Terug naar rijscholen

Auto-Motorrijschool Herweijer

WIERINGERWERFAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies85 geslaagd62,5%52 geslaagd40%
Handgeschakeld63 geslaagd50%52 geslaagd40%
Automaat22 geslaagd100%00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
62,5% 5 van 8 geslaagd
Herexamens
40% 2 van 5 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
50% 3 van 6 geslaagd
Herexamens
40% 2 van 5 geslaagd

Automaat

Eerste examens
100% 2 van 2 geslaagd
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 58,8%2014-10-01 / 2015-09-30: 100%2015-01-01 / 2015-12-31: 38,5%2015-01-01 / 2015-12-31: 100%2015-04-01 / 2016-03-31: 53,3%2015-04-01 / 2016-03-31: 100%2015-07-01 / 2016-06-30: 50%2015-07-01 / 2016-06-30: 100%2015-10-01 / 2016-09-30: 60%2015-10-01 / 2016-09-30: 85,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 60%2016-01-01 / 2016-12-31: 85,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 50%2016-04-01 / 2017-03-31: 88,9%2016-07-01 / 2017-06-30: 60%2016-07-01 / 2017-06-30: 88,9%2016-10-01 / 2017-09-30: 57,1%2016-10-01 / 2017-09-30: 100%2017-01-01 / 2017-12-31: 66,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 100%2017-04-01 / 2018-03-31: 66,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 75%2017-07-01 / 2018-06-30: 72,7%2017-07-01 / 2018-06-30: 57,1%2017-10-01 / 2018-09-30: 81,8%2017-10-01 / 2018-09-30: 50%2018-01-01 / 2018-12-31: 84,6%2018-01-01 / 2018-12-31: 40%2018-04-01 / 2019-03-31: 88,9%2018-04-01 / 2019-03-31: 50%2018-07-01 / 2019-06-30: 88,2%2018-07-01 / 2019-06-30: 100%2018-10-01 / 2019-09-30: 86,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 50%2019-01-01 / 2019-12-31: 78,6%2019-01-01 / 2019-12-31: 50%2019-04-01 / 2020-03-31: 62,5%2019-04-01 / 2020-03-31: 66,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 66,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 57,1%2019-10-01 / 2020-09-30: 66,7%2019-10-01 / 2020-09-30: 85,7%2020-01-01 / 2020-12-31: 77,8%2020-01-01 / 2020-12-31: 100%2020-04-01 / 2021-03-31: 90%2020-04-01 / 2021-03-31: 100%2020-07-01 / 2021-06-30: 66,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 100%2020-10-01 / 2021-09-30: 66,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 80%2021-01-01 / 2021-12-31: 61,5%2021-01-01 / 2021-12-31: 71,4%2021-04-01 / 2022-03-31: 56,3%2021-04-01 / 2022-03-31: 66,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 69,2%2021-07-01 / 2022-06-30: 66,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 69,2%2021-10-01 / 2022-09-30: 66,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 68,8%2022-01-01 / 2022-12-31: 80%2022-04-01 / 2023-03-31: 76,5%2022-04-01 / 2023-03-31: 80%2022-07-01 / 2023-06-30: 78,9%2022-07-01 / 2023-06-30: 71,4%2022-10-01 / 2023-09-30: 81%2022-10-01 / 2023-09-30: 57,1%2023-01-01 / 2023-12-31: 86,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 42,9%2023-04-01 / 2024-03-31: 75%2023-04-01 / 2024-03-31: 50%2023-07-01 / 2024-06-30: 66,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 60%2023-10-01 / 2024-09-30: 66,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 75%2024-01-01 / 2024-12-31: 71,4%2024-01-01 / 2024-12-31: 100%2024-04-01 / 2025-03-31: 75%2024-04-01 / 2025-03-31: 100%2024-06-01 / 2025-06-30: 80%2024-06-01 / 2025-06-30: 100%2024-10-01 / 2025-09-30: 77,8%2024-10-01 / 2025-09-30: 100%2025-01-01 / 2025-12-31: 72,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 100%2025-04-01 / 2026-03-31: 70%2025-04-01 / 2026-03-31: 100%2025-07-01 / 2026-06-30: 62,5%2025-07-01 / 2026-06-30: 40%
Eerste poging62,5%8 examens
Herexamens40%5 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-30862,5%540%
2025-04-01 / 2026-03-311070%2100%
2025-01-01 / 2025-12-311172,7%3100%
2024-10-01 / 2025-09-30977,8%3100%
2024-06-01 / 2025-06-301080%3100%
2024-04-01 / 2025-03-31875%4100%
2024-01-01 / 2024-12-31771,4%3100%
2023-10-01 / 2024-09-30666,7%475%
2023-07-01 / 2024-06-30966,7%560%
2023-04-01 / 2024-03-311275%650%
2023-01-01 / 2023-12-311586,7%742,9%
2022-10-01 / 2023-09-302181%757,1%
2022-07-01 / 2023-06-301978,9%771,4%
2022-04-01 / 2023-03-311776,5%580%
2022-01-01 / 2022-12-311668,8%580%
2021-10-01 / 2022-09-301369,2%666,7%
2021-07-01 / 2022-06-301369,2%966,7%
2021-04-01 / 2022-03-311656,3%966,7%
2021-01-01 / 2021-12-311361,5%771,4%
2020-10-01 / 2021-09-301266,7%580%
2020-07-01 / 2021-06-301266,7%3100%
2020-04-01 / 2021-03-311090%2100%
2020-01-01 / 2020-12-31977,8%5100%
2019-10-01 / 2020-09-30966,7%785,7%
2019-07-01 / 2020-06-30666,7%757,1%
2019-04-01 / 2020-03-31862,5%966,7%
2019-01-01 / 2019-12-311478,6%650%
2018-10-01 / 2019-09-301586,7%450%
2018-07-01 / 2019-06-301788,2%2100%
2018-04-01 / 2019-03-311888,9%450%
2018-01-01 / 2018-12-311384,6%540%
2017-10-01 / 2018-09-301181,8%650%
2017-07-01 / 2018-06-301172,7%757,1%
2017-04-01 / 2018-03-31966,7%475%
2017-01-01 / 2017-12-311266,7%6100%
2016-10-01 / 2017-09-301457,1%6100%
2016-07-01 / 2017-06-301560%988,9%
2016-04-01 / 2017-03-311650%988,9%
2016-01-01 / 2016-12-311560%785,7%
2015-10-01 / 2016-09-301560%785,7%
2015-07-01 / 2016-06-301850%8100%
2015-04-01 / 2016-03-311553,3%7100%
2015-01-01 / 2015-12-311338,5%7100%
2014-10-01 / 2015-09-301758,8%7100%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Den Helder.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Den Helder
Eerste poging 62,5% 8 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Den Helder 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Kelly van Amstel
5/5
In één keer geslaagd voor het motorrijbewijs, zowel mijn AVB als AVD! Toen ik begon met lessen was ik onzeker, angstig en vaak gespannen. Pascal…
Lees verder op Google
Shebecca Molenaar
5/5
Veel plezier gehad tijdens de rijlessen, altijd duidelijke feedback gekregen en daardoor alles in 1 keer gehaald! Ik raad m zeker aan als je leuke…
Lees verder op Google
Mike Harms
5/5
AVB in 1 keer AVD in 1 keer Twijfel niet langer, bij Pascal leer je echt motorrijden. ik kan het iedereen aanraden ;) Pascal bedankt…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Een beschrijving uit de website van deze rijschool is nog niet beschikbaar.

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Autorijbewijs cat. B Per les uur € 65,00
Starterspakket 1 40 lessen € 2.775,00
Starterspakket 2 45 lessen € 3.075,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor, Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:15–21:30
Dinsdag
08:15–21:30
Woensdag
08:15–21:30
Donderdag
08:15–21:30
Vrijdag
08:15–21:30
Zaterdag
08:15–18:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
9139H7
Adres
Spade 30
1771DB WIERINGERWERF
Telefoon
+31651662123
E-mail
[email protected]
Website
verkeersschoolherweijer.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Den Helder (Nijverheidsweg 8c)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.