Terug naar rijscholen

Autorijschool Harrie Willemse

VENRAY

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies2112 geslaagd57,1%105 geslaagd50%
Handgeschakeld2112 geslaagd57,1%105 geslaagd50%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
57,1% 12 van 21 geslaagd
Herexamens
50% 5 van 10 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
57,1% 12 van 21 geslaagd
Herexamens
50% 5 van 10 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 60,9%2014-10-01 / 2015-09-30: 54,5%2015-01-01 / 2015-12-31: 74,1%2015-01-01 / 2015-12-31: 44,4%2015-04-01 / 2016-03-31: 65,2%2015-04-01 / 2016-03-31: 66,7%2015-07-01 / 2016-06-30: 70,8%2015-07-01 / 2016-06-30: 85,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 64%2015-10-01 / 2016-09-30: 87,5%2016-01-01 / 2016-12-31: 62,5%2016-01-01 / 2016-12-31: 75%2016-04-01 / 2017-03-31: 65,4%2016-04-01 / 2017-03-31: 63,6%2016-07-01 / 2017-06-30: 53,8%2016-07-01 / 2017-06-30: 60%2016-10-01 / 2017-09-30: 67,9%2016-10-01 / 2017-09-30: 57,1%2017-01-01 / 2017-12-31: 60%2017-01-01 / 2017-12-31: 38,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 51,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 47,1%2017-07-01 / 2018-06-30: 57,1%2017-07-01 / 2018-06-30: 45,5%2017-10-01 / 2018-09-30: 51,9%2017-10-01 / 2018-09-30: 42,1%2018-01-01 / 2018-12-31: 45,8%2018-01-01 / 2018-12-31: 50%2018-04-01 / 2019-03-31: 45,5%2018-04-01 / 2019-03-31: 55%2018-07-01 / 2019-06-30: 41,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 66,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 46,2%2018-10-01 / 2019-09-30: 66,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 50%2019-01-01 / 2019-12-31: 70%2019-04-01 / 2020-03-31: 61,8%2019-04-01 / 2020-03-31: 73,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 64,3%2019-07-01 / 2020-06-30: 66,7%2019-10-01 / 2020-09-30: 59,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 66,7%2020-01-01 / 2020-12-31: 63%2020-01-01 / 2020-12-31: 68,8%2020-04-01 / 2021-03-31: 54,5%2020-04-01 / 2021-03-31: 56,3%2020-07-01 / 2021-06-30: 50%2020-07-01 / 2021-06-30: 62,5%2020-10-01 / 2021-09-30: 55%2020-10-01 / 2021-09-30: 57,9%2021-01-01 / 2021-12-31: 42,9%2021-01-01 / 2021-12-31: 52,6%2021-04-01 / 2022-03-31: 38,1%2021-04-01 / 2022-03-31: 60,9%2021-07-01 / 2022-06-30: 48,1%2021-07-01 / 2022-06-30: 50%2021-10-01 / 2022-09-30: 50%2021-10-01 / 2022-09-30: 60%2022-01-01 / 2022-12-31: 63%2022-01-01 / 2022-12-31: 66,7%2022-04-01 / 2023-03-31: 67,7%2022-04-01 / 2023-03-31: 46,7%2022-07-01 / 2023-06-30: 74,2%2022-07-01 / 2023-06-30: 66,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 70%2022-10-01 / 2023-09-30: 64,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 72%2023-01-01 / 2023-12-31: 53,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 73,1%2023-04-01 / 2024-03-31: 69,2%2023-07-01 / 2024-06-30: 69,2%2023-07-01 / 2024-06-30: 50%2023-10-01 / 2024-09-30: 73,1%2023-10-01 / 2024-09-30: 50%2024-01-01 / 2024-12-31: 75,9%2024-01-01 / 2024-12-31: 58,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 79,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 50%2024-06-01 / 2025-06-30: 76,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 58,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 70,4%2024-10-01 / 2025-09-30: 60%2025-01-01 / 2025-12-31: 62,5%2025-01-01 / 2025-12-31: 63,6%2025-04-01 / 2026-03-31: 57,1%2025-04-01 / 2026-03-31: 58,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 57,1%2025-07-01 / 2026-06-30: 50%
Eerste poging57,1%21 examens
Herexamens50%10 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302157,1%1050%
2025-04-01 / 2026-03-312157,1%1258,3%
2025-01-01 / 2025-12-312462,5%1163,6%
2024-10-01 / 2025-09-302770,4%1060%
2024-06-01 / 2025-06-302676,9%1258,3%
2024-04-01 / 2025-03-312979,3%1050%
2024-01-01 / 2024-12-312975,9%1258,3%
2023-10-01 / 2024-09-302673,1%1250%
2023-07-01 / 2024-06-302669,2%1050%
2023-04-01 / 2024-03-312673,1%1369,2%
2023-01-01 / 2023-12-312572%1553,3%
2022-10-01 / 2023-09-303070%1464,3%
2022-07-01 / 2023-06-303174,2%1866,7%
2022-04-01 / 2023-03-313167,7%1546,7%
2022-01-01 / 2022-12-312763%1866,7%
2021-10-01 / 2022-09-302850%2060%
2021-07-01 / 2022-06-302748,1%1650%
2021-04-01 / 2022-03-312138,1%2360,9%
2021-01-01 / 2021-12-312142,9%1952,6%
2020-10-01 / 2021-09-302055%1957,9%
2020-07-01 / 2021-06-302250%2462,5%
2020-04-01 / 2021-03-312254,5%1656,3%
2020-01-01 / 2020-12-312763%1668,8%
2019-10-01 / 2020-09-302759,3%1566,7%
2019-07-01 / 2020-06-302864,3%1566,7%
2019-04-01 / 2020-03-313461,8%1973,7%
2019-01-01 / 2019-12-313050%2070%
2018-10-01 / 2019-09-302646,2%2166,7%
2018-07-01 / 2019-06-302441,7%1566,7%
2018-04-01 / 2019-03-312245,5%2055%
2018-01-01 / 2018-12-312445,8%2050%
2017-10-01 / 2018-09-302751,9%1942,1%
2017-07-01 / 2018-06-302857,1%2245,5%
2017-04-01 / 2018-03-312951,7%1747,1%
2017-01-01 / 2017-12-313060%1338,5%
2016-10-01 / 2017-09-302867,9%1457,1%
2016-07-01 / 2017-06-302653,8%1560%
2016-04-01 / 2017-03-312665,4%1163,6%
2016-01-01 / 2016-12-312462,5%1275%
2015-10-01 / 2016-09-302564%887,5%
2015-07-01 / 2016-06-302470,8%785,7%
2015-04-01 / 2016-03-312365,2%966,7%
2015-01-01 / 2015-12-312774,1%944,4%
2014-10-01 / 2015-09-302360,9%1154,5%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Venlo.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Venlo
Eerste poging 57,1% 21 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Venlo 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Een beschrijving uit de website van deze rijschool is nog niet beschikbaar.

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 68,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse lessen 60 min € 68,00€ 68,00
Pakket 20 lessen · 90 min incl. praktijkexamen€ 2.335,00
Tussentijdse toets € 265,00
Praktijkexamen € 295,00
Faalangst examen € 335,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
4965A8
Adres
Kempweg 13
5801VL VENRAY
Telefoon
+31478582173
E-mail
[email protected]
Website
rijschoolharriewillemse.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Venlo (Parlevinkerweg 1)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.