Terug naar rijscholen

Rijschool Jan Dekkers

AMMERZODEN

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies1614 geslaagd87,5%32 geslaagd66,7%
Handgeschakeld1614 geslaagd87,5%32 geslaagd66,7%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
87,5% 14 van 16 geslaagd
Herexamens
66,7% 2 van 3 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
87,5% 14 van 16 geslaagd
Herexamens
66,7% 2 van 3 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 69%2014-10-01 / 2015-09-30: 77,8%2015-01-01 / 2015-12-31: 68%2015-01-01 / 2015-12-31: 85,7%2015-04-01 / 2016-03-31: 70,8%2015-04-01 / 2016-03-31: 75%2015-07-01 / 2016-06-30: 64,7%2015-07-01 / 2016-06-30: 66,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 63,2%2015-10-01 / 2016-09-30: 55,6%2016-01-01 / 2016-12-31: 64,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 37,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 64,3%2016-04-01 / 2017-03-31: 28,6%2016-07-01 / 2017-06-30: 68,4%2016-07-01 / 2017-06-30: 28,6%2016-10-01 / 2017-09-30: 76,5%2016-10-01 / 2017-09-30: 44,4%2017-01-01 / 2017-12-31: 76,2%2017-01-01 / 2017-12-31: 62,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 79,2%2017-04-01 / 2018-03-31: 77,8%2017-07-01 / 2018-06-30: 85,7%2017-07-01 / 2018-06-30: 83,3%2017-10-01 / 2018-09-30: 89,5%2017-10-01 / 2018-09-30: 100%2018-01-01 / 2018-12-31: 86,4%2018-01-01 / 2018-12-31: 100%2018-04-01 / 2019-03-31: 85,7%2018-04-01 / 2019-03-31: 100%2018-07-01 / 2019-06-30: 77,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 100%2018-10-01 / 2019-09-30: 73,9%2018-10-01 / 2019-09-30: 88,9%2019-01-01 / 2019-12-31: 75%2019-01-01 / 2019-12-31: 87,5%2019-04-01 / 2020-03-31: 81%2019-04-01 / 2020-03-31: 83,3%2019-07-01 / 2020-06-30: 87,5%2019-07-01 / 2020-06-30: 80%2019-10-01 / 2020-09-30: 95,2%2019-10-01 / 2020-09-30: 100%2020-01-01 / 2020-12-31: 95%2020-01-01 / 2020-12-31: 0%2020-04-01 / 2021-03-31: 93,8%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-07-01 / 2021-06-30: 83,3%2020-07-01 / 2021-06-30: 66,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 64,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 66,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 64,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 83,3%2021-04-01 / 2022-03-31: 62,5%2021-04-01 / 2022-03-31: 80%2021-07-01 / 2022-06-30: 68,8%2021-07-01 / 2022-06-30: 83,3%2021-10-01 / 2022-09-30: 77,8%2021-10-01 / 2022-09-30: 100%2022-01-01 / 2022-12-31: 73,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 100%2022-04-01 / 2023-03-31: 75%2022-04-01 / 2023-03-31: 100%2022-07-01 / 2023-06-30: 80%2022-07-01 / 2023-06-30: 100%2022-10-01 / 2023-09-30: 83,3%2022-10-01 / 2023-09-30: 100%2023-01-01 / 2023-12-31: 89,5%2023-01-01 / 2023-12-31: 100%2023-04-01 / 2024-03-31: 95%2023-04-01 / 2024-03-31: 100%2023-07-01 / 2024-06-30: 95,5%2023-07-01 / 2024-06-30: 100%2023-10-01 / 2024-09-30: 100%2024-01-01 / 2024-12-31: 100%2024-04-01 / 2025-03-31: 100%2024-06-01 / 2025-06-30: 100%2024-10-01 / 2025-09-30: 100%2025-01-01 / 2025-12-31: 90%2025-01-01 / 2025-12-31: 100%2025-04-01 / 2026-03-31: 85,7%2025-04-01 / 2026-03-31: 66,7%2025-07-01 / 2026-06-30: 87,5%2025-07-01 / 2026-06-30: 66,7%
Eerste poging87,5%16 examens
Herexamens66,7%3 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-301687,5%366,7%
2025-04-01 / 2026-03-311485,7%366,7%
2025-01-01 / 2025-12-312090%1100%
2024-10-01 / 2025-09-3018100%0Geen examens
2024-06-01 / 2025-06-3015100%0Geen examens
2024-04-01 / 2025-03-3118100%0Geen examens
2024-01-01 / 2024-12-3116100%0Geen examens
2023-10-01 / 2024-09-3017100%0Geen examens
2023-07-01 / 2024-06-302295,5%1100%
2023-04-01 / 2024-03-312095%2100%
2023-01-01 / 2023-12-311989,5%2100%
2022-10-01 / 2023-09-301883,3%3100%
2022-07-01 / 2023-06-302080%4100%
2022-04-01 / 2023-03-312075%5100%
2022-01-01 / 2022-12-311973,7%5100%
2021-10-01 / 2022-09-301877,8%5100%
2021-07-01 / 2022-06-301668,8%683,3%
2021-04-01 / 2022-03-311662,5%580%
2021-01-01 / 2021-12-311464,3%683,3%
2020-10-01 / 2021-09-301764,7%666,7%
2020-07-01 / 2021-06-301883,3%366,7%
2020-04-01 / 2021-03-311693,8%250%
2020-01-01 / 2020-12-312095%10%
2019-10-01 / 2020-09-302195,2%1100%
2019-07-01 / 2020-06-301687,5%580%
2019-04-01 / 2020-03-312181%683,3%
2019-01-01 / 2019-12-312075%887,5%
2018-10-01 / 2019-09-302373,9%988,9%
2018-07-01 / 2019-06-302277,3%5100%
2018-04-01 / 2019-03-312185,7%4100%
2018-01-01 / 2018-12-312286,4%4100%
2017-10-01 / 2018-09-301989,5%3100%
2017-07-01 / 2018-06-302185,7%683,3%
2017-04-01 / 2018-03-312479,2%977,8%
2017-01-01 / 2017-12-312176,2%862,5%
2016-10-01 / 2017-09-301776,5%944,4%
2016-07-01 / 2017-06-301968,4%728,6%
2016-04-01 / 2017-03-311464,3%728,6%
2016-01-01 / 2016-12-311764,7%837,5%
2015-10-01 / 2016-09-301963,2%955,6%
2015-07-01 / 2016-06-301764,7%966,7%
2015-04-01 / 2016-03-312470,8%875%
2015-01-01 / 2015-12-312568%785,7%
2014-10-01 / 2015-09-302969%977,8%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Den Bosch #8van 65

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Den Bosch
Vergelijkingsscore 71,9/100
Eerste poging 87,5% 16 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Den Bosch 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Mania Aghtmaal
1/5
Ik vond Jan geen fijne rij instructeur. Eens paniek aanval gehad zei die daarna "moest je daarom zo janken?"... wou me ook niet voor examens…
Lees verder op Google
Tess Knapen
5/5
Fijne rustige rij-instructeur. Heeft echt de tijd genomen om mij dingen aan te leren en daardoor in 1 keer geslaagd! Bedankt Jan 😀
Lees verder op Google
Bas VH
5/5
Jan is een duidelijke, heldere en soms een harde rijinstructeur, wat mij goed hielp om minder angstig te zijn in het verkeer. Stap voor stap…
Lees verder op Google
John van Doorn
4/5
Zeer aangename rijschool waar je op je gemak kunt rijden. Neemt de tijd je de belangrijkste punten stapsgewijs te leren en zo klaar te stomen…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Een beschrijving uit de website van deze rijschool is nog niet beschikbaar.

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

We hebben voor deze categorie nog geen prijzen kunnen bevestigen.

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

De site vermeldt nog 5 prijzen zonder te zeggen voor welk voertuig.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:30–18:00
Dinsdag
08:30–18:00
Woensdag
08:30–18:00
Donderdag
08:30–12:30
Vrijdag
08:30–18:00
Zaterdag
08:30–15:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
3318N8
Adres
Jan de Witplein 11
5324CT AMMERZODEN
Telefoon
+31735991086
E-mail
[email protected]
Website
jdekkers.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Den Bosch (Hambakenwetering 13A)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.