Terug naar rijscholen

Rijschool Gul

'S-GRAVENHAGE

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies116 geslaagd54,5%65 geslaagd83,3%
Handgeschakeld116 geslaagd54,5%65 geslaagd83,3%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
54,5% 6 van 11 geslaagd
Herexamens
83,3% 5 van 6 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
54,5% 6 van 11 geslaagd
Herexamens
83,3% 5 van 6 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 30,2%2014-10-01 / 2015-09-30: 31%2015-01-01 / 2015-12-31: 27,9%2015-01-01 / 2015-12-31: 34,8%2015-04-01 / 2016-03-31: 30,6%2015-04-01 / 2016-03-31: 35%2015-07-01 / 2016-06-30: 25,3%2015-07-01 / 2016-06-30: 35,1%2015-10-01 / 2016-09-30: 27,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 35,6%2016-01-01 / 2016-12-31: 30,9%2016-01-01 / 2016-12-31: 33,1%2016-04-01 / 2017-03-31: 33,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 29,2%2016-07-01 / 2017-06-30: 37,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 26,4%2016-10-01 / 2017-09-30: 36,1%2016-10-01 / 2017-09-30: 25,5%2017-01-01 / 2017-12-31: 37,9%2017-01-01 / 2017-12-31: 25,6%2017-04-01 / 2018-03-31: 34,4%2017-04-01 / 2018-03-31: 31,3%2017-07-01 / 2018-06-30: 41,1%2017-07-01 / 2018-06-30: 30,2%2017-10-01 / 2018-09-30: 38,2%2017-10-01 / 2018-09-30: 28%2018-01-01 / 2018-12-31: 30,9%2018-01-01 / 2018-12-31: 31%2018-04-01 / 2019-03-31: 27,7%2018-04-01 / 2019-03-31: 30%2018-07-01 / 2019-06-30: 17,6%2018-07-01 / 2019-06-30: 31,4%2018-10-01 / 2019-09-30: 18,2%2018-10-01 / 2019-09-30: 33,9%2019-01-01 / 2019-12-31: 20%2019-01-01 / 2019-12-31: 27,3%2019-04-01 / 2020-03-31: 28,6%2019-04-01 / 2020-03-31: 33,3%2019-07-01 / 2020-06-30: 27,3%2019-07-01 / 2020-06-30: 39,1%2019-10-01 / 2020-09-30: 28,6%2019-10-01 / 2020-09-30: 33,3%2020-01-01 / 2020-12-31: 33,3%2020-01-01 / 2020-12-31: 35,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 33,3%2020-04-01 / 2021-03-31: 25%2020-07-01 / 2021-06-30: 33,3%2020-07-01 / 2021-06-30: 25%2020-10-01 / 2021-09-30: 50%2020-10-01 / 2021-09-30: 25%2021-01-01 / 2021-12-31: 100%2021-01-01 / 2021-12-31: 50%2022-10-01 / 2023-09-30: 0%2023-01-01 / 2023-12-31: 50%2023-04-01 / 2024-03-31: 50%2023-04-01 / 2024-03-31: 0%2023-07-01 / 2024-06-30: 57,1%2023-07-01 / 2024-06-30: 50%2023-10-01 / 2024-09-30: 60%2023-10-01 / 2024-09-30: 66,7%2024-01-01 / 2024-12-31: 54,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 60%2024-04-01 / 2025-03-31: 55,6%2024-04-01 / 2025-03-31: 71,4%2024-06-01 / 2025-06-30: 40%2024-06-01 / 2025-06-30: 63,6%2024-10-01 / 2025-09-30: 33,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 69,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 40%2025-01-01 / 2025-12-31: 76,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 46,2%2025-04-01 / 2026-03-31: 80%2025-07-01 / 2026-06-30: 54,5%2025-07-01 / 2026-06-30: 83,3%
Eerste poging54,5%11 examens
Herexamens83,3%6 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-301154,5%683,3%
2025-04-01 / 2026-03-311346,2%1080%
2025-01-01 / 2025-12-311040%1376,9%
2024-10-01 / 2025-09-30933,3%1369,2%
2024-06-01 / 2025-06-301040%1163,6%
2024-04-01 / 2025-03-31955,6%771,4%
2024-01-01 / 2024-12-311154,5%560%
2023-10-01 / 2024-09-301060%366,7%
2023-07-01 / 2024-06-30757,1%250%
2023-04-01 / 2024-03-31450%10%
2023-01-01 / 2023-12-31250%0Geen examens
2022-10-01 / 2023-09-3010%0Geen examens
2022-07-01 / 2023-06-30Geen examensGeen examens
2022-04-01 / 2023-03-31Geen examensGeen examens
2022-01-01 / 2022-12-31Geen examensGeen examens
2021-10-01 / 2022-09-30Geen examensGeen examens
2021-07-01 / 2022-06-30Geen examensGeen examens
2021-04-01 / 2022-03-31Geen examensGeen examens
2021-01-01 / 2021-12-311100%250%
2020-10-01 / 2021-09-30250%825%
2020-07-01 / 2021-06-30633,3%1225%
2020-04-01 / 2021-03-31633,3%1225%
2020-01-01 / 2020-12-31633,3%1435,7%
2019-10-01 / 2020-09-30728,6%1533,3%
2019-07-01 / 2020-06-301127,3%2339,1%
2019-04-01 / 2020-03-311428,6%3033,3%
2019-01-01 / 2019-12-312520%4427,3%
2018-10-01 / 2019-09-304418,2%5633,9%
2018-07-01 / 2019-06-305117,6%7031,4%
2018-04-01 / 2019-03-316527,7%8030%
2018-01-01 / 2018-12-316830,9%7131%
2017-10-01 / 2018-09-307638,2%7528%
2017-07-01 / 2018-06-307341,1%6330,2%
2017-04-01 / 2018-03-316134,4%6731,3%
2017-01-01 / 2017-12-316637,9%8625,6%
2016-10-01 / 2017-09-306136,1%9825,5%
2016-07-01 / 2017-06-306937,7%11026,4%
2016-04-01 / 2017-03-319833,7%12029,2%
2016-01-01 / 2016-12-319430,9%12433,1%
2015-10-01 / 2016-09-308327,7%11835,6%
2015-07-01 / 2016-06-307925,3%11435,1%
2015-04-01 / 2016-03-316230,6%10035%
2015-01-01 / 2015-12-316127,9%9234,8%
2014-10-01 / 2015-09-306330,2%8431%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Zoetermeer.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Zoetermeer
Eerste poging 57,1% 7 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Zoetermeer 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Lemi Karabacak
5/5
Motorrijschool Gul is gewoon een toffe rijschool, alles op eigen terrein, beneden kan je jouw passende motor kleding aantrekken en boven op eigen terrein klaar…
Lees verder op Google
danny kieboom
5/5
Super rijschool 6jaar geleden al mijn a2 rijbewijs gehaalt met Rail en wat was vorige maand zover om volledig a te halen. Even snel alle…
Lees verder op Google
Berk Riza
5/5
Geweldige rijschool voor het motorrijbewijs! Duidelijke uitleg, geduldig en persoonlijke aanpak. Met veel vertrouwen mijn examen gehaald. Zeker een aanrader!​​​​​​​​​​​​​​​​
Lees verder op Google
Emmanuel
5/5
Als je echt wilt leren auto rijden moet je bij rijschool Gul zijn. Raim is betrokken bij de les en ziet snel waar correcties nodig…
Lees verder op Google
Melrone Tesselaar
5/5
Vandaag mijn Mororrijbewijs gehaald! Mijn ervaring bij deze rijschool is erg goed. Rail is vriendelijk en behulpzaam. Hij geeft duidelijke aanwijzingen en stuurt je goed…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Sneller slagen, minder lessen nodig: Door onze eigen privé oefenterrein.Leren motorrijden is nog nooit zo makkelijk geweest! Bij Rijschool Gul stap je direct op de motor op onze eigen privé oefenterrein, zodat iedereen op een veilige manier kan oefenen. Jij dus ook! Bij Rijschool GUL niet! Wij zorgen ervoor dat jij het motorrijden snel onder de knie krijgt, zodat je snel en natuurlijk ook veilig de weg op kunt. Kies je in Den Haag voor onze motorrijschool, dan kun je bij ons altijd op meer voordelen dan bij andere motorrijscholen rekenen. Zo zal je bij ons niet alleen snel slagen, maar kun je ook rekenen op de volgende punten: Klaar om de de weg op te gaan? Laat je gegevens hier achter. Een van onze instructeurs belt je binnen 24 uur terug! Geen zorgen. Wij staan voor je klaar!We hebben de veelgestelde vragen voor je verzameld en onder elkaar gezet. Een proefrit is zeker vrijblijvend. Als het je bevalt en leuk vind kies je bewust voor onze grootste motorrijschool in Den haag.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 70,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse autorijlessen (60min) handgeschakeld60 min € 70,00€ 70,00
Losse lessen (automaat) automaat€ 70,00
Losse autorijlessen automaat (60min) automaat60 min € 80,00€ 80,00
Brons pakket € 1.170,00
Brons pakket handgeschakeldincl. praktijkexamen€ 1.300,00
Brons pakket automaat€ 1.300,00
Zilver pakket € 1.600,00
Zilver pakket automaat€ 1.850,00
Goud pakket € 2.240,00
Goud pakket handgeschakeld€ 2.650,00
Goud pakket automaat€ 2.650,00
Diamant pakket automaat€ 3.300,00
Proefles Auto handgeschakeld60 min € 70,00€ 70,00
Praktijkexamen (Auto) € 250,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
4598F8
Adres
Kingstonplantsoen
2548HK 's-Gravenhage
Telefoon
+31704450365
E-mail
[email protected]
Website
rijschoolgul.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Rijswijk Zh (Lange Kleiweg 30)
  • Zoetermeer (Zilverstraat 40)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.