Terug naar rijscholen

Anja's Rijopleiding

OVERDINKELAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies11154 geslaagd48,6%8541 geslaagd48,2%
Handgeschakeld9748 geslaagd49,5%7636 geslaagd47,4%
Automaat146 geslaagd42,9%95 geslaagd55,6%

Alle transmissies

Eerste examens
48,6% 54 van 111 geslaagd
Herexamens
48,2% 41 van 85 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
49,5% 48 van 97 geslaagd
Herexamens
47,4% 36 van 76 geslaagd

Automaat

Eerste examens
42,9% 6 van 14 geslaagd
Herexamens
55,6% 5 van 9 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 59,8%2014-10-01 / 2015-09-30: 70%2015-01-01 / 2015-12-31: 57,6%2015-01-01 / 2015-12-31: 71,1%2015-04-01 / 2016-03-31: 61,8%2015-04-01 / 2016-03-31: 76,9%2015-07-01 / 2016-06-30: 51,4%2015-07-01 / 2016-06-30: 69%2015-10-01 / 2016-09-30: 52%2015-10-01 / 2016-09-30: 66,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 46,1%2016-01-01 / 2016-12-31: 57,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 48,1%2016-04-01 / 2017-03-31: 55,2%2016-07-01 / 2017-06-30: 55,3%2016-07-01 / 2017-06-30: 54,4%2016-10-01 / 2017-09-30: 56,2%2016-10-01 / 2017-09-30: 57,9%2017-01-01 / 2017-12-31: 61,3%2017-01-01 / 2017-12-31: 60%2017-04-01 / 2018-03-31: 61%2017-04-01 / 2018-03-31: 59,2%2017-07-01 / 2018-06-30: 56%2017-07-01 / 2018-06-30: 59,6%2017-10-01 / 2018-09-30: 52,9%2017-10-01 / 2018-09-30: 57,1%2018-01-01 / 2018-12-31: 49,3%2018-01-01 / 2018-12-31: 55,8%2018-04-01 / 2019-03-31: 45,3%2018-04-01 / 2019-03-31: 52,6%2018-07-01 / 2019-06-30: 56,6%2018-07-01 / 2019-06-30: 50%2018-10-01 / 2019-09-30: 63,9%2018-10-01 / 2019-09-30: 42,2%2019-01-01 / 2019-12-31: 63,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 45,5%2019-04-01 / 2020-03-31: 60,5%2019-04-01 / 2020-03-31: 58,8%2019-07-01 / 2020-06-30: 56,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 60,7%2019-10-01 / 2020-09-30: 57,6%2019-10-01 / 2020-09-30: 62,5%2020-01-01 / 2020-12-31: 64,9%2020-01-01 / 2020-12-31: 58,1%2020-04-01 / 2021-03-31: 70,5%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-07-01 / 2021-06-30: 62,1%2020-07-01 / 2021-06-30: 58,1%2020-10-01 / 2021-09-30: 58,9%2020-10-01 / 2021-09-30: 65%2021-01-01 / 2021-12-31: 62,4%2021-01-01 / 2021-12-31: 71,4%2021-04-01 / 2022-03-31: 62,6%2021-04-01 / 2022-03-31: 61,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 61,1%2021-07-01 / 2022-06-30: 65,9%2021-10-01 / 2022-09-30: 59%2021-10-01 / 2022-09-30: 66,1%2022-01-01 / 2022-12-31: 56,2%2022-01-01 / 2022-12-31: 62,1%2022-04-01 / 2023-03-31: 55%2022-04-01 / 2023-03-31: 68,4%2022-07-01 / 2023-06-30: 55,1%2022-07-01 / 2023-06-30: 62,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 56,2%2022-10-01 / 2023-09-30: 59,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 55,4%2023-01-01 / 2023-12-31: 62,1%2023-04-01 / 2024-03-31: 51,9%2023-04-01 / 2024-03-31: 60,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 50,9%2023-07-01 / 2024-06-30: 56,9%2023-10-01 / 2024-09-30: 47%2023-10-01 / 2024-09-30: 57,4%2024-01-01 / 2024-12-31: 45,8%2024-01-01 / 2024-12-31: 55,8%2024-04-01 / 2025-03-31: 40,4%2024-04-01 / 2025-03-31: 53,3%2024-06-01 / 2025-06-30: 38,4%2024-06-01 / 2025-06-30: 57,4%2024-10-01 / 2025-09-30: 39,4%2024-10-01 / 2025-09-30: 53,6%2025-01-01 / 2025-12-31: 34,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 51,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 39,8%2025-04-01 / 2026-03-31: 51,5%2025-07-01 / 2026-06-30: 48,6%2025-07-01 / 2026-06-30: 48,2%
Eerste poging48,6%111 examens
Herexamens48,2%85 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-3011148,6%8548,2%
2025-04-01 / 2026-03-3110839,8%10151,5%
2025-01-01 / 2025-12-3111434,2%13151,9%
2024-10-01 / 2025-09-3012739,4%11253,6%
2024-06-01 / 2025-06-3011238,4%10857,4%
2024-04-01 / 2025-03-3111440,4%10753,3%
2024-01-01 / 2024-12-3112045,8%7755,8%
2023-10-01 / 2024-09-3010047%6857,4%
2023-07-01 / 2024-06-3010850,9%7256,9%
2023-04-01 / 2024-03-3110851,9%5860,3%
2023-01-01 / 2023-12-319255,4%5862,1%
2022-10-01 / 2023-09-308956,2%5459,3%
2022-07-01 / 2023-06-308955,1%5662,5%
2022-04-01 / 2023-03-3110055%5768,4%
2022-01-01 / 2022-12-3110556,2%5862,1%
2021-10-01 / 2022-09-3012259%5966,1%
2021-07-01 / 2022-06-3012661,1%4465,9%
2021-04-01 / 2022-03-3111562,6%5261,5%
2021-01-01 / 2021-12-3110162,4%4271,4%
2020-10-01 / 2021-09-309558,9%4065%
2020-07-01 / 2021-06-308762,1%4358,1%
2020-04-01 / 2021-03-316170,5%2450%
2020-01-01 / 2020-12-317464,9%3158,1%
2019-10-01 / 2020-09-305957,6%3262,5%
2019-07-01 / 2020-06-306056,7%2860,7%
2019-04-01 / 2020-03-318160,5%3458,8%
2019-01-01 / 2019-12-317463,5%4445,5%
2018-10-01 / 2019-09-308363,9%4542,2%
2018-07-01 / 2019-06-307656,6%5450%
2018-04-01 / 2019-03-316445,3%5752,6%
2018-01-01 / 2018-12-317149,3%5255,8%
2017-10-01 / 2018-09-307052,9%4957,1%
2017-07-01 / 2018-06-307556%4759,6%
2017-04-01 / 2018-03-317761%4959,2%
2017-01-01 / 2017-12-317561,3%5060%
2016-10-01 / 2017-09-307356,2%5757,9%
2016-07-01 / 2017-06-307655,3%5754,4%
2016-04-01 / 2017-03-317748,1%5855,2%
2016-01-01 / 2016-12-317646,1%5257,7%
2015-10-01 / 2016-09-307552%5166,7%
2015-07-01 / 2016-06-307451,4%4269%
2015-04-01 / 2016-03-317661,8%3976,9%
2015-01-01 / 2015-12-318557,6%4571,1%
2014-10-01 / 2015-09-308759,8%4070%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Hengelo #15van 41

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Hengelo
Vergelijkingsscore 46,5/100
Eerste poging 48,6% 109 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Hengelo 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

nander post
5/5
A1 Motor: Geweldig! Examen vlot geregeld en goede effectieve rijlessen. Leuke en vriendelijke motorinstructeurs! Zowel AVB en AVD in eenmaal geslaagd zonder autorijbewijs.
Lees verder op Google
Brian Dijks
5/5
Ben begonnen bij Anja's Rijopleiding met een try the bike. Dit werd gegeven door Oscar en het voelde als vertrouwd. Gelijk een stuk wezen rijden…
Lees verder op Google
Melvin
5/5
Niks slechts te zeggen over deze fantastishe rijschool! Ik ben bij 3 rijscholen langsgeweest om te vragen wat het misschien zou kosten. 2 daarvan hadden…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Rijles op maat en zonder stress! Wij zijn een rijschool voor de categorie A, B, BE, AM, en TAXI en werken door Zuidoost Twente. Daarnaast zijn wij ook gespecialiseerd in cursisten die net iets meer aandacht en ondersteuning nodig hebben met het behalen van hun rijbewijs! Wij bieden gestructureerde rijlessen voor ieder niveau. Onze instructeurs zijn professioneel, rustig en zorgen voor een prettige ervaring. Wij bieden sinds 2007 alle soorten rijopleidingen aan en zijn gespecialiseerd in het rijles geven op maat. Ook bieden wij gestructureerde rijlessen voor ieder niveau. Onze professionele begeleiding en rustige instructeurs zorgen voor een prettige ervaring. Je rijbewijs haal je maar één keer en moet leerzaam en leuk zijn en in jouw eigen tempo gaan! Wij geven dan ook individuele lessen. Ook rijd je altijd in een vertrouwde en prettige sfeer en zorgen wij ervoor dat je zonder stress en met een vertrouwd gevoel je rijbewijs haalt! Met onze leuke en gevarieerde instructeurs helpen wij jaarlijks veel mensen in Twente met het behalen van hun rijbewijs! Wist je dat wij jaarlijks, verdeeld over 6 categorieën, honderden praktijkexamens afleggen? Daarmee behoren wij tot een van de rijscholen met de meest afgelegde examens en het hoogste slagingspercentage in de regio Twente! Wat dit extra bijzonder maakt is dat wij veel leerlingen hebben gehad met een vorm van autisme, ADHD, faal- of rijangst en dat benadrukt onze professionele begeleiding!

Lees verder op de website van de rijschool ↗
  • Opgericht in 2007
  • Talen: engels
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 68,00 per uur (€ 51,00 / 45 min)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
1 losse prakijkles beide45 min € 51,00€ 68,00
Auto starters actie 5 lessen · 45 min € 235,00
Auto 30 30 lessen · 45 min € 2.045,00
Auto 40 40 lessen · 45 min € 2.545,00
Auto 50 50 lessen · 45 min € 3.145,00
Auto 60 60 lessen · 45 min € 3.545,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor, Scooter.

De site vermeldt nog 5 prijzen zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
09:00–20:00
Dinsdag
09:00–20:00
Woensdag
09:00–20:00
Donderdag
09:00–20:00
Vrijdag
09:00–20:00
Zaterdag
09:00–12:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
4529X8
Adres
Kerkhofweg 59
7586AB Overdinkel
Telefoon
+31619538966
E-mail
[email protected]
Website
anjasrijopleiding.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Almelo (Bedrijvenpark Twente 305)
  • Hengelo (Jan Tinbergenstraat 115)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.