Terug naar rijscholen

Autorijschool Top

HILVERSUMAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies1511 geslaagd73,3%129 geslaagd75%
Handgeschakeld118 geslaagd72,7%97 geslaagd77,8%
Automaat43 geslaagd75%32 geslaagd66,7%

Alle transmissies

Eerste examens
73,3% 11 van 15 geslaagd
Herexamens
75% 9 van 12 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
72,7% 8 van 11 geslaagd
Herexamens
77,8% 7 van 9 geslaagd

Automaat

Eerste examens
75% 3 van 4 geslaagd
Herexamens
66,7% 2 van 3 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 33,3%2014-10-01 / 2015-09-30: 66,7%2015-01-01 / 2015-12-31: 42,9%2015-01-01 / 2015-12-31: 83,3%2015-04-01 / 2016-03-31: 55,6%2015-04-01 / 2016-03-31: 80%2015-07-01 / 2016-06-30: 63,6%2015-07-01 / 2016-06-30: 66,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 72,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 75%2016-01-01 / 2016-12-31: 72,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 40%2016-04-01 / 2017-03-31: 57,1%2016-04-01 / 2017-03-31: 50%2016-07-01 / 2017-06-30: 60%2016-07-01 / 2017-06-30: 50%2016-10-01 / 2017-09-30: 50%2016-10-01 / 2017-09-30: 40%2017-01-01 / 2017-12-31: 66,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 25%2017-04-01 / 2018-03-31: 66,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 0%2017-07-01 / 2018-06-30: 33,3%2017-07-01 / 2018-06-30: 25%2017-10-01 / 2018-09-30: 50%2017-10-01 / 2018-09-30: 33,3%2018-01-01 / 2018-12-31: 33,3%2018-01-01 / 2018-12-31: 33,3%2018-04-01 / 2019-03-31: 33,3%2018-04-01 / 2019-03-31: 33,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 50%2018-07-01 / 2019-06-30: 20%2018-10-01 / 2019-09-30: 66,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 33,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 66,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 50%2019-04-01 / 2020-03-31: 60%2019-04-01 / 2020-03-31: 66,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 60%2019-07-01 / 2020-06-30: 50%2019-10-01 / 2020-09-30: 50%2019-10-01 / 2020-09-30: 40%2020-01-01 / 2020-12-31: 44,4%2020-01-01 / 2020-12-31: 57,1%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-07-01 / 2021-06-30: 61,5%2020-07-01 / 2021-06-30: 75%2020-10-01 / 2021-09-30: 50%2020-10-01 / 2021-09-30: 63,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 60%2021-01-01 / 2021-12-31: 50%2021-04-01 / 2022-03-31: 70%2021-04-01 / 2022-03-31: 53,8%2021-07-01 / 2022-06-30: 72%2021-07-01 / 2022-06-30: 36,4%2021-10-01 / 2022-09-30: 86,4%2021-10-01 / 2022-09-30: 37,5%2022-01-01 / 2022-12-31: 85%2022-01-01 / 2022-12-31: 60%2022-04-01 / 2023-03-31: 56,5%2022-04-01 / 2023-03-31: 50%2022-07-01 / 2023-06-30: 60%2022-07-01 / 2023-06-30: 54,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 58,3%2022-10-01 / 2023-09-30: 50%2023-01-01 / 2023-12-31: 62,5%2023-01-01 / 2023-12-31: 40%2023-04-01 / 2024-03-31: 67,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 50%2023-07-01 / 2024-06-30: 57,1%2023-07-01 / 2024-06-30: 56,5%2023-10-01 / 2024-09-30: 60,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 54,2%2024-01-01 / 2024-12-31: 56,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 63,6%2024-04-01 / 2025-03-31: 52,2%2024-04-01 / 2025-03-31: 64,3%2024-06-01 / 2025-06-30: 45,5%2024-06-01 / 2025-06-30: 54,2%2024-10-01 / 2025-09-30: 40%2024-10-01 / 2025-09-30: 66,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 44,8%2025-01-01 / 2025-12-31: 63%2025-04-01 / 2026-03-31: 52%2025-04-01 / 2026-03-31: 61,5%2025-07-01 / 2026-06-30: 73,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 75%
Eerste poging73,3%15 examens
Herexamens75%12 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-301573,3%1275%
2025-04-01 / 2026-03-312552%2661,5%
2025-01-01 / 2025-12-312944,8%2763%
2024-10-01 / 2025-09-303040%2766,7%
2024-06-01 / 2025-06-303345,5%2454,2%
2024-04-01 / 2025-03-312352,2%1464,3%
2024-01-01 / 2024-12-312356,5%2263,6%
2023-10-01 / 2024-09-302860,7%2454,2%
2023-07-01 / 2024-06-302857,1%2356,5%
2023-04-01 / 2024-03-313167,7%2450%
2023-01-01 / 2023-12-313262,5%1540%
2022-10-01 / 2023-09-302458,3%1250%
2022-07-01 / 2023-06-302060%1154,5%
2022-04-01 / 2023-03-312356,5%650%
2022-01-01 / 2022-12-312085%560%
2021-10-01 / 2022-09-302286,4%837,5%
2021-07-01 / 2022-06-302572%1136,4%
2021-04-01 / 2022-03-312070%1353,8%
2021-01-01 / 2021-12-311560%1450%
2020-10-01 / 2021-09-301450%1163,6%
2020-07-01 / 2021-06-301361,5%875%
2020-04-01 / 2021-03-31850%650%
2020-01-01 / 2020-12-31944,4%757,1%
2019-10-01 / 2020-09-30650%540%
2019-07-01 / 2020-06-30560%450%
2019-04-01 / 2020-03-31560%366,7%
2019-01-01 / 2019-12-31366,7%450%
2018-10-01 / 2019-09-30366,7%633,3%
2018-07-01 / 2019-06-30250%520%
2018-04-01 / 2019-03-31333,3%633,3%
2018-01-01 / 2018-12-31333,3%333,3%
2017-10-01 / 2018-09-30450%333,3%
2017-07-01 / 2018-06-30333,3%425%
2017-04-01 / 2018-03-31366,7%30%
2017-01-01 / 2017-12-31366,7%425%
2016-10-01 / 2017-09-30450%540%
2016-07-01 / 2017-06-30560%650%
2016-04-01 / 2017-03-31757,1%650%
2016-01-01 / 2016-12-311172,7%540%
2015-10-01 / 2016-09-301172,7%475%
2015-07-01 / 2016-06-301163,6%366,7%
2015-04-01 / 2016-03-31955,6%580%
2015-01-01 / 2015-12-31742,9%683,3%
2014-10-01 / 2015-09-30633,3%666,7%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Eemnes #24van 79

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Eemnes
Vergelijkingsscore 53,5/100
Eerste poging 73,3% 15 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Eemnes 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

jesse laane
5/5
Rijschool Top is een fijne rijschool om bij te rijden. Ik heb snel en op een leuke manier geleerd om te kunnen rijden. Met mijn…
Lees verder op Google
Daniël Bos
5/5
Super fijne rijinstructeur, hij benoemt direct waar je op moet focussen en wilt je zo snel mogelijk klaarstomen voor het praktijkexamen, niet teveel poespas en…
Lees verder op Google
Stef180
1/5
Wij reden op de snelweg (A27) op cruise control (100 op de gps), langs deze lesauto, tijdens het inhalen van deze auto ging zonder het…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Als je nog nooit gereden hebt en je wilt wel eens weten hoe het besturen van een auto nou voelt of als je eigenlijk (stiekem) al kunt rijden, maar je rijbewijs nog niet hebt, dan is Autorijschool TOP de juiste keus. Nu je rijbewijs halen » Kom ook lessen en maak deel uit van onze snelle wegwijs methodes zodat je je autorijbewijs snel op zak hebt. Onnodig lessen moeten volgen is bij Autorijschool TOP uitgesloten! Wij geven ook les in automaat Follow your driving lessons in English Folgen Sie Ihrem Fahrunterricht auf Deutsch Uiteraard brengen wij zoveel mogelijk nuttige informatie aan je over! Met heel veel handige ezelsbruggetjes, dat je helpt te slagen. Zo leer je het snelst en krijg je het autorijden snel onder de knie! Lessen en deel uitmaken van snelle wegwijs methodes, zodat je je autorijbewijs snel op zak hebt. Onnodig lessen moeten volgen is bij Autorijschool TOP uitgesloten! Het lessen begint al hier op de website. Als je nog nooit gereden hebt en je wilt wel eens weten hoe het besturen van een auto nou voelt of als je eigenlijk (stiekem) al kunt rijden, maar je rijbewijs nog niet hebt, dan is Autorijschool TOP de juiste keus. Kom ook lessen en maak deel uit van onze snelle wegwijs methodes zodat je je autorijbewijs snel op zak hebt. Onnodig lessen moeten volgen is bij Autorijschool TOP uitgesloten! Wij geven ook les in automaat Follow your driving lessons in English Folgen Sie Ihrem Fahrunterricht auf Deutsch

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 67,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Praktijklessen van een uur 60 min € 67,00€ 67,00
10 rijlessen bij vooruitbetaling bij vooruitbetaling 10 lessen € 645,00
15 rijlessen bij vooruitbetaling bij vooruitbetaling 15 lessen € 970,00
Proefles autorijles NIET VOOR DE AUTOMAAT handgeschakeld€ 52,00
Praktijkexamen aanvraag B incl. praktijkexamen€ 315,00
Praktijkexamen aanvraag BNOR incl. praktijkexamen€ 350,00
Faalangstexamen B incl. faalangstexamen€ 385,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
09:00–17:00
Dinsdag
09:00–17:00
Woensdag
09:00–17:00
Donderdag
09:00–17:00
Vrijdag
09:00–17:00
Zaterdag
09:00–17:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
3214K1
Adres
Beresteinseweg 110
1217TM HILVERSUM
Telefoon
+31356210843
E-mail
[email protected]
Website
topverkeersschool.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Eemnes (Bramenberg 6)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.