Terug naar rijscholen

Markant Verkeersschool

BLADELAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies3419 geslaagd55,9%2311 geslaagd47,8%
Handgeschakeld2415 geslaagd62,5%148 geslaagd57,1%
Automaat104 geslaagd40%93 geslaagd33,3%

Alle transmissies

Eerste examens
55,9% 19 van 34 geslaagd
Herexamens
47,8% 11 van 23 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
62,5% 15 van 24 geslaagd
Herexamens
57,1% 8 van 14 geslaagd

Automaat

Eerste examens
40% 4 van 10 geslaagd
Herexamens
33,3% 3 van 9 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 58,1%2014-10-01 / 2015-09-30: 48,9%2015-01-01 / 2015-12-31: 63,2%2015-01-01 / 2015-12-31: 51,4%2015-04-01 / 2016-03-31: 70,8%2015-04-01 / 2016-03-31: 60,7%2015-07-01 / 2016-06-30: 78,7%2015-07-01 / 2016-06-30: 75%2015-10-01 / 2016-09-30: 72,1%2015-10-01 / 2016-09-30: 66,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 75%2016-01-01 / 2016-12-31: 60,9%2016-04-01 / 2017-03-31: 75%2016-04-01 / 2017-03-31: 66,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 67,9%2016-07-01 / 2017-06-30: 52%2016-10-01 / 2017-09-30: 65,3%2016-10-01 / 2017-09-30: 46,4%2017-01-01 / 2017-12-31: 67,5%2017-01-01 / 2017-12-31: 45,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 61%2017-04-01 / 2018-03-31: 43,5%2017-07-01 / 2018-06-30: 62,2%2017-07-01 / 2018-06-30: 66,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 72,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 80%2018-01-01 / 2018-12-31: 71,4%2018-01-01 / 2018-12-31: 78,6%2018-04-01 / 2019-03-31: 73%2018-04-01 / 2019-03-31: 81,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 71,9%2018-07-01 / 2019-06-30: 66,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 66,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 57,1%2019-01-01 / 2019-12-31: 54,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 66,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 51,6%2019-04-01 / 2020-03-31: 70,6%2019-07-01 / 2020-06-30: 56,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 71,4%2019-10-01 / 2020-09-30: 51,9%2019-10-01 / 2020-09-30: 82,4%2020-01-01 / 2020-12-31: 65,2%2020-01-01 / 2020-12-31: 73,3%2020-04-01 / 2021-03-31: 70%2020-04-01 / 2021-03-31: 53,8%2020-07-01 / 2021-06-30: 59,1%2020-07-01 / 2021-06-30: 64,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 60%2020-10-01 / 2021-09-30: 60%2021-01-01 / 2021-12-31: 51,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 59,1%2021-04-01 / 2022-03-31: 48,6%2021-04-01 / 2022-03-31: 64,3%2021-07-01 / 2022-06-30: 58,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 62,1%2021-10-01 / 2022-09-30: 50%2021-10-01 / 2022-09-30: 62,5%2022-01-01 / 2022-12-31: 51%2022-01-01 / 2022-12-31: 63,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 55,6%2022-04-01 / 2023-03-31: 72,4%2022-07-01 / 2023-06-30: 51,1%2022-07-01 / 2023-06-30: 70,8%2022-10-01 / 2023-09-30: 63,6%2022-10-01 / 2023-09-30: 72,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 71,9%2023-01-01 / 2023-12-31: 73,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 73,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 54,5%2023-07-01 / 2024-06-30: 71,9%2023-07-01 / 2024-06-30: 41,2%2023-10-01 / 2024-09-30: 67,5%2023-10-01 / 2024-09-30: 40%2024-01-01 / 2024-12-31: 62,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 50%2024-04-01 / 2025-03-31: 57,1%2024-04-01 / 2025-03-31: 55,2%2024-06-01 / 2025-06-30: 57,5%2024-06-01 / 2025-06-30: 75%2024-10-01 / 2025-09-30: 52,9%2024-10-01 / 2025-09-30: 72,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 46,9%2025-01-01 / 2025-12-31: 64,3%2025-04-01 / 2026-03-31: 51,6%2025-04-01 / 2026-03-31: 60,9%2025-07-01 / 2026-06-30: 55,9%2025-07-01 / 2026-06-30: 47,8%
Eerste poging55,9%34 examens
Herexamens47,8%23 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303455,9%2347,8%
2025-04-01 / 2026-03-313151,6%2360,9%
2025-01-01 / 2025-12-313246,9%2864,3%
2024-10-01 / 2025-09-303452,9%2272,7%
2024-06-01 / 2025-06-304057,5%2875%
2024-04-01 / 2025-03-314257,1%2955,2%
2024-01-01 / 2024-12-314062,5%2250%
2023-10-01 / 2024-09-304067,5%2040%
2023-07-01 / 2024-06-303271,9%1741,2%
2023-04-01 / 2024-03-313073,3%1154,5%
2023-01-01 / 2023-12-313271,9%1573,3%
2022-10-01 / 2023-09-303363,6%2272,7%
2022-07-01 / 2023-06-304551,1%2470,8%
2022-04-01 / 2023-03-314555,6%2972,4%
2022-01-01 / 2022-12-314951%3063,3%
2021-10-01 / 2022-09-304650%3262,5%
2021-07-01 / 2022-06-304158,5%2962,1%
2021-04-01 / 2022-03-313748,6%2864,3%
2021-01-01 / 2021-12-312951,7%2259,1%
2020-10-01 / 2021-09-302560%1560%
2020-07-01 / 2021-06-302259,1%1764,7%
2020-04-01 / 2021-03-312070%1353,8%
2020-01-01 / 2020-12-312365,2%1573,3%
2019-10-01 / 2020-09-302751,9%1782,4%
2019-07-01 / 2020-06-303056,7%1471,4%
2019-04-01 / 2020-03-313151,6%1770,6%
2019-01-01 / 2019-12-313554,3%1866,7%
2018-10-01 / 2019-09-303666,7%1457,1%
2018-07-01 / 2019-06-303271,9%1266,7%
2018-04-01 / 2019-03-313773%1681,3%
2018-01-01 / 2018-12-313571,4%1478,6%
2017-10-01 / 2018-09-303372,7%1580%
2017-07-01 / 2018-06-303762,2%2466,7%
2017-04-01 / 2018-03-314161%2343,5%
2017-01-01 / 2017-12-314067,5%2245,5%
2016-10-01 / 2017-09-304965,3%2846,4%
2016-07-01 / 2017-06-305367,9%2552%
2016-04-01 / 2017-03-314875%1866,7%
2016-01-01 / 2016-12-314875%2360,9%
2015-10-01 / 2016-09-304372,1%1566,7%
2015-07-01 / 2016-06-304778,7%1675%
2015-04-01 / 2016-03-314870,8%2860,7%
2015-01-01 / 2015-12-315763,2%3551,4%
2014-10-01 / 2015-09-307458,1%4748,9%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Eindhoven #26van 52

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Eindhoven
Vergelijkingsscore 34,9/100
Eerste poging 55,9% 34 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Eindhoven 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Ben jij 16 jaar en wil je al beginnen met rijles? Dat kan! Onze autorij-opleiding is de basis voor een veilige toekomst op de weg. Rijles moet leuk maar vooral ook leerzaam zijn. Je lest bij ons in stappen, en krijgt privéles van een vaste instructeur! Heeft u een aanhangwagen van meer dan 750 kg? Dan heb je al snel rijbewijs BE nodig. Onze rijopleiding BE wordt precies op uw wensen afgestemd. Een stapsgewijze opleiding in 1 dag of in losse lessen!

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Nog geen lesprijzen bekend. Vraag het actuele aanbod bij de rijschool op.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
9695W3
Adres
Eikenbos 12
5531MZ BLADEL
Telefoon
+31629064050
E-mail
[email protected]
Website
markant-verkeer.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Eindhoven (Hoevenweg 20)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.