Terug naar rijscholen

Move It

STEENBERGEN NBAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies3820 geslaagd52,6%2916 geslaagd55,2%
Handgeschakeld2817 geslaagd60,7%159 geslaagd60%
Automaat103 geslaagd30%147 geslaagd50%

Alle transmissies

Eerste examens
52,6% 20 van 38 geslaagd
Herexamens
55,2% 16 van 29 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
60,7% 17 van 28 geslaagd
Herexamens
60% 9 van 15 geslaagd

Automaat

Eerste examens
30% 3 van 10 geslaagd
Herexamens
50% 7 van 14 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262018-04-01 / 2019-03-31: 50%2018-04-01 / 2019-03-31: 66,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 42,9%2018-07-01 / 2019-06-30: 66,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 37,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 66,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 35,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 68,8%2019-04-01 / 2020-03-31: 40%2019-04-01 / 2020-03-31: 66,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 28,6%2019-07-01 / 2020-06-30: 66,7%2019-10-01 / 2020-09-30: 53,8%2019-10-01 / 2020-09-30: 55,6%2020-01-01 / 2020-12-31: 62,5%2020-01-01 / 2020-12-31: 60%2020-04-01 / 2021-03-31: 57,1%2020-04-01 / 2021-03-31: 62,5%2020-07-01 / 2021-06-30: 66,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 60%2020-10-01 / 2021-09-30: 60,9%2020-10-01 / 2021-09-30: 81,8%2021-01-01 / 2021-12-31: 66,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 77,8%2021-04-01 / 2022-03-31: 61,9%2021-04-01 / 2022-03-31: 80%2021-07-01 / 2022-06-30: 61,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 72,2%2021-10-01 / 2022-09-30: 64,2%2021-10-01 / 2022-09-30: 70%2022-01-01 / 2022-12-31: 55,4%2022-01-01 / 2022-12-31: 67,7%2022-04-01 / 2023-03-31: 58,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 60%2022-07-01 / 2023-06-30: 63,8%2022-07-01 / 2023-06-30: 63,2%2022-10-01 / 2023-09-30: 68,4%2022-10-01 / 2023-09-30: 52,9%2023-01-01 / 2023-12-31: 73,6%2023-01-01 / 2023-12-31: 50%2023-04-01 / 2024-03-31: 80,4%2023-04-01 / 2024-03-31: 65,4%2023-07-01 / 2024-06-30: 74,5%2023-07-01 / 2024-06-30: 68,2%2023-10-01 / 2024-09-30: 70%2023-10-01 / 2024-09-30: 78,9%2024-01-01 / 2024-12-31: 74,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 71,4%2024-04-01 / 2025-03-31: 71,9%2024-04-01 / 2025-03-31: 55,6%2024-06-01 / 2025-06-30: 77,4%2024-06-01 / 2025-06-30: 52,9%2024-10-01 / 2025-09-30: 73,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 47,4%2025-01-01 / 2025-12-31: 70,6%2025-01-01 / 2025-12-31: 47,8%2025-04-01 / 2026-03-31: 54,8%2025-04-01 / 2026-03-31: 50%2025-07-01 / 2026-06-30: 52,6%2025-07-01 / 2026-06-30: 55,2%
Eerste poging52,6%38 examens
Herexamens55,2%29 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303852,6%2955,2%
2025-04-01 / 2026-03-313154,8%2450%
2025-01-01 / 2025-12-313470,6%2347,8%
2024-10-01 / 2025-09-303073,3%1947,4%
2024-06-01 / 2025-06-303177,4%1752,9%
2024-04-01 / 2025-03-313271,9%1855,6%
2024-01-01 / 2024-12-313574,3%2171,4%
2023-10-01 / 2024-09-304070%1978,9%
2023-07-01 / 2024-06-304774,5%2268,2%
2023-04-01 / 2024-03-315180,4%2665,4%
2023-01-01 / 2023-12-315373,6%2850%
2022-10-01 / 2023-09-305768,4%3452,9%
2022-07-01 / 2023-06-305863,8%3863,2%
2022-04-01 / 2023-03-316058,3%3560%
2022-01-01 / 2022-12-315655,4%3167,7%
2021-10-01 / 2022-09-305364,2%2070%
2021-07-01 / 2022-06-304761,7%1872,2%
2021-04-01 / 2022-03-314261,9%1580%
2021-01-01 / 2021-12-313066,7%977,8%
2020-10-01 / 2021-09-302360,9%1181,8%
2020-07-01 / 2021-06-302166,7%1060%
2020-04-01 / 2021-03-311457,1%862,5%
2020-01-01 / 2020-12-311662,5%1060%
2019-10-01 / 2020-09-301353,8%955,6%
2019-07-01 / 2020-06-30728,6%966,7%
2019-04-01 / 2020-03-311540%1566,7%
2019-01-01 / 2019-12-311735,3%1668,8%
2018-10-01 / 2019-09-301637,5%1566,7%
2018-07-01 / 2019-06-301442,9%966,7%
2018-04-01 / 2019-03-31450%366,7%
2018-01-01 / 2018-12-31Geen examensGeen examens
2017-10-01 / 2018-09-30Geen examensGeen examens
2017-07-01 / 2018-06-30Geen examensGeen examens
2017-04-01 / 2018-03-31Geen examensGeen examens
2017-01-01 / 2017-12-31Geen examensGeen examens
2016-10-01 / 2017-09-30Geen examensGeen examens
2016-07-01 / 2017-06-30Geen examensGeen examens
2016-04-01 / 2017-03-31Geen examensGeen examens
2016-01-01 / 2016-12-31Geen examensGeen examens
2015-10-01 / 2016-09-30Geen examensGeen examens
2015-07-01 / 2016-06-30Geen examensGeen examens
2015-04-01 / 2016-03-31Geen examensGeen examens
2015-01-01 / 2015-12-31Geen examensGeen examens
2014-10-01 / 2015-09-30Geen examensGeen examens
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Bergen Op Zoom #13van 32

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Bergen Op Zoom
Vergelijkingsscore 41,1/100
Eerste poging 52,6% 38 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Bergen Op Zoom 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

R. de Vries
5/5
Duidelijke uitleg en eerlijke feedback, ik heb er heel lang over gedaan maar kreeg alle tijd in de wereld. Ik heb in slechts 2 keer…
Lees verder op Google
Leonardus Guit
5/5
Na lange tijd heb ik besloten om het rijlessen weer op te pakken. Dankzij de perfecte begeleiding, fijne auto's en duidelijke feedback heb ik dit…
Lees verder op Google
Sofie de Leede
5/5
Vandaag ben ik in één keer geslaagd rijbewijs. In het begin vond ik autorijden best lastig, maar dankzij het geduld en de fijne begeleiding van…
Lees verder op Google
Levi Metske
5/5
Ik heb me rijbewijs in 1 keer gehaald bij autorijschool move it. Het is echt een aanrader! Sonja en Kim allebei hele goede rij instructeurs…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Een beschrijving uit de website van deze rijschool is nog niet beschikbaar.

  • Lesauto: lesauto
  • Vrouwelijke instructeur

Instructeurs (1)

  • Sonja Teljeurrijschoolhouder en instructrice
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 74,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
1 rijles á 60 minuten 60 min € 74,00€ 74,00
Rotterdam rit € 290,00
12 rijlessen pakket (12 x 60 minuten) 12 lessen · 60 min € 876,00
18 rijlessen pakket (18 x 60 minuten) 18 lessen · 60 min € 1.314,00
24 rijlessen pakket (24 x 60 minuten) 24 lessen · 60 min € 1.752,00
Basis pakket HANDGESCHAKELD handgeschakeld32 lessen · 60 min € 2.904,00
Basis pakket rijopleiding Automaat automaat32 lessen · 60 min incl. tussentijdse toets, praktijkexamen€ 2.904,00
Standaard pakket HANDGESCHAKELD handgeschakeld40 lessen · 60 min € 3.480,00
Standaard pakket rijopleiding Automaat automaat40 lessen · 60 min incl. praktijkexamen, tussentijdse toets€ 3.480,00
Plus pakket HANDGESCHAKELD handgeschakeld48 lessen · 60 min € 4.056,00
Plus pakket rijopleiding Automaat automaat48 lessen · 60 min incl. praktijkexamen, tussentijdse toets€ 4.056,00
Opfriscursus € 380,00
Proefles Anders € 40,00
Tussentijdse toets € 280,00
Praktijkexamen € 320,00
Faalangst examen incl. faalangstexamen€ 395,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
07:30–21:00
Dinsdag
07:30–21:00
Woensdag
07:30–21:00
Donderdag
07:30–21:00
Vrijdag
07:30–21:00
Zaterdag
09:00–12:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
1344R2
Adres
IJzendijk
4651ZL Steenbergen
Telefoon
+31613060029
E-mail
[email protected]
Website
autorijschoolmove-it.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Bergen Op Zoom (Gagelboslaan 162)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.