Terug naar rijscholen

MotoJon

Hilversum

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Motor · verkeersdeelneming — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Motor · verkeersdeelneming7268 geslaagd94,4%54 geslaagd80%

Motor · verkeersdeelneming

Eerste examens
94,4% 68 van 72 geslaagd
Herexamens
80% 4 van 5 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Motor · verkeersdeelneming. Alleen reguliere praktijkexamens. A, A1, A2, A-G en A2-G samengeteld. Voertuigbeheersing telt niet mee.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 89,5%2014-10-01 / 2015-09-30: 100%2015-01-01 / 2015-12-31: 92,1%2015-01-01 / 2015-12-31: 100%2015-04-01 / 2016-03-31: 91,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 100%2015-07-01 / 2016-06-30: 87%2015-07-01 / 2016-06-30: 100%2015-10-01 / 2016-09-30: 81,2%2015-10-01 / 2016-09-30: 100%2016-01-01 / 2016-12-31: 78,5%2016-01-01 / 2016-12-31: 94,4%2016-04-01 / 2017-03-31: 78,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 94,4%2016-07-01 / 2017-06-30: 81,2%2016-07-01 / 2017-06-30: 93,3%2016-10-01 / 2017-09-30: 86,2%2016-10-01 / 2017-09-30: 91,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 84,3%2017-01-01 / 2017-12-31: 100%2017-04-01 / 2018-03-31: 87,9%2017-04-01 / 2018-03-31: 100%2017-07-01 / 2018-06-30: 92,3%2017-07-01 / 2018-06-30: 100%2017-10-01 / 2018-09-30: 94,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 100%2018-01-01 / 2018-12-31: 97,8%2018-01-01 / 2018-12-31: 100%2018-04-01 / 2019-03-31: 96,7%2018-04-01 / 2019-03-31: 100%2018-07-01 / 2019-06-30: 94,4%2018-07-01 / 2019-06-30: 100%2018-10-01 / 2019-09-30: 93,9%2018-10-01 / 2019-09-30: 100%2019-01-01 / 2019-12-31: 94,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 100%2019-04-01 / 2020-03-31: 93%2019-04-01 / 2020-03-31: 100%2019-07-01 / 2020-06-30: 93,3%2019-07-01 / 2020-06-30: 88,9%2019-10-01 / 2020-09-30: 93,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 77,8%2020-01-01 / 2020-12-31: 91,7%2020-01-01 / 2020-12-31: 83,3%2020-04-01 / 2021-03-31: 94,3%2020-04-01 / 2021-03-31: 80%2020-07-01 / 2021-06-30: 96%2020-07-01 / 2021-06-30: 83,3%2020-10-01 / 2021-09-30: 94,9%2020-10-01 / 2021-09-30: 100%2021-01-01 / 2021-12-31: 96,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 100%2021-04-01 / 2022-03-31: 96,7%2021-04-01 / 2022-03-31: 100%2021-07-01 / 2022-06-30: 94,9%2021-07-01 / 2022-06-30: 100%2021-10-01 / 2022-09-30: 94,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 100%2022-01-01 / 2022-12-31: 92,2%2022-01-01 / 2022-12-31: 66,7%2022-04-01 / 2023-03-31: 93,2%2022-04-01 / 2023-03-31: 75%2022-07-01 / 2023-06-30: 96,4%2022-07-01 / 2023-06-30: 75%2022-10-01 / 2023-09-30: 96,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 75%2023-01-01 / 2023-12-31: 94,8%2023-01-01 / 2023-12-31: 100%2023-04-01 / 2024-03-31: 93,4%2023-04-01 / 2024-03-31: 100%2023-07-01 / 2024-06-30: 91,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 90,9%2023-10-01 / 2024-09-30: 91,9%2023-10-01 / 2024-09-30: 90%2024-01-01 / 2024-12-31: 94,4%2024-01-01 / 2024-12-31: 90%2024-04-01 / 2025-03-31: 95,1%2024-04-01 / 2025-03-31: 83,3%2024-06-01 / 2025-06-30: 95,6%2024-06-01 / 2025-06-30: 100%2024-10-01 / 2025-09-30: 96,9%2024-10-01 / 2025-09-30: 100%2025-01-01 / 2025-12-31: 96,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 50%2025-04-01 / 2026-03-31: 94,2%2025-04-01 / 2026-03-31: 50%2025-07-01 / 2026-06-30: 94,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 80%
Eerste poging94,4%72 examens
Herexamens80%5 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-307294,4%580%
2025-04-01 / 2026-03-315294,2%250%
2025-01-01 / 2025-12-315496,3%250%
2024-10-01 / 2025-09-306596,9%3100%
2024-06-01 / 2025-06-306895,6%3100%
2024-04-01 / 2025-03-318195,1%683,3%
2024-01-01 / 2024-12-318994,4%1090%
2023-10-01 / 2024-09-308691,9%1090%
2023-07-01 / 2024-06-308091,3%1190,9%
2023-04-01 / 2024-03-319193,4%9100%
2023-01-01 / 2023-12-319794,8%7100%
2022-10-01 / 2023-09-308696,5%875%
2022-07-01 / 2023-06-308396,4%875%
2022-04-01 / 2023-03-317393,2%875%
2022-01-01 / 2022-12-316492,2%666,7%
2021-10-01 / 2022-09-309594,7%6100%
2021-07-01 / 2022-06-3011794,9%4100%
2021-04-01 / 2022-03-3112196,7%4100%
2021-01-01 / 2021-12-3112196,7%4100%
2020-10-01 / 2021-09-309894,9%4100%
2020-07-01 / 2021-06-309996%683,3%
2020-04-01 / 2021-03-318794,3%1080%
2020-01-01 / 2020-12-318491,7%1283,3%
2019-10-01 / 2020-09-308993,3%977,8%
2019-07-01 / 2020-06-307593,3%988,9%
2019-04-01 / 2020-03-318693%8100%
2019-01-01 / 2019-12-318894,3%8100%
2018-10-01 / 2019-09-308293,9%9100%
2018-07-01 / 2019-06-308994,4%9100%
2018-04-01 / 2019-03-319096,7%6100%
2018-01-01 / 2018-12-319297,8%5100%
2017-10-01 / 2018-09-309494,7%8100%
2017-07-01 / 2018-06-307892,3%6100%
2017-04-01 / 2018-03-316687,9%7100%
2017-01-01 / 2017-12-317084,3%8100%
2016-10-01 / 2017-09-306586,2%1291,7%
2016-07-01 / 2017-06-306981,2%1593,3%
2016-04-01 / 2017-03-317578,7%1894,4%
2016-01-01 / 2016-12-316578,5%1894,4%
2015-10-01 / 2016-09-306981,2%13100%
2015-07-01 / 2016-06-306987%15100%
2015-04-01 / 2016-03-316291,9%10100%
2015-01-01 / 2015-12-316392,1%9100%
2014-10-01 / 2015-09-305789,5%7100%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Eemnes #9van 17

vergelijkbare rijscholen voor motor · verkeersdeelneming

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Eemnes
Vergelijkingsscore 94,1/100
Eerste poging 94,4% 72 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Eemnes 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

J Ger
5/5
Zonder twijfel de beste plek om te leren motor rijden. Dat samen met een hele hoop passie, ervaring en plezier!
Lees verder op Google
Thom Bos
5/5
Ik geef niet zo erg snel reviews tenzij mijn ervaring bij een bepaald bedrijf echt enorm goed was. En net zoals de vele andere die…
Lees verder op Google
Tijmen Boos
5/5
Super rijschool! Niet alleen je rijbewijs halen maar echt leren motorrijden. Jon is altijd erg duidelijk en je weet precies wat je aan hem hebt.
Lees verder op Google
La
5/5
Heb altijd erg genoten van de rijlessen , Keek er altijd erg naar uit , Jon doet het ook super, groot plus punt vond ik…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Om je voor te bereiden op je theorie-examen, kunnen we je boeken en oefenmateriaal verschaffen. Ook is er de mogelijkheid om online examens te oefenen. Het examen kun je zelf aanvragen bij het CBR via internet, maar wij kunnen het ook voor je regelen.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Motorrijles

€ 68,00 per les (lesduur niet vermeld)

Motorrijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
tarief per uur € 68,00
examen Voertuigbeheersing AVB € 175,00
examen Verkeersdeelneming AVD € 270,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
09:00–17:00
Dinsdag
09:00–17:00
Woensdag
09:00–17:00
Donderdag
09:00–17:00
Vrijdag
09:00–17:00
Zaterdag
Niet vermeld
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
3078Z8
Adres
Oosterengweg 8a
1221JV Hilversum
Telefoon
+31356231874
E-mail
[email protected]
Website
motojon.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Eemnes (Bramenberg 6)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.