Terug naar rijscholen

Verkeersschool Dynamic

ZOETERMEER

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies2815 geslaagd53,6%1611 geslaagd68,8%
Handgeschakeld2815 geslaagd53,6%1611 geslaagd68,8%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
53,6% 15 van 28 geslaagd
Herexamens
68,8% 11 van 16 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
53,6% 15 van 28 geslaagd
Herexamens
68,8% 11 van 16 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 66,7%2014-10-01 / 2015-09-30: 62,5%2015-01-01 / 2015-12-31: 59,1%2015-01-01 / 2015-12-31: 42,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 54,2%2015-04-01 / 2016-03-31: 55%2015-07-01 / 2016-06-30: 59,3%2015-07-01 / 2016-06-30: 59,1%2015-10-01 / 2016-09-30: 52%2015-10-01 / 2016-09-30: 61,9%2016-01-01 / 2016-12-31: 60%2016-01-01 / 2016-12-31: 66,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 61,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 64,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 50%2016-07-01 / 2017-06-30: 47,1%2016-10-01 / 2017-09-30: 57,9%2016-10-01 / 2017-09-30: 50%2017-01-01 / 2017-12-31: 50%2017-01-01 / 2017-12-31: 57,9%2017-04-01 / 2018-03-31: 44%2017-04-01 / 2018-03-31: 52,9%2017-07-01 / 2018-06-30: 48%2017-07-01 / 2018-06-30: 71,4%2017-10-01 / 2018-09-30: 45,8%2017-10-01 / 2018-09-30: 77,8%2018-01-01 / 2018-12-31: 45,8%2018-01-01 / 2018-12-31: 64,3%2018-04-01 / 2019-03-31: 55%2018-04-01 / 2019-03-31: 55,6%2018-07-01 / 2019-06-30: 66,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 43,8%2018-10-01 / 2019-09-30: 69%2018-10-01 / 2019-09-30: 43,8%2019-01-01 / 2019-12-31: 71,4%2019-01-01 / 2019-12-31: 57,1%2019-04-01 / 2020-03-31: 81,3%2019-04-01 / 2020-03-31: 55,6%2019-07-01 / 2020-06-30: 76,9%2019-07-01 / 2020-06-30: 37,5%2019-10-01 / 2020-09-30: 78,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 54,5%2020-01-01 / 2020-12-31: 78,6%2020-01-01 / 2020-12-31: 46,2%2020-04-01 / 2021-03-31: 72,2%2020-04-01 / 2021-03-31: 54,5%2020-07-01 / 2021-06-30: 68%2020-07-01 / 2021-06-30: 81,8%2020-10-01 / 2021-09-30: 70%2020-10-01 / 2021-09-30: 60%2021-01-01 / 2021-12-31: 65%2021-01-01 / 2021-12-31: 70%2021-04-01 / 2022-03-31: 70%2021-04-01 / 2022-03-31: 61,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 65,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 61,5%2021-10-01 / 2022-09-30: 63,9%2021-10-01 / 2022-09-30: 72,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 59,5%2022-01-01 / 2022-12-31: 69,2%2022-04-01 / 2023-03-31: 55%2022-04-01 / 2023-03-31: 64,7%2022-07-01 / 2023-06-30: 53,8%2022-07-01 / 2023-06-30: 40%2022-10-01 / 2023-09-30: 51,3%2022-10-01 / 2023-09-30: 44%2023-01-01 / 2023-12-31: 59,5%2023-01-01 / 2023-12-31: 44,4%2023-04-01 / 2024-03-31: 56%2023-04-01 / 2024-03-31: 40%2023-07-01 / 2024-06-30: 67,9%2023-07-01 / 2024-06-30: 52,4%2023-10-01 / 2024-09-30: 72%2023-10-01 / 2024-09-30: 50%2024-01-01 / 2024-12-31: 52,2%2024-01-01 / 2024-12-31: 53,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 46,2%2024-04-01 / 2025-03-31: 81,3%2024-06-01 / 2025-06-30: 45,5%2024-06-01 / 2025-06-30: 83,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 38,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 87,5%2025-01-01 / 2025-12-31: 42,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 71,4%2025-04-01 / 2026-03-31: 52%2025-04-01 / 2026-03-31: 66,7%2025-07-01 / 2026-06-30: 53,6%2025-07-01 / 2026-06-30: 68,8%
Eerste poging53,6%28 examens
Herexamens68,8%16 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302853,6%1668,8%
2025-04-01 / 2026-03-312552%1866,7%
2025-01-01 / 2025-12-312642,3%2171,4%
2024-10-01 / 2025-09-302138,1%1687,5%
2024-06-01 / 2025-06-302245,5%1883,3%
2024-04-01 / 2025-03-312646,2%1681,3%
2024-01-01 / 2024-12-312352,2%1553,3%
2023-10-01 / 2024-09-302572%1850%
2023-07-01 / 2024-06-302867,9%2152,4%
2023-04-01 / 2024-03-312556%2540%
2023-01-01 / 2023-12-313759,5%2744,4%
2022-10-01 / 2023-09-303951,3%2544%
2022-07-01 / 2023-06-303953,8%2040%
2022-04-01 / 2023-03-314055%1764,7%
2022-01-01 / 2022-12-313759,5%1369,2%
2021-10-01 / 2022-09-303663,9%1172,7%
2021-07-01 / 2022-06-302965,5%1361,5%
2021-04-01 / 2022-03-313070%1361,5%
2021-01-01 / 2021-12-312065%1070%
2020-10-01 / 2021-09-302070%1060%
2020-07-01 / 2021-06-302568%1181,8%
2020-04-01 / 2021-03-311872,2%1154,5%
2020-01-01 / 2020-12-312878,6%1346,2%
2019-10-01 / 2020-09-302378,3%1154,5%
2019-07-01 / 2020-06-302676,9%837,5%
2019-04-01 / 2020-03-313281,3%955,6%
2019-01-01 / 2019-12-312871,4%1457,1%
2018-10-01 / 2019-09-302969%1643,8%
2018-07-01 / 2019-06-302466,7%1643,8%
2018-04-01 / 2019-03-312055%1855,6%
2018-01-01 / 2018-12-312445,8%1464,3%
2017-10-01 / 2018-09-302445,8%1877,8%
2017-07-01 / 2018-06-302548%2171,4%
2017-04-01 / 2018-03-312544%1752,9%
2017-01-01 / 2017-12-311850%1957,9%
2016-10-01 / 2017-09-301957,9%1850%
2016-07-01 / 2017-06-301850%1747,1%
2016-04-01 / 2017-03-312661,5%1764,7%
2016-01-01 / 2016-12-313060%1866,7%
2015-10-01 / 2016-09-302552%2161,9%
2015-07-01 / 2016-06-302759,3%2259,1%
2015-04-01 / 2016-03-312454,2%2055%
2015-01-01 / 2015-12-312259,1%1442,9%
2014-10-01 / 2015-09-302166,7%862,5%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Zoetermeer #33van 48

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Zoetermeer
Vergelijkingsscore 29,5/100
Eerste poging 53,6% 28 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Zoetermeer 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Sofie !!
5/5
Marcel is een gezellige en geduldige rijinstructeur wat mega fijn was! Dankzij die rust in 1 keer geslaagd! Ook is het contact erg goed!
Lees verder op Google
Jass Jubi
5/5
Top rijschool, vorige week geslaagd voor mijn examen!! Marcel is een hele chille en rechtvaardige instructeur. Mijn vrienden en familie hebben hem aangeraden omdat zij…
Lees verder op Google
Ryan Kepguep
5/5
Marcel is zeer geduldig en kijkt echt naar wat jij als leerling nodig hebt voordat hij een persoonlijk aanpak bedenkt. De feedback was bijna altijd…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Onze Verkeersschool biedt autorijlessen in Zoetermeer en omstreken aan. Je begint bij onze rijschool met de basis Welkom bij de website van verkeersschool Dynamic. Wij hopen dat u alle informatie kunt vinden om een Wij hebben voor onze klanten onlangs een nieuwe auto aangeschaft. Na heel veel test ritten van verschillende merken en types hebben wij ervoor gekozen om onze klanten te laten rijden in een Mercedes GLA.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

We hebben voor deze categorie nog geen prijzen kunnen bevestigen.

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

De site vermeldt nog 1 prijs zonder te zeggen voor welk voertuig.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
09:00–18:00
Dinsdag
09:00–18:00
Woensdag
09:00–18:00
Donderdag
09:00–18:00
Vrijdag
09:00–18:00
Zaterdag
09:00–17:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
1229H8
Adres
Oosterheemplein 302
2721ND ZOETERMEER
Telefoon
+31793426037
E-mail
[email protected]
Website
vksdynamic.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Zoetermeer (Zilverstraat 40)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.