Terug naar rijscholen

Autorijschool P.H. van der Zwart

ZUID-BEIJERLANDAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies3518 geslaagd51,4%3419 geslaagd55,9%
Handgeschakeld3317 geslaagd51,5%2616 geslaagd61,5%
Automaat21 geslaagd50%83 geslaagd37,5%

Alle transmissies

Eerste examens
51,4% 18 van 35 geslaagd
Herexamens
55,9% 19 van 34 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
51,5% 17 van 33 geslaagd
Herexamens
61,5% 16 van 26 geslaagd

Automaat

Eerste examens
50% 1 van 2 geslaagd
Herexamens
37,5% 3 van 8 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 45,7%2014-10-01 / 2015-09-30: 74,2%2015-01-01 / 2015-12-31: 40%2015-01-01 / 2015-12-31: 66,7%2015-04-01 / 2016-03-31: 52,8%2015-04-01 / 2016-03-31: 67,7%2015-07-01 / 2016-06-30: 47,4%2015-07-01 / 2016-06-30: 63%2015-10-01 / 2016-09-30: 44,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 41,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 46,2%2016-01-01 / 2016-12-31: 37,1%2016-04-01 / 2017-03-31: 41,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 34,2%2016-07-01 / 2017-06-30: 46,5%2016-07-01 / 2017-06-30: 37,1%2016-10-01 / 2017-09-30: 46%2016-10-01 / 2017-09-30: 43,6%2017-01-01 / 2017-12-31: 39,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 48,6%2017-04-01 / 2018-03-31: 41,1%2017-04-01 / 2018-03-31: 51,1%2017-07-01 / 2018-06-30: 39,6%2017-07-01 / 2018-06-30: 46,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 34%2017-10-01 / 2018-09-30: 48,2%2018-01-01 / 2018-12-31: 31%2018-01-01 / 2018-12-31: 48,3%2018-04-01 / 2019-03-31: 23,8%2018-04-01 / 2019-03-31: 46,6%2018-07-01 / 2019-06-30: 30,2%2018-07-01 / 2019-06-30: 48,2%2018-10-01 / 2019-09-30: 33,3%2018-10-01 / 2019-09-30: 46,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 39,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 46,9%2019-04-01 / 2020-03-31: 42,1%2019-04-01 / 2020-03-31: 42,5%2019-07-01 / 2020-06-30: 30%2019-07-01 / 2020-06-30: 42,9%2019-10-01 / 2020-09-30: 29,4%2019-10-01 / 2020-09-30: 43,8%2020-01-01 / 2020-12-31: 33,3%2020-01-01 / 2020-12-31: 48,5%2020-04-01 / 2021-03-31: 36,1%2020-04-01 / 2021-03-31: 56,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 45,8%2020-07-01 / 2021-06-30: 60%2020-10-01 / 2021-09-30: 53,5%2020-10-01 / 2021-09-30: 61,8%2021-01-01 / 2021-12-31: 59,5%2021-01-01 / 2021-12-31: 51,6%2021-04-01 / 2022-03-31: 60,9%2021-04-01 / 2022-03-31: 48,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 63,4%2021-07-01 / 2022-06-30: 46,2%2021-10-01 / 2022-09-30: 63,9%2021-10-01 / 2022-09-30: 54,5%2022-01-01 / 2022-12-31: 59,4%2022-01-01 / 2022-12-31: 71,4%2022-04-01 / 2023-03-31: 51,4%2022-04-01 / 2023-03-31: 75%2022-07-01 / 2023-06-30: 45,5%2022-07-01 / 2023-06-30: 46,2%2022-10-01 / 2023-09-30: 40,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 42,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 47,2%2023-01-01 / 2023-12-31: 43,2%2023-04-01 / 2024-03-31: 53,8%2023-04-01 / 2024-03-31: 40%2023-07-01 / 2024-06-30: 51,4%2023-07-01 / 2024-06-30: 53,8%2023-10-01 / 2024-09-30: 57,1%2023-10-01 / 2024-09-30: 48,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 56,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 55,6%2024-04-01 / 2025-03-31: 51,5%2024-04-01 / 2025-03-31: 60%2024-06-01 / 2025-06-30: 46,7%2024-06-01 / 2025-06-30: 48,4%2024-10-01 / 2025-09-30: 46,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 53,6%2025-01-01 / 2025-12-31: 47,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 40%2025-04-01 / 2026-03-31: 47,2%2025-04-01 / 2026-03-31: 44,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 51,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 55,9%
Eerste poging51,4%35 examens
Herexamens55,9%34 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303551,4%3455,9%
2025-04-01 / 2026-03-313647,2%3644,4%
2025-01-01 / 2025-12-313647,2%3040%
2024-10-01 / 2025-09-303046,7%2853,6%
2024-06-01 / 2025-06-303046,7%3148,4%
2024-04-01 / 2025-03-313351,5%2560%
2024-01-01 / 2024-12-313256,3%2755,6%
2023-10-01 / 2024-09-303557,1%2948,3%
2023-07-01 / 2024-06-303551,4%2653,8%
2023-04-01 / 2024-03-312653,8%3540%
2023-01-01 / 2023-12-313647,2%3743,2%
2022-10-01 / 2023-09-303740,5%2642,3%
2022-07-01 / 2023-06-303345,5%2646,2%
2022-04-01 / 2023-03-313751,4%1675%
2022-01-01 / 2022-12-313259,4%1471,4%
2021-10-01 / 2022-09-303663,9%2254,5%
2021-07-01 / 2022-06-304163,4%2646,2%
2021-04-01 / 2022-03-314660,9%3348,5%
2021-01-01 / 2021-12-313759,5%3151,6%
2020-10-01 / 2021-09-304353,5%3461,8%
2020-07-01 / 2021-06-304845,8%3560%
2020-04-01 / 2021-03-313636,1%3056,7%
2020-01-01 / 2020-12-314233,3%3348,5%
2019-10-01 / 2020-09-303429,4%3243,8%
2019-07-01 / 2020-06-303030%2842,9%
2019-04-01 / 2020-03-313842,1%4042,5%
2019-01-01 / 2019-12-313839,5%4946,9%
2018-10-01 / 2019-09-303933,3%5446,3%
2018-07-01 / 2019-06-304330,2%5648,2%
2018-04-01 / 2019-03-314223,8%5846,6%
2018-01-01 / 2018-12-314231%5848,3%
2017-10-01 / 2018-09-304734%5648,2%
2017-07-01 / 2018-06-305339,6%6046,7%
2017-04-01 / 2018-03-315641,1%4551,1%
2017-01-01 / 2017-12-315839,7%3748,6%
2016-10-01 / 2017-09-305046%3943,6%
2016-07-01 / 2017-06-304346,5%3537,1%
2016-04-01 / 2017-03-314141,5%3834,2%
2016-01-01 / 2016-12-313946,2%3537,1%
2015-10-01 / 2016-09-303844,7%2441,7%
2015-07-01 / 2016-06-303847,4%2763%
2015-04-01 / 2016-03-313652,8%3167,7%
2015-01-01 / 2015-12-314040%3066,7%
2014-10-01 / 2015-09-304645,7%3174,2%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Barendrecht #28van 55

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Barendrecht
Vergelijkingsscore 28,1/100
Eerste poging 51,4% 35 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Barendrecht 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Op zoek naar een rijschool met lage lesprijzen, professionaliteit maar waar kwaliteit bovenaan in het vaandel staat? Bij autorijschool P.H. van der Zwart ben je aan het juiste adres. Wij bieden verschillende leskaarten aan zodat er voor iedere kandidaat genoeg ruimte bestaat om naar het examen toe te kunnen werken. Zo kun je elke week 1 les nemen, maar ook bestaat de mogelijkheid om meerdere keren per week rijles te nemen. Op deze manier kun je zelf bepalen in welk tempo je je rijbewijs haalt.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Rijles 60 minuten Prijzen vanaf 1 mei 2026 en onder voorbehoud. 60 min € 76,00€ 76,00
Rijles 90 minuten Prijzen vanaf 1 mei 2026 en onder voorbehoud. 90 min € 114,00€ 76,00
5 lessenkaart Prijzen vanaf 1 mei 2026 en onder voorbehoud. 5 lessen · 90 min € 562,50
10 lessenkaart Prijzen vanaf 1 mei 2026 en onder voorbehoud. 10 lessen · 90 min € 1.110,00
Tussen Tijdse Toets Prijzen vanaf 1 mei 2026 en onder voorbehoud. € 314,50
NO-examen Prijzen vanaf 1 mei 2026 en onder voorbehoud. € 373,00
Faalangstexamen Prijzen vanaf 1 mei 2026 en onder voorbehoud. € 411,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
07:00–17:30
Dinsdag
07:00–20:00
Woensdag
07:00–20:00
Donderdag
07:00–20:00
Vrijdag
07:00–17:30
Zaterdag
Niet vermeld
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
1538F8
Adres
Lijsterbesstraat 40
3284XM ZUID-BEIJERLAND
Telefoon
+31186574416
E-mail
[email protected]
Website
autorijschoolvanderzwart.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Barendrecht (Zwaalweg 1)
  • Barendrecht TIJDELIJK BVV (Dierensteinweg 6)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.