Terug naar rijscholen

Rijschool Luc Raats

ZUNDERT

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies133 geslaagd23,1%1810 geslaagd55,6%
Handgeschakeld133 geslaagd23,1%1810 geslaagd55,6%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
23,1% 3 van 13 geslaagd
Herexamens
55,6% 10 van 18 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
23,1% 3 van 13 geslaagd
Herexamens
55,6% 10 van 18 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 26,7%2014-10-01 / 2015-09-30: 29,7%2015-01-01 / 2015-12-31: 30,3%2015-01-01 / 2015-12-31: 28,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 38,5%2015-04-01 / 2016-03-31: 35%2015-07-01 / 2016-06-30: 46,2%2015-07-01 / 2016-06-30: 41,4%2015-10-01 / 2016-09-30: 35,3%2015-10-01 / 2016-09-30: 35,3%2016-01-01 / 2016-12-31: 28,1%2016-01-01 / 2016-12-31: 47,1%2016-04-01 / 2017-03-31: 28,6%2016-04-01 / 2017-03-31: 48,6%2016-07-01 / 2017-06-30: 29,3%2016-07-01 / 2017-06-30: 45,2%2016-10-01 / 2017-09-30: 36,8%2016-10-01 / 2017-09-30: 52,4%2017-01-01 / 2017-12-31: 36,8%2017-01-01 / 2017-12-31: 47,4%2017-04-01 / 2018-03-31: 40,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 50%2017-07-01 / 2018-06-30: 33,3%2017-07-01 / 2018-06-30: 45,9%2017-10-01 / 2018-09-30: 33,3%2017-10-01 / 2018-09-30: 45,7%2018-01-01 / 2018-12-31: 34,5%2018-01-01 / 2018-12-31: 47,2%2018-04-01 / 2019-03-31: 20,8%2018-04-01 / 2019-03-31: 43,8%2018-07-01 / 2019-06-30: 19,2%2018-07-01 / 2019-06-30: 55,6%2018-10-01 / 2019-09-30: 16,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 50%2019-01-01 / 2019-12-31: 16%2019-01-01 / 2019-12-31: 50%2019-04-01 / 2020-03-31: 26,9%2019-04-01 / 2020-03-31: 41,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 42,9%2019-07-01 / 2020-06-30: 42,4%2019-10-01 / 2020-09-30: 47,6%2019-10-01 / 2020-09-30: 37%2020-01-01 / 2020-12-31: 52,2%2020-01-01 / 2020-12-31: 44%2020-04-01 / 2021-03-31: 52,4%2020-04-01 / 2021-03-31: 58,8%2020-07-01 / 2021-06-30: 54,2%2020-07-01 / 2021-06-30: 45,8%2020-10-01 / 2021-09-30: 56,5%2020-10-01 / 2021-09-30: 55,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 66,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 56,3%2021-04-01 / 2022-03-31: 58,3%2021-04-01 / 2022-03-31: 55,6%2021-07-01 / 2022-06-30: 52,2%2021-07-01 / 2022-06-30: 65%2021-10-01 / 2022-09-30: 47,8%2021-10-01 / 2022-09-30: 56,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 48%2022-01-01 / 2022-12-31: 50%2022-04-01 / 2023-03-31: 55%2022-04-01 / 2023-03-31: 50%2022-07-01 / 2023-06-30: 52,9%2022-07-01 / 2023-06-30: 48%2022-10-01 / 2023-09-30: 60%2022-10-01 / 2023-09-30: 50%2023-01-01 / 2023-12-31: 42,9%2023-01-01 / 2023-12-31: 53,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 30%2023-04-01 / 2024-03-31: 53,8%2023-07-01 / 2024-06-30: 31,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 58,3%2023-10-01 / 2024-09-30: 31,3%2023-10-01 / 2024-09-30: 68,8%2024-01-01 / 2024-12-31: 35,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 58,8%2024-04-01 / 2025-03-31: 38,1%2024-04-01 / 2025-03-31: 52,4%2024-06-01 / 2025-06-30: 40,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 47,8%2024-10-01 / 2025-09-30: 36%2024-10-01 / 2025-09-30: 40,9%2025-01-01 / 2025-12-31: 36,4%2025-01-01 / 2025-12-31: 45,8%2025-04-01 / 2026-03-31: 31,6%2025-04-01 / 2026-03-31: 52,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 23,1%2025-07-01 / 2026-06-30: 55,6%
Eerste poging23,1%13 examens
Herexamens55,6%18 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-301323,1%1855,6%
2025-04-01 / 2026-03-311931,6%2152,4%
2025-01-01 / 2025-12-312236,4%2445,8%
2024-10-01 / 2025-09-302536%2240,9%
2024-06-01 / 2025-06-302240,9%2347,8%
2024-04-01 / 2025-03-312138,1%2152,4%
2024-01-01 / 2024-12-311735,3%1758,8%
2023-10-01 / 2024-09-301631,3%1668,8%
2023-07-01 / 2024-06-301631,3%1258,3%
2023-04-01 / 2024-03-311030%1353,8%
2023-01-01 / 2023-12-311442,9%1553,3%
2022-10-01 / 2023-09-301560%1650%
2022-07-01 / 2023-06-301752,9%2548%
2022-04-01 / 2023-03-312055%3250%
2022-01-01 / 2022-12-312548%3050%
2021-10-01 / 2022-09-302347,8%3056,7%
2021-07-01 / 2022-06-302352,2%2065%
2021-04-01 / 2022-03-312458,3%1855,6%
2021-01-01 / 2021-12-311866,7%1656,3%
2020-10-01 / 2021-09-302356,5%1855,6%
2020-07-01 / 2021-06-302454,2%2445,8%
2020-04-01 / 2021-03-312152,4%1758,8%
2020-01-01 / 2020-12-312352,2%2544%
2019-10-01 / 2020-09-302147,6%2737%
2019-07-01 / 2020-06-302142,9%3342,4%
2019-04-01 / 2020-03-312626,9%3641,7%
2019-01-01 / 2019-12-312516%3250%
2018-10-01 / 2019-09-302416,7%3250%
2018-07-01 / 2019-06-302619,2%2755,6%
2018-04-01 / 2019-03-312420,8%3243,8%
2018-01-01 / 2018-12-312934,5%3647,2%
2017-10-01 / 2018-09-303333,3%3545,7%
2017-07-01 / 2018-06-303333,3%3745,9%
2017-04-01 / 2018-03-313740,5%3650%
2017-01-01 / 2017-12-313836,8%3847,4%
2016-10-01 / 2017-09-303836,8%4252,4%
2016-07-01 / 2017-06-304129,3%4245,2%
2016-04-01 / 2017-03-313528,6%3748,6%
2016-01-01 / 2016-12-313228,1%3447,1%
2015-10-01 / 2016-09-303435,3%3435,3%
2015-07-01 / 2016-06-302646,2%2941,4%
2015-04-01 / 2016-03-312638,5%4035%
2015-01-01 / 2015-12-313330,3%4528,9%
2014-10-01 / 2015-09-303026,7%3729,7%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Breda.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Breda
Eerste poging 14,3% 7 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Breda 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Bij Rijschool Luc Raats staat aandacht voorop. Met lessen gericht op de leerling en een traject aangepast op het tempo van het individu. Naast beginnende autorijders begeleidt instructeur Luc ook volwassenen die een opfriscursus willen en mensen die in aanmerking willen komen voor een Nederlands rijbewijs. Vraag nu gratis een proefles aan en ontdek wat Rijschool Luc Raats voor jou kan betekenen. Al op je 16e starten met lessen? Dat kan dankzij het 2toDrive-project.Rijschool Luc Raats vertelt je graag meer over hoe dit werkt. Rijschool Luc Raats is centraal gevestigd in Zundert en heeft cursisten in de hele regio Zundert/Breda. Lessen doe je in een handgeschakelde en ruimtelijke Ford Kuga met hoge instap en zit, waardoor je meer overzicht hebt over de weg. Met mijn eigen Rijschool Luc Raats haal ik voldoening en trots uit wat ik het allerliefste doe:het verzorgen van autorijlessen en het begeleiden van mensen naar dat felbegeerde rijbewijs. Rijschool Luc Raats werkt met een overzichtelijk basis- en aktiepakket. Daarnaast is het uiteraard mogelijk om extra lessen of aanvullende toetsen en toetsmaterialen aan te schaffen. Advies nodig over welke optie het beste bij jou past? Ik help je hier graag bij. Op al onze prijzen zijn onze algemene levering- en betaalvoorwaarden van toepassing. Betaling in 2 gelijke termijnen mogelijk.Prijzen zijn inclusief 21% btw. Prijswijzigingen voorbehouden.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
LOSSE RIJLES 50 MINUTEN Betaling in 2 gelijke termijnen mogelijk. handgeschakeld50 min € 52,00€ 62,40
Lespakket Betaling in 2 gelijke termijnen mogelijk. handgeschakeld5 lessen · 60 min € 700,00
AKTIEPAKKET Betaling in 2 gelijke termijnen mogelijk. handgeschakeld30 lessen · 50 min € 1.835,00
TTT-PAKKET Betaling in 2 gelijke termijnen mogelijk. handgeschakeldincl. tussentijdse toets€ 1.995,00
OPFRISCURSUS Betaling in 2 gelijke termijnen mogelijk. handgeschakeld4 lessen € 195,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor, Scooter.

De site vermeldt nog 1 prijs zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:30–20:00
Dinsdag
08:30–20:00
Woensdag
08:30–20:00
Donderdag
08:30–20:00
Vrijdag
08:30–17:30
Zaterdag
08:30–12:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
4716R4
Adres
Berkenring 5
4881HA ZUNDERT
Telefoon
+31629737961
E-mail
[email protected]
Website
rijschoollucraats.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Breda (Bavelseparklaan 18)
  • Breda (Heerbaan 4)
  • Roosendaal (De Stok 12)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.