Terug naar rijscholen

Rijschool Pijnenburg

HAAREN

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies3013 geslaagd43,3%1612 geslaagd75%
Handgeschakeld3013 geslaagd43,3%1612 geslaagd75%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
43,3% 13 van 30 geslaagd
Herexamens
75% 12 van 16 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
43,3% 13 van 30 geslaagd
Herexamens
75% 12 van 16 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 33,3%2014-10-01 / 2015-09-30: 100%2015-01-01 / 2015-12-31: 33,3%2015-01-01 / 2015-12-31: 100%2015-04-01 / 2016-03-31: 33,3%2015-04-01 / 2016-03-31: 75%2015-07-01 / 2016-06-30: 33,3%2015-07-01 / 2016-06-30: 66,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 33,3%2015-10-01 / 2016-09-30: 60%2016-01-01 / 2016-12-31: 33,3%2016-01-01 / 2016-12-31: 40%2016-04-01 / 2017-03-31: 62,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 38,5%2016-07-01 / 2017-06-30: 64,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 42,1%2016-10-01 / 2017-09-30: 48%2016-10-01 / 2017-09-30: 50%2017-01-01 / 2017-12-31: 48,1%2017-01-01 / 2017-12-31: 50%2017-04-01 / 2018-03-31: 42,9%2017-04-01 / 2018-03-31: 48,4%2017-07-01 / 2018-06-30: 41,2%2017-07-01 / 2018-06-30: 44,4%2017-10-01 / 2018-09-30: 45,2%2017-10-01 / 2018-09-30: 40,5%2018-01-01 / 2018-12-31: 48,4%2018-01-01 / 2018-12-31: 36,4%2018-04-01 / 2019-03-31: 50%2018-04-01 / 2019-03-31: 39,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 44,4%2018-07-01 / 2019-06-30: 40%2018-10-01 / 2019-09-30: 80%2018-10-01 / 2019-09-30: 42,9%2019-01-01 / 2019-12-31: 50%2019-01-01 / 2019-12-31: 46,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 60%2019-04-01 / 2020-03-31: 40%2019-07-01 / 2020-06-30: 63,6%2019-07-01 / 2020-06-30: 38,1%2019-10-01 / 2020-09-30: 64,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 26,7%2020-01-01 / 2020-12-31: 66,7%2020-01-01 / 2020-12-31: 37,5%2020-04-01 / 2021-03-31: 60%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-07-01 / 2021-06-30: 60,9%2020-07-01 / 2021-06-30: 56,3%2020-10-01 / 2021-09-30: 52,2%2020-10-01 / 2021-09-30: 52,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 61,1%2021-01-01 / 2021-12-31: 53,3%2021-04-01 / 2022-03-31: 50%2021-04-01 / 2022-03-31: 52,6%2021-07-01 / 2022-06-30: 45,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 53,3%2021-10-01 / 2022-09-30: 56%2021-10-01 / 2022-09-30: 65%2022-01-01 / 2022-12-31: 44,8%2022-01-01 / 2022-12-31: 60%2022-04-01 / 2023-03-31: 53,1%2022-04-01 / 2023-03-31: 60%2022-07-01 / 2023-06-30: 57,1%2022-07-01 / 2023-06-30: 60,9%2022-10-01 / 2023-09-30: 48,3%2022-10-01 / 2023-09-30: 47,1%2023-01-01 / 2023-12-31: 56%2023-01-01 / 2023-12-31: 40,9%2023-04-01 / 2024-03-31: 45,5%2023-04-01 / 2024-03-31: 42,9%2023-07-01 / 2024-06-30: 41,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 40,9%2023-10-01 / 2024-09-30: 50%2023-10-01 / 2024-09-30: 46,4%2024-01-01 / 2024-12-31: 42,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 51,9%2024-04-01 / 2025-03-31: 50%2024-04-01 / 2025-03-31: 46,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 50%2024-06-01 / 2025-06-30: 45%2024-10-01 / 2025-09-30: 44,8%2024-10-01 / 2025-09-30: 47,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 48,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 51,5%2025-04-01 / 2026-03-31: 42,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 60%2025-07-01 / 2026-06-30: 43,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 75%
Eerste poging43,3%30 examens
Herexamens75%16 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303043,3%1675%
2025-04-01 / 2026-03-313542,9%2560%
2025-01-01 / 2025-12-313948,7%3351,5%
2024-10-01 / 2025-09-302944,8%3647,2%
2024-06-01 / 2025-06-303650%4045%
2024-04-01 / 2025-03-312850%3246,9%
2024-01-01 / 2024-12-312642,3%2751,9%
2023-10-01 / 2024-09-302650%2846,4%
2023-07-01 / 2024-06-302441,7%2240,9%
2023-04-01 / 2024-03-312245,5%2142,9%
2023-01-01 / 2023-12-312556%2240,9%
2022-10-01 / 2023-09-302948,3%1747,1%
2022-07-01 / 2023-06-302857,1%2360,9%
2022-04-01 / 2023-03-313253,1%2560%
2022-01-01 / 2022-12-312944,8%2060%
2021-10-01 / 2022-09-302556%2065%
2021-07-01 / 2022-06-302245,5%1553,3%
2021-04-01 / 2022-03-311850%1952,6%
2021-01-01 / 2021-12-311861,1%1553,3%
2020-10-01 / 2021-09-302352,2%1952,6%
2020-07-01 / 2021-06-302360,9%1656,3%
2020-04-01 / 2021-03-312060%850%
2020-01-01 / 2020-12-311866,7%1637,5%
2019-10-01 / 2020-09-301464,3%1526,7%
2019-07-01 / 2020-06-301163,6%2138,1%
2019-04-01 / 2020-03-311060%2040%
2019-01-01 / 2019-12-31850%1546,7%
2018-10-01 / 2019-09-30580%1442,9%
2018-07-01 / 2019-06-30944,4%1540%
2018-04-01 / 2019-03-311850%2839,3%
2018-01-01 / 2018-12-313148,4%3336,4%
2017-10-01 / 2018-09-303145,2%3740,5%
2017-07-01 / 2018-06-303441,2%3644,4%
2017-04-01 / 2018-03-313542,9%3148,4%
2017-01-01 / 2017-12-312748,1%3250%
2016-10-01 / 2017-09-302548%2450%
2016-07-01 / 2017-06-301764,7%1942,1%
2016-04-01 / 2017-03-31862,5%1338,5%
2016-01-01 / 2016-12-31333,3%540%
2015-10-01 / 2016-09-30333,3%560%
2015-07-01 / 2016-06-30333,3%666,7%
2015-04-01 / 2016-03-31333,3%475%
2015-01-01 / 2015-12-31333,3%3100%
2014-10-01 / 2015-09-30333,3%2100%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Berkel-Enschot.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Berkel-Enschot
Eerste poging 42,3% 26 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Berkel-Enschot 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Als je graag je auto rijbewijs wilt halen zit je goed bij Rijschool Pijnenburg. Wij geven namelijk autorijlessen in de omgeving van Haaren, Helvoirt, Esch, Vught en Oisterwijk. Bij Rijschool Pijnenburg sta jij als leerling centraal. Wij zijn kleinschalig en hebben alle aandacht voor jou. Voor iedere leerling verzorgen wij de R.I.S. methode, met een logisch opbouw doorlopen we stap voor stap de opleiding.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 63,33 per uur (€ 95,00 / 90 min)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse autorijles 60 minuten 60 min € 65,00€ 65,00
Losse autorijles 90 minuten 90 min € 95,00€ 63,33
Autopakket € 2.650,00
Autopakket € 2.750,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
1055Z8
Adres
Akkerstraat 13
5076HE HAAREN
Telefoon
+31411622933
E-mail
[email protected]
Website
rijschoolpijnenburg.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Berkel-Enschot (Bosscheweg 11)
  • Den Bosch (Hambakenwetering 13A)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.