Terug naar rijscholen

Verkeersopleidingscentrum Safety

HoutenAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies11769 geslaagd59%10166 geslaagd65,3%
Handgeschakeld11467 geslaagd58,8%10065 geslaagd65%
Automaat32 geslaagd66,7%11 geslaagd100%

Alle transmissies

Eerste examens
59% 69 van 117 geslaagd
Herexamens
65,3% 66 van 101 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
58,8% 67 van 114 geslaagd
Herexamens
65% 65 van 100 geslaagd

Automaat

Eerste examens
66,7% 2 van 3 geslaagd
Herexamens
100% 1 van 1 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 70,4%2014-10-01 / 2015-09-30: 71,9%2015-01-01 / 2015-12-31: 64,5%2015-01-01 / 2015-12-31: 65,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 62,1%2015-04-01 / 2016-03-31: 68,9%2015-07-01 / 2016-06-30: 60,4%2015-07-01 / 2016-06-30: 67,3%2015-10-01 / 2016-09-30: 57,6%2015-10-01 / 2016-09-30: 64,3%2016-01-01 / 2016-12-31: 61,4%2016-01-01 / 2016-12-31: 64,8%2016-04-01 / 2017-03-31: 60,4%2016-04-01 / 2017-03-31: 61,1%2016-07-01 / 2017-06-30: 66%2016-07-01 / 2017-06-30: 60%2016-10-01 / 2017-09-30: 68,1%2016-10-01 / 2017-09-30: 64,4%2017-01-01 / 2017-12-31: 65%2017-01-01 / 2017-12-31: 58,9%2017-04-01 / 2018-03-31: 66,4%2017-04-01 / 2018-03-31: 64%2017-07-01 / 2018-06-30: 63,1%2017-07-01 / 2018-06-30: 58,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 61%2017-10-01 / 2018-09-30: 61,8%2018-01-01 / 2018-12-31: 66%2018-01-01 / 2018-12-31: 69,6%2018-04-01 / 2019-03-31: 64,7%2018-04-01 / 2019-03-31: 62%2018-07-01 / 2019-06-30: 62,8%2018-07-01 / 2019-06-30: 67,3%2018-10-01 / 2019-09-30: 66,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 65,2%2019-01-01 / 2019-12-31: 62%2019-01-01 / 2019-12-31: 64,9%2019-04-01 / 2020-03-31: 62,6%2019-04-01 / 2020-03-31: 69,8%2019-07-01 / 2020-06-30: 64,3%2019-07-01 / 2020-06-30: 64,9%2019-10-01 / 2020-09-30: 57,9%2019-10-01 / 2020-09-30: 63,9%2020-01-01 / 2020-12-31: 59,2%2020-01-01 / 2020-12-31: 60,8%2020-04-01 / 2021-03-31: 58,5%2020-04-01 / 2021-03-31: 59,5%2020-07-01 / 2021-06-30: 60,6%2020-07-01 / 2021-06-30: 58%2020-10-01 / 2021-09-30: 63,4%2020-10-01 / 2021-09-30: 56,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 66,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 59,5%2021-04-01 / 2022-03-31: 64,4%2021-04-01 / 2022-03-31: 63,4%2021-07-01 / 2022-06-30: 65,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 66,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 62,3%2021-10-01 / 2022-09-30: 65,9%2022-01-01 / 2022-12-31: 59,4%2022-01-01 / 2022-12-31: 59,7%2022-04-01 / 2023-03-31: 60,8%2022-04-01 / 2023-03-31: 58,8%2022-07-01 / 2023-06-30: 58%2022-07-01 / 2023-06-30: 59,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 61,9%2022-10-01 / 2023-09-30: 61,5%2023-01-01 / 2023-12-31: 68,1%2023-01-01 / 2023-12-31: 58,5%2023-04-01 / 2024-03-31: 67,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 60,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 70,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 56,1%2023-10-01 / 2024-09-30: 68%2023-10-01 / 2024-09-30: 60,4%2024-01-01 / 2024-12-31: 68,1%2024-01-01 / 2024-12-31: 68,6%2024-04-01 / 2025-03-31: 64,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 62,7%2024-06-01 / 2025-06-30: 59,4%2024-06-01 / 2025-06-30: 65,5%2024-10-01 / 2025-09-30: 59,9%2024-10-01 / 2025-09-30: 59%2025-01-01 / 2025-12-31: 58,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 63,5%2025-04-01 / 2026-03-31: 58,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 66,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 59%2025-07-01 / 2026-06-30: 65,3%
Eerste poging59%117 examens
Herexamens65,3%101 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-3011759%10165,3%
2025-04-01 / 2026-03-3116358,9%9866,3%
2025-01-01 / 2025-12-3115058,7%10463,5%
2024-10-01 / 2025-09-3015759,9%7859%
2024-06-01 / 2025-06-3014359,4%5865,5%
2024-04-01 / 2025-03-319864,3%5162,7%
2024-01-01 / 2024-12-3111368,1%5168,6%
2023-10-01 / 2024-09-3012868%5360,4%
2023-07-01 / 2024-06-3012370,7%5756,1%
2023-04-01 / 2024-03-3112467,7%5660,7%
2023-01-01 / 2023-12-3111368,1%6558,5%
2022-10-01 / 2023-09-3011861,9%7861,5%
2022-07-01 / 2023-06-3014358%7759,7%
2022-04-01 / 2023-03-3114860,8%8058,8%
2022-01-01 / 2022-12-3115559,4%6259,7%
2021-10-01 / 2022-09-3013862,3%4165,9%
2021-07-01 / 2022-06-3010865,7%3966,7%
2021-04-01 / 2022-03-3110164,4%4163,4%
2021-01-01 / 2021-12-316966,7%3759,5%
2020-10-01 / 2021-09-307163,4%5356,6%
2020-07-01 / 2021-06-3010460,6%5058%
2020-04-01 / 2021-03-318258,5%3759,5%
2020-01-01 / 2020-12-319859,2%5160,8%
2019-10-01 / 2020-09-309557,9%3663,9%
2019-07-01 / 2020-06-307064,3%3764,9%
2019-04-01 / 2020-03-319162,6%4369,8%
2019-01-01 / 2019-12-319262%3764,9%
2018-10-01 / 2019-09-308766,7%4665,2%
2018-07-01 / 2019-06-309462,8%5267,3%
2018-04-01 / 2019-03-3110264,7%5062%
2018-01-01 / 2018-12-319766%4669,6%
2017-10-01 / 2018-09-3010561%5561,8%
2017-07-01 / 2018-06-3011163,1%4658,7%
2017-04-01 / 2018-03-3110766,4%5064%
2017-01-01 / 2017-12-3111765%5658,9%
2016-10-01 / 2017-09-3011368,1%4564,4%
2016-07-01 / 2017-06-3010366%5060%
2016-04-01 / 2017-03-319660,4%5461,1%
2016-01-01 / 2016-12-318361,4%5464,8%
2015-10-01 / 2016-09-309257,6%5664,3%
2015-07-01 / 2016-06-309160,4%5267,3%
2015-04-01 / 2016-03-318762,1%4568,9%
2015-01-01 / 2015-12-319364,5%4165,9%
2014-10-01 / 2015-09-308170,4%3271,9%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Utrecht #14van 85

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Utrecht
Vergelijkingsscore 56,7/100
Eerste poging 59% 117 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Utrecht 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Amy Ossendrijver
5/5
Afgelopen juli ben ik begonnen met rijlessen, wat voor mij een grote en spannende stap was. Toch wilde ik, net als iedereen, graag mijn rijbewijs…
Lees verder op Google
Arda Sözen
5/5
Ik kan deze rijschool aan iedereen aanbevelen. De lessen met instructrice Joyce waren altijd gezellig en leuk. Naast het vele lachen heeft zij mij ook…
Lees verder op Google
Mandy Mulder
5/5
16 Oktober 2025 ben ik in 2x geslaagd voor mijn autorijbewijs. 99% van mn rijlessen heb ik les gehad van Kevin. Kevin is oprecht een…
Lees verder op Google
Huseyin Ardic
5/5
Ik kan rijschool Safety voor iedereen aanbevelen! Ik ben hier in april/mei terecht gekomen om mijn A + Code 80 te halen. Ik was in…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Een beschrijving uit de website van deze rijschool is nog niet beschikbaar.

Lesprijzen en pakketten

Nog geen lesprijzen bekend. Vraag het actuele aanbod bij de rijschool op.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
09:00–18:00
Dinsdag
09:00–18:00
Woensdag
09:00–18:00
Donderdag
09:00–18:00
Vrijdag
09:00–18:00
Zaterdag
09:00–18:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
0442H7
Adres
Voorveste 9a
3992DC Houten
Telefoon
+31306369630
Website
rijschool-safety.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Utrecht (Mississippidreef 151)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.