Terug naar rijscholen

Van Brunschot Rijopleidingen

TILBURG

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies195 geslaagd26,3%2618 geslaagd69,2%
Handgeschakeld195 geslaagd26,3%2618 geslaagd69,2%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
26,3% 5 van 19 geslaagd
Herexamens
69,2% 18 van 26 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
26,3% 5 van 19 geslaagd
Herexamens
69,2% 18 van 26 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262018-07-01 / 2019-06-30: 0%2018-07-01 / 2019-06-30: 0%2018-10-01 / 2019-09-30: 58,3%2018-10-01 / 2019-09-30: 40%2019-01-01 / 2019-12-31: 50%2019-01-01 / 2019-12-31: 42,9%2019-04-01 / 2020-03-31: 45%2019-04-01 / 2020-03-31: 47,6%2019-07-01 / 2020-06-30: 55,6%2019-07-01 / 2020-06-30: 52,4%2019-10-01 / 2020-09-30: 27,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 60%2020-01-01 / 2020-12-31: 50%2020-01-01 / 2020-12-31: 63,6%2020-04-01 / 2021-03-31: 66,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 75%2020-07-01 / 2021-06-30: 42,9%2020-07-01 / 2021-06-30: 50%2020-10-01 / 2021-09-30: 66,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 33,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 33,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 33,3%2021-04-01 / 2022-03-31: 50%2021-04-01 / 2022-03-31: 44,4%2021-07-01 / 2022-06-30: 62,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 35,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 60%2021-10-01 / 2022-09-30: 37,5%2022-01-01 / 2022-12-31: 63,2%2022-01-01 / 2022-12-31: 35,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 70,6%2022-04-01 / 2023-03-31: 38,5%2022-07-01 / 2023-06-30: 77,8%2022-07-01 / 2023-06-30: 50%2022-10-01 / 2023-09-30: 84,6%2022-10-01 / 2023-09-30: 50%2023-01-01 / 2023-12-31: 76,9%2023-01-01 / 2023-12-31: 66,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 72,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 66,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 63,6%2023-07-01 / 2024-06-30: 75%2023-10-01 / 2024-09-30: 66,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 57,1%2024-01-01 / 2024-12-31: 76,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 50%2024-04-01 / 2025-03-31: 72,2%2024-04-01 / 2025-03-31: 38,5%2024-06-01 / 2025-06-30: 64%2024-06-01 / 2025-06-30: 46,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 55%2024-10-01 / 2025-09-30: 58,8%2025-01-01 / 2025-12-31: 42,1%2025-01-01 / 2025-12-31: 63,6%2025-04-01 / 2026-03-31: 36%2025-04-01 / 2026-03-31: 72,7%2025-07-01 / 2026-06-30: 26,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 69,2%
Eerste poging26,3%19 examens
Herexamens69,2%26 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-301926,3%2669,2%
2025-04-01 / 2026-03-312536%2272,7%
2025-01-01 / 2025-12-311942,1%2263,6%
2024-10-01 / 2025-09-302055%1758,8%
2024-06-01 / 2025-06-302564%1546,7%
2024-04-01 / 2025-03-311872,2%1338,5%
2024-01-01 / 2024-12-311776,5%1050%
2023-10-01 / 2024-09-301566,7%757,1%
2023-07-01 / 2024-06-301163,6%475%
2023-04-01 / 2024-03-311172,7%366,7%
2023-01-01 / 2023-12-311376,9%366,7%
2022-10-01 / 2023-09-301384,6%450%
2022-07-01 / 2023-06-301877,8%850%
2022-04-01 / 2023-03-311770,6%1338,5%
2022-01-01 / 2022-12-311963,2%1735,3%
2021-10-01 / 2022-09-301560%1637,5%
2021-07-01 / 2022-06-30862,5%1435,7%
2021-04-01 / 2022-03-31850%944,4%
2021-01-01 / 2021-12-31333,3%333,3%
2020-10-01 / 2021-09-30666,7%333,3%
2020-07-01 / 2021-06-30742,9%450%
2020-04-01 / 2021-03-31666,7%475%
2020-01-01 / 2020-12-311050%1163,6%
2019-10-01 / 2020-09-301127,3%1560%
2019-07-01 / 2020-06-301855,6%2152,4%
2019-04-01 / 2020-03-312045%2147,6%
2019-01-01 / 2019-12-311650%1442,9%
2018-10-01 / 2019-09-301258,3%1040%
2018-07-01 / 2019-06-3030%10%
2018-04-01 / 2019-03-31Geen examensGeen examens
2018-01-01 / 2018-12-31Geen examensGeen examens
2017-10-01 / 2018-09-30Geen examensGeen examens
2017-07-01 / 2018-06-30Geen examensGeen examens
2017-04-01 / 2018-03-31Geen examensGeen examens
2017-01-01 / 2017-12-31Geen examensGeen examens
2016-10-01 / 2017-09-30Geen examensGeen examens
2016-07-01 / 2017-06-30Geen examensGeen examens
2016-04-01 / 2017-03-31Geen examensGeen examens
2016-01-01 / 2016-12-31Geen examensGeen examens
2015-10-01 / 2016-09-30Geen examensGeen examens
2015-07-01 / 2016-06-30Geen examensGeen examens
2015-04-01 / 2016-03-31Geen examensGeen examens
2015-01-01 / 2015-12-31Geen examensGeen examens
2014-10-01 / 2015-09-30Geen examensGeen examens
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Berkel-Enschot #47van 63

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Berkel-Enschot
Vergelijkingsscore 24,8/100
Eerste poging 26,3% 19 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Berkel-Enschot 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Isa Smits
5/5
Ik heb het altijd naar mijn zin gehad bij Patrick. Hij zorgt voor een positieve leer sfeer en kijkt oprecht naar de persoon die naast…
Lees verder op Google
Ivar de Beer
5/5
Ik heb het erg naar mijn zin gehad met Patrick naast mij in de auto. Altijd erg vriendelijk en hij bereidt je met geduld én…
Lees verder op Google
14Missions.
5/5
Patrick heeft altijd veel geduld met mij gehad en is een top rij instructeur die met je mee denkt! Echt een topper en ook in…
Lees verder op Google
Sil
5/5
Ik heb hele fijne lessen gehad bij Patrick. Hij is erg flexibel met lessen en legt alles zo goed mogelijk uit op de manier die…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Voor je definitief voor een rijschool in Tilburg kiest, wil je natuurlijk graag even kennismaken en zien of deze rijschool echt bij je past. Daarom krijg je voor je aan je rijlessen begint eerst een kennismakingsles. We kijken samen hoe deze eerste ervaring je bevalt en je kunt zien wat er zoal komt kijken bij een rijles. Als dit eerste ritje erop zit gaan jullie deze les samen evalueren. Hoe is het gegaan? Zijn er bijzondere dingen gebeurd? Hoe zie jij je rijopleiding voor je bij onze rijschool? Dit opleidingsadvies ontvang je gratis.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Nog geen lesprijzen bekend. Vraag het actuele aanbod bij de rijschool op.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
1496F4
Adres
Kwaadeindstraat
5041JN Tilburg
Telefoon
+31618583759
E-mail
[email protected]
Website
vanbrunschotrijopleidingen.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Berkel-Enschot (Bosscheweg 11)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.