Terug naar rijscholen

Time2drive

'S-HERTOGENBOSCH

Over Time2drive

De CBR-cijfers van Time2drive gaan over 1 juli 2025 tot en met 30 juni 2026. Voor de auto staan er 23 eerste praktijkexamens: 12 geslaagd en 11 gezakt. Dat is een slagingspercentage van 52,2%. Landelijk slaagde 48,8% bij 203.403 eerste examens voor hetzelfde soort examen en over dezelfde periode. Het resultaat van de school ligt 3,4 procentpunt boven het landelijke percentage. Het aantal examens is klein. Bij één andere uitslag zou het percentage ongeveer 4,3 procentpunt veranderen.

Plaats in onze vergelijking

Bij CBR Den Bosch (Hambakenwetering 13A) staat Time2drive voor auto op plaats 50 van 65 in de vergelijking van Theorio. De score is 24,1 van de 100 punten, op basis van CBR-resultaten en Google-beoordelingen.

Google-beoordelingen

Op Google gaven 7 beoordelingen Time2drive gemiddeld 4,9 uit 5 sterren. Deze stand is van 4 september 2026.

Lesprijzen en pakketten

Bekijk de eigen website of neem contact op met de school voor de actuele lesprijzen en pakketvoorwaarden.

Bronnen: CBR 2025-07-01 – 2026-06-30·Website van de school·Google(2026-09-04)

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30

Hier zie je de CBR-cijfers voor auto · b in de periode hierboven, met eerste examens en herexamens apart. Kijk bij elk percentage ook naar het aantal examens.

Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle examens2312 geslaagd52,2%149 geslaagd64,3%
Handgeschakeld2312 geslaagd52,2%149 geslaagd64,3%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle examens

Eerste examens
52,2% 12 van 23 geslaagd
Herexamens
64,3% 9 van 14 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
52,2% 12 van 23 geslaagd
Herexamens
64,3% 9 van 14 geslaagd

Automaat

Eerste examens
— Geen examens
Herexamens
— Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Het totaal bevat soms ook examens die het CBR als combinatie opgeeft. Daarom tellen schakel en automaat niet altijd op tot het totaal. Zonder automaatexamens in de cijfers weten we niet of de school nu automaatlessen geeft.

Resultaten door de jaren heen

In 1 juli 2023 tot en met 30 juni 2024 waren 11 van de 24 eerste examens geslaagd (45,8%). In 1 juli 2025 tot en met 30 juni 2026 waren dat 12 van de 23 (52,2%). Dat is een verschil van +6,3 procentpunt. Dit zijn twee aparte jaarperiodes. We tellen geen dagen dubbel.

De beschikbare examencijfers beginnen op 1 oktober 2014. Deze school komt voor in 44 CBR-periodes.

Bronnen: CBR 2023-07-01 – 2024-06-30·CBR 2025-07-01 – 2026-06-30

Slagingspercentage door de jaren

De grafiek toont eerste examens en herexamens apart. Jaarperioden kunnen overlappen: dezelfde examens tellen dan op meer dan één punt mee. Bij weinig examens kan één uitslag veel verschil maken.

2015–2026 · 44 periodes

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 55%2014-10-01 / 2015-09-30: 44,4%2015-01-01 / 2015-12-31: 47,6%2015-01-01 / 2015-12-31: 46,2%2015-04-01 / 2016-03-31: 50%2015-04-01 / 2016-03-31: 37,5%2015-07-01 / 2016-06-30: 43,8%2015-07-01 / 2016-06-30: 43,8%2015-10-01 / 2016-09-30: 50%2015-10-01 / 2016-09-30: 35,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 50%2016-01-01 / 2016-12-31: 33,3%2016-04-01 / 2017-03-31: 42,9%2016-04-01 / 2017-03-31: 36,4%2016-07-01 / 2017-06-30: 42,1%2016-07-01 / 2017-06-30: 41,7%2016-10-01 / 2017-09-30: 42,1%2016-10-01 / 2017-09-30: 53,8%2017-01-01 / 2017-12-31: 37,5%2017-01-01 / 2017-12-31: 46,2%2017-04-01 / 2018-03-31: 31,8%2017-04-01 / 2018-03-31: 56,3%2017-07-01 / 2018-06-30: 35%2017-07-01 / 2018-06-30: 61,1%2017-10-01 / 2018-09-30: 35%2017-10-01 / 2018-09-30: 52,9%2018-01-01 / 2018-12-31: 38,5%2018-01-01 / 2018-12-31: 62,5%2018-04-01 / 2019-03-31: 52,2%2018-04-01 / 2019-03-31: 64,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 54,5%2018-07-01 / 2019-06-30: 63,6%2018-10-01 / 2019-09-30: 54,2%2018-10-01 / 2019-09-30: 66,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 66,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 75%2019-04-01 / 2020-03-31: 63,2%2019-04-01 / 2020-03-31: 57,1%2019-07-01 / 2020-06-30: 63,2%2019-07-01 / 2020-06-30: 50%2019-10-01 / 2020-09-30: 65%2019-10-01 / 2020-09-30: 50%2020-01-01 / 2020-12-31: 70%2020-01-01 / 2020-12-31: 50%2020-04-01 / 2021-03-31: 76,2%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-07-01 / 2021-06-30: 72,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 44,4%2020-10-01 / 2021-09-30: 70%2020-10-01 / 2021-09-30: 66,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 50%2021-01-01 / 2021-12-31: 45,5%2021-04-01 / 2022-03-31: 45%2021-04-01 / 2022-03-31: 58,3%2021-07-01 / 2022-06-30: 54,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 66,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 57,1%2021-10-01 / 2022-09-30: 63,6%2022-01-01 / 2022-12-31: 71,4%2022-01-01 / 2022-12-31: 66,7%2022-04-01 / 2023-03-31: 73,1%2022-04-01 / 2023-03-31: 58,3%2022-07-01 / 2023-06-30: 62,5%2022-07-01 / 2023-06-30: 58,3%2022-10-01 / 2023-09-30: 56%2022-10-01 / 2023-09-30: 64,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 45%2023-01-01 / 2023-12-31: 72,2%2023-04-01 / 2024-03-31: 41,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 75%2023-07-01 / 2024-06-30: 45,8%2023-07-01 / 2024-06-30: 75%2023-10-01 / 2024-09-30: 52,2%2023-10-01 / 2024-09-30: 76,9%2024-01-01 / 2024-12-31: 43,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 80%2024-04-01 / 2025-03-31: 52,2%2024-04-01 / 2025-03-31: 81,8%2024-06-01 / 2025-06-30: 56,5%2024-06-01 / 2025-06-30: 69,2%2024-10-01 / 2025-09-30: 60%2024-10-01 / 2025-09-30: 66,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 65,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 56,3%2025-04-01 / 2026-03-31: 62,5%2025-04-01 / 2026-03-31: 57,1%2025-07-01 / 2026-06-30: 52,2%2025-07-01 / 2026-06-30: 64,3%
Eerste poging52,2%23 examens
Herexamens64,3%14 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302352,2%1464,3%
2025-04-01 / 2026-03-312462,5%1457,1%
2025-01-01 / 2025-12-312365,2%1656,3%
2024-10-01 / 2025-09-302560%1266,7%
2024-06-01 / 2025-06-302356,5%1369,2%
2024-04-01 / 2025-03-312352,2%1181,8%
2024-01-01 / 2024-12-312343,5%1080%
2023-10-01 / 2024-09-302352,2%1376,9%
2023-07-01 / 2024-06-302445,8%1675%
2023-04-01 / 2024-03-312441,7%1675%
2023-01-01 / 2023-12-312045%1872,2%
2022-10-01 / 2023-09-302556%1764,7%
2022-07-01 / 2023-06-302462,5%1258,3%
2022-04-01 / 2023-03-312673,1%1258,3%
2022-01-01 / 2022-12-312871,4%966,7%
2021-10-01 / 2022-09-302157,1%1163,6%
2021-07-01 / 2022-06-302254,5%1266,7%
2021-04-01 / 2022-03-312045%1258,3%
2021-01-01 / 2021-12-311850%1145,5%
2020-10-01 / 2021-09-302070%666,7%
2020-07-01 / 2021-06-302272,7%944,4%
2020-04-01 / 2021-03-312176,2%850%
2020-01-01 / 2020-12-312070%850%
2019-10-01 / 2020-09-302065%1050%
2019-07-01 / 2020-06-301963,2%650%
2019-04-01 / 2020-03-311963,2%757,1%
2019-01-01 / 2019-12-312166,7%875%
2018-10-01 / 2019-09-302454,2%966,7%
2018-07-01 / 2019-06-302254,5%1163,6%
2018-04-01 / 2019-03-312352,2%1464,3%
2018-01-01 / 2018-12-312638,5%1662,5%
2017-10-01 / 2018-09-302035%1752,9%
2017-07-01 / 2018-06-302035%1861,1%
2017-04-01 / 2018-03-312231,8%1656,3%
2017-01-01 / 2017-12-311637,5%1346,2%
2016-10-01 / 2017-09-301942,1%1353,8%
2016-07-01 / 2017-06-301942,1%1241,7%
2016-04-01 / 2017-03-311442,9%1136,4%
2016-01-01 / 2016-12-311450%1533,3%
2015-10-01 / 2016-09-301650%1435,7%
2015-07-01 / 2016-06-301643,8%1643,8%
2015-04-01 / 2016-03-311850%1637,5%
2015-01-01 / 2015-12-312147,6%1346,2%
2014-10-01 / 2015-09-302055%944,4%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Onze score gebruikt CBR-cijfers en Google-reviews voor dezelfde examenlocatie en hetzelfde soort examen. De score voorspelt niet of jij zult slagen.

Positie bij CBR Den Bosch #50van 65

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Den Bosch Vergelijk alle rijscholen in Den Bosch
Vergelijkingsscore 24,1/100
Eerste poging 52,2% 23 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Den Bosch 2025-07-01 – 2026-06-30

Hoe berekenen we de vergelijking? Methode en beperkingen

Ervaringen op Google

De Google-score laat de beoordelingen zien op het moment dat we ze ophaalden. Er staan nog geen losse reviewteksten bij. Reviews kunnen helpen bij je keuze, maar voorspellen niet of jij zult slagen.

Opgehaald op 4 sep 2026

Lesprijzen en pakketten

We hebben nog geen bevestigde prijzen voor dit soort rijles. Vraag de school hoe lang een les duurt, wat een pakket bevat en welke voorwaarden gelden.

Contact en locatie

Vraag de rijschool welke lessen mogelijk zijn en wanneer er plek is. Spreek ook af waar je elkaar ontmoet of wordt opgehaald: je kunt niet altijd terecht op het adres dat hier staat.

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:30–20:00
Dinsdag
08:30–20:00
Woensdag
08:30–20:00
Donderdag
08:30–20:00
Vrijdag
08:30–17:00
Zaterdag
Niet vermeld
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
3970F8
Adres
Von Rheinhabenstraat
5213SP 's-Hertogenbosch
Telefoon
+31630900960
E-mail
[email protected]
Website
time2drive.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Waar deden de leerlingen examen?

De meeste eerste examens waren in Den Bosch (Hambakenwetering 13A): 23 van de 23 (100%). Leerlingen deden examen op 1 locaties. Per locatie zie je ook het resultaat van alle scholen samen.

Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
12 van de 23 eerste examens geslaagd (52,2%). Alle scholen op deze locatie: 53% uit 5.542 eerste examens.

Bronnen: CBR 2025-07-01 – 2026-06-30

Vergelijk rijscholen in de buurt

Hieronder staan rijscholen uit de buurt met cijfers voor hetzelfde rijbewijs en dezelfde periode. De afstand loopt in een rechte lijn tussen de centra van de plaatsen. Het gaat dus niet om de afstand vanaf een lesadres of een route over de weg.

Autorijschool van Hoorn · 's-Hertogenbosch
3517Z8 · 0 km · 53/91 (58,2%)
Rijschool Inseen · 's-Hertogenbosch
6763G6 · 0 km · 44/87 (50,6%)

Bereid je proefles voor: vragen om te stellen

Bronnen en correcties

Examenresultaten komen van het CBR. Adres, contactgegevens, prijzen en andere schoolgegevens komen van de website van de rijschool, Google en openbare registers, en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: time2drive.nl · time2drive.nl/over-ons · time2drive.nl/contact · Google Maps

Adres: straat afgeleid uit de postcode (BAG).

CBR-resultaten geïmporteerd op 4-9-2026. Nieuwste bronwaarneming op 4-9-2026. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.