Terug naar rijscholen

Rijschool Feka

EINDHOVEN

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies3021 geslaagd70%2312 geslaagd52,2%
Handgeschakeld3021 geslaagd70%2312 geslaagd52,2%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
70% 21 van 30 geslaagd
Herexamens
52,2% 12 van 23 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
70% 21 van 30 geslaagd
Herexamens
52,2% 12 van 23 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 60%2014-10-01 / 2015-09-30: 42,1%2015-01-01 / 2015-12-31: 63,6%2015-01-01 / 2015-12-31: 38,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 60%2015-04-01 / 2016-03-31: 44,4%2015-07-01 / 2016-06-30: 70,8%2015-07-01 / 2016-06-30: 50%2015-10-01 / 2016-09-30: 58,3%2015-10-01 / 2016-09-30: 53,8%2016-01-01 / 2016-12-31: 60%2016-01-01 / 2016-12-31: 61,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 53,8%2016-04-01 / 2017-03-31: 40%2016-07-01 / 2017-06-30: 48%2016-07-01 / 2017-06-30: 37,5%2016-10-01 / 2017-09-30: 50%2016-10-01 / 2017-09-30: 45,5%2017-01-01 / 2017-12-31: 44,8%2017-01-01 / 2017-12-31: 48,3%2017-04-01 / 2018-03-31: 41,4%2017-04-01 / 2018-03-31: 64%2017-07-01 / 2018-06-30: 44,4%2017-07-01 / 2018-06-30: 57,1%2017-10-01 / 2018-09-30: 41,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 50%2018-01-01 / 2018-12-31: 45,5%2018-01-01 / 2018-12-31: 42,9%2018-04-01 / 2019-03-31: 40%2018-04-01 / 2019-03-31: 31%2018-07-01 / 2019-06-30: 50%2018-07-01 / 2019-06-30: 27,3%2018-10-01 / 2019-09-30: 52,9%2018-10-01 / 2019-09-30: 28,6%2019-01-01 / 2019-12-31: 63,2%2019-01-01 / 2019-12-31: 23,8%2019-04-01 / 2020-03-31: 75,9%2019-04-01 / 2020-03-31: 36,8%2019-07-01 / 2020-06-30: 72,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 47,1%2019-10-01 / 2020-09-30: 82,6%2019-10-01 / 2020-09-30: 50%2020-01-01 / 2020-12-31: 83,3%2020-01-01 / 2020-12-31: 63,6%2020-04-01 / 2021-03-31: 83,3%2020-04-01 / 2021-03-31: 57,1%2020-07-01 / 2021-06-30: 76,5%2020-07-01 / 2021-06-30: 55,6%2020-10-01 / 2021-09-30: 63,2%2020-10-01 / 2021-09-30: 50%2021-01-01 / 2021-12-31: 50%2021-01-01 / 2021-12-31: 52,9%2021-04-01 / 2022-03-31: 50%2021-04-01 / 2022-03-31: 60%2021-07-01 / 2022-06-30: 60%2021-07-01 / 2022-06-30: 59,1%2021-10-01 / 2022-09-30: 61,3%2021-10-01 / 2022-09-30: 61,9%2022-01-01 / 2022-12-31: 60,6%2022-01-01 / 2022-12-31: 57,9%2022-04-01 / 2023-03-31: 62,1%2022-04-01 / 2023-03-31: 55%2022-07-01 / 2023-06-30: 52,2%2022-07-01 / 2023-06-30: 50%2022-10-01 / 2023-09-30: 46,2%2022-10-01 / 2023-09-30: 45%2023-01-01 / 2023-12-31: 42,9%2023-01-01 / 2023-12-31: 52,2%2023-04-01 / 2024-03-31: 47,8%2023-04-01 / 2024-03-31: 57,1%2023-07-01 / 2024-06-30: 47,8%2023-07-01 / 2024-06-30: 65%2023-10-01 / 2024-09-30: 52,6%2023-10-01 / 2024-09-30: 73,7%2024-01-01 / 2024-12-31: 50%2024-01-01 / 2024-12-31: 71,4%2024-04-01 / 2025-03-31: 54,2%2024-04-01 / 2025-03-31: 57,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 57,1%2024-06-01 / 2025-06-30: 57,9%2024-10-01 / 2025-09-30: 61,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 56,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 66,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 55%2025-04-01 / 2026-03-31: 59,3%2025-04-01 / 2026-03-31: 61,9%2025-07-01 / 2026-06-30: 70%2025-07-01 / 2026-06-30: 52,2%
Eerste poging70%30 examens
Herexamens52,2%23 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303070%2352,2%
2025-04-01 / 2026-03-312759,3%2161,9%
2025-01-01 / 2025-12-313066,7%2055%
2024-10-01 / 2025-09-303161,3%1656,3%
2024-06-01 / 2025-06-302857,1%1957,9%
2024-04-01 / 2025-03-312454,2%1957,9%
2024-01-01 / 2024-12-312450%1471,4%
2023-10-01 / 2024-09-301952,6%1973,7%
2023-07-01 / 2024-06-302347,8%2065%
2023-04-01 / 2024-03-312347,8%2157,1%
2023-01-01 / 2023-12-312142,9%2352,2%
2022-10-01 / 2023-09-302646,2%2045%
2022-07-01 / 2023-06-302352,2%1850%
2022-04-01 / 2023-03-312962,1%2055%
2022-01-01 / 2022-12-313360,6%1957,9%
2021-10-01 / 2022-09-303161,3%2161,9%
2021-07-01 / 2022-06-303060%2259,1%
2021-04-01 / 2022-03-312650%2060%
2021-01-01 / 2021-12-311850%1752,9%
2020-10-01 / 2021-09-301963,2%1250%
2020-07-01 / 2021-06-301776,5%955,6%
2020-04-01 / 2021-03-311283,3%757,1%
2020-01-01 / 2020-12-312483,3%1163,6%
2019-10-01 / 2020-09-302382,6%1650%
2019-07-01 / 2020-06-302272,7%1747,1%
2019-04-01 / 2020-03-312975,9%1936,8%
2019-01-01 / 2019-12-311963,2%2123,8%
2018-10-01 / 2019-09-301752,9%2128,6%
2018-07-01 / 2019-06-301850%2227,3%
2018-04-01 / 2019-03-311540%2931%
2018-01-01 / 2018-12-312245,5%2842,9%
2017-10-01 / 2018-09-302441,7%3050%
2017-07-01 / 2018-06-302744,4%2857,1%
2017-04-01 / 2018-03-312941,4%2564%
2017-01-01 / 2017-12-312944,8%2948,3%
2016-10-01 / 2017-09-302850%2245,5%
2016-07-01 / 2017-06-302548%2437,5%
2016-04-01 / 2017-03-312653,8%2040%
2016-01-01 / 2016-12-312560%1361,5%
2015-10-01 / 2016-09-302458,3%1353,8%
2015-07-01 / 2016-06-302470,8%1650%
2015-04-01 / 2016-03-312560%1844,4%
2015-01-01 / 2015-12-312263,6%1838,9%
2014-10-01 / 2015-09-302560%1942,1%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Eindhoven #12van 52

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Eindhoven
Vergelijkingsscore 66/100
Eerste poging 70% 30 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Eindhoven 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Nazlican Ata
5/5
In één keer geslaagd bij rijschool Feka! De instructeur zorgt ervoor dat je op een rustige manier zelfverzekerdheid achter het stuur opbouwt. Hij biedt de…
Lees verder op Google
Arda Cetin
5/5
In een keer geslaagd, zonder oefenpraktijk. Hele aardige instructeur, dankzij hem ben in gezlaagd. Super leerzaam en alles werd mij snel en duidelijk geleerd. Heel…
Lees verder op Google
Lorik Hiseni
5/5
Super fijne rijschool! De instructeur legt alles rustig en duidelijk uit, waardoor ik me snel op mijn gemak voelde achter het stuur. De lessen waren…
Lees verder op Google
b kar
5/5
Top rijinstructeur! Altijd geduldig, duidelijk en gezellig tijdens de lessen. Dankzij de goede begeleiding heb ik veel zelfvertrouwen gekregen achter het stuur. Zeker een aanrader…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Een rijbewijs halen is voor veel mensen een belangrijk moment: vrijheid, zelfstandigheid en nieuwe mogelijkheden. Wij geloven dat een goede rijopleiding verder gaat dan alleen het voorbereiden op het praktijkexamen — het gaat om uitgroeien tot een veilige, zelfstandige bestuurder. Daarom geloven wij bij Rijschool Feka dat een goede rijopleiding verder gaat dan alleen het voorbereiden op het praktijkexamen. Natuurlijk is ons doel dat je in één keer slaagt voor je rijbewijs. Maar minstens zo belangrijk vinden wij dat je uitgroeit tot een veilige, zelfstandige en zelfverzekerde bestuurder. Al meer dan 21 begeleiden wij leerlingen uit Eindhoven en omgeving tijdens hun weg naar het rijbewijs. Iedere leerling is anders, iedere les is anders en iedere rijopleiding vraagt om een persoonlijke aanpak. Juist dat maakt ons vak zo bijzonder. Wij willen niet alleen dat je slaagt voor je praktijkexamen, maar dat je veilig leert autorijden voor de rest van je leven. Wanneer je begrijpt waarom een verkeerssituatie ontstaat, kun je ook zelfstandig de juiste beslissing nemen — en precies dát is volgens ons goed rijonderwijs. Daarom stemmen wij iedere les af op jouw niveau, jouw tempo en jouw manier van leren. Heb je ergens moeite mee? Dan nemen we daar extra tijd voor. Gaat iets juist heel goed? Dan bouwen we de les verder uit. Dat is geen toeval. Wij geloven dat mensen beter leren wanneer zij zich op hun gemak voelen. Autorijden is al spannend genoeg — extra druk helpt dan niet. Daarom creëren wij tijdens iedere rijles een rustige sfeer waarin je fouten mag maken, vragen kunt stellen en stap voor stap kunt groeien. Fouten horen bij leren. Wij geloven dat leren niet alleen in de lesauto plaatsvindt. Daarom hebben wij DRIVOX ontwikkeld: onze eigen digitale leeromgeving voor praktijklessen. Met DRIVOX kun je thuis verder oefenen en jezelf voorbereiden op de volgende rijles. Niet iedereen leert op dezelfde manier. Sommige mensen leren vooral door te doen, anderen leren beter wanneer zij iets eerst kunnen zien. Daarom maken wij tijdens de lessen gebruik van een visueel 3D-whiteboard. Wij vinden dat een rijopleiding je moet voorbereiden op alle verkeerssituaties die je…

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 65,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse rijles inclusief BTW 60 min € 65,00€ 65,00
Losse les handgeschakeld60 min € 65,00€ 65,00
Starter Pakket Alle prijzen inclusief 21% BTW 20 lessen · 60 min € 1.530,00
Pakket 20 Alle prijzen incl. 21% BTW handgeschakeld20 lessen · 60 min incl. praktijkexamen, intake€ 1.530,00
Pakket 30 Alle prijzen incl. 21% BTW handgeschakeld30 lessen · 60 min incl. praktijkexamen€ 2.180,00
Complete Pakket Alle prijzen inclusief 21% BTW 35 lessen · 60 min € 2.495,00
Pakket 35 Alle prijzen incl. 21% BTW handgeschakeld35 lessen · 60 min incl. praktijkexamen, intake€ 2.495,00
Intensief Pakket Alle prijzen inclusief 21% BTW 40 lessen · 60 min € 2.795,00
Pakket 40 Alle prijzen incl. 21% BTW handgeschakeld40 lessen · 60 min incl. praktijkexamen€ 2.795,00
Pakket 45 Alle prijzen incl. 21% BTW handgeschakeld45 lessen · 60 min incl. praktijkexamen€ 3.115,00
Pakket 50 Alle prijzen incl. 21% BTW handgeschakeld50 lessen · 60 min incl. praktijkexamen€ 3.440,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–19:00
Dinsdag
08:00–19:00
Woensdag
08:00–19:00
Donderdag
08:00–19:00
Vrijdag
08:00–19:00
Zaterdag
09:00–14:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
3492A8
Adres
Karel Doormanstraat 21
5612GD EINDHOVEN
Telefoon
+31641278856
E-mail
[email protected]
Website
rijschoolfeka.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Eindhoven (Hoevenweg 20)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.