Terug naar rijscholen

Soerin Rij-opleidingen

BREDA

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies2415 geslaagd62,5%137 geslaagd53,8%
Handgeschakeld2415 geslaagd62,5%137 geslaagd53,8%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
62,5% 15 van 24 geslaagd
Herexamens
53,8% 7 van 13 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
62,5% 15 van 24 geslaagd
Herexamens
53,8% 7 van 13 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 46,7%2014-10-01 / 2015-09-30: 40%2015-01-01 / 2015-12-31: 45,5%2015-01-01 / 2015-12-31: 43,8%2015-04-01 / 2016-03-31: 50%2015-04-01 / 2016-03-31: 53,8%2015-07-01 / 2016-06-30: 30%2015-07-01 / 2016-06-30: 35,3%2015-10-01 / 2016-09-30: 27,3%2015-10-01 / 2016-09-30: 28,6%2016-01-01 / 2016-12-31: 16,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 29,2%2016-04-01 / 2017-03-31: 20%2016-04-01 / 2017-03-31: 28,6%2016-07-01 / 2017-06-30: 28,6%2016-07-01 / 2017-06-30: 28,6%2016-10-01 / 2017-09-30: 33,3%2016-10-01 / 2017-09-30: 37,5%2017-01-01 / 2017-12-31: 25%2017-01-01 / 2017-12-31: 16,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 33,3%2017-04-01 / 2018-03-31: 30%2017-07-01 / 2018-06-30: 37,5%2017-07-01 / 2018-06-30: 33,3%2017-10-01 / 2018-09-30: 40%2017-10-01 / 2018-09-30: 38,5%2018-01-01 / 2018-12-31: 62,5%2018-01-01 / 2018-12-31: 54,5%2018-04-01 / 2019-03-31: 55,6%2018-04-01 / 2019-03-31: 50%2018-07-01 / 2019-06-30: 55,6%2018-07-01 / 2019-06-30: 66,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 63,6%2018-10-01 / 2019-09-30: 42,9%2019-01-01 / 2019-12-31: 58,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 35,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 50%2019-04-01 / 2020-03-31: 35,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 50%2019-07-01 / 2020-06-30: 27,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 33,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 44,4%2020-01-01 / 2020-12-31: 40%2020-01-01 / 2020-12-31: 41,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-04-01 / 2021-03-31: 44,4%2020-07-01 / 2021-06-30: 61,5%2020-07-01 / 2021-06-30: 38,5%2020-10-01 / 2021-09-30: 77,8%2020-10-01 / 2021-09-30: 41,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 69,2%2021-01-01 / 2021-12-31: 40%2021-04-01 / 2022-03-31: 66,7%2021-04-01 / 2022-03-31: 40%2021-07-01 / 2022-06-30: 57,1%2021-07-01 / 2022-06-30: 42,9%2021-10-01 / 2022-09-30: 54,5%2021-10-01 / 2022-09-30: 50%2022-01-01 / 2022-12-31: 62,5%2022-01-01 / 2022-12-31: 50%2022-04-01 / 2023-03-31: 57,7%2022-04-01 / 2023-03-31: 46,2%2022-07-01 / 2023-06-30: 57,1%2022-07-01 / 2023-06-30: 44,4%2022-10-01 / 2023-09-30: 60%2022-10-01 / 2023-09-30: 35%2023-01-01 / 2023-12-31: 50%2023-01-01 / 2023-12-31: 40%2023-04-01 / 2024-03-31: 55%2023-04-01 / 2024-03-31: 40%2023-07-01 / 2024-06-30: 56,5%2023-07-01 / 2024-06-30: 50%2023-10-01 / 2024-09-30: 51,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 50%2024-01-01 / 2024-12-31: 47,8%2024-01-01 / 2024-12-31: 58,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 48%2024-04-01 / 2025-03-31: 68%2024-06-01 / 2025-06-30: 60%2024-06-01 / 2025-06-30: 65,2%2024-10-01 / 2025-09-30: 72%2024-10-01 / 2025-09-30: 85,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 66,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 64,3%2025-04-01 / 2026-03-31: 69,2%2025-04-01 / 2026-03-31: 53,8%2025-07-01 / 2026-06-30: 62,5%2025-07-01 / 2026-06-30: 53,8%
Eerste poging62,5%24 examens
Herexamens53,8%13 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302462,5%1353,8%
2025-04-01 / 2026-03-312669,2%1353,8%
2025-01-01 / 2025-12-312766,7%1464,3%
2024-10-01 / 2025-09-302572%1485,7%
2024-06-01 / 2025-06-302560%2365,2%
2024-04-01 / 2025-03-312548%2568%
2024-01-01 / 2024-12-312347,8%2458,3%
2023-10-01 / 2024-09-302951,7%2450%
2023-07-01 / 2024-06-302356,5%1850%
2023-04-01 / 2024-03-312055%2040%
2023-01-01 / 2023-12-312250%2040%
2022-10-01 / 2023-09-302060%2035%
2022-07-01 / 2023-06-302857,1%1844,4%
2022-04-01 / 2023-03-312657,7%1346,2%
2022-01-01 / 2022-12-312462,5%850%
2021-10-01 / 2022-09-302254,5%650%
2021-07-01 / 2022-06-301457,1%742,9%
2021-04-01 / 2022-03-311866,7%1040%
2021-01-01 / 2021-12-311369,2%1040%
2020-10-01 / 2021-09-30977,8%1241,7%
2020-07-01 / 2021-06-301361,5%1338,5%
2020-04-01 / 2021-03-31850%944,4%
2020-01-01 / 2020-12-311040%1241,7%
2019-10-01 / 2020-09-30933,3%944,4%
2019-07-01 / 2020-06-30850%1127,3%
2019-04-01 / 2020-03-311050%1435,7%
2019-01-01 / 2019-12-311258,3%1435,7%
2018-10-01 / 2019-09-301163,6%1442,9%
2018-07-01 / 2019-06-30955,6%966,7%
2018-04-01 / 2019-03-31955,6%1050%
2018-01-01 / 2018-12-31862,5%1154,5%
2017-10-01 / 2018-09-301040%1338,5%
2017-07-01 / 2018-06-30837,5%1233,3%
2017-04-01 / 2018-03-31633,3%1030%
2017-01-01 / 2017-12-31425%616,7%
2016-10-01 / 2017-09-30633,3%837,5%
2016-07-01 / 2017-06-30728,6%1428,6%
2016-04-01 / 2017-03-311020%2128,6%
2016-01-01 / 2016-12-311216,7%2429,2%
2015-10-01 / 2016-09-301127,3%2128,6%
2015-07-01 / 2016-06-301030%1735,3%
2015-04-01 / 2016-03-311250%1353,8%
2015-01-01 / 2015-12-311145,5%1643,8%
2014-10-01 / 2015-09-301546,7%2040%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Breda #11van 25

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Breda
Vergelijkingsscore 29/100
Eerste poging 63,6% 11 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Breda 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

sander wagenaar
5/5
Beste rij-instructeur die je kan wensen! Ik kwam na veel rijlessen en een gezakt examen bij Soerin. Hij heeft mij bepaalde dingen afgeleerd, en andere…
Lees verder op Google
Jasmijn Kollen
5/5
Ik ben vandaag in een keer geslaagd voor mijn praktijkexamen. Ik heb bij Soerin de beste en leukste lessen gehad. Alles was altijd duidelijk en…
Lees verder op Google
Stila Urselita
5/5
Door Soerin in 1x geslaagd, Een super goede rijschool. Soerin legt heel goed uit en elke les is leerzaam en gezellig! Zeker een aanrader.
Lees verder op Google
Kitsune 6
5/5
Beste instructeur ter wereld, als je fal angst hebt moet je echt maar hem toe, hij legt alles precies uit en zorg er voor dat…
Lees verder op Google
Jan Berende
1/5
Ik reed vandaag 2 minuten achter een lesauto van Soerin zonder leerling. Op de Westerhagelaan in Breda reed hij constant 60 terwijl er maar 50…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Een les duurt 45 minuten, deze worden samengevoegd in een blok van 90 minuten voor de beste leerervaring. Er is keuze uit drie verschillende lespakketten, ook zijn de lessen los te koop. Tijdens de lessen leer jij om te gaan met een auto, lastige verkeerssituaties en de verschillende verkeersregels. Moet jij oefenen met je theorie-examen? Dan staan wij altijd open voor vragen. Wij zijn zeven dagen in de week van 8:00 tot 21:00 open. Dus als jij wilt gaan lessen meld je dan nu aan, bel naar 06-26975336 of stuur een mail naar [email protected]! Weet je het nog niet zeker? Dan nodigen wij jou graag uit voor een gratis proefles. Geweldige rijschool! In één keer geslaagd bij Soerin Rij-opleidingen. Altijd hard kunnen lachen met Soerin en echt top lessen van hem gehad. Ik zou hem aan iedereen aanbevelen!

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Pakket A Deze prijzen zijn geldig vanaf 1 januari 2025. 10 lessen € 465,00
Pakket B Deze prijzen zijn geldig vanaf 1 januari 2025. 20 lessen € 910,00
Pakket C Deze prijzen zijn geldig vanaf 1 januari 2025. 30 lessen € 1.335,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

De site vermeldt nog 4 prijzen zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–21:00
Dinsdag
08:00–21:00
Woensdag
08:00–21:00
Donderdag
08:00–21:00
Vrijdag
08:00–21:00
Zaterdag
08:00–18:00
Zondag
10:00–16:00
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
7603K1
Adres
Lepelaar
4822RL Breda
Telefoon
+31626975336
E-mail
[email protected]
Website
soerinrijopleidingen.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Breda (Bavelseparklaan 18)
  • Breda (Heerbaan 4)
  • Roosendaal (De Stok 12)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.