verkeersschool Inayah
Over verkeersschool Inayah
Van 1 juli 2025 tot en met 30 juni 2026 had verkeersschool Inayah 54 eerste praktijkexamens voor de auto. De uitslag: 21 geslaagd en 33 gezakt, dus 38,9% geslaagd. Voor hetzelfde soort examen en dezelfde periode telde het CBR landelijk 203.403 eerste examens. Daarvan was 48,8% geslaagd. Het percentage van de school ligt 9,9 procentpunt onder het landelijke percentage.
Vergelijken op dezelfde locaties
Op dezelfde 4 examenlocaties komen andere rijscholen samen op 38,1% geslaagd. Daarbij telt een locatie zwaarder als deze school er meer examens had. De school haalt zelf 38,9%: 0,8 procentpunt boven dit percentage. De berekening gaat over 54 van de 54 eigen eerste examens en 15.676 examens van andere scholen. We laten de eigen CBR-code en bekende gekoppelde codes buiten de vergelijking. Het soort examen en de periode zijn gelijk. De cijfers laten niet zien waardoor een verschil ontstaat.
Auto-examens
Kijk naar de cijfers voor de auto waarin je zelf wilt rijden. Van de 54 eerste auto-examens zijn er 37 voor schakel (68,5%) en 17 voor automaat (31,5%). Daarvan waren bij schakel 14 examens geslaagd (37,8%) en bij automaat 7 (41,2%). Eén andere uitslag verandert het slagingspercentage bij schakel met 2,7 procentpunt en bij automaat met 5,9 procentpunt. Bij weinig examens zegt een percentage minder. Dit zijn eerdere examens; ze bevestigen niet welke lessen je nu kunt volgen.
Lesprijzen en pakketten
Een losse autorijles (schakel of automaat) van 45 minuten staat vermeld voor € 45,00. Omgerekend is dat € 60,00 per 60 minuten. Deze prijs stond op 5 september 2026 op de website. De websiteprijs van een lespakket voor autorijles (schakel of automaat) begon op 5 september 2026 bij € 445,00 (10 lessen, 45 minuten per les). Controleer de huidige prijs en wat er in het pakket zit. Lees ook de voorwaarden voor je boekt.
Lessen op de eigen website
De eigen website vermeldt autorijlessen en motorrijlessen. Daarbij worden ook automaatlessen voor de auto genoemd.
Bronnen: CBR 2025-07-01 – 2026-06-30·Website van de school·Eigen website: aanbod(2026-09-05)
CBR-examenresultaten
Hier zie je de CBR-cijfers voor auto · b in de periode hierboven, met eerste examens en herexamens apart. Kijk bij elk percentage ook naar het aantal examens.
| Examen | Eerste examens | In één keer geslaagd | Herexamens | Geslaagd bij herexamen |
|---|---|---|---|---|
| Alle examens | 5421 geslaagd | 38,9% | 7531 geslaagd | 41,3% |
| Handgeschakeld | 3714 geslaagd | 37,8% | 6326 geslaagd | 41,3% |
| Automaat | 177 geslaagd | 41,2% | 125 geslaagd | 41,7% |
Alle examens
- Eerste examens
- 38,9% 21 van 54 geslaagd
- Herexamens
- 41,3% 31 van 75 geslaagd
Handgeschakeld
- Eerste examens
- 37,8% 14 van 37 geslaagd
- Herexamens
- 41,3% 26 van 63 geslaagd
Automaat
- Eerste examens
- 41,2% 7 van 17 geslaagd
- Herexamens
- 41,7% 5 van 12 geslaagd
Toelichting bij de cijfers
Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.
Het totaal bevat soms ook examens die het CBR als combinatie opgeeft. Daarom tellen schakel en automaat niet altijd op tot het totaal. Zonder automaatexamens in de cijfers weten we niet of de school nu automaatlessen geeft.
Resultaten door de jaren heen
In 1 juli 2023 tot en met 30 juni 2024 waren 0 van de 3 eerste examens geslaagd (0%). In 1 juli 2025 tot en met 30 juni 2026 waren dat 21 van de 54 (38,9%). Dat is een verschil van +38,9 procentpunt. Dit zijn twee aparte jaarperiodes. We tellen geen dagen dubbel.
We hebben voor deze school examencijfers over 11 CBR-periodes. De eerste begint op 1 januari 2023.
Bronnen: CBR 2023-07-01 – 2024-06-30·CBR 2025-07-01 – 2026-06-30
Slagingspercentage door de jaren
De grafiek toont eerste examens en herexamens apart. Jaarperioden kunnen overlappen: dezelfde examens tellen dan op meer dan één punt mee. Bij weinig examens kan één uitslag veel verschil maken.
2015–2026 · 44 periodes
Alle cijfers en toelichting (44)
CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.
Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.
| Periode | Eerste poging | Geslaagd | Herexamens | Geslaagd |
|---|---|---|---|---|
| 2025-07-01 / 2026-06-30 | 54 | 38,9% | 75 | 41,3% |
| 2025-04-01 / 2026-03-31 | 46 | 41,3% | 69 | 39,1% |
| 2025-01-01 / 2025-12-31 | 41 | 36,6% | 59 | 45,8% |
| 2024-10-01 / 2025-09-30 | 36 | 38,9% | 54 | 42,6% |
| 2024-06-01 / 2025-06-30 | 23 | 39,1% | 33 | 42,4% |
| 2024-04-01 / 2025-03-31 | 12 | 58,3% | 24 | 50% |
| 2024-01-01 / 2024-12-31 | 7 | 71,4% | 14 | 35,7% |
| 2023-10-01 / 2024-09-30 | 4 | 25% | 6 | 33,3% |
| 2023-07-01 / 2024-06-30 | 3 | 0% | 2 | 0% |
| 2023-04-01 / 2024-03-31 | 3 | 0% | 2 | 0% |
| 2023-01-01 / 2023-12-31 | 2 | 0% | 2 | 0% |
| 2022-10-01 / 2023-09-30 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2022-07-01 / 2023-06-30 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2022-04-01 / 2023-03-31 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2022-01-01 / 2022-12-31 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2021-10-01 / 2022-09-30 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2021-07-01 / 2022-06-30 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2021-04-01 / 2022-03-31 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2021-01-01 / 2021-12-31 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2020-10-01 / 2021-09-30 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2020-07-01 / 2021-06-30 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2020-04-01 / 2021-03-31 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2020-01-01 / 2020-12-31 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2019-10-01 / 2020-09-30 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2019-07-01 / 2020-06-30 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2019-04-01 / 2020-03-31 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2019-01-01 / 2019-12-31 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2018-10-01 / 2019-09-30 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2018-07-01 / 2019-06-30 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2018-04-01 / 2019-03-31 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2018-01-01 / 2018-12-31 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2017-10-01 / 2018-09-30 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2017-07-01 / 2018-06-30 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2017-04-01 / 2018-03-31 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2017-01-01 / 2017-12-31 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2016-10-01 / 2017-09-30 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2016-07-01 / 2017-06-30 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2016-04-01 / 2017-03-31 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2016-01-01 / 2016-12-31 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2015-10-01 / 2016-09-30 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2015-07-01 / 2016-06-30 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2015-04-01 / 2016-03-31 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2015-01-01 / 2015-12-31 | — | Geen examens | — | Geen examens |
| 2014-10-01 / 2015-09-30 | — | Geen examens | — | Geen examens |
Hoe staat deze rijschool ervoor?
Hier zie je de CBR-cijfers voor dezelfde examenlocatie en hetzelfde soort examen. Voor deze school is geen score of plek in de lijst beschikbaar.
Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Barendrecht.
Bekijk de hele ranglijst bij CBR Barendrecht Vergelijk alle rijscholen in RotterdamErvaringen op Google
We hebben hier nog geen Google-reviews van deze rijschool. Vraag leerlingen hoe zij de lessen hebben ervaren.
Lesprijzen en pakketten
Kijk bij een prijs ook hoe lang een les duurt en wat er in een pakket zit. Vraag de school vóór het boeken welke prijs en voorwaarden nu gelden.
Autorijles
€ 60,00 per uur (€ 45,00 / 45 min)
| Aanbod | Omvang | Prijs | Per uur |
|---|---|---|---|
| Losse les (45min) beide | 45 min | € 45,00 | € 60,00 |
| Pakket 1 beide | 10 lessen · 45 min | € 445,00 | — |
| Pakket 2 beide | 20 lessen · 45 min | € 890,00 | — |
| Pakket 3 beide | 30 lessen · 45 min | € 1.335,00 | — |
| Pakket 4 beide | 40 lessen · 45 min | € 1.780,00 | — |
| TTT Examen exclusief de autohuur van €50,- beide | — incl. tussentijdse toets | € 190,00 | — |
| B Examen exclusief de autohuur van €50,- beide | — incl. praktijkexamen | € 290,00 | — |
| BNOR Examen exclusief de autohuur van €50,- beide | — | € 300,00 | — |
| Faalangst Examen exclusief de autohuur van €50,- beide | — incl. faalangstexamen | € 330,00 | — |
Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.
Prijsinformatie en overige categorieën
Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor.
Prijzen gelezen op 5-9-2026.
Contact en locatie
Vraag de rijschool welke lessen mogelijk zijn en wanneer er plek is. Spreek ook af waar je elkaar ontmoet of wordt opgehaald: je kunt niet altijd terecht op het adres dat hier staat.
- CBR-opleidercode
- 1907K5
- Adres
- Groene Hilledijk 180
3074AA Rotterdam - [email protected]
- Website
- verkeersschoolinayah.nl
Op de kaart1 rijschool
Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.
Waar deden de leerlingen examen?
De leerlingen deden hun eerste examen op 4 locaties. De meeste examens waren in Barendrecht (Zwaalweg 1): 44 van de 54 (81,5%). Hieronder vergelijken we de school met alle scholen op elke locatie.
- Barendrecht (Zwaalweg 1)
- 17 van de 44 eerste examens geslaagd (38,6%). Alle scholen op deze locatie: 37,6% uit 5.800 eerste examens.
- Spijkenisse (Curieweg 19)
- 1 van de 6 eerste examens geslaagd (16,7%). Alle scholen op deze locatie: 41,8% uit 2.776 eerste examens.
- Barendrecht TIJDELIJK BVV (Dierensteinweg 6)
- 2 van de 2 eerste examens geslaagd (100%). Alle scholen op deze locatie: 40,3% uit 668 eerste examens.
- Rotterdam (Noorderbocht 25)
- 1 van de 2 eerste examens geslaagd (50%). Alle scholen op deze locatie: 34,5% uit 6.486 eerste examens.
Bronnen: CBR 2025-07-01 – 2026-06-30
Vergelijk rijscholen in de buurt
Hieronder staan rijscholen uit de buurt met cijfers voor hetzelfde rijbewijs en dezelfde periode. De afstand loopt in een rechte lijn tussen de centra van de plaatsen. Het gaat dus niet om de afstand vanaf een lesadres of een route over de weg.
- Verkeersschool HERS De Erkende Rijschool · Rotterdam
- 0829F7 · 0 km · 387/754 (51,3%)
- Algemene Rijopleiding Rotterdam t.h.o.d.n. ANWB Rijopleidingen Rotterdam · Rotterdam
- 8343X7 · 0 km · 85/296 (28,7%)
- Verkeersschool Avanti · Rotterdam
- 4714A3 · 0 km · 135/295 (45,8%)
Bronnen en correcties
Examenresultaten komen van het CBR. Adres, contactgegevens, prijzen en andere schoolgegevens komen van de website van de rijschool, Google en openbare registers, en kunnen verouderd zijn.
Bronnen: verkeersschoolinayah.nl
Adres: KvK-handelsregister.
CBR-resultaten geïmporteerd op 4-9-2026. Nieuwste bronwaarneming op 5-9-2026. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.