Terug naar rijscholen

Verkeersschool Weijers

HeemstedeAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies14182 geslaagd58,2%11868 geslaagd57,6%
Handgeschakeld13178 geslaagd59,5%10963 geslaagd57,8%
Automaat104 geslaagd40%95 geslaagd55,6%

Alle transmissies

Eerste examens
58,2% 82 van 141 geslaagd
Herexamens
57,6% 68 van 118 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
59,5% 78 van 131 geslaagd
Herexamens
57,8% 63 van 109 geslaagd

Automaat

Eerste examens
40% 4 van 10 geslaagd
Herexamens
55,6% 5 van 9 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 48%2014-10-01 / 2015-09-30: 52,3%2015-01-01 / 2015-12-31: 46,5%2015-01-01 / 2015-12-31: 52,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 46%2015-04-01 / 2016-03-31: 53,8%2015-07-01 / 2016-06-30: 52,8%2015-07-01 / 2016-06-30: 51,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 58,2%2015-10-01 / 2016-09-30: 47,5%2016-01-01 / 2016-12-31: 57,9%2016-01-01 / 2016-12-31: 46,8%2016-04-01 / 2017-03-31: 54,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 44,6%2016-07-01 / 2017-06-30: 49,6%2016-07-01 / 2017-06-30: 49,4%2016-10-01 / 2017-09-30: 43,3%2016-10-01 / 2017-09-30: 53,1%2017-01-01 / 2017-12-31: 43,5%2017-01-01 / 2017-12-31: 49,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 47,3%2017-04-01 / 2018-03-31: 55,8%2017-07-01 / 2018-06-30: 46%2017-07-01 / 2018-06-30: 59,2%2017-10-01 / 2018-09-30: 53,8%2017-10-01 / 2018-09-30: 55,8%2018-01-01 / 2018-12-31: 60,5%2018-01-01 / 2018-12-31: 63,3%2018-04-01 / 2019-03-31: 61,3%2018-04-01 / 2019-03-31: 57,1%2018-07-01 / 2019-06-30: 69,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 51,9%2018-10-01 / 2019-09-30: 66,2%2018-10-01 / 2019-09-30: 56,9%2019-01-01 / 2019-12-31: 61,1%2019-01-01 / 2019-12-31: 52,2%2019-04-01 / 2020-03-31: 57,4%2019-04-01 / 2020-03-31: 51,1%2019-07-01 / 2020-06-30: 54,5%2019-07-01 / 2020-06-30: 52,6%2019-10-01 / 2020-09-30: 53,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 53,4%2020-01-01 / 2020-12-31: 56,6%2020-01-01 / 2020-12-31: 60,3%2020-04-01 / 2021-03-31: 55,6%2020-04-01 / 2021-03-31: 64,4%2020-07-01 / 2021-06-30: 53,5%2020-07-01 / 2021-06-30: 55,9%2020-10-01 / 2021-09-30: 54,4%2020-10-01 / 2021-09-30: 60%2021-01-01 / 2021-12-31: 53,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 53,6%2021-04-01 / 2022-03-31: 54,8%2021-04-01 / 2022-03-31: 57,9%2021-07-01 / 2022-06-30: 58%2021-07-01 / 2022-06-30: 62,5%2021-10-01 / 2022-09-30: 64%2021-10-01 / 2022-09-30: 61,8%2022-01-01 / 2022-12-31: 65,4%2022-01-01 / 2022-12-31: 68,8%2022-04-01 / 2023-03-31: 65,2%2022-04-01 / 2023-03-31: 69,2%2022-07-01 / 2023-06-30: 66,2%2022-07-01 / 2023-06-30: 67,6%2022-10-01 / 2023-09-30: 61,4%2022-10-01 / 2023-09-30: 65%2023-01-01 / 2023-12-31: 63,4%2023-01-01 / 2023-12-31: 63,4%2023-04-01 / 2024-03-31: 63,5%2023-04-01 / 2024-03-31: 57,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 62,8%2023-07-01 / 2024-06-30: 61,2%2023-10-01 / 2024-09-30: 66,9%2023-10-01 / 2024-09-30: 63,4%2024-01-01 / 2024-12-31: 62,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 63,2%2024-04-01 / 2025-03-31: 63,4%2024-04-01 / 2025-03-31: 67,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 56,5%2024-06-01 / 2025-06-30: 64,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 57,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 59,6%2025-01-01 / 2025-12-31: 55,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 58%2025-04-01 / 2026-03-31: 54,3%2025-04-01 / 2026-03-31: 58,7%2025-07-01 / 2026-06-30: 58,2%2025-07-01 / 2026-06-30: 57,6%
Eerste poging58,2%141 examens
Herexamens57,6%118 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-3014158,2%11857,6%
2025-04-01 / 2026-03-3117354,3%13858,7%
2025-01-01 / 2025-12-3115955,3%13158%
2024-10-01 / 2025-09-3016857,1%10959,6%
2024-06-01 / 2025-06-3014756,5%9864,3%
2024-04-01 / 2025-03-3113463,4%8467,9%
2024-01-01 / 2024-12-3115262,5%8763,2%
2023-10-01 / 2024-09-3015466,9%11263,4%
2023-07-01 / 2024-06-3018362,8%11661,2%
2023-04-01 / 2024-03-3117063,5%10357,3%
2023-01-01 / 2023-12-3117263,4%10163,4%
2022-10-01 / 2023-09-3020761,4%10365%
2022-07-01 / 2023-06-3021966,2%10567,6%
2022-04-01 / 2023-03-3124465,2%11769,2%
2022-01-01 / 2022-12-3122865,4%11268,8%
2021-10-01 / 2022-09-3018664%11061,8%
2021-07-01 / 2022-06-3018158%11262,5%
2021-04-01 / 2022-03-3116654,8%11457,9%
2021-01-01 / 2021-12-3113753,3%9753,6%
2020-10-01 / 2021-09-3013654,4%8560%
2020-07-01 / 2021-06-3012753,5%6855,9%
2020-04-01 / 2021-03-319955,6%4564,4%
2020-01-01 / 2020-12-3112256,6%6360,3%
2019-10-01 / 2020-09-3012253,3%7353,4%
2019-07-01 / 2020-06-3011054,5%7652,6%
2019-04-01 / 2020-03-3112957,4%9451,1%
2019-01-01 / 2019-12-3114961,1%9052,2%
2018-10-01 / 2019-09-3013366,2%7256,9%
2018-07-01 / 2019-06-3013269,7%7951,9%
2018-04-01 / 2019-03-3113761,3%7757,1%
2018-01-01 / 2018-12-3111460,5%7963,3%
2017-10-01 / 2018-09-3011753,8%10455,8%
2017-07-01 / 2018-06-3011346%10359,2%
2017-04-01 / 2018-03-3111247,3%10455,8%
2017-01-01 / 2017-12-3112443,5%9949,5%
2016-10-01 / 2017-09-3012043,3%8153,1%
2016-07-01 / 2017-06-3013749,6%7949,4%
2016-04-01 / 2017-03-3113954,7%7444,6%
2016-01-01 / 2016-12-3112657,9%7746,8%
2015-10-01 / 2016-09-3012258,2%8047,5%
2015-07-01 / 2016-06-3010652,8%8751,7%
2015-04-01 / 2016-03-3110046%9153,8%
2015-01-01 / 2015-12-319946,5%8552,9%
2014-10-01 / 2015-09-3010248%8652,3%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Haarlem #28van 76

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Haarlem
Vergelijkingsscore 48,8/100
Eerste poging 58,7% 138 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Haarlem 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Nils
1/5
waardeloze rijschool. slechte communicatie, slechte rijinstructeurs, duur en een rare planningssysteem. hieronder verduidelijk ik elk punt. 1. Ze communiceren helemaal niks. Je moet overal zelf…
Lees verder op Google
Nick Greveling
5/5
Heb bij een andere rijschool gereden die mij heeft laten vallen. Weijers heeft meer voor mij betekent binnen 2 maanden en mij geholpen voor het…
Lees verder op Google
Bente Koning
4/5
Ik vond Weijers echt een super rijschool! De mensen zijn heel erg vriendelijk en efficient, denken graag met je mee ook in oplossingen. Siviannie was…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Onze rijopleidingen: Auto (B), Motor (A), Bromfiets (AM), Brommobiel (AM4), Code 95, Vaarbewijs (VB1/VB2), Aanhangwagen (BE) en Camper (C1).

  • Opgericht in 1983
  • Spoedcursus
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
20 praktijklessen 20 lessen € 1.200,00
Basispakket B handgeschakeld€ 1.699,00
Basispakket B automaat€ 1.770,00
Basispakket B (+ Theorie) handgeschakeld€ 1.925,00
Basispakket B+ handgeschakeld€ 1.949,00
Basispakket B (+ Theorie) automaat€ 2.007,50
Basispakket B+ automaat€ 2.045,00
Basispakket B+ (+ Theorie) handgeschakeld€ 2.150,00
Basispakket B+ (+ Theorie) automaat€ 2.282,50
Proefles beide€ 25,00
Proefles voor automaat automaat€ 25,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor, Scooter, Theorie.

De site vermeldt nog 1 prijs zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
09:00–17:00
Dinsdag
09:00–17:00
Woensdag
09:00–17:00
Donderdag
09:00–17:00
Vrijdag
09:00–17:00
Zaterdag
09:00–14:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
3023A1
Adres
Industrieweg 4
2102LH Heemstede
Telefoon
+31235476333
E-mail
[email protected]
Website
verkeersschoolweijers.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Amsterdam (Naritaweg 150)
  • Haarlem (Professor Eijkmanlaan 2-4)
  • Zaandam (Kuilpad 1)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.