Terug naar rijscholen

Lex van der Steen

ALMERE

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies2521 geslaagd84%76 geslaagd85,7%
Handgeschakeld2521 geslaagd84%76 geslaagd85,7%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
84% 21 van 25 geslaagd
Herexamens
85,7% 6 van 7 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
84% 21 van 25 geslaagd
Herexamens
85,7% 6 van 7 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 85,3%2014-10-01 / 2015-09-30: 83,3%2015-01-01 / 2015-12-31: 82,4%2015-01-01 / 2015-12-31: 71,4%2015-04-01 / 2016-03-31: 82,8%2015-04-01 / 2016-03-31: 75%2015-07-01 / 2016-06-30: 80%2015-07-01 / 2016-06-30: 88,9%2015-10-01 / 2016-09-30: 79,2%2015-10-01 / 2016-09-30: 85,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 72%2016-01-01 / 2016-12-31: 85,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 69,2%2016-04-01 / 2017-03-31: 66,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 73,3%2016-07-01 / 2017-06-30: 53,8%2016-10-01 / 2017-09-30: 68,8%2016-10-01 / 2017-09-30: 64,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 67,9%2017-01-01 / 2017-12-31: 64,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 68%2017-04-01 / 2018-03-31: 64,7%2017-07-01 / 2018-06-30: 79,2%2017-07-01 / 2018-06-30: 66,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 88,9%2017-10-01 / 2018-09-30: 45,5%2018-01-01 / 2018-12-31: 95,8%2018-01-01 / 2018-12-31: 50%2018-04-01 / 2019-03-31: 96,3%2018-04-01 / 2019-03-31: 50%2018-07-01 / 2019-06-30: 91,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 60%2018-10-01 / 2019-09-30: 90,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 60%2019-01-01 / 2019-12-31: 79,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 62,5%2019-04-01 / 2020-03-31: 78,6%2019-04-01 / 2020-03-31: 60%2019-07-01 / 2020-06-30: 71,4%2019-07-01 / 2020-06-30: 55,6%2019-10-01 / 2020-09-30: 73,1%2019-10-01 / 2020-09-30: 50%2020-01-01 / 2020-12-31: 82,6%2020-01-01 / 2020-12-31: 57,1%2020-04-01 / 2021-03-31: 78,9%2020-04-01 / 2021-03-31: 57,1%2020-07-01 / 2021-06-30: 77,8%2020-07-01 / 2021-06-30: 58,3%2020-10-01 / 2021-09-30: 78,9%2020-10-01 / 2021-09-30: 63,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 78,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 60%2021-04-01 / 2022-03-31: 79,3%2021-04-01 / 2022-03-31: 60%2021-07-01 / 2022-06-30: 88,9%2021-07-01 / 2022-06-30: 66,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 88,9%2021-10-01 / 2022-09-30: 75%2022-01-01 / 2022-12-31: 95,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 66,7%2022-04-01 / 2023-03-31: 86,4%2022-04-01 / 2023-03-31: 100%2022-07-01 / 2023-06-30: 73,7%2022-07-01 / 2023-06-30: 100%2022-10-01 / 2023-09-30: 72,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 100%2023-01-01 / 2023-12-31: 73,1%2023-01-01 / 2023-12-31: 100%2023-04-01 / 2024-03-31: 85,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 87,5%2023-07-01 / 2024-06-30: 89,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 20%2023-10-01 / 2024-09-30: 92%2023-10-01 / 2024-09-30: 33,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 92%2024-01-01 / 2024-12-31: 20%2024-04-01 / 2025-03-31: 81,8%2024-04-01 / 2025-03-31: 42,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 69,6%2024-06-01 / 2025-06-30: 85,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 66,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 88,9%2025-01-01 / 2025-12-31: 66,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 88,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 75%2025-04-01 / 2026-03-31: 100%2025-07-01 / 2026-06-30: 84%2025-07-01 / 2026-06-30: 85,7%
Eerste poging84%25 examens
Herexamens85,7%7 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302584%785,7%
2025-04-01 / 2026-03-312475%7100%
2025-01-01 / 2025-12-312166,7%988,9%
2024-10-01 / 2025-09-302466,7%988,9%
2024-06-01 / 2025-06-302369,6%785,7%
2024-04-01 / 2025-03-312281,8%742,9%
2024-01-01 / 2024-12-312592%520%
2023-10-01 / 2024-09-302592%633,3%
2023-07-01 / 2024-06-302889,3%520%
2023-04-01 / 2024-03-312885,7%887,5%
2023-01-01 / 2023-12-312673,1%7100%
2022-10-01 / 2023-09-302272,7%6100%
2022-07-01 / 2023-06-301973,7%6100%
2022-04-01 / 2023-03-312286,4%1100%
2022-01-01 / 2022-12-312395,7%366,7%
2021-10-01 / 2022-09-302788,9%475%
2021-07-01 / 2022-06-302788,9%666,7%
2021-04-01 / 2022-03-312979,3%1060%
2021-01-01 / 2021-12-312378,3%1060%
2020-10-01 / 2021-09-301978,9%1163,6%
2020-07-01 / 2021-06-302777,8%1258,3%
2020-04-01 / 2021-03-311978,9%757,1%
2020-01-01 / 2020-12-312382,6%757,1%
2019-10-01 / 2020-09-302673,1%1050%
2019-07-01 / 2020-06-302171,4%955,6%
2019-04-01 / 2020-03-312878,6%1060%
2019-01-01 / 2019-12-312979,3%862,5%
2018-10-01 / 2019-09-302190,5%1060%
2018-07-01 / 2019-06-302491,7%1060%
2018-04-01 / 2019-03-312796,3%1050%
2018-01-01 / 2018-12-312495,8%1650%
2017-10-01 / 2018-09-302788,9%1145,5%
2017-07-01 / 2018-06-302479,2%1566,7%
2017-04-01 / 2018-03-312568%1764,7%
2017-01-01 / 2017-12-312867,9%1764,7%
2016-10-01 / 2017-09-303268,8%1764,7%
2016-07-01 / 2017-06-303073,3%1353,8%
2016-04-01 / 2017-03-312669,2%1266,7%
2016-01-01 / 2016-12-312572%785,7%
2015-10-01 / 2016-09-302479,2%785,7%
2015-07-01 / 2016-06-303080%988,9%
2015-04-01 / 2016-03-312982,8%875%
2015-01-01 / 2015-12-313482,4%771,4%
2014-10-01 / 2015-09-303485,3%683,3%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Eemnes #6van 79

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Eemnes
Vergelijkingsscore 78,9/100
Eerste poging 84% 25 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Eemnes 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Een beschrijving uit de website van deze rijschool is nog niet beschikbaar.

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
losse les van 90 minuten Tarieven per 01-04-2026 90 min € 95,00€ 63,33
Pakket B - 20x € 104,- Onderstaande prijzen gelden per 01-04-2026 20 lessen · 90 min € 104,00
Pakket B - € 2075,- Onderstaande prijzen gelden per 01-04-2026 20 lessen · 90 min € 2.075,00
Pakket A - € 2945,- Onderstaande prijzen gelden per 01-04-2026 30 lessen · 90 min incl. theoriecursus, lesmateriaal€ 2.945,00
proefles van 90 minuten Tarieven per 01-04-2026 90 min € 95,00€ 63,33
tussentijdse toets Tarieven per 01-04-2026 incl. tussentijdse toets€ 225,00
praktijkexamen Tarieven per 01-04-2026 incl. praktijkexamen€ 275,00
aangepaste, medische, BNOR- en faalangstexamens Tarieven per 01-04-2026 incl. faalangstexamen€ 299,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
0824A7
Adres
Tempo Doeloestraat 209
1336NB ALMERE
Telefoon
+31365351509
E-mail
[email protected]
Website
lexvandersteen.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Eemnes (Bramenberg 6)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.