Terug naar rijscholen

Rijschool Mario van Dijk

LISSE

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies4730 geslaagd63,8%2614 geslaagd53,8%
Handgeschakeld4730 geslaagd63,8%2614 geslaagd53,8%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
63,8% 30 van 47 geslaagd
Herexamens
53,8% 14 van 26 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
63,8% 30 van 47 geslaagd
Herexamens
53,8% 14 van 26 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 76,7%2014-10-01 / 2015-09-30: 75%2015-01-01 / 2015-12-31: 78,6%2015-01-01 / 2015-12-31: 80%2015-04-01 / 2016-03-31: 83,3%2015-04-01 / 2016-03-31: 100%2015-07-01 / 2016-06-30: 74,3%2015-07-01 / 2016-06-30: 100%2015-10-01 / 2016-09-30: 71,1%2015-10-01 / 2016-09-30: 85,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 68,1%2016-01-01 / 2016-12-31: 90%2016-04-01 / 2017-03-31: 62%2016-04-01 / 2017-03-31: 80%2016-07-01 / 2017-06-30: 66%2016-07-01 / 2017-06-30: 76,5%2016-10-01 / 2017-09-30: 66,7%2016-10-01 / 2017-09-30: 82,4%2017-01-01 / 2017-12-31: 64,4%2017-01-01 / 2017-12-31: 73,3%2017-04-01 / 2018-03-31: 65,9%2017-04-01 / 2018-03-31: 76,5%2017-07-01 / 2018-06-30: 64,9%2017-07-01 / 2018-06-30: 75%2017-10-01 / 2018-09-30: 60%2017-10-01 / 2018-09-30: 71,4%2018-01-01 / 2018-12-31: 59,7%2018-01-01 / 2018-12-31: 77,3%2018-04-01 / 2019-03-31: 58,7%2018-04-01 / 2019-03-31: 78,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 60%2018-07-01 / 2019-06-30: 78,3%2018-10-01 / 2019-09-30: 65,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 72,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 64,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 66,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 73,6%2019-04-01 / 2020-03-31: 72,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 78%2019-07-01 / 2020-06-30: 73,7%2019-10-01 / 2020-09-30: 71,4%2019-10-01 / 2020-09-30: 73,3%2020-01-01 / 2020-12-31: 73,9%2020-01-01 / 2020-12-31: 72,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 73%2020-04-01 / 2021-03-31: 63,2%2020-07-01 / 2021-06-30: 66,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 59,1%2020-10-01 / 2021-09-30: 70,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 64%2021-01-01 / 2021-12-31: 64,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 70%2021-04-01 / 2022-03-31: 56,3%2021-04-01 / 2022-03-31: 72,2%2021-07-01 / 2022-06-30: 54,3%2021-07-01 / 2022-06-30: 72,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 54,2%2021-10-01 / 2022-09-30: 63,2%2022-01-01 / 2022-12-31: 59,6%2022-01-01 / 2022-12-31: 60%2022-04-01 / 2023-03-31: 60%2022-04-01 / 2023-03-31: 52,2%2022-07-01 / 2023-06-30: 60%2022-07-01 / 2023-06-30: 52,4%2022-10-01 / 2023-09-30: 55,9%2022-10-01 / 2023-09-30: 61,9%2023-01-01 / 2023-12-31: 52,9%2023-01-01 / 2023-12-31: 66,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 59,1%2023-04-01 / 2024-03-31: 80%2023-07-01 / 2024-06-30: 54,2%2023-07-01 / 2024-06-30: 80%2023-10-01 / 2024-09-30: 59,1%2023-10-01 / 2024-09-30: 75%2024-01-01 / 2024-12-31: 63%2024-01-01 / 2024-12-31: 68,4%2024-04-01 / 2025-03-31: 59,5%2024-04-01 / 2025-03-31: 58,8%2024-06-01 / 2025-06-30: 64,7%2024-06-01 / 2025-06-30: 60%2024-10-01 / 2025-09-30: 64,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 65%2025-01-01 / 2025-12-31: 64,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 63,6%2025-04-01 / 2026-03-31: 65,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 54,2%2025-07-01 / 2026-06-30: 63,8%2025-07-01 / 2026-06-30: 53,8%
Eerste poging63,8%47 examens
Herexamens53,8%26 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-304763,8%2653,8%
2025-04-01 / 2026-03-314465,9%2454,2%
2025-01-01 / 2025-12-314264,3%2263,6%
2024-10-01 / 2025-09-304264,3%2065%
2024-06-01 / 2025-06-303464,7%2060%
2024-04-01 / 2025-03-313759,5%1758,8%
2024-01-01 / 2024-12-314663%1968,4%
2023-10-01 / 2024-09-304459,1%2075%
2023-07-01 / 2024-06-304854,2%2080%
2023-04-01 / 2024-03-314459,1%2080%
2023-01-01 / 2023-12-313452,9%1866,7%
2022-10-01 / 2023-09-303455,9%2161,9%
2022-07-01 / 2023-06-304060%2152,4%
2022-04-01 / 2023-03-314560%2352,2%
2022-01-01 / 2022-12-314759,6%2060%
2021-10-01 / 2022-09-304854,2%1963,2%
2021-07-01 / 2022-06-304654,3%2272,7%
2021-04-01 / 2022-03-314856,3%1872,2%
2021-01-01 / 2021-12-314264,3%2070%
2020-10-01 / 2021-09-304170,7%2564%
2020-07-01 / 2021-06-304266,7%2259,1%
2020-04-01 / 2021-03-313773%1963,2%
2020-01-01 / 2020-12-314673,9%2272,7%
2019-10-01 / 2020-09-304971,4%1573,3%
2019-07-01 / 2020-06-305078%1973,7%
2019-04-01 / 2020-03-315373,6%2272,7%
2019-01-01 / 2019-12-315164,7%2466,7%
2018-10-01 / 2019-09-305565,5%2272,7%
2018-07-01 / 2019-06-305560%2378,3%
2018-04-01 / 2019-03-316358,7%2378,3%
2018-01-01 / 2018-12-316259,7%2277,3%
2017-10-01 / 2018-09-306060%2171,4%
2017-07-01 / 2018-06-305764,9%1675%
2017-04-01 / 2018-03-314465,9%1776,5%
2017-01-01 / 2017-12-314564,4%1573,3%
2016-10-01 / 2017-09-304866,7%1782,4%
2016-07-01 / 2017-06-304766%1776,5%
2016-04-01 / 2017-03-315062%1580%
2016-01-01 / 2016-12-314768,1%1090%
2015-10-01 / 2016-09-303871,1%785,7%
2015-07-01 / 2016-06-303574,3%4100%
2015-04-01 / 2016-03-313083,3%3100%
2015-01-01 / 2015-12-312878,6%580%
2014-10-01 / 2015-09-303076,7%875%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Leiden #23van 71

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Leiden
Vergelijkingsscore 52,5/100
Eerste poging 63,8% 47 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Leiden 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Woon je in de Bollenstreek en zoek je een rijschool?Maak bij Autorijschool MARIO VAN DIJK een goede start naar je rijbewijs!Het aanbod aan rijscholen in de Duin & Bollenstreek is zeer groot.Een juiste keuze maken is daarom ook heel lastig.Het is erg belangrijk dat je een goed gevoel hebt bij je rijschool en natuurlijk bij je instructeur.Je zit tenslotte heel wat uurtjes samen in de auto.Een goede sfeer in de lesauto is erg belangrijk. Hierdoor wordt elke rijles goed besteed en is je leerproces optimaal.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Nog geen lesprijzen bekend. Vraag het actuele aanbod bij de rijschool op.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
6042Z5
Adres
Anna Kaulbachstraat 4
2162KK LISSE
Telefoon
+31252420036
E-mail
[email protected]
Website
mariovandijk.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Leiden (Smaragdlaan 99A)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.