Terug naar rijscholen

Rijschool van de Kamp

PUTTEN

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies3621 geslaagd58,3%1714 geslaagd82,4%
Handgeschakeld3621 geslaagd58,3%1714 geslaagd82,4%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
58,3% 21 van 36 geslaagd
Herexamens
82,4% 14 van 17 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
58,3% 21 van 36 geslaagd
Herexamens
82,4% 14 van 17 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 66,7%2014-10-01 / 2015-09-30: 100%2015-01-01 / 2015-12-31: 66,7%2015-01-01 / 2015-12-31: 100%2015-04-01 / 2016-03-31: 64,3%2015-04-01 / 2016-03-31: 100%2015-07-01 / 2016-06-30: 55%2015-07-01 / 2016-06-30: 100%2015-10-01 / 2016-09-30: 47,8%2015-10-01 / 2016-09-30: 80%2016-01-01 / 2016-12-31: 54,2%2016-01-01 / 2016-12-31: 78,6%2016-04-01 / 2017-03-31: 53,6%2016-04-01 / 2017-03-31: 71,4%2016-07-01 / 2017-06-30: 50%2016-07-01 / 2017-06-30: 65%2016-10-01 / 2017-09-30: 56,7%2016-10-01 / 2017-09-30: 75%2017-01-01 / 2017-12-31: 57,6%2017-01-01 / 2017-12-31: 73,3%2017-04-01 / 2018-03-31: 70,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 73,3%2017-07-01 / 2018-06-30: 80,5%2017-07-01 / 2018-06-30: 80%2017-10-01 / 2018-09-30: 83,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 77,8%2018-01-01 / 2018-12-31: 84%2018-01-01 / 2018-12-31: 81,8%2018-04-01 / 2019-03-31: 78,6%2018-04-01 / 2019-03-31: 88,9%2018-07-01 / 2019-06-30: 77,8%2018-07-01 / 2019-06-30: 90%2018-10-01 / 2019-09-30: 78,4%2018-10-01 / 2019-09-30: 88,9%2019-01-01 / 2019-12-31: 79,4%2019-01-01 / 2019-12-31: 83,3%2019-04-01 / 2020-03-31: 86,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 83,3%2019-07-01 / 2020-06-30: 87,5%2019-07-01 / 2020-06-30: 100%2019-10-01 / 2020-09-30: 83,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 80%2020-01-01 / 2020-12-31: 72,4%2020-01-01 / 2020-12-31: 88,9%2020-04-01 / 2021-03-31: 64%2020-04-01 / 2021-03-31: 87,5%2020-07-01 / 2021-06-30: 70,4%2020-07-01 / 2021-06-30: 88,9%2020-10-01 / 2021-09-30: 75%2020-10-01 / 2021-09-30: 87,5%2021-01-01 / 2021-12-31: 81%2021-01-01 / 2021-12-31: 50%2021-04-01 / 2022-03-31: 80%2021-04-01 / 2022-03-31: 60%2021-07-01 / 2022-06-30: 62,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 53,8%2021-10-01 / 2022-09-30: 57,9%2021-10-01 / 2022-09-30: 52,9%2022-01-01 / 2022-12-31: 59%2022-01-01 / 2022-12-31: 55,6%2022-04-01 / 2023-03-31: 55,8%2022-04-01 / 2023-03-31: 52,4%2022-07-01 / 2023-06-30: 68,4%2022-07-01 / 2023-06-30: 57,9%2022-10-01 / 2023-09-30: 73,3%2022-10-01 / 2023-09-30: 68,8%2023-01-01 / 2023-12-31: 73,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 76,9%2023-04-01 / 2024-03-31: 73,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 80%2023-07-01 / 2024-06-30: 64,5%2023-07-01 / 2024-06-30: 69,2%2023-10-01 / 2024-09-30: 66,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 58,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 64,1%2024-01-01 / 2024-12-31: 58,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 71,1%2024-04-01 / 2025-03-31: 64,3%2024-06-01 / 2025-06-30: 76,7%2024-06-01 / 2025-06-30: 66,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 66,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 64,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 63,4%2025-01-01 / 2025-12-31: 70%2025-04-01 / 2026-03-31: 61,1%2025-04-01 / 2026-03-31: 78,9%2025-07-01 / 2026-06-30: 58,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 82,4%
Eerste poging58,3%36 examens
Herexamens82,4%17 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303658,3%1782,4%
2025-04-01 / 2026-03-313661,1%1978,9%
2025-01-01 / 2025-12-314163,4%2070%
2024-10-01 / 2025-09-304266,7%1464,3%
2024-06-01 / 2025-06-304376,7%1266,7%
2024-04-01 / 2025-03-313871,1%1464,3%
2024-01-01 / 2024-12-313964,1%1258,3%
2023-10-01 / 2024-09-303666,7%1258,3%
2023-07-01 / 2024-06-303164,5%1369,2%
2023-04-01 / 2024-03-313073,3%1080%
2023-01-01 / 2023-12-313073,3%1376,9%
2022-10-01 / 2023-09-303073,3%1668,8%
2022-07-01 / 2023-06-303868,4%1957,9%
2022-04-01 / 2023-03-314355,8%2152,4%
2022-01-01 / 2022-12-313959%1855,6%
2021-10-01 / 2022-09-303857,9%1752,9%
2021-07-01 / 2022-06-303262,5%1353,8%
2021-04-01 / 2022-03-313080%1060%
2021-01-01 / 2021-12-312181%650%
2020-10-01 / 2021-09-302875%887,5%
2020-07-01 / 2021-06-302770,4%988,9%
2020-04-01 / 2021-03-312564%887,5%
2020-01-01 / 2020-12-312972,4%988,9%
2019-10-01 / 2020-09-302483,3%580%
2019-07-01 / 2020-06-303287,5%2100%
2019-04-01 / 2020-03-313086,7%683,3%
2019-01-01 / 2019-12-313479,4%683,3%
2018-10-01 / 2019-09-303778,4%988,9%
2018-07-01 / 2019-06-303677,8%1090%
2018-04-01 / 2019-03-314278,6%988,9%
2018-01-01 / 2018-12-315084%1181,8%
2017-10-01 / 2018-09-304983,7%977,8%
2017-07-01 / 2018-06-304180,5%1080%
2017-04-01 / 2018-03-314170,7%1573,3%
2017-01-01 / 2017-12-313357,6%1573,3%
2016-10-01 / 2017-09-303056,7%2075%
2016-07-01 / 2017-06-303250%2065%
2016-04-01 / 2017-03-312853,6%1471,4%
2016-01-01 / 2016-12-312454,2%1478,6%
2015-10-01 / 2016-09-302347,8%1080%
2015-07-01 / 2016-06-302055%7100%
2015-04-01 / 2016-03-311464,3%6100%
2015-01-01 / 2015-12-31966,7%3100%
2014-10-01 / 2015-09-30366,7%1100%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Harderwijk #11van 35

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Harderwijk
Vergelijkingsscore 51,3/100
Eerste poging 58,3% 36 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Harderwijk 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Nuriya Jansen
5/5
Met Arie is het altijd gezellig in de auto. Hij geeft goed les. Zowel de tussentijds toets als mijn praktijkexamen in één keer gehaald. Ik…
Lees verder op Google
Melv
5/5
Top ervaring! Arie en Glenn hebben mij heel goed geholpen om mijn rijbewijs te halen. In 1 keer geslaagd! Heel erg bedankt Rijschool van de…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Heb je te lang niet achter het stuur gezeten of ben je onzeker op de weg? Met onze opfriscursus ga jij met een goed gevoel de weg op! Voor het behalen van een B-Rijbewijs hanteren wij vaste lespakketten. Deze zijn een stuk voordeliger dan lessen los kopen! "Rijschool van de Kamp is jouw leukste en betrouwbaarste rijschool in Putten en omstreken! Met onze titel 'Beste Rijschool van Nederland 2017' door De Rijschoolmonitor, staan wij voor kwaliteit, persoonlijke begeleiding en een hoog slagingspercentage. Ontdek waarom zoveel leerlingen voor ons kiezen en wat ons uniek maakt:"

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 65,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Uurtarief 60 min € 65,00€ 65,00
20 rijlessen (1 uur) Inclusief examen 20 lessen · 60 min incl. praktijkexamen€ 1.562,50
20 rijlessen (1 uur) Inclusief examen Inclusief tussentijdsetoets 20 lessen · 60 min incl. praktijkexamen, tussentijdse toets€ 1.789,50
30 rijlessen (1 uur) Inclusief examen Inclusief tussentijdsetoets 30 lessen · 60 min incl. praktijkexamen, tussentijdse toets€ 2.399,50

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
07:00–17:00
Dinsdag
07:00–17:00
Woensdag
07:00–17:00
Donderdag
07:00–17:00
Vrijdag
07:00–17:00
Zaterdag
Niet vermeld
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
2600R1
Adres
Groeneveltstraat
3882XG Putten
Telefoon
+31622112541
E-mail
[email protected]
Website
rijschoolvandekamp.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Harderwijk (Tesselschadelaan 1)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.