Terug naar rijscholen

Sky rijschool

AmersfoortAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies3119 geslaagd61,3%3520 geslaagd57,1%
Handgeschakeld2517 geslaagd68%1511 geslaagd73,3%
Automaat62 geslaagd33,3%209 geslaagd45%

Alle transmissies

Eerste examens
61,3% 19 van 31 geslaagd
Herexamens
57,1% 20 van 35 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
68% 17 van 25 geslaagd
Herexamens
73,3% 11 van 15 geslaagd

Automaat

Eerste examens
33,3% 2 van 6 geslaagd
Herexamens
45% 9 van 20 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 100%2014-10-01 / 2015-09-30: 25%2015-01-01 / 2015-12-31: 75%2015-01-01 / 2015-12-31: 66,7%2015-04-01 / 2016-03-31: 62,5%2015-04-01 / 2016-03-31: 80%2015-07-01 / 2016-06-30: 57,1%2015-07-01 / 2016-06-30: 75%2015-10-01 / 2016-09-30: 62,5%2015-10-01 / 2016-09-30: 75%2016-01-01 / 2016-12-31: 75%2016-01-01 / 2016-12-31: 66,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 100%2016-04-01 / 2017-03-31: 0%2016-07-01 / 2017-06-30: 75%2016-07-01 / 2017-06-30: 0%2016-10-01 / 2017-09-30: 50%2016-10-01 / 2017-09-30: 33,3%2017-01-01 / 2017-12-31: 41,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 55,6%2017-04-01 / 2018-03-31: 57,9%2017-04-01 / 2018-03-31: 54,5%2017-07-01 / 2018-06-30: 63,6%2017-07-01 / 2018-06-30: 61,5%2017-10-01 / 2018-09-30: 69,2%2017-10-01 / 2018-09-30: 69,2%2018-01-01 / 2018-12-31: 69,6%2018-01-01 / 2018-12-31: 45,5%2018-04-01 / 2019-03-31: 61,1%2018-04-01 / 2019-03-31: 38,5%2018-07-01 / 2019-06-30: 60%2018-07-01 / 2019-06-30: 36,4%2018-10-01 / 2019-09-30: 50%2018-10-01 / 2019-09-30: 25%2019-01-01 / 2019-12-31: 66,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 30,8%2019-04-01 / 2020-03-31: 70%2019-04-01 / 2020-03-31: 42,9%2019-07-01 / 2020-06-30: 57,1%2019-07-01 / 2020-06-30: 38,5%2019-10-01 / 2020-09-30: 69,6%2019-10-01 / 2020-09-30: 60%2020-01-01 / 2020-12-31: 64%2020-01-01 / 2020-12-31: 53,8%2020-04-01 / 2021-03-31: 64%2020-04-01 / 2021-03-31: 55,6%2020-07-01 / 2021-06-30: 57,1%2020-07-01 / 2021-06-30: 58,8%2020-10-01 / 2021-09-30: 52%2020-10-01 / 2021-09-30: 52,2%2021-01-01 / 2021-12-31: 60,9%2021-01-01 / 2021-12-31: 46,4%2021-04-01 / 2022-03-31: 68,6%2021-04-01 / 2022-03-31: 51,6%2021-07-01 / 2022-06-30: 76,9%2021-07-01 / 2022-06-30: 47,8%2021-10-01 / 2022-09-30: 74,3%2021-10-01 / 2022-09-30: 44,4%2022-01-01 / 2022-12-31: 75%2022-01-01 / 2022-12-31: 68,8%2022-04-01 / 2023-03-31: 63%2022-04-01 / 2023-03-31: 69,6%2022-07-01 / 2023-06-30: 58%2022-07-01 / 2023-06-30: 65,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 62,3%2022-10-01 / 2023-09-30: 68,8%2023-01-01 / 2023-12-31: 52,4%2023-01-01 / 2023-12-31: 58,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 61,1%2023-04-01 / 2024-03-31: 47,1%2023-07-01 / 2024-06-30: 68,6%2023-07-01 / 2024-06-30: 50%2023-10-01 / 2024-09-30: 69,4%2023-10-01 / 2024-09-30: 48,7%2024-01-01 / 2024-12-31: 67,4%2024-01-01 / 2024-12-31: 50%2024-04-01 / 2025-03-31: 69,6%2024-04-01 / 2025-03-31: 54,1%2024-06-01 / 2025-06-30: 69%2024-06-01 / 2025-06-30: 53,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 66,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 60%2025-01-01 / 2025-12-31: 64,9%2025-01-01 / 2025-12-31: 62,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 60,6%2025-04-01 / 2026-03-31: 54,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 61,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 57,1%
Eerste poging61,3%31 examens
Herexamens57,1%35 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303161,3%3557,1%
2025-04-01 / 2026-03-313360,6%3554,3%
2025-01-01 / 2025-12-313764,9%3562,9%
2024-10-01 / 2025-09-304266,7%3060%
2024-06-01 / 2025-06-304269%3253,1%
2024-04-01 / 2025-03-314669,6%3754,1%
2024-01-01 / 2024-12-314367,4%3450%
2023-10-01 / 2024-09-303669,4%3948,7%
2023-07-01 / 2024-06-303568,6%3450%
2023-04-01 / 2024-03-313661,1%3447,1%
2023-01-01 / 2023-12-314252,4%3658,3%
2022-10-01 / 2023-09-305362,3%3268,8%
2022-07-01 / 2023-06-305058%3565,7%
2022-04-01 / 2023-03-315463%2369,6%
2022-01-01 / 2022-12-315275%1668,8%
2021-10-01 / 2022-09-303574,3%1844,4%
2021-07-01 / 2022-06-303976,9%2347,8%
2021-04-01 / 2022-03-313568,6%3151,6%
2021-01-01 / 2021-12-312360,9%2846,4%
2020-10-01 / 2021-09-302552%2352,2%
2020-07-01 / 2021-06-303557,1%1758,8%
2020-04-01 / 2021-03-312564%955,6%
2020-01-01 / 2020-12-312564%1353,8%
2019-10-01 / 2020-09-302369,6%1060%
2019-07-01 / 2020-06-30757,1%1338,5%
2019-04-01 / 2020-03-311070%1442,9%
2019-01-01 / 2019-12-311266,7%1330,8%
2018-10-01 / 2019-09-301050%1625%
2018-07-01 / 2019-06-301560%1136,4%
2018-04-01 / 2019-03-311861,1%1338,5%
2018-01-01 / 2018-12-312369,6%1145,5%
2017-10-01 / 2018-09-302669,2%1369,2%
2017-07-01 / 2018-06-302263,6%1361,5%
2017-04-01 / 2018-03-311957,9%1154,5%
2017-01-01 / 2017-12-311241,7%955,6%
2016-10-01 / 2017-09-30650%333,3%
2016-07-01 / 2017-06-30475%10%
2016-04-01 / 2017-03-313100%10%
2016-01-01 / 2016-12-31475%366,7%
2015-10-01 / 2016-09-30862,5%475%
2015-07-01 / 2016-06-30757,1%475%
2015-04-01 / 2016-03-31862,5%580%
2015-01-01 / 2015-12-31875%366,7%
2014-10-01 / 2015-09-304100%425%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Leusden #14van 61

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Leusden
Vergelijkingsscore 49,8/100
Eerste poging 61,3% 31 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Leusden 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Zoë Tammens
5/5
Echt een top rijschool! De instructies werden altijd duidelijk uitgelegd, hierdoor voelde ik mij al snel op mijn gemak in de auto. De instructeur was…
Lees verder op Google
Sharif Janathi
5/5
Ik heb met succes mijn rijexamen behaald bij Sky Rijschool in Amersfoort, Nederland, en ik ben hier enorm dankbaar voor. Het is een uitstekende rijschool…
Lees verder op Google
Mahta Soleimani
5/5
Super goede ervaring bij Rijschool Sky. Instructeur Sharif is heel geduldig en legt alles duidelijk uit, echt een topinstructeur! Hij leert je echt goed autorijden,…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Van harte welkom bij Rijschool Amersfoort! Wij staan klaar om je te begeleiden op je weg naar het behalen van je rijbewijs. Op zoek naar een rijschool in Amersfoort en omgeving? Het behalen van je rijbewijs is een belangrijke investering in je toekomst. Het gaat daarbij niet alleen om het geld dat je uitgeeft om je rijbewijs te halen, maar vooral om het leren veilig autorijden. Want wat heb je aan een rijbewijs als je jezelf of anderen later in gevaar brengt? Uit onderzoek van het CBR (2017) blijkt dat een leerling gemiddeld 38 rijlessen nodig heeft om te slagen. Met onze unieke lesmethode kun je al slagen met ongeveer 30 lessen! Met een slagingspercentage van 70% bij het eerste rijexamen scoren wij ruim boven het landelijk gemiddelde van 51%. Dit onderstreept de effectiviteit van onze lesmethode en de zorgvuldige voorbereiding die wij onze leerlingen bieden. Plan je rijlessen zelf Om jouw rijopleiding nog prettiger en flexibeler te maken, kun je via onze app zelf je rijlessen inplannen. Zo kies je lessen op momenten die jou goed uitkomen — niet alleen wanneer het de instructeur uitkomt. Jij houdt de regie over je planning! Tevredenheidsgarantie Onze aanpak is niet alleen gericht op veilig leren autorijden, maar ook op het creëren van een prettige leerervaring. Want wie zich op zijn gemak voelt achter het stuur, leert sneller en beter. Wij hechten veel waarde aan een goede sfeer en een respectvolle omgang met onze leerlingen. En we zijn ervan overtuigd dat jij dit ook zo zult ervaren. Bekroond als Beste Rijschool Sky Rijschool is in 2019 door de Nationale Auto Awards uitgeroepen tot beste rijschool van de provincie Utrecht!

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 65,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse rijles Schakel auto handgeschakeld60 min € 65,00€ 65,00
Losse rijles Automaat auto automaat60 min € 70,00€ 70,00
PAKKET A handgeschakeld10 lessen · 60 min incl. praktijkexamen€ 840,00
PAKKET B handgeschakeld30 lessen · 60 min € 1.940,00
Proefles Bij afname van een lespakket is de proefles gratis. Anders €55. € 55,00
Proefles 60 minuten 60 min € 60,00€ 60,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

De site vermeldt nog 8 prijzen zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:30–20:00
Dinsdag
08:30–20:00
Woensdag
08:30–20:00
Donderdag
08:30–20:00
Vrijdag
08:30–20:00
Zaterdag
08:30–18:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
5829F4
Adres
Bergenboulevard 225
3825AG Amersfoort
Telefoon
+31337522072
E-mail
[email protected]
Website
skyrijschool.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Leusden (Fokkerstraat 21)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.