Terug naar rijscholen

Rijschool Redouan

Breda

Over Rijschool Redouan

Bij Rijschool Redouan zijn van 1 juli 2025 tot en met 30 juni 2026 37 eerste praktijkexamens voor de auto gedaan. Daarvan waren er 13 geslaagd en 24 gezakt. Het slagingspercentage is 35,1%. Landelijk slaagde 48,8% bij 203.403 eerste examens voor hetzelfde soort examen en over dezelfde periode. Het resultaat van de school ligt 13,7 procentpunt onder het landelijke percentage.

Vergelijken op dezelfde locaties

Op dezelfde 2 examenlocaties komen andere rijscholen samen op 48,1% geslaagd. Daarbij telt een locatie zwaarder als deze school er meer examens had. De school haalt zelf 35,1%: 13 procentpunt onder dit percentage. De berekening gaat over 37 van de 37 eigen eerste examens en 4.573 examens van andere scholen. Bij de andere scholen laten we de eigen CBR-code en bekende gekoppelde codes weg. Het gaat om hetzelfde soort examen over dezelfde periode. Dit zegt niet welke school beter lesgeeft.

Plaats in onze vergelijking

Bij CBR Breda (Bavelseparklaan 18) staat Rijschool Redouan voor auto op plaats 10 van 25 in de vergelijking van Theorio. De score is 29,2 van de 100 punten, op basis van CBR-resultaten en Google-beoordelingen.

Google-beoordelingen

Op Google gaven 110 beoordelingen Rijschool Redouan gemiddeld 5 uit 5 sterren. Deze stand is van 4 september 2026.

Lesprijzen en pakketten

Vraag de school naar de huidige lesprijzen en wat er in een pakket zit; bekijk daarvoor ook de eigen website.

Bronnen: CBR 2025-07-01 – 2026-06-30·Website van de school·Google(2026-09-04)

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30

Hier zie je de CBR-cijfers voor auto · b in de periode hierboven, met eerste examens en herexamens apart. Kijk bij elk percentage ook naar het aantal examens.

Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle examens3713 geslaagd35,1%4624 geslaagd52,2%
Handgeschakeld3713 geslaagd35,1%4624 geslaagd52,2%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle examens

Eerste examens
35,1% 13 van 37 geslaagd
Herexamens
52,2% 24 van 46 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
35,1% 13 van 37 geslaagd
Herexamens
52,2% 24 van 46 geslaagd

Automaat

Eerste examens
— Geen examens
Herexamens
— Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Het totaal bevat soms ook examens die het CBR als combinatie opgeeft. Daarom tellen schakel en automaat niet altijd op tot het totaal. Zonder automaatexamens in de cijfers weten we niet of de school nu automaatlessen geeft.

Resultaten door de jaren heen

Het slagingspercentage bij eerste examens veranderde met -22,3 procentpunt. In 1 juli 2023 tot en met 30 juni 2024 waren 27 van de 47 eerste examens geslaagd (57,4%). In 1 juli 2025 tot en met 30 juni 2026 waren dat 13 van de 37 (35,1%). Dit zijn twee aparte jaarperiodes. Er worden geen dagen dubbel geteld.

De beschikbare examencijfers beginnen op 1 juli 2015. Deze school komt voor in 41 CBR-periodes.

Bronnen: CBR 2023-07-01 – 2024-06-30·CBR 2025-07-01 – 2026-06-30

Slagingspercentage door de jaren

De grafiek toont eerste examens en herexamens apart. Jaarperioden kunnen overlappen: dezelfde examens tellen dan op meer dan één punt mee. Bij weinig examens kan één uitslag veel verschil maken.

2015–2026 · 44 periodes

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262015-04-01 / 2016-03-31: 0%2015-07-01 / 2016-06-30: 0%2015-07-01 / 2016-06-30: 75%2015-10-01 / 2016-09-30: 25%2015-10-01 / 2016-09-30: 66,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 22,2%2016-01-01 / 2016-12-31: 68,2%2016-04-01 / 2017-03-31: 18,8%2016-04-01 / 2017-03-31: 60,6%2016-07-01 / 2017-06-30: 33,3%2016-07-01 / 2017-06-30: 53,2%2016-10-01 / 2017-09-30: 34,8%2016-10-01 / 2017-09-30: 51,9%2017-01-01 / 2017-12-31: 48,9%2017-01-01 / 2017-12-31: 40,4%2017-04-01 / 2018-03-31: 59,2%2017-04-01 / 2018-03-31: 44,7%2017-07-01 / 2018-06-30: 58,5%2017-07-01 / 2018-06-30: 47,5%2017-10-01 / 2018-09-30: 57,8%2017-10-01 / 2018-09-30: 51,4%2018-01-01 / 2018-12-31: 48%2018-01-01 / 2018-12-31: 54,1%2018-04-01 / 2019-03-31: 41,2%2018-04-01 / 2019-03-31: 47,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 38,2%2018-07-01 / 2019-06-30: 47,2%2018-10-01 / 2019-09-30: 35,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 45,8%2019-01-01 / 2019-12-31: 29,4%2019-01-01 / 2019-12-31: 47,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 27,9%2019-04-01 / 2020-03-31: 50%2019-07-01 / 2020-06-30: 30%2019-07-01 / 2020-06-30: 47,5%2019-10-01 / 2020-09-30: 25,6%2019-10-01 / 2020-09-30: 45,3%2020-01-01 / 2020-12-31: 33,3%2020-01-01 / 2020-12-31: 40,8%2020-04-01 / 2021-03-31: 37%2020-04-01 / 2021-03-31: 38,6%2020-07-01 / 2021-06-30: 35,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 39,6%2020-10-01 / 2021-09-30: 34,6%2020-10-01 / 2021-09-30: 37,1%2021-01-01 / 2021-12-31: 34,1%2021-01-01 / 2021-12-31: 48,5%2021-04-01 / 2022-03-31: 36,7%2021-04-01 / 2022-03-31: 42,9%2021-07-01 / 2022-06-30: 42,9%2021-07-01 / 2022-06-30: 41,2%2021-10-01 / 2022-09-30: 42,6%2021-10-01 / 2022-09-30: 38,6%2022-01-01 / 2022-12-31: 43,8%2022-01-01 / 2022-12-31: 35,6%2022-04-01 / 2023-03-31: 40,4%2022-04-01 / 2023-03-31: 42%2022-07-01 / 2023-06-30: 33,3%2022-07-01 / 2023-06-30: 45,1%2022-10-01 / 2023-09-30: 51,3%2022-10-01 / 2023-09-30: 51,2%2023-01-01 / 2023-12-31: 52,4%2023-01-01 / 2023-12-31: 52,6%2023-04-01 / 2024-03-31: 61%2023-04-01 / 2024-03-31: 50%2023-07-01 / 2024-06-30: 57,4%2023-07-01 / 2024-06-30: 54,2%2023-10-01 / 2024-09-30: 46,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 58,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 47,7%2024-01-01 / 2024-12-31: 46,9%2024-04-01 / 2025-03-31: 45%2024-04-01 / 2025-03-31: 41%2024-06-01 / 2025-06-30: 47,4%2024-06-01 / 2025-06-30: 41%2024-10-01 / 2025-09-30: 48,6%2024-10-01 / 2025-09-30: 41%2025-01-01 / 2025-12-31: 45,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 44,1%2025-04-01 / 2026-03-31: 36,1%2025-04-01 / 2026-03-31: 51,5%2025-07-01 / 2026-06-30: 35,1%2025-07-01 / 2026-06-30: 52,2%
Eerste poging35,1%37 examens
Herexamens52,2%46 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303735,1%4652,2%
2025-04-01 / 2026-03-313636,1%3351,5%
2025-01-01 / 2025-12-313545,7%3444,1%
2024-10-01 / 2025-09-303548,6%3941%
2024-06-01 / 2025-06-303847,4%3941%
2024-04-01 / 2025-03-314045%3941%
2024-01-01 / 2024-12-314447,7%3246,9%
2023-10-01 / 2024-09-304546,7%2458,3%
2023-07-01 / 2024-06-304757,4%2454,2%
2023-04-01 / 2024-03-314161%3250%
2023-01-01 / 2023-12-314252,4%3852,6%
2022-10-01 / 2023-09-303951,3%4151,2%
2022-07-01 / 2023-06-304233,3%5145,1%
2022-04-01 / 2023-03-315240,4%5042%
2022-01-01 / 2022-12-314843,8%5935,6%
2021-10-01 / 2022-09-306142,6%5738,6%
2021-07-01 / 2022-06-305642,9%5141,2%
2021-04-01 / 2022-03-314936,7%4942,9%
2021-01-01 / 2021-12-314134,1%3348,5%
2020-10-01 / 2021-09-302634,6%3537,1%
2020-07-01 / 2021-06-302835,7%5339,6%
2020-04-01 / 2021-03-312737%4438,6%
2020-01-01 / 2020-12-313333,3%4940,8%
2019-10-01 / 2020-09-303925,6%5345,3%
2019-07-01 / 2020-06-304030%4047,5%
2019-04-01 / 2020-03-314327,9%5650%
2019-01-01 / 2019-12-315129,4%6547,7%
2018-10-01 / 2019-09-305635,7%5945,8%
2018-07-01 / 2019-06-305538,2%5347,2%
2018-04-01 / 2019-03-315141,2%4447,7%
2018-01-01 / 2018-12-315048%3754,1%
2017-10-01 / 2018-09-304557,8%3751,4%
2017-07-01 / 2018-06-304158,5%4047,5%
2017-04-01 / 2018-03-314959,2%4744,7%
2017-01-01 / 2017-12-314748,9%4740,4%
2016-10-01 / 2017-09-304634,8%5451,9%
2016-07-01 / 2017-06-304533,3%4753,2%
2016-04-01 / 2017-03-313218,8%3360,6%
2016-01-01 / 2016-12-311822,2%2268,2%
2015-10-01 / 2016-09-30825%666,7%
2015-07-01 / 2016-06-3040%475%
2015-04-01 / 2016-03-310Geen examens10%
2015-01-01 / 2015-12-31—Geen examens—Geen examens
2014-10-01 / 2015-09-30—Geen examens—Geen examens
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Onze score gebruikt CBR-cijfers en Google-reviews voor dezelfde examenlocatie en hetzelfde soort examen. De score voorspelt niet of jij zult slagen.

Positie bij CBR Breda #10van 25

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Breda Vergelijk alle rijscholen in Breda
Vergelijkingsscore 29,2/100
Eerste poging 28% 25 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Breda 2025-07-01 – 2026-06-30

Hoe berekenen we de vergelijking? Methode en beperkingen

Ervaringen op Google

Hier lees je delen uit Google-reviews, met de nieuwste die we hebben opgehaald bovenaan. Dit zijn niet alle reviews en ze voorspellen niet of jij zult slagen.

Opgehaald op 4 sep 2026
Khadija T
5/5
Een rijinstructeur met veel geduld die alles duidelijk uitlegt. Hij motiveert je tijdens de lessen en zorgt ervoor dat je met vertrouwen leert rijden. Zeker…
Lees verder op Google
Myrthe Rijnders
5/5
Ik heb een superfijne rijervaring gehad bij Redouan. De rijlessen waren serieus maar zeker wel heel gezellig!! Je leert heel snel bij Redouan, hij legt…
Lees verder op Google
Kopu Jonathan
5/5
Ik zat eerst bij een ander rijschool, maar dat was helaas geen succes. Na adviezen van mijn omgeving Om bij rijschool redouan te doen, Kwam…
Lees verder op Google
Shadoons
5/5
Het waren een moeilijke lessen voor me aangezien ik moeite had met autorijden, maar Redouan heeft dit volledig op zijn kop laten draaien. Het duurde…
Lees verder op Google

Lesprijzen en pakketten

We hebben nog geen bevestigde prijzen voor dit soort rijles. Vraag de school hoe lang een les duurt, wat een pakket bevat en welke voorwaarden gelden.

Autorijles

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

De site vermeldt nog 4 prijzen zonder te zeggen voor welk voertuig.

Contact en locatie

Vraag de rijschool welke lessen mogelijk zijn en wanneer er plek is. Spreek ook af waar je elkaar ontmoet of wordt opgehaald: je kunt niet altijd terecht op het adres dat hier staat.

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–18:00
Dinsdag
08:00–18:00
Woensdag
08:00–18:00
Donderdag
08:00–18:00
Vrijdag
08:00–18:00
Zaterdag
Niet vermeld
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
5925U5
Adres
Petegemstraat
4826CK Breda
Telefoon
+31624857997
E-mail
[email protected]
Website
rijschoolredouan.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Waar deden de leerlingen examen?

De leerlingen deden hun eerste examen op 2 locaties. De meeste examens waren in Breda (Bavelseparklaan 18): 25 van de 37 (67,6%). Hieronder vergelijken we de school met alle scholen op elke locatie.

Breda (Bavelseparklaan 18)
7 van de 25 eerste examens geslaagd (28%). Alle scholen op deze locatie: 47,4% uit 2.426 eerste examens.
Breda (Heerbaan 4)
6 van de 12 eerste examens geslaagd (50%). Alle scholen op deze locatie: 48,9% uit 2.184 eerste examens.

Bronnen: CBR 2025-07-01 – 2026-06-30

Vergelijk rijscholen in de buurt

Wil je verder vergelijken? Deze rijscholen hebben cijfers voor hetzelfde rijbewijs en dezelfde periode. De afstand is hemelsbreed: een rechte lijn tussen de centra van de plaatsen. Het is geen afstand vanaf een lesadres of over de weg.

Auto & Motor Rijschool Riffi · Breda
5342K7 · 0 km · 94/209 (45%)
Altan Autorijschool · Breda
9300N6 · 0 km · 31/91 (34,1%)
Rijschool Tilburg · Breda
1921W6 · 0 km · 29/76 (38,2%)

Bereid je proefles voor: vragen om te stellen

Bronnen en correcties

Examenresultaten komen van het CBR. Adres, contactgegevens, prijzen en andere schoolgegevens komen van de website van de rijschool, Google en openbare registers, en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: rijschoolredouan.nl · rijschoolredouan.nl/over-ons · rijschoolredouan.nl/algemene-voorwaarden · rijschoolredouan.nl/tarieven · rijschoolredouan.nl/pakketten · Google Maps

Adres: straat afgeleid uit de postcode (BAG).

CBR-resultaten geïmporteerd op 4-9-2026. Nieuwste bronwaarneming op 5-9-2026. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.