Terug naar rijscholen

Rijschool Non Stop

DUIVEN

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies3224 geslaagd75%1310 geslaagd76,9%
Handgeschakeld3224 geslaagd75%1310 geslaagd76,9%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
75% 24 van 32 geslaagd
Herexamens
76,9% 10 van 13 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
75% 24 van 32 geslaagd
Herexamens
76,9% 10 van 13 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 77,6%2014-10-01 / 2015-09-30: 78,6%2015-01-01 / 2015-12-31: 63,2%2015-01-01 / 2015-12-31: 73,3%2015-04-01 / 2016-03-31: 59,2%2015-04-01 / 2016-03-31: 70,6%2015-07-01 / 2016-06-30: 57,8%2015-07-01 / 2016-06-30: 71,4%2015-10-01 / 2016-09-30: 59%2015-10-01 / 2016-09-30: 66,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 69,2%2016-01-01 / 2016-12-31: 66,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 72,2%2016-04-01 / 2017-03-31: 50%2016-07-01 / 2017-06-30: 78,9%2016-07-01 / 2017-06-30: 41,7%2016-10-01 / 2017-09-30: 73%2016-10-01 / 2017-09-30: 44,4%2017-01-01 / 2017-12-31: 75,6%2017-01-01 / 2017-12-31: 37,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 80,6%2017-04-01 / 2018-03-31: 37,5%2017-07-01 / 2018-06-30: 77,8%2017-07-01 / 2018-06-30: 66,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 78,9%2017-10-01 / 2018-09-30: 66,7%2018-01-01 / 2018-12-31: 78,6%2018-01-01 / 2018-12-31: 66,7%2018-04-01 / 2019-03-31: 69,8%2018-04-01 / 2019-03-31: 71,4%2018-07-01 / 2019-06-30: 69,8%2018-07-01 / 2019-06-30: 66,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 63,6%2018-10-01 / 2019-09-30: 64,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 60%2019-01-01 / 2019-12-31: 76,5%2019-04-01 / 2020-03-31: 59,4%2019-04-01 / 2020-03-31: 85,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 57,1%2019-07-01 / 2020-06-30: 90,9%2019-10-01 / 2020-09-30: 72,4%2019-10-01 / 2020-09-30: 90,9%2020-01-01 / 2020-12-31: 70,8%2020-01-01 / 2020-12-31: 80%2020-04-01 / 2021-03-31: 79,2%2020-04-01 / 2021-03-31: 60%2020-07-01 / 2021-06-30: 71,4%2020-07-01 / 2021-06-30: 77,8%2020-10-01 / 2021-09-30: 63,2%2020-10-01 / 2021-09-30: 87,5%2021-01-01 / 2021-12-31: 68,4%2021-01-01 / 2021-12-31: 87,5%2021-04-01 / 2022-03-31: 65%2021-04-01 / 2022-03-31: 100%2021-07-01 / 2022-06-30: 78,6%2021-07-01 / 2022-06-30: 100%2021-10-01 / 2022-09-30: 75%2021-10-01 / 2022-09-30: 75%2022-01-01 / 2022-12-31: 75%2022-01-01 / 2022-12-31: 70%2022-04-01 / 2023-03-31: 73,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 72,7%2022-07-01 / 2023-06-30: 74,2%2022-07-01 / 2023-06-30: 66,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 76,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 70%2023-01-01 / 2023-12-31: 76,5%2023-01-01 / 2023-12-31: 75%2023-04-01 / 2024-03-31: 86,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 66,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 85,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 75%2023-10-01 / 2024-09-30: 89,5%2023-10-01 / 2024-09-30: 66,7%2024-01-01 / 2024-12-31: 91,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 75%2024-04-01 / 2025-03-31: 88,5%2024-04-01 / 2025-03-31: 100%2024-06-01 / 2025-06-30: 80,6%2024-06-01 / 2025-06-30: 100%2024-10-01 / 2025-09-30: 80%2024-10-01 / 2025-09-30: 80%2025-01-01 / 2025-12-31: 75%2025-01-01 / 2025-12-31: 83,3%2025-04-01 / 2026-03-31: 70,6%2025-04-01 / 2026-03-31: 83,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 75%2025-07-01 / 2026-06-30: 76,9%
Eerste poging75%32 examens
Herexamens76,9%13 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303275%1376,9%
2025-04-01 / 2026-03-313470,6%1283,3%
2025-01-01 / 2025-12-313275%1283,3%
2024-10-01 / 2025-09-303080%1080%
2024-06-01 / 2025-06-303180,6%4100%
2024-04-01 / 2025-03-312688,5%2100%
2024-01-01 / 2024-12-312391,3%475%
2023-10-01 / 2024-09-301989,5%366,7%
2023-07-01 / 2024-06-301485,7%475%
2023-04-01 / 2024-03-311586,7%666,7%
2023-01-01 / 2023-12-311776,5%475%
2022-10-01 / 2023-09-301776,5%1070%
2022-07-01 / 2023-06-303174,2%1266,7%
2022-04-01 / 2023-03-313073,3%1172,7%
2022-01-01 / 2022-12-312875%1070%
2021-10-01 / 2022-09-302875%475%
2021-07-01 / 2022-06-301478,6%3100%
2021-04-01 / 2022-03-312065%6100%
2021-01-01 / 2021-12-311968,4%887,5%
2020-10-01 / 2021-09-301963,2%887,5%
2020-07-01 / 2021-06-302871,4%977,8%
2020-04-01 / 2021-03-312479,2%560%
2020-01-01 / 2020-12-312470,8%580%
2019-10-01 / 2020-09-302972,4%1190,9%
2019-07-01 / 2020-06-302857,1%1190,9%
2019-04-01 / 2020-03-313259,4%1485,7%
2019-01-01 / 2019-12-314060%1776,5%
2018-10-01 / 2019-09-304463,6%1464,3%
2018-07-01 / 2019-06-304369,8%1566,7%
2018-04-01 / 2019-03-314369,8%1471,4%
2018-01-01 / 2018-12-314278,6%1266,7%
2017-10-01 / 2018-09-303878,9%966,7%
2017-07-01 / 2018-06-303677,8%666,7%
2017-04-01 / 2018-03-313680,6%837,5%
2017-01-01 / 2017-12-314175,6%837,5%
2016-10-01 / 2017-09-303773%944,4%
2016-07-01 / 2017-06-303878,9%1241,7%
2016-04-01 / 2017-03-313672,2%1050%
2016-01-01 / 2016-12-312669,2%1266,7%
2015-10-01 / 2016-09-303959%1566,7%
2015-07-01 / 2016-06-304557,8%1471,4%
2015-04-01 / 2016-03-314959,2%1770,6%
2015-01-01 / 2015-12-315763,2%1573,3%
2014-10-01 / 2015-09-304977,6%1478,6%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Arnhem #11van 74

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Arnhem
Vergelijkingsscore 66,9/100
Eerste poging 72% 25 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Arnhem 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Tim Jansen
5/5
Ik heb hier een super leuke tijd gehad met geweldige instructeurs! Natuurlijk het pasje gehaald dankzij deze toppers!👊🏻
Lees verder op Google
Fedde Wensink
5/5
Ik heb vandaag mijn rijbewijs gehaald bij non-stop! Ik heb veel geleerd en een leuke tijd gehad met Jordy in de auto. Super blij met…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Leerling: Degene die opdracht geeft aan de rijschoolhouder om rijlessen te volgen en rijonderricht ontvangt van de instructeur teneinde het bewijs van rijvaardigheid te verkrijgen. Rijschool of rijschoolhouder: degene die opdracht van de leerling heeft verkregen teneinde rijonderricht te geven en een instructeur in staat dient te stellen om de leerling het bewijs van rijvaardigheid te verkrijgen. Rijschool Non Stop verplicht zich, onvoorwaardelijk en onherroepelijk, tot geheimhouding tijdens en na beëindiging van de cursus- les- ofwel ieder andersluidende overeenkomst welke u met Rijschool Non Stop aangaat van alle (bijzondere) persoonsgegevens waarvan zij het vertrouwelijke karakter kent of redelijkerwijs kan vermoeden. Rijschool Non Stop garandeert dat al haar werknemers die toegang hebben tot persoonsgegevens van cursisten, gebonden zijn middels de aan de in dit artikel omschreven verplichting tot geheimhouding en zich daarbij onthouden van het kopiëren, doorgeven, overdragen of anderszins ongeoorloofd verspreiden van persoonsgegevens aan derden. Deze verplichting geldt slechts niet indien en voor zover openbaarmaking is geboden op grond van de wet en/of rechterlijke uitspraak, in welk geval de te openbaren informatie zo beperkt mogelijk zal worden gehouden. Indien de lesovereenkomst is aangegaan voor een vast aantal lessen of voor een vast overeengekomen periode (bv. een pakketopleiding) kan de leerling de lesovereenkomst slechts beëindigen om dusdanig dringende redenen, dat van hem/haar redelijkerwijs niet verwacht kan worden deze te continueren, onder gehoudenheid de prijs voor de al genoten lessen vermeerderd met de prijs van één lesuur, evenals de administratiekosten en het door de rijschool reeds betaalde examengeld (CBR- of BNOR gedeelte). Indien een bedrag bij vooruitbetaling is voldaan, zal de rijschool het verschuldigde bedrag restitueren onder aftrek van het door hem aan CBR of BNOR betaalde toets/examengeld en een bedrag naar rato van het aantal al genoten lessen vermeerderd met een vergoeding gelijk aan de prijs van één lesuur evenals de administratiekosten. De Vereniging Rijschool Belang VRB, statutair gevestigd aan het Klimmerseind 28 te Eijsden. In deze treedt hiervoor als gemachtigde op Dhr. E. Bakker voorzitter.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

We hebben voor deze categorie nog geen prijzen kunnen bevestigen.

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

De site vermeldt nog 7 prijzen zonder te zeggen voor welk voertuig.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
5522A1
Adres
Willem Elsschotstraat
6921TR Duiven
Telefoon
+31633393993
E-mail
[email protected]
Website
rijschool-non-stop.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Arnhem (Hazenkamp 10)
  • Arnhem (Wassenaarweg 20)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.