Terug naar rijscholen

Autorijschool 4All

AlmeloAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies66 geslaagd100%00 geslaagdGeen gegevens
Handgeschakeld00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens
Automaat66 geslaagd100%00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
100% 6 van 6 geslaagd
Herexamens
Geen examens

Handgeschakeld

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens

Automaat

Eerste examens
100% 6 van 6 geslaagd
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 66,7%2014-10-01 / 2015-09-30: 66,7%2015-01-01 / 2015-12-31: 54,5%2015-01-01 / 2015-12-31: 66,7%2015-04-01 / 2016-03-31: 53,3%2015-04-01 / 2016-03-31: 64,3%2015-07-01 / 2016-06-30: 40%2015-07-01 / 2016-06-30: 61,5%2015-10-01 / 2016-09-30: 40%2015-10-01 / 2016-09-30: 47,1%2016-01-01 / 2016-12-31: 50%2016-01-01 / 2016-12-31: 43,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 60%2016-04-01 / 2017-03-31: 45%2016-07-01 / 2017-06-30: 60%2016-07-01 / 2017-06-30: 45%2016-10-01 / 2017-09-30: 66,7%2016-10-01 / 2017-09-30: 56,3%2017-01-01 / 2017-12-31: 73,3%2017-01-01 / 2017-12-31: 75%2017-04-01 / 2018-03-31: 61,1%2017-04-01 / 2018-03-31: 80%2017-07-01 / 2018-06-30: 50%2017-07-01 / 2018-06-30: 75%2017-10-01 / 2018-09-30: 47,4%2017-10-01 / 2018-09-30: 78,6%2018-01-01 / 2018-12-31: 38,1%2018-01-01 / 2018-12-31: 71,4%2018-04-01 / 2019-03-31: 47,4%2018-04-01 / 2019-03-31: 64,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 61,9%2018-07-01 / 2019-06-30: 50%2018-10-01 / 2019-09-30: 59,1%2018-10-01 / 2019-09-30: 57,1%2019-01-01 / 2019-12-31: 73,9%2019-01-01 / 2019-12-31: 53,8%2019-04-01 / 2020-03-31: 61,5%2019-04-01 / 2020-03-31: 50%2019-07-01 / 2020-06-30: 57,1%2019-07-01 / 2020-06-30: 77,8%2019-10-01 / 2020-09-30: 65,4%2019-10-01 / 2020-09-30: 69,2%2020-01-01 / 2020-12-31: 67,7%2020-01-01 / 2020-12-31: 60%2020-04-01 / 2021-03-31: 72%2020-04-01 / 2021-03-31: 61,5%2020-07-01 / 2021-06-30: 67,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 46,2%2020-10-01 / 2021-09-30: 65,2%2020-10-01 / 2021-09-30: 27,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 47,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 44,4%2021-04-01 / 2022-03-31: 47,6%2021-04-01 / 2022-03-31: 38,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 57,1%2021-07-01 / 2022-06-30: 57,1%2021-10-01 / 2022-09-30: 60%2021-10-01 / 2022-09-30: 58,3%2022-01-01 / 2022-12-31: 71,4%2022-01-01 / 2022-12-31: 53,8%2022-04-01 / 2023-03-31: 70,6%2022-04-01 / 2023-03-31: 70%2022-07-01 / 2023-06-30: 70%2022-07-01 / 2023-06-30: 54,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 66,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 55,6%2023-01-01 / 2023-12-31: 61,9%2023-01-01 / 2023-12-31: 44,4%2023-04-01 / 2024-03-31: 66,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 36,4%2023-07-01 / 2024-06-30: 55,6%2023-07-01 / 2024-06-30: 36,4%2023-10-01 / 2024-09-30: 57,1%2023-10-01 / 2024-09-30: 36,4%2024-01-01 / 2024-12-31: 60%2024-01-01 / 2024-12-31: 54,5%2024-04-01 / 2025-03-31: 42,9%2024-04-01 / 2025-03-31: 66,7%2024-06-01 / 2025-06-30: 37,5%2024-06-01 / 2025-06-30: 57,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 55,6%2024-10-01 / 2025-09-30: 66,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 55,6%2025-01-01 / 2025-12-31: 33,3%2025-04-01 / 2026-03-31: 57,1%2025-04-01 / 2026-03-31: 0%2025-07-01 / 2026-06-30: 100%
Eerste poging100%6 examens
HerexamensGeen examens0 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-306100%0Geen examens
2025-04-01 / 2026-03-31757,1%20%
2025-01-01 / 2025-12-31955,6%333,3%
2024-10-01 / 2025-09-30955,6%666,7%
2024-06-01 / 2025-06-30837,5%757,1%
2024-04-01 / 2025-03-31742,9%966,7%
2024-01-01 / 2024-12-311060%1154,5%
2023-10-01 / 2024-09-301457,1%1136,4%
2023-07-01 / 2024-06-301855,6%1136,4%
2023-04-01 / 2024-03-312166,7%1136,4%
2023-01-01 / 2023-12-312161,9%944,4%
2022-10-01 / 2023-09-301866,7%955,6%
2022-07-01 / 2023-06-302070%1154,5%
2022-04-01 / 2023-03-311770,6%1070%
2022-01-01 / 2022-12-311471,4%1353,8%
2021-10-01 / 2022-09-302060%1258,3%
2021-07-01 / 2022-06-301457,1%1457,1%
2021-04-01 / 2022-03-312147,6%1338,5%
2021-01-01 / 2021-12-312147,6%944,4%
2020-10-01 / 2021-09-302365,2%1127,3%
2020-07-01 / 2021-06-303167,7%1346,2%
2020-04-01 / 2021-03-312572%1361,5%
2020-01-01 / 2020-12-313167,7%1560%
2019-10-01 / 2020-09-302665,4%1369,2%
2019-07-01 / 2020-06-302157,1%977,8%
2019-04-01 / 2020-03-312661,5%1050%
2019-01-01 / 2019-12-312373,9%1353,8%
2018-10-01 / 2019-09-302259,1%1457,1%
2018-07-01 / 2019-06-302161,9%1650%
2018-04-01 / 2019-03-311947,4%1764,7%
2018-01-01 / 2018-12-312138,1%1471,4%
2017-10-01 / 2018-09-301947,4%1478,6%
2017-07-01 / 2018-06-301850%1275%
2017-04-01 / 2018-03-311861,1%1080%
2017-01-01 / 2017-12-311573,3%1275%
2016-10-01 / 2017-09-302166,7%1656,3%
2016-07-01 / 2017-06-302560%2045%
2016-04-01 / 2017-03-312560%2045%
2016-01-01 / 2016-12-312650%2343,5%
2015-10-01 / 2016-09-302040%1747,1%
2015-07-01 / 2016-06-301540%1361,5%
2015-04-01 / 2016-03-311553,3%1464,3%
2015-01-01 / 2015-12-311154,5%966,7%
2014-10-01 / 2015-09-301566,7%966,7%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Almelo.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Almelo
Eerste poging 100% 4 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Almelo 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

iiJoep
5/5
Heb ongeveer anderhalf jaar gelest bij 4All. Ik heb niks negatiefs over deze rijschool te zeggen, de instructeur is duidelijk en je kan er een…
Lees verder op Google
Aimée Eggert
5/5
Top rijschool! In één keer geslaagd dankzij de fijne begeleiding. De rijinstructeur was super relaxed en geduldig, waardoor de lessen niet alleen leerzaam, maar ook…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Wij hebben al 15 jaar ervaring met het geven van rijlessen aan mensen met een geestelijke beperking.

Lees verder op de website van de rijschool ↗
  • Lesauto: Auto (B), Aanhanger (BE), automaat
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 72,00 per uur (€ 60,00 / 50 min)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Auto (B) automaat50 min € 60,00€ 72,00
B 20 Lessen automaat20 lessen · 50 min incl. theoriecursus, theorie examen, tussentijdse toets, praktijkexamen€ 1.880,00
B 30 Lessen automaat30 lessen · 50 min incl. theoriecursus, theorie examen, tussentijdse toets, praktijkexamen€ 2.480,00
B 40 Lessen automaat40 lessen · 50 min incl. theoriecursus, theorie examen, tussentijdse toets, praktijkexamen€ 3.080,00
B 50 Lessen automaat50 lessen · 50 min incl. theoriecursus, theorie examen, tussentijdse toets, praktijkexamen€ 3.680,00
Auto (B) automaatincl. praktijkexamen€ 310,00
Auto (B) Faalangst automaatincl. faalangstexamen€ 387,00
Intake automaatincl. intake€ 45,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

De site vermeldt nog 5 prijzen zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–20:00
Dinsdag
08:00–20:00
Woensdag
08:00–20:00
Donderdag
08:00–20:00
Vrijdag
08:00–17:00
Zaterdag
08:30–12:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
5827X3
Adres
De Griffioen
7609SJ Almelo
Telefoon
+31613691887
E-mail
[email protected]
Website
autorijschool4all.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Almelo (Bedrijvenpark Twente 305)
  • Hengelo (Jan Tinbergenstraat 115)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.