Terug naar rijscholen

Rijschool Haan

Krimpen aan den IJsselAutomaat beschikbaar

Over Rijschool Haan

Van 1 juli 2025 tot en met 30 juni 2026 had Rijschool Haan 66 eerste praktijkexamens voor de auto. De uitslag: 28 geslaagd en 38 gezakt, dus 42,4% geslaagd. Landelijk slaagde 48,8% bij 203.403 eerste examens voor hetzelfde soort examen en over dezelfde periode. Het resultaat van de school ligt 6,4 procentpunt onder het landelijke percentage.

Auto-examens

Van de 66 eerste auto-examens waren er 60 in een schakelauto (90,9%) en 6 in een automaat (9,1%). Bij schakel waren er 26 geslaagd (43,3%), bij automaat 2 (33,3%). Eén andere uitslag zou het slagingspercentage bij schakel met 1,7 procentpunt veranderen en bij automaat met 16,7 procentpunt. Let bij vergelijken dus ook op het aantal examens. Deze eerdere cijfers zeggen niet welke lessen de school nu aanbiedt.

Vergelijken op dezelfde locaties

Hoe doet de school het op dezelfde locaties? Voor 3 examenlocaties komt het percentage van andere rijscholen samen op 37,3%. Locaties waar deze school meer examens had, krijgen meer gewicht. Het eigen percentage is 42,4%, 5,1 procentpunt boven dit percentage. Hiervoor gebruiken we 66 van de 66 eerste examens van de school en 15.723 examens van andere scholen. De eigen CBR-code en bekende gekoppelde codes tellen niet mee bij de andere scholen. We vergelijken hetzelfde soort examen over dezelfde periode. Het verschil bewijst niet dat de lessen beter of slechter zijn.

Google-beoordelingen

Op Google gaven 203 beoordelingen Rijschool Haan gemiddeld 4,8 uit 5 sterren. Deze stand is van 4 september 2026.

Lessen op de eigen website

Op de website van de school staan autorijlessen vermeld. Daarbij worden ook automaatlessen voor de auto genoemd.

Lesprijzen en pakketten

Voor automaatrijles stond een proefles vanaf € 49,00 op de website (100 minuten per les). Deze prijs is van 5 september 2026. De websiteprijs van een lespakket voor automaatrijles begon op 5 september 2026 bij € 469,00 (5 lessen, 100 minuten per les). Vraag voor je boekt naar de huidige prijs. Controleer wat er in het pakket zit en welke voorwaarden gelden.

Plaats in onze vergelijking

Theorio vergelijkt voor auto bij CBR Barendrecht (Zwaalweg 1) 54 scholen. Deze school staat op plaats 14 en scoort 31,2 van de 100 punten. De score gebruikt CBR-resultaten en Google-beoordelingen.

Bronnen: CBR 2025-07-01 – 2026-06-30·Website van de school·Google(2026-09-04)·Eigen website: aanbod(2026-09-05)·Eigen website: aanbod(2026-09-05)

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30

Hier zie je de CBR-cijfers voor auto · b in de periode hierboven, met eerste examens en herexamens apart. Kijk bij elk percentage ook naar het aantal examens.

Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle examens6628 geslaagd42,4%9446 geslaagd48,9%
Handgeschakeld6026 geslaagd43,3%8443 geslaagd51,2%
Automaat62 geslaagd33,3%103 geslaagd30%

Alle examens

Eerste examens
42,4% 28 van 66 geslaagd
Herexamens
48,9% 46 van 94 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
43,3% 26 van 60 geslaagd
Herexamens
51,2% 43 van 84 geslaagd

Automaat

Eerste examens
33,3% 2 van 6 geslaagd
Herexamens
30% 3 van 10 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Het totaal bevat soms ook examens die het CBR als combinatie opgeeft. Daarom tellen schakel en automaat niet altijd op tot het totaal. Zonder automaatexamens in de cijfers weten we niet of de school nu automaatlessen geeft.

Resultaten door de jaren heen

Het slagingspercentage bij eerste examens veranderde met +1,2 procentpunt. In 1 juli 2023 tot en met 30 juni 2024 waren 42 van de 102 eerste examens geslaagd (41,2%). In 1 juli 2025 tot en met 30 juni 2026 waren dat 28 van de 66 (42,4%). Dit zijn twee aparte jaarperiodes. Er worden geen dagen dubbel geteld.

We hebben voor deze school examencijfers over 44 CBR-periodes. De eerste begint op 1 oktober 2014.

Bronnen: CBR 2023-07-01 – 2024-06-30·CBR 2025-07-01 – 2026-06-30

Slagingspercentage door de jaren

De grafiek toont eerste examens en herexamens apart. Jaarperioden kunnen overlappen: dezelfde examens tellen dan op meer dan één punt mee. Bij weinig examens kan één uitslag veel verschil maken.

2015–2026 · 44 periodes

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 39,3%2014-10-01 / 2015-09-30: 45,8%2015-01-01 / 2015-12-31: 39,2%2015-01-01 / 2015-12-31: 47,1%2015-04-01 / 2016-03-31: 40,4%2015-04-01 / 2016-03-31: 46,2%2015-07-01 / 2016-06-30: 38%2015-07-01 / 2016-06-30: 45,4%2015-10-01 / 2016-09-30: 41,5%2015-10-01 / 2016-09-30: 49,6%2016-01-01 / 2016-12-31: 39,1%2016-01-01 / 2016-12-31: 46,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 39,9%2016-04-01 / 2017-03-31: 47,9%2016-07-01 / 2017-06-30: 40,6%2016-07-01 / 2017-06-30: 48,2%2016-10-01 / 2017-09-30: 37,2%2016-10-01 / 2017-09-30: 43,3%2017-01-01 / 2017-12-31: 39,6%2017-01-01 / 2017-12-31: 47,6%2017-04-01 / 2018-03-31: 37,4%2017-04-01 / 2018-03-31: 46,4%2017-07-01 / 2018-06-30: 36%2017-07-01 / 2018-06-30: 42,3%2017-10-01 / 2018-09-30: 37%2017-10-01 / 2018-09-30: 41,3%2018-01-01 / 2018-12-31: 33,5%2018-01-01 / 2018-12-31: 37,3%2018-04-01 / 2019-03-31: 35,8%2018-04-01 / 2019-03-31: 36,5%2018-07-01 / 2019-06-30: 40,6%2018-07-01 / 2019-06-30: 38,6%2018-10-01 / 2019-09-30: 39,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 41,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 45,4%2019-01-01 / 2019-12-31: 43,5%2019-04-01 / 2020-03-31: 47,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 42,9%2019-07-01 / 2020-06-30: 43,5%2019-07-01 / 2020-06-30: 44,4%2019-10-01 / 2020-09-30: 45,7%2019-10-01 / 2020-09-30: 36,7%2020-01-01 / 2020-12-31: 42%2020-01-01 / 2020-12-31: 40,2%2020-04-01 / 2021-03-31: 39,1%2020-04-01 / 2021-03-31: 39,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 39,1%2020-07-01 / 2021-06-30: 46,6%2020-10-01 / 2021-09-30: 42,1%2020-10-01 / 2021-09-30: 49,1%2021-01-01 / 2021-12-31: 43,5%2021-01-01 / 2021-12-31: 47,6%2021-04-01 / 2022-03-31: 44,8%2021-04-01 / 2022-03-31: 46,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 47%2021-07-01 / 2022-06-30: 42,6%2021-10-01 / 2022-09-30: 46,6%2021-10-01 / 2022-09-30: 44,1%2022-01-01 / 2022-12-31: 44,8%2022-01-01 / 2022-12-31: 42,9%2022-04-01 / 2023-03-31: 43,6%2022-04-01 / 2023-03-31: 40,8%2022-07-01 / 2023-06-30: 40,1%2022-07-01 / 2023-06-30: 47,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 39,3%2022-10-01 / 2023-09-30: 48,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 41,2%2023-01-01 / 2023-12-31: 58,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 37,6%2023-04-01 / 2024-03-31: 65,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 41,2%2023-07-01 / 2024-06-30: 60%2023-10-01 / 2024-09-30: 43,9%2023-10-01 / 2024-09-30: 57,8%2024-01-01 / 2024-12-31: 42,6%2024-01-01 / 2024-12-31: 48,4%2024-04-01 / 2025-03-31: 49%2024-04-01 / 2025-03-31: 44,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 45,4%2024-06-01 / 2025-06-30: 44%2024-10-01 / 2025-09-30: 36%2024-10-01 / 2025-09-30: 42,5%2025-01-01 / 2025-12-31: 38,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 42,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 33,3%2025-04-01 / 2026-03-31: 45,5%2025-07-01 / 2026-06-30: 42,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 48,9%
Eerste poging42,4%66 examens
Herexamens48,9%94 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-306642,4%9448,9%
2025-04-01 / 2026-03-318433,3%9945,5%
2025-01-01 / 2025-12-318938,2%11242,9%
2024-10-01 / 2025-09-3010036%12042,5%
2024-06-01 / 2025-06-3010845,4%10044%
2024-04-01 / 2025-03-3110449%9844,9%
2024-01-01 / 2024-12-3111542,6%9548,4%
2023-10-01 / 2024-09-3010743,9%8357,8%
2023-07-01 / 2024-06-3010241,2%8060%
2023-04-01 / 2024-03-319337,6%10165,3%
2023-01-01 / 2023-12-3111441,2%10958,7%
2022-10-01 / 2023-09-3014039,3%12048,3%
2022-07-01 / 2023-06-3014240,1%13247,7%
2022-04-01 / 2023-03-3116343,6%12040,8%
2022-01-01 / 2022-12-3114544,8%11942,9%
2021-10-01 / 2022-09-3014646,6%11844,1%
2021-07-01 / 2022-06-3015147%11542,6%
2021-04-01 / 2022-03-3114344,8%12246,7%
2021-01-01 / 2021-12-3112443,5%10547,6%
2020-10-01 / 2021-09-3012142,1%10849,1%
2020-07-01 / 2021-06-3011539,1%10346,6%
2020-04-01 / 2021-03-318739,1%7339,7%
2020-01-01 / 2020-12-3110042%8740,2%
2019-10-01 / 2020-09-309245,7%7936,7%
2019-07-01 / 2020-06-309243,5%7244,4%
2019-04-01 / 2020-03-3110747,7%10542,9%
2019-01-01 / 2019-12-3111945,4%12443,5%
2018-10-01 / 2019-09-3012439,5%14241,5%
2018-07-01 / 2019-06-3015540,6%17638,6%
2018-04-01 / 2019-03-3117635,8%19736,5%
2018-01-01 / 2018-12-3117333,5%21737,3%
2017-10-01 / 2018-09-3020837%22541,3%
2017-07-01 / 2018-06-3020036%22242,3%
2017-04-01 / 2018-03-3119537,4%19646,4%
2017-01-01 / 2017-12-3119239,6%16647,6%
2016-10-01 / 2017-09-3015637,2%15043,3%
2016-07-01 / 2017-06-3016040,6%13948,2%
2016-04-01 / 2017-03-3115339,9%14247,9%
2016-01-01 / 2016-12-3115639,1%13546,7%
2015-10-01 / 2016-09-3014741,5%14149,6%
2015-07-01 / 2016-06-3013738%13045,4%
2015-04-01 / 2016-03-3113640,4%11946,2%
2015-01-01 / 2015-12-3112539,2%11947,1%
2014-10-01 / 2015-09-3010739,3%10745,8%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Onze score gebruikt CBR-cijfers en Google-reviews voor dezelfde examenlocatie en hetzelfde soort examen. De score voorspelt niet of jij zult slagen.

Positie bij CBR Barendrecht #14van 54

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Barendrecht Vergelijk alle rijscholen in Krimpen aan den IJssel
Vergelijkingsscore 31,2/100
Eerste poging 44,6% 56 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Barendrecht 2025-07-01 – 2026-06-30

Hoe berekenen we de vergelijking? Methode en beperkingen

Ervaringen op Google

Hier lees je delen uit Google-reviews, met de nieuwste die we hebben opgehaald bovenaan. Dit zijn niet alle reviews en ze voorspellen niet of jij zult slagen.

Opgehaald op 4 sep 2026
Akin TV
5/5
Ik ben supersuper blij met dit rijschool!!! Oude rijschool slechte ervaring gehad, en bij de de Haan ben ik de eerste keer geslaagd goede rijinstructeur…
Lees verder op Google
petra noordsij
5/5
Mijn kinderen zijn hier geslaagd voor hun motor rijbewijs en nu is mijn kleindochter geslaagd voor haar auto rijbewijs. Ik bedank rijschool de Haan en…
Lees verder op Google
Mumtaz •
5/5
Geslaagd voor mijn rijbewijs dankzij de rijlessen van Bernadette!! Ze begeleidt met geduld, duidelijke aanwijzingen en goede tips. Autorijden leek me altijd spannend, maar met…
Lees verder op Google
Sergey Zhukov
5/5
Ik was ontzettend blij met Ritesh, de rijinstructeur van Haan Rijschool. Hij heeft een zeer heldere en efficiënte leermethode die resultaten oplevert, in vergelijking met…
Lees verder op Google

Lesprijzen en pakketten

Kijk bij een prijs ook hoe lang een les duurt en wat er in een pakket zit. Vraag de school vóór het boeken welke prijs en voorwaarden nu gelden.

Autorijles

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
10 Lesuren handgeschakeld5 lessen · 100 min € 469,00—
10 Lesuren automaat5 lessen · 100 min € 469,00—
20 lesuren handgeschakeld10 lessen · 100 min € 929,00—
20 Lesuren automaat10 lessen · 100 min € 929,00—
Introductieles (100 minuten) automaat100 min € 49,00€ 29,40

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Vraag de rijschool welke lessen mogelijk zijn en wanneer er plek is. Spreek ook af waar je elkaar ontmoet of wordt opgehaald: je kunt niet altijd terecht op het adres dat hier staat.

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
09:00–17:00
Dinsdag
09:00–17:00
Woensdag
Niet vermeld
Donderdag
09:00–17:00
Vrijdag
09:00–17:00
Zaterdag
Niet vermeld
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
4542K1
Adres
Kortlandstraat 59
2922XD Krimpen aan den IJssel
Telefoon
+31104124020
E-mail
[email protected]
Website
rijschoolhaan.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Waar deden de leerlingen examen?

De meeste eerste examens waren in Barendrecht (Zwaalweg 1): 56 van de 66 (84,8%). Leerlingen deden examen op 3 locaties. Per locatie zie je ook het resultaat van alle scholen samen.

Barendrecht (Zwaalweg 1)
25 van de 56 eerste examens geslaagd (44,6%). Alle scholen op deze locatie: 37,6% uit 5.800 eerste examens.
Rotterdam (Noorderbocht 25)
2 van de 9 eerste examens geslaagd (22,2%). Alle scholen op deze locatie: 34,5% uit 6.486 eerste examens.
Gouda (Zwolleweg 10)
1 van de 1 eerste examens geslaagd (100%). Alle scholen op deze locatie: 49% uit 3.503 eerste examens.

Bronnen: CBR 2025-07-01 – 2026-06-30

Vergelijk rijscholen in de buurt

Wil je verder vergelijken? Deze rijscholen hebben cijfers voor hetzelfde rijbewijs en dezelfde periode. De afstand is hemelsbreed: een rechte lijn tussen de centra van de plaatsen. Het is geen afstand vanaf een lesadres of over de weg.

B.G. Autorijschool · Krimpen aan den IJssel
7779F9 · 0 km · 12/50 (24%)

Bereid je proefles voor: vragen om te stellen

Bronnen en correcties

Examenresultaten komen van het CBR. Adres, contactgegevens, prijzen en andere schoolgegevens komen van de website van de rijschool, Google en openbare registers, en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: rijschoolhaan.nl · rijschoolhaan.nl/schakel · rijschoolhaan.nl/automaat · Google Maps

Adres: KvK-handelsregister.

CBR-resultaten geïmporteerd op 4-9-2026. Nieuwste bronwaarneming op 5-9-2026. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.