Terug naar rijscholen

Rijschool Marlee

ZAANDAMAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies1913 geslaagd68,4%105 geslaagd50%
Handgeschakeld1612 geslaagd75%84 geslaagd50%
Automaat31 geslaagd33,3%21 geslaagd50%

Alle transmissies

Eerste examens
68,4% 13 van 19 geslaagd
Herexamens
50% 5 van 10 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
75% 12 van 16 geslaagd
Herexamens
50% 4 van 8 geslaagd

Automaat

Eerste examens
33,3% 1 van 3 geslaagd
Herexamens
50% 1 van 2 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262015-01-01 / 2015-12-31: 100%2015-04-01 / 2016-03-31: 66,7%2015-07-01 / 2016-06-30: 66,7%2015-07-01 / 2016-06-30: 100%2015-10-01 / 2016-09-30: 66,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 100%2016-01-01 / 2016-12-31: 66,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 100%2016-04-01 / 2017-03-31: 100%2016-04-01 / 2017-03-31: 100%2016-07-01 / 2017-06-30: 100%2016-07-01 / 2017-06-30: 100%2016-10-01 / 2017-09-30: 100%2016-10-01 / 2017-09-30: 100%2017-01-01 / 2017-12-31: 80%2017-01-01 / 2017-12-31: 100%2017-04-01 / 2018-03-31: 85,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 100%2017-07-01 / 2018-06-30: 87,5%2017-07-01 / 2018-06-30: 100%2017-10-01 / 2018-09-30: 85,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 50%2018-01-01 / 2018-12-31: 71,4%2018-01-01 / 2018-12-31: 33,3%2018-04-01 / 2019-03-31: 66,7%2018-04-01 / 2019-03-31: 0%2018-07-01 / 2019-06-30: 60%2018-07-01 / 2019-06-30: 0%2018-10-01 / 2019-09-30: 33,3%2018-10-01 / 2019-09-30: 0%2019-01-01 / 2019-12-31: 25%2019-01-01 / 2019-12-31: 25%2019-04-01 / 2020-03-31: 20%2019-04-01 / 2020-03-31: 25%2019-07-01 / 2020-06-30: 20%2019-07-01 / 2020-06-30: 50%2019-10-01 / 2020-09-30: 50%2019-10-01 / 2020-09-30: 50%2020-01-01 / 2020-12-31: 50%2020-01-01 / 2020-12-31: 40%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-07-01 / 2021-06-30: 60%2020-07-01 / 2021-06-30: 28,6%2020-10-01 / 2021-09-30: 60%2020-10-01 / 2021-09-30: 37,5%2021-01-01 / 2021-12-31: 80%2021-01-01 / 2021-12-31: 33,3%2021-04-01 / 2022-03-31: 87,5%2021-04-01 / 2022-03-31: 28,6%2021-07-01 / 2022-06-30: 88,9%2021-07-01 / 2022-06-30: 50%2021-10-01 / 2022-09-30: 77,8%2021-10-01 / 2022-09-30: 50%2022-01-01 / 2022-12-31: 66,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 40%2022-04-01 / 2023-03-31: 42,9%2022-04-01 / 2023-03-31: 62,5%2022-07-01 / 2023-06-30: 42,9%2022-07-01 / 2023-06-30: 55,6%2022-10-01 / 2023-09-30: 62,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 55,6%2023-01-01 / 2023-12-31: 83,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 62,5%2023-04-01 / 2024-03-31: 100%2023-04-01 / 2024-03-31: 66,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 80%2023-07-01 / 2024-06-30: 100%2023-10-01 / 2024-09-30: 75%2023-10-01 / 2024-09-30: 100%2024-01-01 / 2024-12-31: 77,8%2024-01-01 / 2024-12-31: 40%2024-04-01 / 2025-03-31: 81,8%2024-04-01 / 2025-03-31: 55,6%2024-06-01 / 2025-06-30: 77,8%2024-06-01 / 2025-06-30: 63,6%2024-10-01 / 2025-09-30: 80%2024-10-01 / 2025-09-30: 60%2025-01-01 / 2025-12-31: 76,5%2025-01-01 / 2025-12-31: 72,7%2025-04-01 / 2026-03-31: 64,7%2025-04-01 / 2026-03-31: 60%2025-07-01 / 2026-06-30: 68,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 50%
Eerste poging68,4%19 examens
Herexamens50%10 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-301968,4%1050%
2025-04-01 / 2026-03-311764,7%1060%
2025-01-01 / 2025-12-311776,5%1172,7%
2024-10-01 / 2025-09-301580%1060%
2024-06-01 / 2025-06-30977,8%1163,6%
2024-04-01 / 2025-03-311181,8%955,6%
2024-01-01 / 2024-12-31977,8%540%
2023-10-01 / 2024-09-30875%1100%
2023-07-01 / 2024-06-301080%1100%
2023-04-01 / 2024-03-318100%366,7%
2023-01-01 / 2023-12-31683,3%862,5%
2022-10-01 / 2023-09-30862,5%955,6%
2022-07-01 / 2023-06-30742,9%955,6%
2022-04-01 / 2023-03-31742,9%862,5%
2022-01-01 / 2022-12-31966,7%540%
2021-10-01 / 2022-09-30977,8%450%
2021-07-01 / 2022-06-30988,9%450%
2021-04-01 / 2022-03-31887,5%728,6%
2021-01-01 / 2021-12-31580%633,3%
2020-10-01 / 2021-09-30560%837,5%
2020-07-01 / 2021-06-30560%728,6%
2020-04-01 / 2021-03-31450%450%
2020-01-01 / 2020-12-31650%540%
2019-10-01 / 2020-09-30450%450%
2019-07-01 / 2020-06-30520%450%
2019-04-01 / 2020-03-31520%425%
2019-01-01 / 2019-12-31425%425%
2018-10-01 / 2019-09-30633,3%40%
2018-07-01 / 2019-06-30560%50%
2018-04-01 / 2019-03-31666,7%40%
2018-01-01 / 2018-12-31771,4%333,3%
2017-10-01 / 2018-09-30785,7%250%
2017-07-01 / 2018-06-30887,5%1100%
2017-04-01 / 2018-03-31785,7%1100%
2017-01-01 / 2017-12-31580%1100%
2016-10-01 / 2017-09-303100%1100%
2016-07-01 / 2017-06-301100%1100%
2016-04-01 / 2017-03-311100%2100%
2016-01-01 / 2016-12-31366,7%1100%
2015-10-01 / 2016-09-30366,7%1100%
2015-07-01 / 2016-06-30366,7%1100%
2015-04-01 / 2016-03-31366,7%0Geen examens
2015-01-01 / 2015-12-311100%0Geen examens
2014-10-01 / 2015-09-30Geen examensGeen examens
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Zaandam #11van 47

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Zaandam
Vergelijkingsscore 49,1/100
Eerste poging 68,4% 19 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Zaandam 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Jasmijn Smit
5/5
Ik heb met veel plezier rijles gehad bij Marjolein. Ze is altijd geduldig, rustig en legt alles duidelijk uit. Door haar fijne manier van lesgeven…
Lees verder op Google
Annemieke Smit
5/5
Prettige en vriendelijke instructrice die rustig en geduldig is en je zelfvertrouwen geeft. Ze legt verkeerssituaties en rijhandelingen goed uit en bouwt de lessen op…
Lees verder op Google
Debby sulsters
5/5
Marjolein is in 1 woord geweldig. Een topper met veel liefde,geduld en zorgzaamheid. Mijn dochter was 2x gezakt bij van Gulik. Uiteindelijk zijn wij bij…
Lees verder op Google
Sandra Kijlstra
5/5
Marjolein is een hele fijne rij instructrice. Het was een hele prettige en veilige leeromgeving. Ze legt alles rustig uit en bouwde de lessen goed…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Toen zij 12 jaar geleden de overstap maakt van rijinstructrice in loondienst naar een zelfstandige rijschool, was zij vastberaden en had zij als belangrijkste motivatie om mensen met haar kennis en ervaring veilig(er) door het verkeer te leiden. Ze haalt veel plezier uit het zien groeien van leerlingen die nog weinig tot niets weten van autorijden en die zij gedurende het rijtraject leidt tot verstandige en goed opgeleide weggebruikers! Ze heeft in der jaren ook gemerkt dat mensen die kampen met angst voor autorijden of faalangst hebben op de goede plek zijn bij Rijschool Marlee. Wij vinden geduld heel belangrijk en iedereen doet het op zijn eigen manier. Juist daarom werken wij ook volgens het 1 op 1 principe en hoeft een leerling nooit een andere leerling af te zetten of op te halen. Bij Rijschool Marlee is rijles maatwerk en krijgt iedereen op juiste wijze de aandacht en de expertise die er nodig is om tot een succesvol rijexamen te komen!

Lees verder op de website van de rijschool ↗
  • Lesauto: een Volkswagen Polo, een 100% elektrische Peugeot E-208
  • Vrouwelijke instructeur

Instructeurs (1)

  • Marjolein LeegersteeEigenares en Instructrice
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 63,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Rijles per 60 minuten (privéles) beide60 min € 63,00€ 63,00
10-rittenkaart bij vooruitbetaling beide10 lessen € 600,00
Pakket 35 uur incl. tussentijdse toets en praktijkexamen beideincl. tussentijdse toets, praktijkexamen€ 2.650,00
Pakket 40 uur incl. tussentijdse toets en praktijkexamen beideincl. tussentijdse toets, praktijkexamen€ 2.950,00
Pakket 45 uur incl. tussentijdse toets en praktijkexamen beideincl. tussentijdse toets, praktijkexamen€ 3.250,00
Tussentijdse toets beideincl. tussentijdse toets€ 240,00
1e praktijkexamen en herexamen beideincl. praktijkexamen, herexamen€ 310,00
BNOR examen beide€ 330,00
Faalangstexamen beideincl. faalangstexamen€ 366,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
09:00–18:00
Dinsdag
09:00–18:00
Woensdag
09:00–18:00
Donderdag
09:00–18:00
Vrijdag
09:00–18:00
Zaterdag
09:00–18:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
8594H1
Adres
Ouwelkade 3
1505GM ZAANDAM
Telefoon
+31615125069
E-mail
[email protected]
Website
rijschoolmarlee.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Zaandam (Kuilpad 1)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.