Terug naar rijscholen

Autorijschool Ready

'S-GRAVENHAGE

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies2110 geslaagd47,6%128 geslaagd66,7%
Handgeschakeld2110 geslaagd47,6%128 geslaagd66,7%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
47,6% 10 van 21 geslaagd
Herexamens
66,7% 8 van 12 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
47,6% 10 van 21 geslaagd
Herexamens
66,7% 8 van 12 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 13,3%2014-10-01 / 2015-09-30: 42,9%2015-01-01 / 2015-12-31: 23,1%2015-01-01 / 2015-12-31: 40%2015-04-01 / 2016-03-31: 30,8%2015-04-01 / 2016-03-31: 46,2%2015-07-01 / 2016-06-30: 27,3%2015-07-01 / 2016-06-30: 50%2015-10-01 / 2016-09-30: 40%2015-10-01 / 2016-09-30: 44,4%2016-01-01 / 2016-12-31: 46,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 66,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 47,1%2016-04-01 / 2017-03-31: 45,5%2016-07-01 / 2017-06-30: 52,9%2016-07-01 / 2017-06-30: 57,1%2016-10-01 / 2017-09-30: 50%2016-10-01 / 2017-09-30: 53,3%2017-01-01 / 2017-12-31: 41,2%2017-01-01 / 2017-12-31: 50%2017-04-01 / 2018-03-31: 33,3%2017-04-01 / 2018-03-31: 60%2017-07-01 / 2018-06-30: 41,7%2017-07-01 / 2018-06-30: 52,9%2017-10-01 / 2018-09-30: 44,8%2017-10-01 / 2018-09-30: 57,9%2018-01-01 / 2018-12-31: 44,8%2018-01-01 / 2018-12-31: 62,5%2018-04-01 / 2019-03-31: 52,6%2018-04-01 / 2019-03-31: 66,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 52,5%2018-07-01 / 2019-06-30: 66,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 58,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 76,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 57,9%2019-01-01 / 2019-12-31: 68,8%2019-04-01 / 2020-03-31: 56,3%2019-04-01 / 2020-03-31: 64,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 57,1%2019-07-01 / 2020-06-30: 69,2%2019-10-01 / 2020-09-30: 53,8%2019-10-01 / 2020-09-30: 50%2020-01-01 / 2020-12-31: 58,3%2020-01-01 / 2020-12-31: 57,1%2020-04-01 / 2021-03-31: 66,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 60%2020-07-01 / 2021-06-30: 64%2020-07-01 / 2021-06-30: 58,3%2020-10-01 / 2021-09-30: 66,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 70%2021-01-01 / 2021-12-31: 71,4%2021-01-01 / 2021-12-31: 85,7%2021-04-01 / 2022-03-31: 61,5%2021-04-01 / 2022-03-31: 75%2021-07-01 / 2022-06-30: 66,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 66,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 65%2021-10-01 / 2022-09-30: 72,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 61,9%2022-01-01 / 2022-12-31: 70%2022-04-01 / 2023-03-31: 55,6%2022-04-01 / 2023-03-31: 77,8%2022-07-01 / 2023-06-30: 56%2022-07-01 / 2023-06-30: 77,8%2022-10-01 / 2023-09-30: 50%2022-10-01 / 2023-09-30: 63,6%2023-01-01 / 2023-12-31: 48,1%2023-01-01 / 2023-12-31: 69,2%2023-04-01 / 2024-03-31: 61,9%2023-04-01 / 2024-03-31: 64,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 59,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 61,5%2023-10-01 / 2024-09-30: 59,1%2023-10-01 / 2024-09-30: 63,6%2024-01-01 / 2024-12-31: 52,9%2024-01-01 / 2024-12-31: 61,5%2024-04-01 / 2025-03-31: 50%2024-04-01 / 2025-03-31: 53,3%2024-06-01 / 2025-06-30: 47,6%2024-06-01 / 2025-06-30: 64,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 61,9%2024-10-01 / 2025-09-30: 63,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 54,5%2025-01-01 / 2025-12-31: 62,5%2025-04-01 / 2026-03-31: 50%2025-04-01 / 2026-03-31: 73,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 47,6%2025-07-01 / 2026-06-30: 66,7%
Eerste poging47,6%21 examens
Herexamens66,7%12 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302147,6%1266,7%
2025-04-01 / 2026-03-312250%1573,3%
2025-01-01 / 2025-12-312254,5%1662,5%
2024-10-01 / 2025-09-302161,9%1963,2%
2024-06-01 / 2025-06-302147,6%1764,7%
2024-04-01 / 2025-03-312050%1553,3%
2024-01-01 / 2024-12-311752,9%1361,5%
2023-10-01 / 2024-09-302259,1%1163,6%
2023-07-01 / 2024-06-302759,3%1361,5%
2023-04-01 / 2024-03-312161,9%1464,3%
2023-01-01 / 2023-12-312748,1%1369,2%
2022-10-01 / 2023-09-303050%1163,6%
2022-07-01 / 2023-06-302556%977,8%
2022-04-01 / 2023-03-312755,6%977,8%
2022-01-01 / 2022-12-312161,9%1070%
2021-10-01 / 2022-09-302065%1172,7%
2021-07-01 / 2022-06-302466,7%966,7%
2021-04-01 / 2022-03-312661,5%875%
2021-01-01 / 2021-12-312871,4%785,7%
2020-10-01 / 2021-09-302166,7%1070%
2020-07-01 / 2021-06-302564%1258,3%
2020-04-01 / 2021-03-312166,7%1060%
2020-01-01 / 2020-12-312458,3%1457,1%
2019-10-01 / 2020-09-302653,8%1050%
2019-07-01 / 2020-06-302157,1%1369,2%
2019-04-01 / 2020-03-313256,3%1764,7%
2019-01-01 / 2019-12-313857,9%1668,8%
2018-10-01 / 2019-09-304158,5%1776,5%
2018-07-01 / 2019-06-304052,5%1866,7%
2018-04-01 / 2019-03-313852,6%1566,7%
2018-01-01 / 2018-12-312944,8%1662,5%
2017-10-01 / 2018-09-302944,8%1957,9%
2017-07-01 / 2018-06-302441,7%1752,9%
2017-04-01 / 2018-03-311833,3%2060%
2017-01-01 / 2017-12-311741,2%1850%
2016-10-01 / 2017-09-301250%1553,3%
2016-07-01 / 2017-06-301752,9%1457,1%
2016-04-01 / 2017-03-311747,1%1145,5%
2016-01-01 / 2016-12-311546,7%966,7%
2015-10-01 / 2016-09-301540%944,4%
2015-07-01 / 2016-06-301127,3%1250%
2015-04-01 / 2016-03-311330,8%1346,2%
2015-01-01 / 2015-12-311323,1%1540%
2014-10-01 / 2015-09-301513,3%1442,9%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Rijswijk #34van 81

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Rijswijk
Vergelijkingsscore 29,8/100
Eerste poging 47,6% 21 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Rijswijk 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Julia Van Cuijck
5/5
Super fijne rijinstructeur. Jay weet precies hoe die je tips en nuttige aanwijzingen kan geven. Zou hem aan iedereen kunnen aanbevelen! Dankzij hem in 1…
Lees verder op Google
Driss H
5/5
Zojuist in 1x geslaagd met behulp van de rijlessen van rijschool ready. Het was altijd gezellig met jay en hij gaf goeie instructies en feedback.…
Lees verder op Google
Chimène Broere
5/5
Heel tevreden over deze rijschool. Jay heeft veel geduld en legt alles duidelijk uit. Hij helpt goed bij het verbeteren van aandachtspunten. Zeker een aanrader!
Lees verder op Google

Over de rijschool

Bij Rijschool Ready Den-Haag les je vanaf € 55,00 per uur in een pakket. Pakket 3 is ook nog eens met een gratis herexamen. Het is mogelijk om de pakketten in 3 termijnen af te lossen.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 60,00 per uur (€ 90,00 / 90 min)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Rijles vanaf € 55,00 per uur Bij Rijschool Ready Den-Haag les je vanaf € 55,00 per uur in een pakket. € 55,00
Losse les van 60 min. 60 min € 65,00€ 65,00
Losse les van 90 min. 90 min € 90,00€ 60,00
Praktijkexamen CBR € 295,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
3916U8
Adres
Schenkkade 251
2595AW 'S-GRAVENHAGE
Telefoon
+31641953152
E-mail
[email protected]
Website
rijschoolready.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Rijswijk Zh (Lange Kleiweg 30)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.