Terug naar rijscholen

Rijschool van de Mortel

GRIENDTSVEENAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies2712 geslaagd44,4%2614 geslaagd53,8%
Handgeschakeld2512 geslaagd48%2111 geslaagd52,4%
Automaat20 geslaagd0%53 geslaagd60%

Alle transmissies

Eerste examens
44,4% 12 van 27 geslaagd
Herexamens
53,8% 14 van 26 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
48% 12 van 25 geslaagd
Herexamens
52,4% 11 van 21 geslaagd

Automaat

Eerste examens
0% 0 van 2 geslaagd
Herexamens
60% 3 van 5 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262016-10-01 / 2017-09-30: 0%2016-10-01 / 2017-09-30: 100%2017-01-01 / 2017-12-31: 0%2017-01-01 / 2017-12-31: 50%2017-04-01 / 2018-03-31: 0%2017-04-01 / 2018-03-31: 25%2017-07-01 / 2018-06-30: 0%2017-07-01 / 2018-06-30: 25%2017-10-01 / 2018-09-30: 0%2017-10-01 / 2018-09-30: 0%2018-01-01 / 2018-12-31: 0%2018-01-01 / 2018-12-31: 25%2018-04-01 / 2019-03-31: 20%2018-04-01 / 2019-03-31: 40%2018-07-01 / 2019-06-30: 25%2018-07-01 / 2019-06-30: 40%2018-10-01 / 2019-09-30: 20%2018-10-01 / 2019-09-30: 57,1%2019-01-01 / 2019-12-31: 20%2019-01-01 / 2019-12-31: 50%2019-04-01 / 2020-03-31: 33,3%2019-04-01 / 2020-03-31: 66,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 25%2019-07-01 / 2020-06-30: 75%2019-10-01 / 2020-09-30: 50%2019-10-01 / 2020-09-30: 100%2020-01-01 / 2020-12-31: 40%2020-01-01 / 2020-12-31: 60%2020-04-01 / 2021-03-31: 30%2020-04-01 / 2021-03-31: 60%2020-07-01 / 2021-06-30: 50%2020-07-01 / 2021-06-30: 50%2020-10-01 / 2021-09-30: 50%2020-10-01 / 2021-09-30: 62,5%2021-01-01 / 2021-12-31: 61,1%2021-01-01 / 2021-12-31: 66,7%2021-04-01 / 2022-03-31: 63,6%2021-04-01 / 2022-03-31: 71,4%2021-07-01 / 2022-06-30: 55,6%2021-07-01 / 2022-06-30: 62,5%2021-10-01 / 2022-09-30: 50%2021-10-01 / 2022-09-30: 58,3%2022-01-01 / 2022-12-31: 45%2022-01-01 / 2022-12-31: 61,5%2022-04-01 / 2023-03-31: 52,4%2022-04-01 / 2023-03-31: 58,3%2022-07-01 / 2023-06-30: 51,7%2022-07-01 / 2023-06-30: 61,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 55,2%2022-10-01 / 2023-09-30: 60%2023-01-01 / 2023-12-31: 56,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 57,9%2023-04-01 / 2024-03-31: 41,2%2023-04-01 / 2024-03-31: 55,6%2023-07-01 / 2024-06-30: 40%2023-07-01 / 2024-06-30: 55,6%2023-10-01 / 2024-09-30: 44,4%2023-10-01 / 2024-09-30: 48,1%2024-01-01 / 2024-12-31: 40%2024-01-01 / 2024-12-31: 47,8%2024-04-01 / 2025-03-31: 61,1%2024-04-01 / 2025-03-31: 52,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 66,7%2024-06-01 / 2025-06-30: 50%2024-10-01 / 2025-09-30: 47,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 58,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 52%2025-01-01 / 2025-12-31: 58,8%2025-04-01 / 2026-03-31: 38,5%2025-04-01 / 2026-03-31: 45%2025-07-01 / 2026-06-30: 44,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 53,8%
Eerste poging44,4%27 examens
Herexamens53,8%26 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302744,4%2653,8%
2025-04-01 / 2026-03-312638,5%2045%
2025-01-01 / 2025-12-312552%1758,8%
2024-10-01 / 2025-09-301747,1%1258,3%
2024-06-01 / 2025-06-301266,7%1450%
2024-04-01 / 2025-03-311861,1%1752,9%
2024-01-01 / 2024-12-312040%2347,8%
2023-10-01 / 2024-09-302744,4%2748,1%
2023-07-01 / 2024-06-303040%2755,6%
2023-04-01 / 2024-03-313441,2%2755,6%
2023-01-01 / 2023-12-313256,3%1957,9%
2022-10-01 / 2023-09-302955,2%1560%
2022-07-01 / 2023-06-302951,7%1361,5%
2022-04-01 / 2023-03-312152,4%1258,3%
2022-01-01 / 2022-12-312045%1361,5%
2021-10-01 / 2022-09-302450%1258,3%
2021-07-01 / 2022-06-301855,6%862,5%
2021-04-01 / 2022-03-312263,6%771,4%
2021-01-01 / 2021-12-311861,1%666,7%
2020-10-01 / 2021-09-301650%862,5%
2020-07-01 / 2021-06-301650%650%
2020-04-01 / 2021-03-311030%560%
2020-01-01 / 2020-12-311040%560%
2019-10-01 / 2020-09-30450%1100%
2019-07-01 / 2020-06-30425%475%
2019-04-01 / 2020-03-31333,3%366,7%
2019-01-01 / 2019-12-31520%650%
2018-10-01 / 2019-09-30520%757,1%
2018-07-01 / 2019-06-30425%540%
2018-04-01 / 2019-03-31520%540%
2018-01-01 / 2018-12-3120%425%
2017-10-01 / 2018-09-3030%40%
2017-07-01 / 2018-06-3030%425%
2017-04-01 / 2018-03-3120%425%
2017-01-01 / 2017-12-3120%250%
2016-10-01 / 2017-09-3010%1100%
2016-07-01 / 2017-06-30Geen examensGeen examens
2016-04-01 / 2017-03-31Geen examensGeen examens
2016-01-01 / 2016-12-31Geen examensGeen examens
2015-10-01 / 2016-09-30Geen examensGeen examens
2015-07-01 / 2016-06-30Geen examensGeen examens
2015-04-01 / 2016-03-31Geen examensGeen examens
2015-01-01 / 2015-12-31Geen examensGeen examens
2014-10-01 / 2015-09-30Geen examensGeen examens
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Mierlo.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Mierlo
Eerste poging 44,4% 27 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Mierlo 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Rijschool van de Mortel is een jonge dynamische rijschool die rijlessen verzorgd voor rijbewijs B (personenauto) in de regio’s Deurne, Asten, Horst aan de Maas, Venray, Meijel, Beringe, Panningen. De vaste instructeur is Remy van de Mortel. Ik ben Remy van de Mortel de vaste instructeur en eigenaar van Rijschool van de Mortel. Ik woon samen met mijn vriendin en 2 kinderen. Ik ben opgeleid als HBO-Verpleegkundige. Ik heb enkele jaren met plezier in de zorg gewerkt maar het bleek toch niet het beroep te zijn wat ik mijzelf zag doen tot mijn pensioen. Ik heb vervolgens besloten om rij-instructeur te worden omdat ik het een leuk beroep vind waar geen enkele dag hetzelfde is en je veel verschillende leerlingen in de auto krijgt. Ik heb in 2016 mijn instructeursbewijs gehaald en ben dus opgeleid volgens de laatste normen en regels. Vervolgens ben ik mijn eigen rijschool gestart. Het leuke aan het beroep vind ik dat je met heel veel verschillende personen werkt en deze personen dingen aan kunt leren zodat ze na het behalen van het rijbewijs veilig de weg op kunnen in een auto. Persoonlijk vind ik het contact met de leerling zeer belangrijk. Om deze persoonlijkheid te waarborgen zal er bij iemand die bij mij wil gaan starten met rijles een proefles aangeboden worden. Na de proefles zal besproken worden hoe het ging en zal ook indien gewenst een gesprek met de leerling en ouders plaatsvinden om uit te leggen hoe ik te werk ga. Tevens wordt hierin besproken wat de leerling van mij mag verwachten. Uiteraard is tijdens dit gesprek alle ruimte om vragen te stellen. Hierna kan een leerling beslissen of hij/zij de rijopleiding bij mij zou willen vervolgen. Ik zal ook altijd rekening houden met de wensen van de leerling. Verder vind ik het van belang dat een leerling zich prettig voelt en dat de lessen in een leuke maar vooral veilige en vertrouwelijke sfeer gegeven worden om zo het beste uit een leerling naar boven te halen. Ik zal daar in ieder geval mijn steentje aan bijdragen.

Lees verder op de website van de rijschool ↗
  • Lesauto: witte Seat Arona uit 2020

Instructeurs (1)

  • Remy van de Mortelvaste instructeur
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 72,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Rijles 60 minuten 60 min € 72,00€ 72,00
Rijles 90 minuten 90 min € 108,00€ 72,00
Proefles € 68,00
Tussentijdse toets CBR incl. tussentijdse toets€ 300,00
BNOR examen CBR incl. praktijkexamen€ 350,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
8721R8
Adres
Meester ter Voertstraat
5766PW Griendtsveen
Telefoon
+31645838678
E-mail
[email protected]
Website
rijschoolvandemortel.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Mierlo (Geldropseweg 10)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.