Terug naar rijscholen

Rijschool Kennemerland

HAARLEMAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies272129 geslaagd47,4%244120 geslaagd49,2%
Handgeschakeld246115 geslaagd46,7%224111 geslaagd49,6%
Automaat2614 geslaagd53,8%209 geslaagd45%

Alle transmissies

Eerste examens
47,4% 129 van 272 geslaagd
Herexamens
49,2% 120 van 244 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
46,7% 115 van 246 geslaagd
Herexamens
49,6% 111 van 224 geslaagd

Automaat

Eerste examens
53,8% 14 van 26 geslaagd
Herexamens
45% 9 van 20 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 34,6%2014-10-01 / 2015-09-30: 43,3%2015-01-01 / 2015-12-31: 36,2%2015-01-01 / 2015-12-31: 43,1%2015-04-01 / 2016-03-31: 36,8%2015-04-01 / 2016-03-31: 43,4%2015-07-01 / 2016-06-30: 35,2%2015-07-01 / 2016-06-30: 43,8%2015-10-01 / 2016-09-30: 39,5%2015-10-01 / 2016-09-30: 44,9%2016-01-01 / 2016-12-31: 35,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 43,8%2016-04-01 / 2017-03-31: 33,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 39,2%2016-07-01 / 2017-06-30: 34,2%2016-07-01 / 2017-06-30: 39,7%2016-10-01 / 2017-09-30: 33,9%2016-10-01 / 2017-09-30: 40%2017-01-01 / 2017-12-31: 36,9%2017-01-01 / 2017-12-31: 41,9%2017-04-01 / 2018-03-31: 37,9%2017-04-01 / 2018-03-31: 46,5%2017-07-01 / 2018-06-30: 39,5%2017-07-01 / 2018-06-30: 40%2017-10-01 / 2018-09-30: 42,9%2017-10-01 / 2018-09-30: 32,4%2018-01-01 / 2018-12-31: 42,7%2018-01-01 / 2018-12-31: 32,8%2018-04-01 / 2019-03-31: 43,6%2018-04-01 / 2019-03-31: 28,8%2018-07-01 / 2019-06-30: 41,8%2018-07-01 / 2019-06-30: 34%2018-10-01 / 2019-09-30: 39,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 37,4%2019-01-01 / 2019-12-31: 36,4%2019-01-01 / 2019-12-31: 38%2019-04-01 / 2020-03-31: 34,9%2019-04-01 / 2020-03-31: 41,4%2019-07-01 / 2020-06-30: 33,6%2019-07-01 / 2020-06-30: 42,1%2019-10-01 / 2020-09-30: 29,2%2019-10-01 / 2020-09-30: 50%2020-01-01 / 2020-12-31: 37%2020-01-01 / 2020-12-31: 45,9%2020-04-01 / 2021-03-31: 37,2%2020-04-01 / 2021-03-31: 46,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 37,5%2020-07-01 / 2021-06-30: 47,3%2020-10-01 / 2021-09-30: 41,4%2020-10-01 / 2021-09-30: 44,8%2021-01-01 / 2021-12-31: 42,8%2021-01-01 / 2021-12-31: 47,2%2021-04-01 / 2022-03-31: 46,7%2021-04-01 / 2022-03-31: 47%2021-07-01 / 2022-06-30: 47,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 47,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 49%2021-10-01 / 2022-09-30: 47%2022-01-01 / 2022-12-31: 48,6%2022-01-01 / 2022-12-31: 49%2022-04-01 / 2023-03-31: 46,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 52,6%2022-07-01 / 2023-06-30: 48%2022-07-01 / 2023-06-30: 49,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 45,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 55,9%2023-01-01 / 2023-12-31: 45,9%2023-01-01 / 2023-12-31: 54,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 50%2023-04-01 / 2024-03-31: 54,5%2023-07-01 / 2024-06-30: 50,4%2023-07-01 / 2024-06-30: 56,5%2023-10-01 / 2024-09-30: 52,9%2023-10-01 / 2024-09-30: 49,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 55,6%2024-01-01 / 2024-12-31: 51,8%2024-04-01 / 2025-03-31: 54,8%2024-04-01 / 2025-03-31: 52,7%2024-06-01 / 2025-06-30: 53,4%2024-06-01 / 2025-06-30: 54,9%2024-10-01 / 2025-09-30: 52,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 55,1%2025-01-01 / 2025-12-31: 48,1%2025-01-01 / 2025-12-31: 52,5%2025-04-01 / 2026-03-31: 47,1%2025-04-01 / 2026-03-31: 51,6%2025-07-01 / 2026-06-30: 47,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 49,2%
Eerste poging47,4%272 examens
Herexamens49,2%244 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-3027247,4%24449,2%
2025-04-01 / 2026-03-3135047,1%24651,6%
2025-01-01 / 2025-12-3134348,1%23852,5%
2024-10-01 / 2025-09-3030552,1%19655,1%
2024-06-01 / 2025-06-3029053,4%17554,9%
2024-04-01 / 2025-03-3123054,8%16552,7%
2024-01-01 / 2024-12-3123455,6%17051,8%
2023-10-01 / 2024-09-3024452,9%18649,5%
2023-07-01 / 2024-06-3024250,4%20756,5%
2023-04-01 / 2024-03-3123450%23154,5%
2023-01-01 / 2023-12-3125945,9%24354,3%
2022-10-01 / 2023-09-3028045,7%21355,9%
2022-07-01 / 2023-06-3027348%20049,5%
2022-04-01 / 2023-03-3128546,3%17152,6%
2022-01-01 / 2022-12-3124348,6%15749%
2021-10-01 / 2022-09-3024349%18347%
2021-07-01 / 2022-06-3026147,5%19947,7%
2021-04-01 / 2022-03-3125546,7%21947%
2021-01-01 / 2021-12-3122242,8%18047,2%
2020-10-01 / 2021-09-3018641,4%14544,8%
2020-07-01 / 2021-06-3014437,5%11247,3%
2020-04-01 / 2021-03-319437,2%7546,7%
2020-01-01 / 2020-12-3111937%10945,9%
2019-10-01 / 2020-09-3010629,2%12650%
2019-07-01 / 2020-06-3013133,6%14042,1%
2019-04-01 / 2020-03-3116634,9%16941,4%
2019-01-01 / 2019-12-3116236,4%16638%
2018-10-01 / 2019-09-3016239,5%16337,4%
2018-07-01 / 2019-06-3016541,8%15334%
2018-04-01 / 2019-03-3114943,6%13928,8%
2018-01-01 / 2018-12-3114342,7%13132,8%
2017-10-01 / 2018-09-3014742,9%13932,4%
2017-07-01 / 2018-06-3015739,5%15040%
2017-04-01 / 2018-03-3115337,9%15746,5%
2017-01-01 / 2017-12-3115736,9%16041,9%
2016-10-01 / 2017-09-3016533,9%16040%
2016-07-01 / 2017-06-3014934,2%14639,7%
2016-04-01 / 2017-03-3115533,5%13039,2%
2016-01-01 / 2016-12-3114335,7%11243,8%
2015-10-01 / 2016-09-3011939,5%10744,9%
2015-07-01 / 2016-06-3012535,2%12143,8%
2015-04-01 / 2016-03-3111736,8%13643,4%
2015-01-01 / 2015-12-3112736,2%15343,1%
2014-10-01 / 2015-09-3013034,6%14143,3%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Haarlem #30van 76

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Haarlem
Vergelijkingsscore 48,3/100
Eerste poging 47,4% 272 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Haarlem 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

V R
5/5
Ik heb rijlessen gevolgd bij Rijschool Kennemerland. Ze zijn professioneel en de auto's zijn goed onderhouden. Ik raad rijinstructeur Ahmet Budak zeker aan — hij…
Lees verder op Google
AX- Clan
5/5
Ik ben geslaagd en ben super tevreden! Dankzij Ahmet heb ik mijn rijbewijs gehaald. Hij is een hele rustige en relaxte instructeur die alles duidelijk…
Lees verder op Google
Aimée Greebe
5/5
Na 4 maanden les in 1x mijn rijbewijs gehaald! Hele fijne instructeur Dio met duidelijke aanwijzingen. Het plannen van de lessen verliep ook goed.
Lees verder op Google
mink molenaar
4/5
Goede rijschool en goede rij instructeurs. Je moet wel alleen op tijd zijn met rijlessen inplannen, anders kunnen er lange tijden tussen de lessen zitten.
Lees verder op Google

Over de rijschool

Rijschool Kennemerland heeft al 20 jaar ervaring met het opleiden van cursisten tot veilige en verantwoordelijke weggebruikers. Cursisten uit Haarlem en omstreken worden netjes thuis opgehaald en afgezet. We hebben vakbekwame, vriendelijke en geduldige instructeurs. Wij lessen in ruime, moderne en rookvrije auto´s die een groot rijcomfort hebben. Tijdens een proefles ga je samen met onze intake-deskundige een stuk rijden. Hij zal bekijken hoe veel je al weet van het rijden, hoe snel je informatie oppikt en hij zal kijken hoe je je voelt in het verkeer. Naderhand ga je deze les met hem doornemen en zal een inschatting maken van de te nemen lessen en samen met jou de mogelijkheden doornemen.

Lees verder op de website van de rijschool ↗
  • Opgericht in 2005
  • Lesauto: Volkswagen Polo’s, ruime, moderne en rookvrije auto´s
  • Spoedcursus
  • Ophaalservice
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 85,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse Les: 1 uur (60 min.) 60 min € 85,00€ 85,00
10 uur Rittenkaart € 825,00
15 uur rijlessen Eerste termijn bij aanvang van je 1e rijles, tweede termijn 2 maanden na eerste betaling € 1.625,00
Lespakket Eerste termijn bij aanvang van je 1e rijles, tweede termijn 2 maanden na eerste betaling € 1.870,00
20 uur rijlessen Eerste termijn bij aanvang van je 1e rijles, tweede termijn 2 maanden na eerste betaling € 2.035,00
Lespakket Eerste termijn bij aanvang van je 1e rijles, tweede termijn 2 maanden na eerste betaling € 2.280,00
25 uur rijlessen Eerste termijn bij aanvang van je 1e rijles, tweede termijn 2 maanden na eerste betaling € 2.445,00
Lespakket Eerste termijn bij aanvang van je 1e rijles, tweede termijn 2 maanden na eerste betaling € 2.690,00
30 uur rijlessen Eerste termijn bij aanvang van je 1e rijles, tweede termijn 2 maanden na eerste betaling € 2.855,00
Lespakket Eerste termijn bij aanvang van je 1e rijles, tweede termijn 2 maanden na eerste betaling € 3.100,00
35 uur rijlessen Eerste termijn bij aanvang van je 1e rijles, tweede termijn 2 maanden na eerste betaling € 3.265,00
Lespakket Eerste termijn bij aanvang van je 1e rijles, tweede termijn 2 maanden na eerste betaling € 3.510,00
Proefles auto van 1 uur 60 min € 49,95€ 49,95
Proefles van 1 uur 60 min € 59,95€ 59,95
Tussentijdse Toets incl. tussentijdse toets€ 295,00
Praktijkexamen incl. praktijkexamen€ 395,00
BNOR examen € 475,00
Faalangst examen incl. faalangstexamen€ 490,00
intake les incl. intake€ 59,95

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor, Theorie.

De site vermeldt nog 2 prijzen zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–20:00
Dinsdag
08:00–20:00
Woensdag
08:00–20:00
Donderdag
08:00–20:00
Vrijdag
08:00–20:00
Zaterdag
08:00–20:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
4502U8
Adres
Vergierdeweg 110
2026ZG Haarlem
Telefoon
+31235384442
E-mail
[email protected]
Website
rijschoolkennemerland.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Haarlem (Professor Eijkmanlaan 2-4)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.