Terug naar rijscholen

Rijschool Van Hooff

MAARHEEZE

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies5139 geslaagd76,5%118 geslaagd72,7%
Handgeschakeld5139 geslaagd76,5%118 geslaagd72,7%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
76,5% 39 van 51 geslaagd
Herexamens
72,7% 8 van 11 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
76,5% 39 van 51 geslaagd
Herexamens
72,7% 8 van 11 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 88%2014-10-01 / 2015-09-30: 50%2015-01-01 / 2015-12-31: 87%2015-01-01 / 2015-12-31: 66,7%2015-04-01 / 2016-03-31: 83,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 100%2015-07-01 / 2016-06-30: 87,1%2015-07-01 / 2016-06-30: 100%2015-10-01 / 2016-09-30: 82,8%2015-10-01 / 2016-09-30: 100%2016-01-01 / 2016-12-31: 87,5%2016-01-01 / 2016-12-31: 100%2016-04-01 / 2017-03-31: 80%2016-04-01 / 2017-03-31: 100%2016-07-01 / 2017-06-30: 70%2016-07-01 / 2017-06-30: 100%2016-10-01 / 2017-09-30: 66,7%2016-10-01 / 2017-09-30: 87,5%2017-01-01 / 2017-12-31: 67,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 90,9%2017-04-01 / 2018-03-31: 70%2017-04-01 / 2018-03-31: 92,9%2017-07-01 / 2018-06-30: 69,7%2017-07-01 / 2018-06-30: 90%2017-10-01 / 2018-09-30: 71,4%2017-10-01 / 2018-09-30: 100%2018-01-01 / 2018-12-31: 65,4%2018-01-01 / 2018-12-31: 100%2018-04-01 / 2019-03-31: 65,2%2018-04-01 / 2019-03-31: 100%2018-07-01 / 2019-06-30: 65%2018-07-01 / 2019-06-30: 100%2018-10-01 / 2019-09-30: 66,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 100%2019-01-01 / 2019-12-31: 76,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 100%2019-04-01 / 2020-03-31: 71,4%2019-04-01 / 2020-03-31: 100%2019-07-01 / 2020-06-30: 75%2019-07-01 / 2020-06-30: 100%2019-10-01 / 2020-09-30: 77,8%2019-10-01 / 2020-09-30: 100%2020-01-01 / 2020-12-31: 62,5%2020-01-01 / 2020-12-31: 100%2020-04-01 / 2021-03-31: 77,8%2020-04-01 / 2021-03-31: 83,3%2020-07-01 / 2021-06-30: 78,6%2020-07-01 / 2021-06-30: 83,3%2020-10-01 / 2021-09-30: 71,4%2020-10-01 / 2021-09-30: 50%2021-01-01 / 2021-12-31: 78,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 50%2021-04-01 / 2022-03-31: 78,6%2021-04-01 / 2022-03-31: 50%2021-07-01 / 2022-06-30: 76,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 66,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 81,3%2021-10-01 / 2022-09-30: 100%2022-01-01 / 2022-12-31: 88,2%2022-01-01 / 2022-12-31: 100%2022-04-01 / 2023-03-31: 88%2022-04-01 / 2023-03-31: 100%2022-07-01 / 2023-06-30: 81,8%2022-07-01 / 2023-06-30: 100%2022-10-01 / 2023-09-30: 82,6%2022-10-01 / 2023-09-30: 100%2023-01-01 / 2023-12-31: 77,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 100%2023-04-01 / 2024-03-31: 75,9%2023-04-01 / 2024-03-31: 83,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 86,2%2023-07-01 / 2024-06-30: 83,3%2023-10-01 / 2024-09-30: 83,3%2023-10-01 / 2024-09-30: 75%2024-01-01 / 2024-12-31: 83,8%2024-01-01 / 2024-12-31: 40%2024-04-01 / 2025-03-31: 84,6%2024-04-01 / 2025-03-31: 71,4%2024-06-01 / 2025-06-30: 75,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 75%2024-10-01 / 2025-09-30: 81,8%2024-10-01 / 2025-09-30: 77,8%2025-01-01 / 2025-12-31: 72,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 100%2025-04-01 / 2026-03-31: 72,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 80%2025-07-01 / 2026-06-30: 76,5%2025-07-01 / 2026-06-30: 72,7%
Eerste poging76,5%51 examens
Herexamens72,7%11 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-305176,5%1172,7%
2025-04-01 / 2026-03-314872,9%1080%
2025-01-01 / 2025-12-314772,3%8100%
2024-10-01 / 2025-09-303381,8%977,8%
2024-06-01 / 2025-06-302975,9%875%
2024-04-01 / 2025-03-312684,6%771,4%
2024-01-01 / 2024-12-313783,8%540%
2023-10-01 / 2024-09-303083,3%475%
2023-07-01 / 2024-06-302986,2%683,3%
2023-04-01 / 2024-03-312975,9%683,3%
2023-01-01 / 2023-12-312277,3%5100%
2022-10-01 / 2023-09-302382,6%3100%
2022-07-01 / 2023-06-302281,8%2100%
2022-04-01 / 2023-03-312588%3100%
2022-01-01 / 2022-12-311788,2%4100%
2021-10-01 / 2022-09-301681,3%5100%
2021-07-01 / 2022-06-301776,5%666,7%
2021-04-01 / 2022-03-311478,6%450%
2021-01-01 / 2021-12-311478,6%650%
2020-10-01 / 2021-09-301471,4%650%
2020-07-01 / 2021-06-301478,6%683,3%
2020-04-01 / 2021-03-31977,8%683,3%
2020-01-01 / 2020-12-31862,5%4100%
2019-10-01 / 2020-09-30977,8%3100%
2019-07-01 / 2020-06-30875%2100%
2019-04-01 / 2020-03-311471,4%3100%
2019-01-01 / 2019-12-311776,5%2100%
2018-10-01 / 2019-09-301866,7%5100%
2018-07-01 / 2019-06-302065%5100%
2018-04-01 / 2019-03-312365,2%4100%
2018-01-01 / 2018-12-312665,4%7100%
2017-10-01 / 2018-09-302871,4%7100%
2017-07-01 / 2018-06-303369,7%1090%
2017-04-01 / 2018-03-313070%1492,9%
2017-01-01 / 2017-12-313167,7%1190,9%
2016-10-01 / 2017-09-302466,7%887,5%
2016-07-01 / 2017-06-302070%5100%
2016-04-01 / 2017-03-312080%3100%
2016-01-01 / 2016-12-312487,5%4100%
2015-10-01 / 2016-09-302982,8%5100%
2015-07-01 / 2016-06-303187,1%5100%
2015-04-01 / 2016-03-313183,9%3100%
2015-01-01 / 2015-12-312387%366,7%
2014-10-01 / 2015-09-302588%450%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Weert #3van 18

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Weert
Vergelijkingsscore 77,1/100
Eerste poging 76,5% 51 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Weert 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Al meer dan 20 jaar een begrip in Cranendonck en omstreken! Bij Rijschool van Hooff staan we bekend om onze professionele en persoonlijke aanpak. Onze rijlessen worden gegeven in een luxe Mazda CX-30, zodat jij in stijl en comfort de weg op kunt. Wij begrijpen dat iedere leerling uniek is. Daarom bieden wij speciale aandacht aan leerlingen met een vorm van autisme en faalangst. Wij geven ook les in het Engels of Duits. Onze vriendelijke en geduldige rijinstructeur zorgt ervoor dat jij je op je gemak voelt en zelfverzekerd leert rijden. Bij Rijschool van Hooff streven we naar een hoog slagingspercentage en dat zie je terug in onze resultaten. We zijn dagelijks bereikbaar van 08:00 tot 22:00, zodat jij altijd terecht kunt voor vragen of het plannen van je rijlessen.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Nog geen lesprijzen bekend. Vraag het actuele aanbod bij de rijschool op.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–21:00
Dinsdag
08:00–21:00
Woensdag
08:00–21:00
Donderdag
08:00–21:00
Vrijdag
08:00–21:00
Zaterdag
08:00–21:00
Zondag
08:00–21:00
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
4389Z8
Adres
Stationsstraat 44
6026CV MAARHEEZE
Telefoon
+31495599423
E-mail
[email protected]
Website
rijschoolvanhooff.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Weert (Risseweg 46)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.