Terug naar rijscholen

Autorijschool De Wind

Surhuisterveen

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies1510 geslaagd66,7%85 geslaagd62,5%
Handgeschakeld1510 geslaagd66,7%85 geslaagd62,5%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
66,7% 10 van 15 geslaagd
Herexamens
62,5% 5 van 8 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
66,7% 10 van 15 geslaagd
Herexamens
62,5% 5 van 8 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 58,3%2014-10-01 / 2015-09-30: 66,7%2015-01-01 / 2015-12-31: 61,5%2015-01-01 / 2015-12-31: 57,1%2015-04-01 / 2016-03-31: 50%2015-04-01 / 2016-03-31: 37,5%2015-07-01 / 2016-06-30: 58,8%2015-07-01 / 2016-06-30: 30,8%2015-10-01 / 2016-09-30: 58,3%2015-10-01 / 2016-09-30: 35,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 64,5%2016-01-01 / 2016-12-31: 46,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 65,6%2016-04-01 / 2017-03-31: 57,9%2016-07-01 / 2017-06-30: 63,2%2016-07-01 / 2017-06-30: 59,1%2016-10-01 / 2017-09-30: 65,8%2016-10-01 / 2017-09-30: 53,8%2017-01-01 / 2017-12-31: 61,8%2017-01-01 / 2017-12-31: 50%2017-04-01 / 2018-03-31: 66,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 50%2017-07-01 / 2018-06-30: 69,7%2017-07-01 / 2018-06-30: 56,3%2017-10-01 / 2018-09-30: 62,5%2017-10-01 / 2018-09-30: 55,6%2018-01-01 / 2018-12-31: 56,3%2018-01-01 / 2018-12-31: 70,6%2018-04-01 / 2019-03-31: 50%2018-04-01 / 2019-03-31: 73,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 40,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 64%2018-10-01 / 2019-09-30: 55,6%2018-10-01 / 2019-09-30: 66,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 57,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 58,8%2019-04-01 / 2020-03-31: 69,2%2019-04-01 / 2020-03-31: 52,9%2019-07-01 / 2020-06-30: 76,2%2019-07-01 / 2020-06-30: 62,5%2019-10-01 / 2020-09-30: 66,7%2019-10-01 / 2020-09-30: 71,4%2020-01-01 / 2020-12-31: 75%2020-01-01 / 2020-12-31: 83,3%2020-04-01 / 2021-03-31: 71,4%2020-04-01 / 2021-03-31: 66,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 70,4%2020-07-01 / 2021-06-30: 83,3%2020-10-01 / 2021-09-30: 68%2020-10-01 / 2021-09-30: 66,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 66,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 70%2021-04-01 / 2022-03-31: 60,9%2021-04-01 / 2022-03-31: 81,8%2021-07-01 / 2022-06-30: 55,6%2021-07-01 / 2022-06-30: 70%2021-10-01 / 2022-09-30: 50%2021-10-01 / 2022-09-30: 83,3%2022-01-01 / 2022-12-31: 50%2022-01-01 / 2022-12-31: 58,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 54,5%2022-04-01 / 2023-03-31: 46,2%2022-07-01 / 2023-06-30: 69,2%2022-07-01 / 2023-06-30: 53,8%2022-10-01 / 2023-09-30: 72,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 33,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 71,4%2023-01-01 / 2023-12-31: 44,4%2023-04-01 / 2024-03-31: 70,6%2023-04-01 / 2024-03-31: 60%2023-07-01 / 2024-06-30: 66,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 50%2023-10-01 / 2024-09-30: 80%2023-10-01 / 2024-09-30: 62,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 71,4%2024-01-01 / 2024-12-31: 80%2024-04-01 / 2025-03-31: 66,7%2024-04-01 / 2025-03-31: 83,3%2024-06-01 / 2025-06-30: 66,7%2024-06-01 / 2025-06-30: 54,5%2024-10-01 / 2025-09-30: 52,9%2024-10-01 / 2025-09-30: 58,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 61,5%2025-01-01 / 2025-12-31: 42,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 72,7%2025-04-01 / 2026-03-31: 42,9%2025-07-01 / 2026-06-30: 66,7%2025-07-01 / 2026-06-30: 62,5%
Eerste poging66,7%15 examens
Herexamens62,5%8 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-301566,7%862,5%
2025-04-01 / 2026-03-311172,7%742,9%
2025-01-01 / 2025-12-311361,5%742,9%
2024-10-01 / 2025-09-301752,9%1258,3%
2024-06-01 / 2025-06-302466,7%1154,5%
2024-04-01 / 2025-03-312166,7%683,3%
2024-01-01 / 2024-12-312171,4%1080%
2023-10-01 / 2024-09-302080%862,5%
2023-07-01 / 2024-06-301566,7%850%
2023-04-01 / 2024-03-311770,6%1060%
2023-01-01 / 2023-12-311471,4%944,4%
2022-10-01 / 2023-09-301172,7%933,3%
2022-07-01 / 2023-06-301369,2%1353,8%
2022-04-01 / 2023-03-311154,5%1346,2%
2022-01-01 / 2022-12-311450%1258,3%
2021-10-01 / 2022-09-301650%1283,3%
2021-07-01 / 2022-06-301855,6%1070%
2021-04-01 / 2022-03-312360,9%1181,8%
2021-01-01 / 2021-12-312466,7%1070%
2020-10-01 / 2021-09-302568%966,7%
2020-07-01 / 2021-06-302770,4%683,3%
2020-04-01 / 2021-03-312171,4%366,7%
2020-01-01 / 2020-12-312075%683,3%
2019-10-01 / 2020-09-302166,7%771,4%
2019-07-01 / 2020-06-302176,2%862,5%
2019-04-01 / 2020-03-312669,2%1752,9%
2019-01-01 / 2019-12-312657,7%1758,8%
2018-10-01 / 2019-09-302755,6%1866,7%
2018-07-01 / 2019-06-302740,7%2564%
2018-04-01 / 2019-03-313250%1973,7%
2018-01-01 / 2018-12-313256,3%1770,6%
2017-10-01 / 2018-09-303262,5%1855,6%
2017-07-01 / 2018-06-303369,7%1656,3%
2017-04-01 / 2018-03-313366,7%2250%
2017-01-01 / 2017-12-313461,8%2650%
2016-10-01 / 2017-09-303865,8%2653,8%
2016-07-01 / 2017-06-303863,2%2259,1%
2016-04-01 / 2017-03-313265,6%1957,9%
2016-01-01 / 2016-12-313164,5%1546,7%
2015-10-01 / 2016-09-302458,3%1435,7%
2015-07-01 / 2016-06-301758,8%1330,8%
2015-04-01 / 2016-03-311850%837,5%
2015-01-01 / 2015-12-311361,5%757,1%
2014-10-01 / 2015-09-301258,3%966,7%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Leeuwarden.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Leeuwarden
Eerste poging 66,7% 15 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Leeuwarden 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Ben jij 16,5 jaar of ouder en wil jij op een plezierige en vakkundige manier rijles volgen en je rijbewijs halen? Dan ben jij bij Autorijschool de Wind aan het juiste adres! Wij hebben een hoog slagingspercentage! Mijn naam is Gerard de Wind en ik ben de eigenaar van Autorijschool de Wind te Surhuisterveen. Ik ben een gedreven instructeur die zijn vak goed verstaat. Ik heb kennis van de nieuwste verkeersregels en lesmethoden. Hierdoor kan ik jou op een plezierige en geruststellende manier opleiden tot een veilige weggebruiker. Je zult met goed verkeersinzicht en een gerust gevoel aan het verkeer deel kunnen nemen. Ik hoop je snel als kandidaat te mogen begroeten bij Autorijschool de Wind, rijschool Surhuisterveen. Heb je vragen? Neem gerust contact met mij op.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 70,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse rijles 60 min € 70,00€ 70,00
Lespakket 10 lessen · 60 min € 700,00
Examengeld € 295,00
Faalangst examen € 350,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
5573F3
Adres
Eisingarak 18
9231MD Surhuisterveen
Telefoon
+31613479950
E-mail
[email protected]
Website
autorijschooldewind.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Leeuwarden (Douwe Tammingawei 30)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.