Terug naar rijscholen

Autorijschool High Prestige

EDE GLD

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies16088 geslaagd55%10656 geslaagd52,8%
Handgeschakeld16088 geslaagd55%10656 geslaagd52,8%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
55% 88 van 160 geslaagd
Herexamens
52,8% 56 van 106 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
55% 88 van 160 geslaagd
Herexamens
52,8% 56 van 106 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262015-10-01 / 2016-09-30: 0%2016-01-01 / 2016-12-31: 25%2016-01-01 / 2016-12-31: 50%2016-04-01 / 2017-03-31: 16,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 33,3%2016-07-01 / 2017-06-30: 16,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 55,6%2016-10-01 / 2017-09-30: 20%2016-10-01 / 2017-09-30: 55,6%2017-01-01 / 2017-12-31: 0%2017-01-01 / 2017-12-31: 50%2017-04-01 / 2018-03-31: 16,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 66,7%2017-07-01 / 2018-06-30: 27,3%2017-07-01 / 2018-06-30: 36,4%2017-10-01 / 2018-09-30: 36,8%2017-10-01 / 2018-09-30: 50%2018-01-01 / 2018-12-31: 44,4%2018-01-01 / 2018-12-31: 50%2018-04-01 / 2019-03-31: 55,2%2018-04-01 / 2019-03-31: 57,1%2018-07-01 / 2019-06-30: 61,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 60%2018-10-01 / 2019-09-30: 60%2018-10-01 / 2019-09-30: 57,9%2019-01-01 / 2019-12-31: 59,4%2019-01-01 / 2019-12-31: 57,1%2019-04-01 / 2020-03-31: 55,9%2019-04-01 / 2020-03-31: 52,4%2019-07-01 / 2020-06-30: 55,2%2019-07-01 / 2020-06-30: 57,1%2019-10-01 / 2020-09-30: 51,5%2019-10-01 / 2020-09-30: 50%2020-01-01 / 2020-12-31: 43,2%2020-01-01 / 2020-12-31: 44,4%2020-04-01 / 2021-03-31: 36,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 44%2020-07-01 / 2021-06-30: 36,6%2020-07-01 / 2021-06-30: 51,3%2020-10-01 / 2021-09-30: 40%2020-10-01 / 2021-09-30: 52,5%2021-01-01 / 2021-12-31: 43,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 64,1%2021-04-01 / 2022-03-31: 49,1%2021-04-01 / 2022-03-31: 58,3%2021-07-01 / 2022-06-30: 50%2021-07-01 / 2022-06-30: 55,1%2021-10-01 / 2022-09-30: 52,2%2021-10-01 / 2022-09-30: 53,1%2022-01-01 / 2022-12-31: 53,5%2022-01-01 / 2022-12-31: 44,4%2022-04-01 / 2023-03-31: 54%2022-04-01 / 2023-03-31: 49,1%2022-07-01 / 2023-06-30: 54,9%2022-07-01 / 2023-06-30: 53,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 49,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 59,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 50%2023-01-01 / 2023-12-31: 62,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 48,6%2023-04-01 / 2024-03-31: 64,1%2023-07-01 / 2024-06-30: 45,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 65,3%2023-10-01 / 2024-09-30: 52,4%2023-10-01 / 2024-09-30: 59,2%2024-01-01 / 2024-12-31: 51,8%2024-01-01 / 2024-12-31: 62,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 58,2%2024-04-01 / 2025-03-31: 63,1%2024-06-01 / 2025-06-30: 58,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 62,5%2024-10-01 / 2025-09-30: 56,8%2024-10-01 / 2025-09-30: 65%2025-01-01 / 2025-12-31: 58,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 61,1%2025-04-01 / 2026-03-31: 53,3%2025-04-01 / 2026-03-31: 57,8%2025-07-01 / 2026-06-30: 55%2025-07-01 / 2026-06-30: 52,8%
Eerste poging55%160 examens
Herexamens52,8%106 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-3016055%10652,8%
2025-04-01 / 2026-03-3116753,3%10257,8%
2025-01-01 / 2025-12-3116358,3%9561,1%
2024-10-01 / 2025-09-3014656,8%8065%
2024-06-01 / 2025-06-3012958,9%6462,5%
2024-04-01 / 2025-03-319858,2%6563,1%
2024-01-01 / 2024-12-3111051,8%6962,3%
2023-10-01 / 2024-09-3010552,4%7659,2%
2023-07-01 / 2024-06-3010645,3%7265,3%
2023-04-01 / 2024-03-3111148,6%6464,1%
2023-01-01 / 2023-12-319050%5962,7%
2022-10-01 / 2023-09-309749,5%5459,3%
2022-07-01 / 2023-06-309154,9%5453,7%
2022-04-01 / 2023-03-318754%5749,1%
2022-01-01 / 2022-12-318653,5%5444,4%
2021-10-01 / 2022-09-306952,2%4953,1%
2021-07-01 / 2022-06-306450%4955,1%
2021-04-01 / 2022-03-315549,1%4858,3%
2021-01-01 / 2021-12-313943,6%3964,1%
2020-10-01 / 2021-09-303540%4052,5%
2020-07-01 / 2021-06-304136,6%3951,3%
2020-04-01 / 2021-03-313036,7%2544%
2020-01-01 / 2020-12-313743,2%2744,4%
2019-10-01 / 2020-09-303351,5%2250%
2019-07-01 / 2020-06-302955,2%1457,1%
2019-04-01 / 2020-03-313455,9%2152,4%
2019-01-01 / 2019-12-313259,4%2157,1%
2018-10-01 / 2019-09-303560%1957,9%
2018-07-01 / 2019-06-303161,3%2560%
2018-04-01 / 2019-03-312955,2%2157,1%
2018-01-01 / 2018-12-312744,4%2050%
2017-10-01 / 2018-09-301936,8%1850%
2017-07-01 / 2018-06-301127,3%1136,4%
2017-04-01 / 2018-03-31616,7%966,7%
2017-01-01 / 2017-12-3120%850%
2016-10-01 / 2017-09-30520%955,6%
2016-07-01 / 2017-06-30616,7%955,6%
2016-04-01 / 2017-03-31616,7%633,3%
2016-01-01 / 2016-12-31425%250%
2015-10-01 / 2016-09-3010%0Geen examens
2015-07-01 / 2016-06-30Geen examensGeen examens
2015-04-01 / 2016-03-31Geen examensGeen examens
2015-01-01 / 2015-12-31Geen examensGeen examens
2014-10-01 / 2015-09-30Geen examensGeen examens
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Arnhem #21van 74

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Arnhem
Vergelijkingsscore 53/100
Eerste poging 53,1% 130 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Arnhem 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Kerem Erzurum
5/5
Ik ben erg tevreden over rijinstructeur Hakan. Hij heeft me ontzettend veel geleerd en nam altijd de tijd om alles rustig en duidelijk uit te…
Lees verder op Google
Sem Hazel
5/5
Ik heb hier zelf lessen gevolgd en vond top super duidelijk en in 1 keer geslaagd ook had ik hem heel snel binnen Twee maanden!…
Lees verder op Google
Rebeccah Hund
5/5
Superfijne rijles gehad van Elif! Haar prioriteit is echt dat jij zo snel en goed mogelijk leert rijden en je in 1x je examen haalt.…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Bij Autorijschool High Prestige draait alles om jou en jouw leerproces. Onze instructeurs zijn ervaren, geduldig en houden rekening met jouw tempo. Met persoonlijke aandacht, moderne lesauto’s en een ontspannen sfeer zorgen we dat jij met vertrouwen de weg op gaat.

  • Lesauto: moderne lesauto’s
  • Spoedcursus
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 70,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Los lessen 60 min € 70,00€ 70,00
PAKKET A: 20 uur rijlessen + praktijkexamen + gratis herexamen of tussen tijdse toets en p bedrag in 1 x betalen incl. praktijkexamen, tussentijdse toets, herexamen€ 1.655,00
PAKKET B: 25 uur rijlessen +praktijkexamen + gratis herexamen of tussen tijdse toets en pr 3 termijnen van €665,00 incl. praktijkexamen, tussentijdse toets, herexamen€ 1.995,00
PAKKET C: 30 uur rijlessen +praktijkexamen + gratis herexamen of tussen tijdse toets en pr 4 termijnen van € €583,75 incl. praktijkexamen, tussentijdse toets, herexamen€ 2.335,00
PAKKET D: 35 uur rijlessen +praktijkexamen + gratis herexamen of tussen tijdse toets en pr 5 termijnen van €535,00 incl. praktijkexamen, tussentijdse toets, herexamen€ 2.675,00
PAKKET E: 40 uur rijlessen +praktijkexamen + gratis herexamen of tussen tijdse toets en pr 6 termijnen van €502,50 incl. praktijkexamen, tussentijdse toets, herexamen€ 3.015,00
PAKKET F: 50 uur rijlessen + praktijkexamen + gratis herexamen of tussen tijdse toets en p 8 termijnen van €461,87 incl. praktijkexamen, tussentijdse toets, herexamen€ 3.695,00
CBR praktijkexamen € 295,00
bnor examen CBR € 325,00
faalangst examen incl. faalangstexamen€ 365,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
8789G8
Adres
D'Hondecoeterstraat
6717VJ Ede
Telefoon
+31641984046
E-mail
[email protected]
Website
autorijschoolhighprestige.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Arnhem (Hazenkamp 10)
  • Arnhem (Wassenaarweg 20)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.