Terug naar rijscholen

autorijschool wiel arets

KERKRADEAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies2613 geslaagd50%179 geslaagd52,9%
Handgeschakeld199 geslaagd47,4%147 geslaagd50%
Automaat74 geslaagd57,1%32 geslaagd66,7%

Alle transmissies

Eerste examens
50% 13 van 26 geslaagd
Herexamens
52,9% 9 van 17 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
47,4% 9 van 19 geslaagd
Herexamens
50% 7 van 14 geslaagd

Automaat

Eerste examens
57,1% 4 van 7 geslaagd
Herexamens
66,7% 2 van 3 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 71,4%2014-10-01 / 2015-09-30: 40%2015-01-01 / 2015-12-31: 57,1%2015-01-01 / 2015-12-31: 50%2015-04-01 / 2016-03-31: 46,7%2015-04-01 / 2016-03-31: 50%2015-07-01 / 2016-06-30: 50%2015-07-01 / 2016-06-30: 53,8%2015-10-01 / 2016-09-30: 52,9%2015-10-01 / 2016-09-30: 54,5%2016-01-01 / 2016-12-31: 57,9%2016-01-01 / 2016-12-31: 54,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 62,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 60%2016-07-01 / 2017-06-30: 80%2016-07-01 / 2017-06-30: 83,3%2016-10-01 / 2017-09-30: 75%2016-10-01 / 2017-09-30: 80%2017-01-01 / 2017-12-31: 73,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 62,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 72,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 33,3%2017-07-01 / 2018-06-30: 70%2017-07-01 / 2018-06-30: 25%2017-10-01 / 2018-09-30: 70,8%2017-10-01 / 2018-09-30: 27,3%2018-01-01 / 2018-12-31: 70,6%2018-01-01 / 2018-12-31: 10%2018-04-01 / 2019-03-31: 66,7%2018-04-01 / 2019-03-31: 42,9%2018-07-01 / 2019-06-30: 54,2%2018-07-01 / 2019-06-30: 33,3%2018-10-01 / 2019-09-30: 42,1%2018-10-01 / 2019-09-30: 38,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 38,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 53,3%2019-04-01 / 2020-03-31: 37,5%2019-04-01 / 2020-03-31: 43,8%2019-07-01 / 2020-06-30: 29,6%2019-07-01 / 2020-06-30: 40%2019-10-01 / 2020-09-30: 32,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 52,6%2020-01-01 / 2020-12-31: 36%2020-01-01 / 2020-12-31: 47,4%2020-04-01 / 2021-03-31: 33,3%2020-04-01 / 2021-03-31: 57,9%2020-07-01 / 2021-06-30: 50%2020-07-01 / 2021-06-30: 66,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 55%2020-10-01 / 2021-09-30: 64,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 65,2%2021-01-01 / 2021-12-31: 72,7%2021-04-01 / 2022-03-31: 64%2021-04-01 / 2022-03-31: 60%2021-07-01 / 2022-06-30: 57,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 60%2021-10-01 / 2022-09-30: 54,5%2021-10-01 / 2022-09-30: 54,5%2022-01-01 / 2022-12-31: 48,4%2022-01-01 / 2022-12-31: 53,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 52,8%2022-04-01 / 2023-03-31: 62,5%2022-07-01 / 2023-06-30: 55,9%2022-07-01 / 2023-06-30: 64,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 57,1%2022-10-01 / 2023-09-30: 66,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 61,5%2023-01-01 / 2023-12-31: 71,4%2023-04-01 / 2024-03-31: 53,8%2023-04-01 / 2024-03-31: 71,4%2023-07-01 / 2024-06-30: 51,9%2023-07-01 / 2024-06-30: 61,1%2023-10-01 / 2024-09-30: 60,6%2023-10-01 / 2024-09-30: 50%2024-01-01 / 2024-12-31: 53,1%2024-01-01 / 2024-12-31: 58,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 51,5%2024-04-01 / 2025-03-31: 57,1%2024-06-01 / 2025-06-30: 53,8%2024-06-01 / 2025-06-30: 57,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 40%2024-10-01 / 2025-09-30: 60%2025-01-01 / 2025-12-31: 45,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 53,1%2025-04-01 / 2026-03-31: 47,2%2025-04-01 / 2026-03-31: 51,9%2025-07-01 / 2026-06-30: 50%2025-07-01 / 2026-06-30: 52,9%
Eerste poging50%26 examens
Herexamens52,9%17 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302650%1752,9%
2025-04-01 / 2026-03-313647,2%2751,9%
2025-01-01 / 2025-12-314245,2%3253,1%
2024-10-01 / 2025-09-303540%3060%
2024-06-01 / 2025-06-303953,8%2857,1%
2024-04-01 / 2025-03-313351,5%2857,1%
2024-01-01 / 2024-12-313253,1%2458,3%
2023-10-01 / 2024-09-303360,6%2050%
2023-07-01 / 2024-06-302751,9%1861,1%
2023-04-01 / 2024-03-312653,8%1471,4%
2023-01-01 / 2023-12-312661,5%1471,4%
2022-10-01 / 2023-09-302857,1%1866,7%
2022-07-01 / 2023-06-303455,9%1764,7%
2022-04-01 / 2023-03-313652,8%1662,5%
2022-01-01 / 2022-12-313148,4%1553,3%
2021-10-01 / 2022-09-303354,5%1154,5%
2021-07-01 / 2022-06-302657,7%1060%
2021-04-01 / 2022-03-312564%1060%
2021-01-01 / 2021-12-312365,2%1172,7%
2020-10-01 / 2021-09-302055%1464,3%
2020-07-01 / 2021-06-302450%2166,7%
2020-04-01 / 2021-03-312133,3%1957,9%
2020-01-01 / 2020-12-312536%1947,4%
2019-10-01 / 2020-09-303132,3%1952,6%
2019-07-01 / 2020-06-302729,6%1540%
2019-04-01 / 2020-03-313237,5%1643,8%
2019-01-01 / 2019-12-313138,7%1553,3%
2018-10-01 / 2019-09-301942,1%1338,5%
2018-07-01 / 2019-06-302454,2%933,3%
2018-04-01 / 2019-03-311866,7%742,9%
2018-01-01 / 2018-12-311770,6%1010%
2017-10-01 / 2018-09-302470,8%1127,3%
2017-07-01 / 2018-06-302070%1225%
2017-04-01 / 2018-03-312272,7%1233,3%
2017-01-01 / 2017-12-311973,7%862,5%
2016-10-01 / 2017-09-301675%580%
2016-07-01 / 2017-06-301580%683,3%
2016-04-01 / 2017-03-311662,5%1060%
2016-01-01 / 2016-12-311957,9%1154,5%
2015-10-01 / 2016-09-301752,9%1154,5%
2015-07-01 / 2016-06-301850%1353,8%
2015-04-01 / 2016-03-311546,7%850%
2015-01-01 / 2015-12-311457,1%650%
2014-10-01 / 2015-09-301471,4%540%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Kerkrade.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Kerkrade
Eerste poging 50% 26 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Kerkrade 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

BEDANK! Autorijschool Wiel Arets dankjewel voor de fijne lessen het geduld wat je in me hebt gehad. De mooie vriendschap wat we hebben op gebouwd. Dankjewel voor alles. Ook in je vertrouwen. Top rijschool. Niet alleen omdat ik de eerste keer is geslaagd ben, maar gewoon omdat Wiel een vakman is die een top product levert! Super rijschool. Wiel gaf meteen ‘gas’, meteen aan de slag met autorijden en vandaar verder uitbreiden. Wiel heeft een persoonlijke benadering en besteedt alle aandacht aan je die je maar nodig hebt. Vriendelijk & zeer leerzaam!! Super rijschool, besteed graag tijd en aandacht aan je, vriendelijk, en zeer leerzaam!! Wil je meer informatie over onze autorijschool en de opleidingen? Neem dan telefonisch contact met ons op of laat een bericht achter via ons contactformulier. We gebruiken ook verschillende externe services zoals Google Webfonts, Google Maps en externe videoproviders. Aangezien deze providers persoonlijke gegevens zoals uw IP-adres kunnen verzamelen, kunt u ze hier blokkeren. Houd er rekening mee dat dit de functionaliteit en het uiterlijk van onze site aanzienlijk kan verminderen. Wijzigingen zijn pas effectief zodra u de pagina herlaadt

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

We hebben voor deze categorie nog geen prijzen kunnen bevestigen.

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

De site vermeldt nog 4 prijzen zonder te zeggen voor welk voertuig.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
1718X7
Adres
Boudewijn-Eik
6465EG Kerkrade
E-mail
[email protected]
Website
autorijschoolwielarets.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Kerkrade (Spekhofstraat 24)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.