Terug naar rijscholen

Rits Verkeersopleidingen

UdenhoutAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies10756 geslaagd52,3%11454 geslaagd47,4%
Handgeschakeld10154 geslaagd53,5%10450 geslaagd48,1%
Automaat62 geslaagd33,3%104 geslaagd40%

Alle transmissies

Eerste examens
52,3% 56 van 107 geslaagd
Herexamens
47,4% 54 van 114 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
53,5% 54 van 101 geslaagd
Herexamens
48,1% 50 van 104 geslaagd

Automaat

Eerste examens
33,3% 2 van 6 geslaagd
Herexamens
40% 4 van 10 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 59,3%2014-10-01 / 2015-09-30: 49,3%2015-01-01 / 2015-12-31: 58,3%2015-01-01 / 2015-12-31: 51,6%2015-04-01 / 2016-03-31: 55,3%2015-04-01 / 2016-03-31: 50%2015-07-01 / 2016-06-30: 52,9%2015-07-01 / 2016-06-30: 52,1%2015-10-01 / 2016-09-30: 48,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 55,4%2016-01-01 / 2016-12-31: 50,9%2016-01-01 / 2016-12-31: 57,9%2016-04-01 / 2017-03-31: 48,1%2016-04-01 / 2017-03-31: 57,3%2016-07-01 / 2017-06-30: 48,1%2016-07-01 / 2017-06-30: 51,2%2016-10-01 / 2017-09-30: 53,9%2016-10-01 / 2017-09-30: 48,1%2017-01-01 / 2017-12-31: 55,9%2017-01-01 / 2017-12-31: 45,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 56%2017-04-01 / 2018-03-31: 48,1%2017-07-01 / 2018-06-30: 53,2%2017-07-01 / 2018-06-30: 49,4%2017-10-01 / 2018-09-30: 47,6%2017-10-01 / 2018-09-30: 57,3%2018-01-01 / 2018-12-31: 46%2018-01-01 / 2018-12-31: 57,3%2018-04-01 / 2019-03-31: 54,1%2018-04-01 / 2019-03-31: 54,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 58,8%2018-07-01 / 2019-06-30: 61,8%2018-10-01 / 2019-09-30: 64,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 59,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 64,9%2019-01-01 / 2019-12-31: 66,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 65,2%2019-04-01 / 2020-03-31: 78%2019-07-01 / 2020-06-30: 66,3%2019-07-01 / 2020-06-30: 75,8%2019-10-01 / 2020-09-30: 57,5%2019-10-01 / 2020-09-30: 75%2020-01-01 / 2020-12-31: 59,3%2020-01-01 / 2020-12-31: 62,2%2020-04-01 / 2021-03-31: 59,1%2020-04-01 / 2021-03-31: 57,1%2020-07-01 / 2021-06-30: 56%2020-07-01 / 2021-06-30: 55,6%2020-10-01 / 2021-09-30: 62,3%2020-10-01 / 2021-09-30: 45,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 57,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 53,2%2021-04-01 / 2022-03-31: 54,6%2021-04-01 / 2022-03-31: 51,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 58,6%2021-07-01 / 2022-06-30: 48,4%2021-10-01 / 2022-09-30: 57,6%2021-10-01 / 2022-09-30: 55,4%2022-01-01 / 2022-12-31: 63,2%2022-01-01 / 2022-12-31: 50%2022-04-01 / 2023-03-31: 66,4%2022-04-01 / 2023-03-31: 58,9%2022-07-01 / 2023-06-30: 66,2%2022-07-01 / 2023-06-30: 68,3%2022-10-01 / 2023-09-30: 69,9%2022-10-01 / 2023-09-30: 66,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 65,8%2023-01-01 / 2023-12-31: 63,6%2023-04-01 / 2024-03-31: 61,8%2023-04-01 / 2024-03-31: 59,1%2023-07-01 / 2024-06-30: 57,5%2023-07-01 / 2024-06-30: 54,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 51,3%2023-10-01 / 2024-09-30: 47,6%2024-01-01 / 2024-12-31: 55,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 51,1%2024-04-01 / 2025-03-31: 53,5%2024-04-01 / 2025-03-31: 47,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 54,5%2024-06-01 / 2025-06-30: 46,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 54,2%2024-10-01 / 2025-09-30: 50%2025-01-01 / 2025-12-31: 56,9%2025-01-01 / 2025-12-31: 50%2025-04-01 / 2026-03-31: 58,2%2025-04-01 / 2026-03-31: 46,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 52,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 47,4%
Eerste poging52,3%107 examens
Herexamens47,4%114 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-3010752,3%11447,4%
2025-04-01 / 2026-03-3113458,2%11246,4%
2025-01-01 / 2025-12-3113756,9%12250%
2024-10-01 / 2025-09-3013154,2%11450%
2024-06-01 / 2025-06-3013454,5%10546,7%
2024-04-01 / 2025-03-3111453,5%9647,9%
2024-01-01 / 2024-12-3111455,3%8851,1%
2023-10-01 / 2024-09-3011351,3%8247,6%
2023-07-01 / 2024-06-3011357,5%7554,7%
2023-04-01 / 2024-03-3111061,8%6659,1%
2023-01-01 / 2023-12-3111465,8%6663,6%
2022-10-01 / 2023-09-3013369,9%6366,7%
2022-07-01 / 2023-06-3013066,2%6368,3%
2022-04-01 / 2023-03-3113766,4%7358,9%
2022-01-01 / 2022-12-3113363,2%6850%
2021-10-01 / 2022-09-3011857,6%6555,4%
2021-07-01 / 2022-06-3011658,6%6448,4%
2021-04-01 / 2022-03-3110854,6%6051,7%
2021-01-01 / 2021-12-318557,6%4753,2%
2020-10-01 / 2021-09-306962,3%5745,6%
2020-07-01 / 2021-06-308456%5455,6%
2020-04-01 / 2021-03-316659,1%4257,1%
2020-01-01 / 2020-12-318659,3%4562,2%
2019-10-01 / 2020-09-308757,5%3675%
2019-07-01 / 2020-06-308066,3%3375,8%
2019-04-01 / 2020-03-319265,2%4178%
2019-01-01 / 2019-12-3111164,9%6066,7%
2018-10-01 / 2019-09-3012164,5%5959,3%
2018-07-01 / 2019-06-3011458,8%6861,8%
2018-04-01 / 2019-03-3110954,1%8154,3%
2018-01-01 / 2018-12-3110046%7557,3%
2017-10-01 / 2018-09-3010347,6%8257,3%
2017-07-01 / 2018-06-3011153,2%8149,4%
2017-04-01 / 2018-03-3111656%8148,1%
2017-01-01 / 2017-12-3111855,9%8145,7%
2016-10-01 / 2017-09-3011553,9%8148,1%
2016-07-01 / 2017-06-3010648,1%8051,2%
2016-04-01 / 2017-03-3110848,1%7557,3%
2016-01-01 / 2016-12-3110650,9%7657,9%
2015-10-01 / 2016-09-3011348,7%7455,4%
2015-07-01 / 2016-06-3011952,9%7152,1%
2015-04-01 / 2016-03-3112355,3%6450%
2015-01-01 / 2015-12-3111558,3%6451,6%
2014-10-01 / 2015-09-3011859,3%7349,3%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Berkel-Enschot #19van 63

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Berkel-Enschot
Vergelijkingsscore 43,6/100
Eerste poging 52,3% 107 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Berkel-Enschot 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Tessa Tijsma
5/5
Heel tevreden over Rits verkeersopleidingen! Ik heb naast mijn vaste instructeur ook een paar anderen gehad, en iedereen hielp mij vriendelijk en kundig tijdens mijn…
Lees verder op Google
M.c.a Hendrikx
5/5
Enorm tevreden over rijschool Rits! Alles wat besproken is bij de intake wordt waargemaakt. De theorielessen zijn zeker een aanrader om te volgen en een…
Lees verder op Google
Charlotte de Graaf
5/5
Super goede rijschool! Het personeel is enorm kundig. De lessen van 1,5 uur helpen enorm in het opbouwen van rijervaring. Verder is de organisatie erg…
Lees verder op Google
Ciska De Smit
5/5
Super fijne rijschool! Na een mindere ervaring met mijn vorige rijschool ben ik hier in één keer geslaagd voor mijn herexamen dankzij de zeer fijne…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Met ons team van Rits Verkeersopleidingen hebben we het bereikt om het hoogste slagingspercentage te halen van de regio Tilburg. Wij hebben vele goede recensies. Kortom de beste keus voor je rijopleiding. Maak een afspraak voor een proefles en ervaar het zelf. Een opleiding autorijlessen inclusief examen is al mogelijk van 10 dagen tot b.v. 6 maanden. Je lest in het tempo wat jij prettig vindt. Wij maken gebruik van de Rijlessen in Stappen methode (RIS). Bij onze rijschool zijn er geen wachttijden, zodat je snel en efficiënt kunt beginnen met je rijlessen.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 63,33 per uur (€ 95,00 / 90 min)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Extra losse les automaat90 min € 95,00€ 63,33
Extra losse les 90 min € 95,00€ 63,33
Pakket 1 15 lessen · 90 min incl. theoriecursus€ 1.735,00
Pakket 2 20 lessen · 90 min € 2.210,00
Pakket 3 25 lessen · 90 min € 2.685,00
Pakket 4 27 lessen · 90 min € 2.875,00
Pakket 5 29 lessen · 90 min € 3.065,00
Pakket 6 30 lessen · 90 min € 3.160,00
Tussentijdse toets automaatincl. tussentijdse toets€ 245,00
Tussentijdse toets incl. tussentijdse toets€ 245,00
Praktijk examen automaatincl. praktijkexamen€ 310,00
Praktijk examen incl. praktijkexamen€ 310,00
Bureau nader onderzoek (staatsexamen) automaat€ 340,00
Bureau nader onderzoek (staatsexamen) € 340,00
Faalangstexamen incl. faalangstexamen€ 390,00
Faalangstexamen automaatincl. faalangstexamen€ 395,00
Faalangstexamen incl. faalangstexamen€ 395,00
De intake Boek je na de intake een rijopleiding, krijg je de intake gratis! automaat€ 50,00
De intake Boek je na de intake een rijopleiding, krijg je de intake/proefles gratis ! incl. intake€ 50,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

De site vermeldt nog 1 prijs zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
09:00–17:00
Dinsdag
09:00–17:00
Woensdag
09:00–17:00
Donderdag
09:00–17:00
Vrijdag
09:00–17:00
Zaterdag
09:00–13:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
2517K8
Adres
Energieweg 19
5071NP Udenhout
Telefoon
+31135710643
E-mail
[email protected]
Website
ritsonline.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Berkel-Enschot (Bosscheweg 11)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.