Terug naar rijscholen

Verkeersschool Brünen B.V.

ENSCHEDEAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies639346 geslaagd54,1%473268 geslaagd56,7%
Handgeschakeld583324 geslaagd55,6%413246 geslaagd59,6%
Automaat5622 geslaagd39,3%6022 geslaagd36,7%

Alle transmissies

Eerste examens
54,1% 346 van 639 geslaagd
Herexamens
56,7% 268 van 473 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
55,6% 324 van 583 geslaagd
Herexamens
59,6% 246 van 413 geslaagd

Automaat

Eerste examens
39,3% 22 van 56 geslaagd
Herexamens
36,7% 22 van 60 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 59,7%2014-10-01 / 2015-09-30: 57,2%2015-01-01 / 2015-12-31: 60,4%2015-01-01 / 2015-12-31: 58,5%2015-04-01 / 2016-03-31: 60,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 58,8%2015-07-01 / 2016-06-30: 61,3%2015-07-01 / 2016-06-30: 59,2%2015-10-01 / 2016-09-30: 58,6%2015-10-01 / 2016-09-30: 55,5%2016-01-01 / 2016-12-31: 58,4%2016-01-01 / 2016-12-31: 55,2%2016-04-01 / 2017-03-31: 58,1%2016-04-01 / 2017-03-31: 55,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 57,6%2016-07-01 / 2017-06-30: 55,8%2016-10-01 / 2017-09-30: 59,7%2016-10-01 / 2017-09-30: 57,1%2017-01-01 / 2017-12-31: 60%2017-01-01 / 2017-12-31: 57%2017-04-01 / 2018-03-31: 59,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 54,8%2017-07-01 / 2018-06-30: 60,5%2017-07-01 / 2018-06-30: 53,4%2017-10-01 / 2018-09-30: 58,4%2017-10-01 / 2018-09-30: 52%2018-01-01 / 2018-12-31: 58%2018-01-01 / 2018-12-31: 54,4%2018-04-01 / 2019-03-31: 58,5%2018-04-01 / 2019-03-31: 54,1%2018-07-01 / 2019-06-30: 58,4%2018-07-01 / 2019-06-30: 52,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 58,6%2018-10-01 / 2019-09-30: 54,4%2019-01-01 / 2019-12-31: 57,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 51,2%2019-04-01 / 2020-03-31: 53,8%2019-04-01 / 2020-03-31: 51,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 52,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 54,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 53,5%2019-10-01 / 2020-09-30: 51,3%2020-01-01 / 2020-12-31: 56%2020-01-01 / 2020-12-31: 55,8%2020-04-01 / 2021-03-31: 60,5%2020-04-01 / 2021-03-31: 59,1%2020-07-01 / 2021-06-30: 59,9%2020-07-01 / 2021-06-30: 59,2%2020-10-01 / 2021-09-30: 59,4%2020-10-01 / 2021-09-30: 63,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 58,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 63,6%2021-04-01 / 2022-03-31: 59,5%2021-04-01 / 2022-03-31: 62,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 57,8%2021-07-01 / 2022-06-30: 61,9%2021-10-01 / 2022-09-30: 57%2021-10-01 / 2022-09-30: 62%2022-01-01 / 2022-12-31: 57,9%2022-01-01 / 2022-12-31: 61%2022-04-01 / 2023-03-31: 55,7%2022-04-01 / 2023-03-31: 60,2%2022-07-01 / 2023-06-30: 57,1%2022-07-01 / 2023-06-30: 59,6%2022-10-01 / 2023-09-30: 60,3%2022-10-01 / 2023-09-30: 56,5%2023-01-01 / 2023-12-31: 57,9%2023-01-01 / 2023-12-31: 55,6%2023-04-01 / 2024-03-31: 57,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 53,8%2023-07-01 / 2024-06-30: 56,5%2023-07-01 / 2024-06-30: 52,9%2023-10-01 / 2024-09-30: 52%2023-10-01 / 2024-09-30: 54%2024-01-01 / 2024-12-31: 52,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 53,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 52,7%2024-04-01 / 2025-03-31: 52%2024-06-01 / 2025-06-30: 52,5%2024-06-01 / 2025-06-30: 51,2%2024-10-01 / 2025-09-30: 54,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 51,6%2025-01-01 / 2025-12-31: 54,4%2025-01-01 / 2025-12-31: 52,3%2025-04-01 / 2026-03-31: 54,4%2025-04-01 / 2026-03-31: 54%2025-07-01 / 2026-06-30: 54,1%2025-07-01 / 2026-06-30: 56,7%
Eerste poging54,1%639 examens
Herexamens56,7%473 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-3063954,1%47356,7%
2025-04-01 / 2026-03-3163654,4%50254%
2025-01-01 / 2025-12-3164954,4%53352,3%
2024-10-01 / 2025-09-3068454,7%54851,6%
2024-06-01 / 2025-06-3067052,5%56251,2%
2024-04-01 / 2025-03-3172352,7%57152%
2024-01-01 / 2024-12-3178652,3%59553,3%
2023-10-01 / 2024-09-3080752%58754%
2023-07-01 / 2024-06-3084656,5%58052,9%
2023-04-01 / 2024-03-3181257,3%54653,8%
2023-01-01 / 2023-12-3177957,9%51855,6%
2022-10-01 / 2023-09-3076660,3%50656,5%
2022-07-01 / 2023-06-3079257,1%53559,6%
2022-04-01 / 2023-03-3181755,7%50260,2%
2022-01-01 / 2022-12-3180057,9%46461%
2021-10-01 / 2022-09-3078657%46962%
2021-07-01 / 2022-06-3076357,8%42861,9%
2021-04-01 / 2022-03-3175359,5%45662,5%
2021-01-01 / 2021-12-3162358,3%37663,6%
2020-10-01 / 2021-09-3056459,4%34463,7%
2020-07-01 / 2021-06-3052959,9%36359,2%
2020-04-01 / 2021-03-3142360,5%28159,1%
2020-01-01 / 2020-12-3148056%35555,8%
2019-10-01 / 2020-09-3049753,5%34951,3%
2019-07-01 / 2020-06-3050952,7%33554,3%
2019-04-01 / 2020-03-3159353,8%41451,7%
2019-01-01 / 2019-12-3162257,7%38951,2%
2018-10-01 / 2019-09-3060958,6%38854,4%
2018-07-01 / 2019-06-3060458,4%38552,5%
2018-04-01 / 2019-03-3160058,5%37554,1%
2018-01-01 / 2018-12-3156958%40654,4%
2017-10-01 / 2018-09-3060458,4%41752%
2017-07-01 / 2018-06-3060860,5%40853,4%
2017-04-01 / 2018-03-3157859,7%37654,8%
2017-01-01 / 2017-12-3160060%36557%
2016-10-01 / 2017-09-3058659,7%40157,1%
2016-07-01 / 2017-06-3059557,6%39455,8%
2016-04-01 / 2017-03-3162858,1%42455,7%
2016-01-01 / 2016-12-3161558,4%39755,2%
2015-10-01 / 2016-09-3063758,6%37555,5%
2015-07-01 / 2016-06-3062861,3%36359,2%
2015-04-01 / 2016-03-3161760,9%35958,8%
2015-01-01 / 2015-12-3162960,4%38858,5%
2014-10-01 / 2015-09-3061659,7%36757,2%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Hengelo #10van 41

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Hengelo
Vergelijkingsscore 53,4/100
Eerste poging 53,9% 542 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Hengelo 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Mats Heeregrave
5/5
Super fijne ervaring gehad bij Verkeersschool Brunen voor mijn aanhangerrijbewijs (BE)! De lessen waren duidelijk, leerzaam en ook nog eens gezellig. Mario geeft op een…
Lees verder op Google
Lars Meijer
5/5
Rijinstructeur Alexander, topper. Geweldig in rijles geven, is een rustige en een chille Guy. De administratie daarin tegen is echt bagger. Ze sturen facturen waar…
Lees verder op Google
EFKO GAMING
5/5
Als je bij Brünen in Almelo gaat lessen voor je motorrijbewijs, ben je zeker aan het juiste adres. Ik heb les gehad van Luuk, en…
Lees verder op Google
Sally Bah
5/5
Sinds ik met Robin rij, ben ik nog nooit zo zelfverzekerd en blij geweest achter het stuur. Hij legt alles duidelijk en rustig uit, en…
Lees verder op Google
mark van haren
5/5
na veel onzekerheid en zenuwen is mijn vriendin Sharon Ling dan toch geslaagd voor haar rijbewijs ,met dank aan Dennis en Thomas voor de goede…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Brünen geeft rijlessen in Enschede, Hengelo en Almelo en komt ook regelmatig in Glanerbrug, Haaksbergen, Losser, Oldenzaal, Borne, Enter, Nijverdal, Vriezeveen en Albergen. Thuis ophalen is mogelijk, eventueel vanaf een centrale locatie.

  • 20 medewerkers
  • Talen: duits, engels, italiaans
  • Lesauto: Auto, Motor, Scooter, Aanhanger, Rijbewijs C, CE, C1, Tractorrijbewijs, Brommobiel Citycar, auto, Automaat
  • Vrouwelijke instructeur
  • Spoedcursus
  • Ophaalservice

Instructeurs (17)

  • BrianRijcoach
  • DaanRijcoach
  • JirreRijcoach
  • MatthijsRijcoach
  • PascalRijcoach
  • RobinRijcoach
  • Robin HoogelandRijcoach
  • ArnoRijcoach
  • ArnoldRijcoach
  • DennisRijcoach
  • DuncanRijcoach
  • FrankRijcoach
  • GertRijcoach
  • JanRijcoach
  • JeroenRijcoach
  • JorritRijcoach
  • LiesbethRijcoach
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse rijlessen Intake les is verplicht! € 65,00
Opfrislessen Wanneer je als rijbewijsbezitter onze proefles, als opfrislessen, gaat plannen 90 min € 99,00€ 66,00
30 rijlessen excl.legeskosten 30 lessen € 1.750,00
30 rijlessen incl. legeskosten 30 lessen € 2.037,50
Talent alles in 1 rijlespakket Pakket is exclusief eenmalig legeskosten 39 lessen incl. theoriecursus€ 2.299,00
Gemiddeld alles in 1 rijlespakket 49 lessen incl. theoriecursus€ 2.823,00
Extra alles in 1 rijlespakket 57 lessen incl. theoriecursus€ 3.244,00
Duo dagopleiding met rijexamen incl. praktijkexamen€ 595,00
Solo dagopleiding met rijexamen incl. praktijkexamen€ 649,00
First trail lessons English speaking instructor automaat90 min € 49,50€ 33,00
Proefles van 90 minuten (2 lesuren): Jouw eerste stap naar het rijbewijs beide90 min € 49,50€ 33,00
First trail lessons English speaking instructor 90 min € 49,50€ 33,00
Een her-examen kost normaal € 325,00
Intake proefles verplicht voor het plannen van een rijexamen 45 min incl. intake€ 49,50

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor, Scooter, Theorie.

De site vermeldt nog 8 prijzen zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
09:00–17:00
Dinsdag
09:00–17:00
Woensdag
09:00–17:00
Donderdag
09:00–17:00
Vrijdag
09:00–17:00
Zaterdag
09:00–12:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
1887U1
Adres
Buurserstraat 190
7544RG Enschede
Telefoon
+31534311111
Website
brunen.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Almelo (Bedrijvenpark Twente 305)
  • Hengelo (Jan Tinbergenstraat 115)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool Rijschool Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.