Terug naar rijscholen

Saendrive

AssendelftAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies15782 geslaagd52,2%13780 geslaagd58,4%
Handgeschakeld14174 geslaagd52,5%12672 geslaagd57,1%
Automaat168 geslaagd50%118 geslaagd72,7%

Alle transmissies

Eerste examens
52,2% 82 van 157 geslaagd
Herexamens
58,4% 80 van 137 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
52,5% 74 van 141 geslaagd
Herexamens
57,1% 72 van 126 geslaagd

Automaat

Eerste examens
50% 8 van 16 geslaagd
Herexamens
72,7% 8 van 11 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 38,1%2014-10-01 / 2015-09-30: 50%2015-01-01 / 2015-12-31: 38,9%2015-01-01 / 2015-12-31: 50%2015-04-01 / 2016-03-31: 52%2015-04-01 / 2016-03-31: 50%2015-07-01 / 2016-06-30: 67,7%2015-07-01 / 2016-06-30: 52,6%2015-10-01 / 2016-09-30: 67,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 50%2016-01-01 / 2016-12-31: 64,9%2016-01-01 / 2016-12-31: 55%2016-04-01 / 2017-03-31: 66,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 54,2%2016-07-01 / 2017-06-30: 56,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 43,5%2016-10-01 / 2017-09-30: 60,6%2016-10-01 / 2017-09-30: 40,9%2017-01-01 / 2017-12-31: 56,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 45%2017-04-01 / 2018-03-31: 44,8%2017-04-01 / 2018-03-31: 50%2017-07-01 / 2018-06-30: 48,4%2017-07-01 / 2018-06-30: 60%2017-10-01 / 2018-09-30: 41,4%2017-10-01 / 2018-09-30: 57,1%2018-01-01 / 2018-12-31: 46,4%2018-01-01 / 2018-12-31: 58,3%2018-04-01 / 2019-03-31: 55,2%2018-04-01 / 2019-03-31: 60%2018-07-01 / 2019-06-30: 40,6%2018-07-01 / 2019-06-30: 61,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 48,9%2018-10-01 / 2019-09-30: 58,6%2019-01-01 / 2019-12-31: 49,1%2019-01-01 / 2019-12-31: 55,3%2019-04-01 / 2020-03-31: 47,5%2019-04-01 / 2020-03-31: 54,8%2019-07-01 / 2020-06-30: 57,9%2019-07-01 / 2020-06-30: 55%2019-10-01 / 2020-09-30: 55%2019-10-01 / 2020-09-30: 62,5%2020-01-01 / 2020-12-31: 50,8%2020-01-01 / 2020-12-31: 63,6%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-04-01 / 2021-03-31: 65,1%2020-07-01 / 2021-06-30: 51,4%2020-07-01 / 2021-06-30: 69%2020-10-01 / 2021-09-30: 54,9%2020-10-01 / 2021-09-30: 70,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 56%2021-01-01 / 2021-12-31: 76,2%2021-04-01 / 2022-03-31: 56,8%2021-04-01 / 2022-03-31: 70,3%2021-07-01 / 2022-06-30: 55%2021-07-01 / 2022-06-30: 60%2021-10-01 / 2022-09-30: 53,3%2021-10-01 / 2022-09-30: 55,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 50,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 51,6%2022-04-01 / 2023-03-31: 51%2022-04-01 / 2023-03-31: 51,8%2022-07-01 / 2023-06-30: 45,8%2022-07-01 / 2023-06-30: 53,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 49%2022-10-01 / 2023-09-30: 57,4%2023-01-01 / 2023-12-31: 49,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 55,1%2023-04-01 / 2024-03-31: 45,5%2023-04-01 / 2024-03-31: 55,9%2023-07-01 / 2024-06-30: 49,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 54,5%2023-10-01 / 2024-09-30: 45%2023-10-01 / 2024-09-30: 54,1%2024-01-01 / 2024-12-31: 46,6%2024-01-01 / 2024-12-31: 58,8%2024-04-01 / 2025-03-31: 50%2024-04-01 / 2025-03-31: 58,7%2024-06-01 / 2025-06-30: 47,1%2024-06-01 / 2025-06-30: 60%2024-10-01 / 2025-09-30: 47,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 54,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 48%2025-01-01 / 2025-12-31: 54,1%2025-04-01 / 2026-03-31: 46%2025-04-01 / 2026-03-31: 56,8%2025-07-01 / 2026-06-30: 52,2%2025-07-01 / 2026-06-30: 58,4%
Eerste poging52,2%157 examens
Herexamens58,4%137 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-3015752,2%13758,4%
2025-04-01 / 2026-03-3116146%13956,8%
2025-01-01 / 2025-12-3117348%15954,1%
2024-10-01 / 2025-09-3017447,7%14854,7%
2024-06-01 / 2025-06-3017447,1%13560%
2024-04-01 / 2025-03-3117250%13858,7%
2024-01-01 / 2024-12-3117646,6%13658,8%
2023-10-01 / 2024-09-3016945%14654,1%
2023-07-01 / 2024-06-3017149,7%14354,5%
2023-04-01 / 2024-03-3115445,5%14555,9%
2023-01-01 / 2023-12-3115149,7%13655,1%
2022-10-01 / 2023-09-3015349%12257,4%
2022-07-01 / 2023-06-3014245,8%12353,7%
2022-04-01 / 2023-03-3114951%11251,8%
2022-01-01 / 2022-12-3113850,7%9351,6%
2021-10-01 / 2022-09-3013553,3%8855,7%
2021-07-01 / 2022-06-3013155%7560%
2021-04-01 / 2022-03-3112556,8%7470,3%
2021-01-01 / 2021-12-319156%6376,2%
2020-10-01 / 2021-09-307154,9%5870,7%
2020-07-01 / 2021-06-307451,4%5869%
2020-04-01 / 2021-03-315650%4365,1%
2020-01-01 / 2020-12-316150,8%4463,6%
2019-10-01 / 2020-09-306055%4862,5%
2019-07-01 / 2020-06-305757,9%4055%
2019-04-01 / 2020-03-315947,5%4254,8%
2019-01-01 / 2019-12-315549,1%3855,3%
2018-10-01 / 2019-09-304548,9%2958,6%
2018-07-01 / 2019-06-303240,6%2661,5%
2018-04-01 / 2019-03-312955,2%2560%
2018-01-01 / 2018-12-312846,4%2458,3%
2017-10-01 / 2018-09-302941,4%2157,1%
2017-07-01 / 2018-06-303148,4%1560%
2017-04-01 / 2018-03-312944,8%1650%
2017-01-01 / 2017-12-313056,7%2045%
2016-10-01 / 2017-09-303360,6%2240,9%
2016-07-01 / 2017-06-303056,7%2343,5%
2016-04-01 / 2017-03-313666,7%2454,2%
2016-01-01 / 2016-12-313764,9%2055%
2015-10-01 / 2016-09-303167,7%1650%
2015-07-01 / 2016-06-303167,7%1952,6%
2015-04-01 / 2016-03-312552%1850%
2015-01-01 / 2015-12-311838,9%1850%
2014-10-01 / 2015-09-302138,1%2050%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Zaandam.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Zaandam
Eerste poging 52,2% 157 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Zaandam 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Saendrive is een rijschool uit de Zaanstreek die rijlessen volledig aanpast aan de eigen manier en het eigen tempo van iedere leerling.

  • 4 medewerkers
  • Lesauto: schakel, automaat, moderne rookvrije lesauto's
  • Spoedcursus

Instructeurs (1)

  • Alex MartinezFounder & CEO
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 65,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse Lessen 60 min € 65,00€ 65,00
10 rittenkaart 10 lessen · 60 min € 635,00
Pakket A handgeschakeld20 lessen · 60 min incl. theoriecursus€ 1.699,00
Pakket A 20 lessen · 60 min incl. theoriecursus€ 1.699,00
Pakket A Twijfel je tussen twee pakketten? Upgraden of downgraden kan altijd. Je betaalt alleen het verschil. automaat20 lessen · 60 min incl. theoriecursus€ 1.699,00
Pakket B handgeschakeld25 lessen · 60 min incl. theoriecursus€ 1.999,00
Pakket B 25 lessen · 60 min incl. theoriecursus€ 1.999,00
Pakket B Twijfel je tussen twee pakketten? Upgraden of downgraden kan altijd. Je betaalt alleen het verschil. automaat25 lessen · 60 min incl. theoriecursus€ 1.999,00
Pakket C handgeschakeld30 lessen · 60 min incl. theoriecursus€ 2.299,00
Pakket C 30 lessen · 60 min incl. theoriecursus€ 2.299,00
Pakket C Twijfel je tussen twee pakketten? Upgraden of downgraden kan altijd. Je betaalt alleen het verschil. automaat30 lessen · 60 min incl. theoriecursus€ 2.299,00
Pakket D handgeschakeld35 lessen · 60 min incl. theoriecursus€ 2.599,00
Pakket D 35 lessen · 60 min incl. theoriecursus€ 2.599,00
Pakket D Twijfel je tussen twee pakketten? Upgraden of downgraden kan altijd. Je betaalt alleen het verschil. automaat35 lessen · 60 min incl. theoriecursus€ 2.599,00
Spoedpakket Morgen je eerste proefles handgeschakeldincl. theoriecursus€ 3.099,00
Spoedpakket Morgen je eerste proefles 40 lessen incl. theoriecursus€ 3.099,00
Spoedpakket 60 min incl. theoriecursus€ 3.099,00
Spoedpakket Morgen je eerste proefles automaatincl. theoriecursus€ 3.099,00
Proefles Besluit je na de proefles een lespakket af te nemen? Dan wordt de proefles volledig verrekend en is deze dus gratis. 60 min € 60,00€ 60,00
Tussentijdse toets incl. tussentijdse toets€ 300,00
Praktijkexamen incl. praktijkexamen€ 350,00
faalangstexamen incl. faalangstexamen€ 400,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
5176X5
Adres
Rode Ring 31
1566HR Assendelft
Telefoon
+31655248233
E-mail
[email protected]
Website
saendrive.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Zaandam (Kuilpad 1)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.