Terug naar rijscholen

Van der Steen t.h.o.d.n. NXXT

'S-HERTOGENBOSCHAutomaat beschikbaar

Over Van der Steen t.h.o.d.n. NXXT

De CBR-cijfers van Van der Steen t.h.o.d.n. NXXT gaan over 1 juli 2025 tot en met 30 juni 2026. Voor de auto staan er 28 eerste praktijkexamens: 13 geslaagd en 15 gezakt. Dat is een slagingspercentage van 46,4%. Voor hetzelfde soort examen en dezelfde periode telde het CBR landelijk 203.403 eerste examens. Daarvan was 48,8% geslaagd. Het percentage van de school ligt 2,4 procentpunt onder het landelijke percentage. Het aantal examens is klein. Bij één andere uitslag zou het percentage ongeveer 3,6 procentpunt veranderen.

Auto-examens

Kijk naar de cijfers voor de auto waarin je zelf wilt rijden. Van de 28 eerste auto-examens zijn er 21 voor schakel (75%) en 7 voor automaat (25%). Daarvan waren bij schakel 10 examens geslaagd (47,6%) en bij automaat 3 (42,9%). Eén andere uitslag verandert het slagingspercentage bij schakel met 4,8 procentpunt en bij automaat met 14,3 procentpunt. Lees een percentage bij weinig examens met meer voorzichtigheid. Vraag de school welke lessen nu beschikbaar zijn; dat zie je niet aan deze eerdere examens.

Lesprijzen en pakketten

Op 5 september 2026 noemde de school voor autorijles (schakel of automaat niet vermeld) een lespakket vanaf € 1.195,00, met 20 lessen. Vraag voor je boekt naar de huidige prijs. Controleer wat er in het pakket zit en welke voorwaarden gelden.

Lessen op de eigen website

De school noemt op de eigen website autorijlessen.

Bronnen: CBR 2025-07-01 – 2026-06-30·Website van de school·Eigen website: aanbod(2026-09-05)·Eigen website: aanbod(2026-09-05)·Eigen website: aanbod(2026-09-05)

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30

Hier zie je de CBR-cijfers voor auto · b in de periode hierboven, met eerste examens en herexamens apart. Kijk bij elk percentage ook naar het aantal examens.

Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle examens2813 geslaagd46,4%3521 geslaagd60%
Handgeschakeld2110 geslaagd47,6%2514 geslaagd56%
Automaat73 geslaagd42,9%107 geslaagd70%

Alle examens

Eerste examens
46,4% 13 van 28 geslaagd
Herexamens
60% 21 van 35 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
47,6% 10 van 21 geslaagd
Herexamens
56% 14 van 25 geslaagd

Automaat

Eerste examens
42,9% 3 van 7 geslaagd
Herexamens
70% 7 van 10 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Het totaal bevat soms ook examens die het CBR als combinatie opgeeft. Daarom tellen schakel en automaat niet altijd op tot het totaal. Zonder automaatexamens in de cijfers weten we niet of de school nu automaatlessen geeft.

Resultaten door de jaren heen

Het slagingspercentage bij eerste examens veranderde met -8,6 procentpunt. In 1 juli 2023 tot en met 30 juni 2024 waren 22 van de 40 eerste examens geslaagd (55%). In 1 juli 2025 tot en met 30 juni 2026 waren dat 13 van de 28 (46,4%). Dit zijn twee aparte jaarperiodes. Er worden geen dagen dubbel geteld.

De beschikbare examencijfers beginnen op 1 oktober 2014. Deze school komt voor in 44 CBR-periodes.

Bronnen: CBR 2023-07-01 – 2024-06-30·CBR 2025-07-01 – 2026-06-30

Slagingspercentage door de jaren

De grafiek toont eerste examens en herexamens apart. Jaarperioden kunnen overlappen: dezelfde examens tellen dan op meer dan één punt mee. Bij weinig examens kan één uitslag veel verschil maken.

2015–2026 · 44 periodes

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 47,4%2014-10-01 / 2015-09-30: 55,6%2015-01-01 / 2015-12-31: 57,9%2015-01-01 / 2015-12-31: 58,3%2015-04-01 / 2016-03-31: 58,8%2015-04-01 / 2016-03-31: 55,6%2015-07-01 / 2016-06-30: 55%2015-07-01 / 2016-06-30: 75%2015-10-01 / 2016-09-30: 66,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 80%2016-01-01 / 2016-12-31: 61,5%2016-01-01 / 2016-12-31: 66,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 52,4%2016-04-01 / 2017-03-31: 75%2016-07-01 / 2017-06-30: 47,8%2016-07-01 / 2017-06-30: 69,2%2016-10-01 / 2017-09-30: 45,7%2016-10-01 / 2017-09-30: 54,2%2017-01-01 / 2017-12-31: 43,9%2017-01-01 / 2017-12-31: 54,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 42,9%2017-04-01 / 2018-03-31: 47,2%2017-07-01 / 2018-06-30: 43,8%2017-07-01 / 2018-06-30: 41,9%2017-10-01 / 2018-09-30: 43,8%2017-10-01 / 2018-09-30: 50%2018-01-01 / 2018-12-31: 47,9%2018-01-01 / 2018-12-31: 50%2018-04-01 / 2019-03-31: 45,2%2018-04-01 / 2019-03-31: 51,2%2018-07-01 / 2019-06-30: 43,9%2018-07-01 / 2019-06-30: 59,4%2018-10-01 / 2019-09-30: 43,2%2018-10-01 / 2019-09-30: 51,4%2019-01-01 / 2019-12-31: 46,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 38,5%2019-04-01 / 2020-03-31: 55,3%2019-04-01 / 2020-03-31: 37,5%2019-07-01 / 2020-06-30: 60,6%2019-07-01 / 2020-06-30: 34,5%2019-10-01 / 2020-09-30: 52,6%2019-10-01 / 2020-09-30: 26,1%2020-01-01 / 2020-12-31: 37,5%2020-01-01 / 2020-12-31: 52,2%2020-04-01 / 2021-03-31: 30,3%2020-04-01 / 2021-03-31: 52,4%2020-07-01 / 2021-06-30: 34,1%2020-07-01 / 2021-06-30: 47,2%2020-10-01 / 2021-09-30: 38,9%2020-10-01 / 2021-09-30: 51,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 46,4%2021-01-01 / 2021-12-31: 43,8%2021-04-01 / 2022-03-31: 53,8%2021-04-01 / 2022-03-31: 45,9%2021-07-01 / 2022-06-30: 52,4%2021-07-01 / 2022-06-30: 50%2021-10-01 / 2022-09-30: 58,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 50%2022-01-01 / 2022-12-31: 55,8%2022-01-01 / 2022-12-31: 48,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 54,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 42,9%2022-07-01 / 2023-06-30: 53,3%2022-07-01 / 2023-06-30: 40,9%2022-10-01 / 2023-09-30: 48,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 41%2023-01-01 / 2023-12-31: 56,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 50%2023-04-01 / 2024-03-31: 51,2%2023-04-01 / 2024-03-31: 60%2023-07-01 / 2024-06-30: 55%2023-07-01 / 2024-06-30: 51,9%2023-10-01 / 2024-09-30: 53,3%2023-10-01 / 2024-09-30: 60%2024-01-01 / 2024-12-31: 53,7%2024-01-01 / 2024-12-31: 51,4%2024-04-01 / 2025-03-31: 56,1%2024-04-01 / 2025-03-31: 48,8%2024-06-01 / 2025-06-30: 47,8%2024-06-01 / 2025-06-30: 57,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 51,4%2024-10-01 / 2025-09-30: 50%2025-01-01 / 2025-12-31: 45,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 51,4%2025-04-01 / 2026-03-31: 39,5%2025-04-01 / 2026-03-31: 57,6%2025-07-01 / 2026-06-30: 46,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 60%
Eerste poging46,4%28 examens
Herexamens60%35 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302846,4%3560%
2025-04-01 / 2026-03-313839,5%3357,6%
2025-01-01 / 2025-12-313545,7%3551,4%
2024-10-01 / 2025-09-303751,4%3850%
2024-06-01 / 2025-06-304647,8%3557,1%
2024-04-01 / 2025-03-314156,1%4348,8%
2024-01-01 / 2024-12-315453,7%3551,4%
2023-10-01 / 2024-09-304553,3%3060%
2023-07-01 / 2024-06-304055%2751,9%
2023-04-01 / 2024-03-314151,2%3060%
2023-01-01 / 2023-12-313256,3%4050%
2022-10-01 / 2023-09-303948,7%3941%
2022-07-01 / 2023-06-304553,3%4440,9%
2022-04-01 / 2023-03-314654,3%3542,9%
2022-01-01 / 2022-12-315255,8%2948,3%
2021-10-01 / 2022-09-304658,7%2850%
2021-07-01 / 2022-06-304252,4%2650%
2021-04-01 / 2022-03-313953,8%3745,9%
2021-01-01 / 2021-12-312846,4%3243,8%
2020-10-01 / 2021-09-303638,9%3951,3%
2020-07-01 / 2021-06-304134,1%3647,2%
2020-04-01 / 2021-03-313330,3%2152,4%
2020-01-01 / 2020-12-314037,5%2352,2%
2019-10-01 / 2020-09-303852,6%2326,1%
2019-07-01 / 2020-06-303360,6%2934,5%
2019-04-01 / 2020-03-313855,3%3237,5%
2019-01-01 / 2019-12-314146,3%3938,5%
2018-10-01 / 2019-09-303743,2%3551,4%
2018-07-01 / 2019-06-304143,9%3259,4%
2018-04-01 / 2019-03-314245,2%4151,2%
2018-01-01 / 2018-12-314847,9%3850%
2017-10-01 / 2018-09-304843,8%4050%
2017-07-01 / 2018-06-304843,8%4341,9%
2017-04-01 / 2018-03-314942,9%3647,2%
2017-01-01 / 2017-12-314143,9%3354,5%
2016-10-01 / 2017-09-303545,7%2454,2%
2016-07-01 / 2017-06-302347,8%1369,2%
2016-04-01 / 2017-03-312152,4%875%
2016-01-01 / 2016-12-311361,5%366,7%
2015-10-01 / 2016-09-301566,7%580%
2015-07-01 / 2016-06-302055%875%
2015-04-01 / 2016-03-311758,8%955,6%
2015-01-01 / 2015-12-311957,9%1258,3%
2014-10-01 / 2015-09-301947,4%955,6%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Hier zie je de CBR-cijfers voor dezelfde examenlocatie en hetzelfde soort examen. Voor deze school is geen score of plek in de lijst beschikbaar.

Positie bij CBR —

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Den Bosch.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Den Bosch Vergelijk alle rijscholen in Den Bosch
Eerste poging 46,4% 28 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Den Bosch 2025-07-01 – 2026-06-30

Hoe berekenen we de vergelijking? Methode en beperkingen

Ervaringen op Google

We hebben hier nog geen Google-reviews van deze rijschool. Vraag leerlingen hoe zij de lessen hebben ervaren.

Lesprijzen en pakketten

Kijk bij een prijs ook hoe lang een les duurt en wat er in een pakket zit. Vraag de school vóór het boeken welke prijs en voorwaarden nu gelden.

Autorijles

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Autorijlessen vanaf — € 58,50—
Start pakket 20 lessen € 1.195,00—
Actie pakket 30 lessen € 2.025,00—
Top pakket 25 lessen € 2.175,00—
Spoed pakket 35 lessen € 2.435,00—
gekozen Master pakket 40 lessen € 2.790,00—
slipcursus — € 99,50—

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

De site vermeldt nog 1 prijs zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Vraag de rijschool welke lessen mogelijk zijn en wanneer er plek is. Spreek ook af waar je elkaar ontmoet of wordt opgehaald: je kunt niet altijd terecht op het adres dat hier staat.

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–18:00
Dinsdag
08:00–18:00
Woensdag
08:00–18:00
Donderdag
08:00–18:00
Vrijdag
08:00–17:00
Zaterdag
09:00–13:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
7913G1
Adres
Veldpad
5236WK 's-Hertogenbosch
Telefoon
+31629093494
E-mail
[email protected]
Website
nxxt.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Waar deden de leerlingen examen?

De meeste eerste examens waren in Den Bosch (Hambakenwetering 13A): 28 van de 28 (100%). Leerlingen deden examen op 1 locaties. Per locatie zie je ook het resultaat van alle scholen samen.

Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
13 van de 28 eerste examens geslaagd (46,4%). Alle scholen op deze locatie: 53% uit 5.542 eerste examens.

Bronnen: CBR 2025-07-01 – 2026-06-30

Vergelijk rijscholen in de buurt

Bekijk ook deze rijscholen met cijfers voor hetzelfde rijbewijs en dezelfde periode. We meten de afstand tussen de centra van de plaatsen, in een rechte lijn. Dit is geen routeafstand en geen afstand vanaf de leslocatie.

Autorijschool van Hoorn · 's-Hertogenbosch
3517Z8 · 0 km · 53/91 (58,2%)
Rijschool Inseen · 's-Hertogenbosch
6763G6 · 0 km · 44/87 (50,6%)

Bereid je proefles voor: vragen om te stellen

Bronnen en correcties

Examenresultaten komen van het CBR. Adres, contactgegevens, prijzen en andere schoolgegevens komen van de website van de rijschool, Google en openbare registers, en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: nxxt.nl/prijzen-en-pakketten/be-rijbewijs · nxxt.nl/prijzen-en-pakketten/koop-direct-je-rijbewijs · nxxt.nl/prijzen-en-pakketten/slipcursus

Adres: straat afgeleid uit de postcode (BAG).

CBR-resultaten geïmporteerd op 4-9-2026. Nieuwste bronwaarneming op 5-9-2026. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.