Terug naar rijscholen

Autorijschool Stip

ERMELOAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies5640 geslaagd71,4%1614 geslaagd87,5%
Handgeschakeld5035 geslaagd70%1412 geslaagd85,7%
Automaat65 geslaagd83,3%22 geslaagd100%

Alle transmissies

Eerste examens
71,4% 40 van 56 geslaagd
Herexamens
87,5% 14 van 16 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
70% 35 van 50 geslaagd
Herexamens
85,7% 12 van 14 geslaagd

Automaat

Eerste examens
83,3% 5 van 6 geslaagd
Herexamens
100% 2 van 2 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 75%2014-10-01 / 2015-09-30: 59,1%2015-01-01 / 2015-12-31: 73,1%2015-01-01 / 2015-12-31: 60%2015-04-01 / 2016-03-31: 73,5%2015-04-01 / 2016-03-31: 62,5%2015-07-01 / 2016-06-30: 71,7%2015-07-01 / 2016-06-30: 71,4%2015-10-01 / 2016-09-30: 63,6%2015-10-01 / 2016-09-30: 78,3%2016-01-01 / 2016-12-31: 63,2%2016-01-01 / 2016-12-31: 69,6%2016-04-01 / 2017-03-31: 59,1%2016-04-01 / 2017-03-31: 68%2016-07-01 / 2017-06-30: 59,6%2016-07-01 / 2017-06-30: 71,4%2016-10-01 / 2017-09-30: 59,2%2016-10-01 / 2017-09-30: 64,3%2017-01-01 / 2017-12-31: 60%2017-01-01 / 2017-12-31: 66,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 66%2017-04-01 / 2018-03-31: 69%2017-07-01 / 2018-06-30: 60%2017-07-01 / 2018-06-30: 70,4%2017-10-01 / 2018-09-30: 62,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 72,7%2018-01-01 / 2018-12-31: 59,2%2018-01-01 / 2018-12-31: 65,4%2018-04-01 / 2019-03-31: 52,1%2018-04-01 / 2019-03-31: 65,4%2018-07-01 / 2019-06-30: 52,1%2018-07-01 / 2019-06-30: 57,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 60,8%2018-10-01 / 2019-09-30: 60,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 62,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 68,2%2019-04-01 / 2020-03-31: 66,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 64,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 78,1%2019-07-01 / 2020-06-30: 75%2019-10-01 / 2020-09-30: 71%2019-10-01 / 2020-09-30: 83,3%2020-01-01 / 2020-12-31: 77,1%2020-01-01 / 2020-12-31: 100%2020-04-01 / 2021-03-31: 77,1%2020-04-01 / 2021-03-31: 71,4%2020-07-01 / 2021-06-30: 78,4%2020-07-01 / 2021-06-30: 76,9%2020-10-01 / 2021-09-30: 83,3%2020-10-01 / 2021-09-30: 76,9%2021-01-01 / 2021-12-31: 88,4%2021-01-01 / 2021-12-31: 72,7%2021-04-01 / 2022-03-31: 91,8%2021-04-01 / 2022-03-31: 88,9%2021-07-01 / 2022-06-30: 83,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 100%2021-10-01 / 2022-09-30: 76%2021-10-01 / 2022-09-30: 66,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 66,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 73,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 66,2%2022-04-01 / 2023-03-31: 71,4%2022-07-01 / 2023-06-30: 64,1%2022-07-01 / 2023-06-30: 69,6%2022-10-01 / 2023-09-30: 69,4%2022-10-01 / 2023-09-30: 80,8%2023-01-01 / 2023-12-31: 69,2%2023-01-01 / 2023-12-31: 81,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 67,2%2023-04-01 / 2024-03-31: 93,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 73,2%2023-07-01 / 2024-06-30: 80%2023-10-01 / 2024-09-30: 75,4%2023-10-01 / 2024-09-30: 76,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 76,6%2024-01-01 / 2024-12-31: 68,4%2024-04-01 / 2025-03-31: 82,1%2024-04-01 / 2025-03-31: 68,4%2024-06-01 / 2025-06-30: 83,6%2024-06-01 / 2025-06-30: 83,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 78,6%2024-10-01 / 2025-09-30: 80%2025-01-01 / 2025-12-31: 82,4%2025-01-01 / 2025-12-31: 84,6%2025-04-01 / 2026-03-31: 75%2025-04-01 / 2026-03-31: 83,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 71,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 87,5%
Eerste poging71,4%56 examens
Herexamens87,5%16 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-305671,4%1687,5%
2025-04-01 / 2026-03-316475%1283,3%
2025-01-01 / 2025-12-316882,4%1384,6%
2024-10-01 / 2025-09-307078,6%1080%
2024-06-01 / 2025-06-306783,6%1283,3%
2024-04-01 / 2025-03-315682,1%1968,4%
2024-01-01 / 2024-12-316476,6%1968,4%
2023-10-01 / 2024-09-305775,4%1776,5%
2023-07-01 / 2024-06-305673,2%2080%
2023-04-01 / 2024-03-315867,2%1593,3%
2023-01-01 / 2023-12-315269,2%1681,3%
2022-10-01 / 2023-09-306269,4%2680,8%
2022-07-01 / 2023-06-306464,1%2369,6%
2022-04-01 / 2023-03-316566,2%2171,4%
2022-01-01 / 2022-12-316066,7%1573,3%
2021-10-01 / 2022-09-305076%666,7%
2021-07-01 / 2022-06-304983,7%2100%
2021-04-01 / 2022-03-314991,8%988,9%
2021-01-01 / 2021-12-314388,4%1172,7%
2020-10-01 / 2021-09-304883,3%1376,9%
2020-07-01 / 2021-06-305178,4%1376,9%
2020-04-01 / 2021-03-313577,1%771,4%
2020-01-01 / 2020-12-313577,1%6100%
2019-10-01 / 2020-09-303171%683,3%
2019-07-01 / 2020-06-303278,1%1275%
2019-04-01 / 2020-03-314266,7%1764,7%
2019-01-01 / 2019-12-315362,3%2268,2%
2018-10-01 / 2019-09-305160,8%2860,7%
2018-07-01 / 2019-06-304852,1%2657,7%
2018-04-01 / 2019-03-314852,1%2665,4%
2018-01-01 / 2018-12-314959,2%2665,4%
2017-10-01 / 2018-09-305162,7%2272,7%
2017-07-01 / 2018-06-304560%2770,4%
2017-04-01 / 2018-03-315066%2969%
2017-01-01 / 2017-12-315560%3066,7%
2016-10-01 / 2017-09-304959,2%2864,3%
2016-07-01 / 2017-06-304759,6%2171,4%
2016-04-01 / 2017-03-314459,1%2568%
2016-01-01 / 2016-12-313863,2%2369,6%
2015-10-01 / 2016-09-304463,6%2378,3%
2015-07-01 / 2016-06-304671,7%2871,4%
2015-04-01 / 2016-03-314973,5%2462,5%
2015-01-01 / 2015-12-315273,1%2060%
2014-10-01 / 2015-09-305275%2259,1%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Harderwijk.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Harderwijk
Eerste poging 71,4% 56 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Harderwijk 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Een beschrijving uit de website van deze rijschool is nog niet beschikbaar.

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 65,00 per les (lesduur niet vermeld)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse autorijlessen schakel handgeschakeld€ 65,00
Losse autorijlessen automaat automaat€ 67,00
Proefles Bij afname pakket gratis beide€ 35,00
Tussentijdse toets incl. tussentijdse toets€ 210,00
Herexamen incl. herexamen€ 290,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–20:00
Dinsdag
08:00–20:00
Woensdag
08:00–20:00
Donderdag
08:00–20:00
Vrijdag
08:00–20:00
Zaterdag
08:00–17:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
1198N7
Adres
Kruispan 8
3851CX ERMELO
Telefoon
+31341554284
E-mail
[email protected]
Website
rijschoolstip.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Harderwijk (Tesselschadelaan 1)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.