 / 2026-06-30: 43,8%
Eerste poging37,9%831 examens
Herexamens43,8%1083 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-3083137,9%108343,8%
2025-04-01 / 2026-03-3184839,9%108441,9%
2025-01-01 / 2025-12-3189240,4%114343,5%
2024-10-01 / 2025-09-3087341,1%107943,3%
2024-06-01 / 2025-06-3076741,2%94342,9%
2024-04-01 / 2025-03-3169342,7%82745,7%
2024-01-01 / 2024-12-3165644,7%76343,6%
2023-10-01 / 2024-09-3062643,6%76243,4%
2023-07-01 / 2024-06-3060640,8%74642,2%
2023-04-01 / 2024-03-3151938,5%61542,1%
2023-01-01 / 2023-12-3135536,1%38643,3%
2022-10-01 / 2023-09-3016035%16642,8%
2022-07-01 / 2023-06-307142,3%4955,1%
2022-04-01 / 2023-03-3120%1100%
2022-01-01 / 2022-12-31Geen examensGeen examens
2021-10-01 / 2022-09-30Geen examensGeen examens
2021-07-01 / 2022-06-30Geen examensGeen examens
2021-04-01 / 2022-03-31Geen examensGeen examens
2021-01-01 / 2021-12-31Geen examensGeen examens
2020-10-01 / 2021-09-30Geen examensGeen examens
2020-07-01 / 2021-06-30Geen examensGeen examens
2020-04-01 / 2021-03-31Geen examensGeen examens
2020-01-01 / 2020-12-31Geen examensGeen examens
2019-10-01 / 2020-09-30Geen examensGeen examens
2019-07-01 / 2020-06-30Geen examensGeen examens
2019-04-01 / 2020-03-31Geen examensGeen examens
2019-01-01 / 2019-12-31Geen examensGeen examens
2018-10-01 / 2019-09-30Geen examensGeen examens
2018-07-01 / 2019-06-30Geen examensGeen examens
2018-04-01 / 2019-03-31Geen examensGeen examens
2018-01-01 / 2018-12-31Geen examensGeen examens
2017-10-01 / 2018-09-30Geen examensGeen examens
2017-07-01 / 2018-06-30Geen examensGeen examens
2017-04-01 / 2018-03-31Geen examensGeen examens
2017-01-01 / 2017-12-31Geen examensGeen examens
2016-10-01 / 2017-09-30Geen examensGeen examens
2016-07-01 / 2017-06-30Geen examensGeen examens
2016-04-01 / 2017-03-31Geen examensGeen examens
2016-01-01 / 2016-12-31Geen examensGeen examens
2015-10-01 / 2016-09-30Geen examensGeen examens
2015-07-01 / 2016-06-30Geen examensGeen examens
2015-04-01 / 2016-03-31Geen examensGeen examens
2015-01-01 / 2015-12-31Geen examensGeen examens
2014-10-01 / 2015-09-30Geen examensGeen examens
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Utrecht #53van 85

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Utrecht
Vergelijkingsscore 26,4/100
Eerste poging 41,1% 496 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Utrecht 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Een beschrijving uit de website van deze rijschool is nog niet beschikbaar.

  • Opgericht in 1987
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 99,99 per les (lesduur niet vermeld)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Auto beide€ 99,99

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor.

De site vermeldt nog 1 prijs zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
1444X4
Adres
Slotermeerlaan 58
1064HC Amsterdam
Telefoon
+31850647868
E-mail
[email protected]
Website
top-drive.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Alkmaar (Olympiaweg 28)
  • Amsterdam (Naritaweg 150)
  • Arnhem (Hazenkamp 10)
  • Arnhem (Wassenaarweg 20)
  • Barendrecht (Zwaalweg 1)
  • Berkel-Enschot (Bosscheweg 11)
  • Eemnes (Bramenberg 6)
  • Gouda (Zwolleweg 10)
  • Haarlem (Professor Eijkmanlaan 2-4)
  • Leiden (Smaragdlaan 99A)
  • Leusden (Fokkerstraat 21)
  • Rijswijk Zh (Lange Kleiweg 30)
  • Rotterdam (Noorderbocht 25)
  • Schelluinen (Sportlaan 2A)
  • Tiel (Stephensonstraat 25A)
  • Utrecht (Mississippidreef 151)
  • Zaandam (Kuilpad 1)
  • Zoetermeer (Zilverstraat 40)
  • Zwolle (Branderweg 15)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.