Terug naar rijscholen

RomeoDrive

AMSTERDAM

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies1711 geslaagd64,7%97 geslaagd77,8%
Handgeschakeld1711 geslaagd64,7%97 geslaagd77,8%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
64,7% 11 van 17 geslaagd
Herexamens
77,8% 7 van 9 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
64,7% 11 van 17 geslaagd
Herexamens
77,8% 7 van 9 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262018-04-01 / 2019-03-31: 0%2018-04-01 / 2019-03-31: 66,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 0%2018-07-01 / 2019-06-30: 75%2018-10-01 / 2019-09-30: 0%2018-10-01 / 2019-09-30: 60%2019-01-01 / 2019-12-31: 50%2019-01-01 / 2019-12-31: 60%2019-04-01 / 2020-03-31: 66,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 50%2019-07-01 / 2020-06-30: 50%2019-07-01 / 2020-06-30: 0%2019-10-01 / 2020-09-30: 66,7%2020-01-01 / 2020-12-31: 50%2020-01-01 / 2020-12-31: 80%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-04-01 / 2021-03-31: 83,3%2020-07-01 / 2021-06-30: 55,6%2020-07-01 / 2021-06-30: 83,3%2020-10-01 / 2021-09-30: 40%2020-10-01 / 2021-09-30: 85,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 75%2021-01-01 / 2021-12-31: 100%2021-04-01 / 2022-03-31: 90%2021-04-01 / 2022-03-31: 100%2021-07-01 / 2022-06-30: 83,3%2021-07-01 / 2022-06-30: 100%2021-10-01 / 2022-09-30: 78,6%2021-10-01 / 2022-09-30: 100%2022-01-01 / 2022-12-31: 76,5%2022-01-01 / 2022-12-31: 83,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 58,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 66,7%2022-07-01 / 2023-06-30: 61,5%2022-07-01 / 2023-06-30: 57,1%2022-10-01 / 2023-09-30: 73,3%2022-10-01 / 2023-09-30: 55,6%2023-01-01 / 2023-12-31: 64,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 62,5%2023-04-01 / 2024-03-31: 75%2023-04-01 / 2024-03-31: 60%2023-07-01 / 2024-06-30: 73,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 60%2023-10-01 / 2024-09-30: 58,8%2023-10-01 / 2024-09-30: 57,1%2024-01-01 / 2024-12-31: 68,8%2024-01-01 / 2024-12-31: 60%2024-04-01 / 2025-03-31: 75%2024-04-01 / 2025-03-31: 71,4%2024-06-01 / 2025-06-30: 72,7%2024-06-01 / 2025-06-30: 90,9%2024-10-01 / 2025-09-30: 73,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 85,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 73,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 90,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 57,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 83,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 64,7%2025-07-01 / 2026-06-30: 77,8%
Eerste poging64,7%17 examens
Herexamens77,8%9 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-301764,7%977,8%
2025-04-01 / 2026-03-311957,9%1283,3%
2025-01-01 / 2025-12-311973,7%1190,9%
2024-10-01 / 2025-09-301973,7%1485,7%
2024-06-01 / 2025-06-302272,7%1190,9%
2024-04-01 / 2025-03-312075%771,4%
2024-01-01 / 2024-12-311668,8%1060%
2023-10-01 / 2024-09-301758,8%757,1%
2023-07-01 / 2024-06-301573,3%1060%
2023-04-01 / 2024-03-311675%1060%
2023-01-01 / 2023-12-311464,3%862,5%
2022-10-01 / 2023-09-301573,3%955,6%
2022-07-01 / 2023-06-301361,5%757,1%
2022-04-01 / 2023-03-311258,3%666,7%
2022-01-01 / 2022-12-311776,5%683,3%
2021-10-01 / 2022-09-301478,6%3100%
2021-07-01 / 2022-06-301283,3%2100%
2021-04-01 / 2022-03-311090%2100%
2021-01-01 / 2021-12-31475%2100%
2020-10-01 / 2021-09-30540%785,7%
2020-07-01 / 2021-06-30955,6%683,3%
2020-04-01 / 2021-03-311050%683,3%
2020-01-01 / 2020-12-311050%580%
2019-10-01 / 2020-09-30966,7%0Geen examens
2019-07-01 / 2020-06-30450%10%
2019-04-01 / 2020-03-31366,7%250%
2019-01-01 / 2019-12-31450%560%
2018-10-01 / 2019-09-3010%560%
2018-07-01 / 2019-06-3010%475%
2018-04-01 / 2019-03-3110%366,7%
2018-01-01 / 2018-12-31Geen examensGeen examens
2017-10-01 / 2018-09-30Geen examensGeen examens
2017-07-01 / 2018-06-30Geen examensGeen examens
2017-04-01 / 2018-03-31Geen examensGeen examens
2017-01-01 / 2017-12-31Geen examensGeen examens
2016-10-01 / 2017-09-30Geen examensGeen examens
2016-07-01 / 2017-06-30Geen examensGeen examens
2016-04-01 / 2017-03-31Geen examensGeen examens
2016-01-01 / 2016-12-31Geen examensGeen examens
2015-10-01 / 2016-09-30Geen examensGeen examens
2015-07-01 / 2016-06-30Geen examensGeen examens
2015-04-01 / 2016-03-31Geen examensGeen examens
2015-01-01 / 2015-12-31Geen examensGeen examens
2014-10-01 / 2015-09-30Geen examensGeen examens
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Amsterdam #34van 88

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Amsterdam
Vergelijkingsscore 44,8/100
Eerste poging 64,7% 17 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Amsterdam 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Beau Veeninga
5/5
Dankzij deze topper in een keer geslaagd voor mijn rijbewijs! Gezellig, grappig, maar serieus wanneer het moet. Zou zo nog 10 keer mijn rijbewijs bij…
Lees verder op Google
Anne Jonker
5/5
De lessen bij Romeo waren nooit saai en altijd leerzaam!! Ik heb mijn rijbewijs in 1x gehaald en heb geleerd hoe ik mij het best…
Lees verder op Google
Flint Siegersma
5/5
Romeo is een zeer scherpe en professionele instructeur, waar je het altijd naar je zin mee hebt! Eerste keer geslaagd! Ik zou je zeker aanraden…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Bij Autorijschool RomeoDrive zorgen wij ervoor dat je op een gestructureerde en efficiënte manier, in je eigen tempo, je rijbewijs behaalt. Wij bieden autorijlessen aan in een ontspannen en gezellige sfeer, waarbij de effectiviteit van de lessen centraal staat, zodat je je prettig voelt tijdens het leerproces. De kracht van Autorijschool RomeoDrive ligt vooral in de flexibiliteit en het enthousiasme van onze instructeurs. Onze rijlessen hebben een duur van 60 minuten, maar het is ook mogelijk om lessen van 90 of 120 minuten te volgen. Wij raden aan om, indien mogelijk, 120-minuten lessen te nemen voor een optimaal leereffect. Wij hanteren de RIS-methode (Rijopleiding In Stappen) voor onze rijlessen. Deze methode stelt ons in staat om samen met de leerling op een gestructureerde wijze naar het examen toe te werken, waarbij we rekening houden met jouw persoonlijke tempo. Gedurende het leerproces bieden wij geduld, vriendelijkheid en enthousiasme. Je rijdt altijd in dezelfde auto met dezelfde rijinstructeur, wat ons helpt om een goed overzicht te houden van je voortgang, sterke punten en de aspecten die nog extra aandacht vereisen.

Lees verder op de website van de rijschool ↗
  • Ophaalservice
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 85,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse autorijles 1 uur (60 min) 60 min € 85,00€ 85,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

De site vermeldt nog 9 prijzen zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
4281R0
Adres
Hildo Kropplein
1019EE Amsterdam
Telefoon
+31611177992
E-mail
[email protected]
Website
romeodrive.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Amsterdam (Naritaweg 150)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.