Terug naar rijscholen

Rijschool Goal

'S-GRAVENHAGE

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies3113 geslaagd41,9%3820 geslaagd52,6%
Handgeschakeld3113 geslaagd41,9%3820 geslaagd52,6%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
41,9% 13 van 31 geslaagd
Herexamens
52,6% 20 van 38 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
41,9% 13 van 31 geslaagd
Herexamens
52,6% 20 van 38 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 40%2014-10-01 / 2015-09-30: 43,3%2015-01-01 / 2015-12-31: 52,4%2015-01-01 / 2015-12-31: 43,5%2015-04-01 / 2016-03-31: 47,8%2015-04-01 / 2016-03-31: 42,9%2015-07-01 / 2016-06-30: 42,9%2015-07-01 / 2016-06-30: 47,6%2015-10-01 / 2016-09-30: 38,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 37%2016-01-01 / 2016-12-31: 39,3%2016-01-01 / 2016-12-31: 37,9%2016-04-01 / 2017-03-31: 45,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 32,1%2016-07-01 / 2017-06-30: 53,8%2016-07-01 / 2017-06-30: 25%2016-10-01 / 2017-09-30: 53,3%2016-10-01 / 2017-09-30: 35,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 50%2017-01-01 / 2017-12-31: 43,8%2017-04-01 / 2018-03-31: 40%2017-04-01 / 2018-03-31: 50%2017-07-01 / 2018-06-30: 41,2%2017-07-01 / 2018-06-30: 42,1%2017-10-01 / 2018-09-30: 50%2017-10-01 / 2018-09-30: 47,4%2018-01-01 / 2018-12-31: 60%2018-01-01 / 2018-12-31: 50%2018-04-01 / 2019-03-31: 54,5%2018-04-01 / 2019-03-31: 59,1%2018-07-01 / 2019-06-30: 50%2018-07-01 / 2019-06-30: 68,4%2018-10-01 / 2019-09-30: 45,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 68,2%2019-01-01 / 2019-12-31: 34,8%2019-01-01 / 2019-12-31: 68,2%2019-04-01 / 2020-03-31: 26,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 61,1%2019-07-01 / 2020-06-30: 35,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 52,6%2019-10-01 / 2020-09-30: 36,8%2019-10-01 / 2020-09-30: 50%2020-01-01 / 2020-12-31: 47,4%2020-01-01 / 2020-12-31: 47,4%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-04-01 / 2021-03-31: 46,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 50%2020-07-01 / 2021-06-30: 44,4%2020-10-01 / 2021-09-30: 62,5%2020-10-01 / 2021-09-30: 40%2021-01-01 / 2021-12-31: 68,2%2021-01-01 / 2021-12-31: 42,9%2021-04-01 / 2022-03-31: 78,3%2021-04-01 / 2022-03-31: 47,1%2021-07-01 / 2022-06-30: 74,1%2021-07-01 / 2022-06-30: 64,3%2021-10-01 / 2022-09-30: 70,8%2021-10-01 / 2022-09-30: 57,1%2022-01-01 / 2022-12-31: 55,6%2022-01-01 / 2022-12-31: 60%2022-04-01 / 2023-03-31: 50%2022-04-01 / 2023-03-31: 43,8%2022-07-01 / 2023-06-30: 40%2022-07-01 / 2023-06-30: 50%2022-10-01 / 2023-09-30: 42,4%2022-10-01 / 2023-09-30: 58,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 50%2023-01-01 / 2023-12-31: 55,6%2023-04-01 / 2024-03-31: 47,1%2023-04-01 / 2024-03-31: 63,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 59,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 50%2023-10-01 / 2024-09-30: 65,4%2023-10-01 / 2024-09-30: 40%2024-01-01 / 2024-12-31: 53,6%2024-01-01 / 2024-12-31: 41,4%2024-04-01 / 2025-03-31: 60%2024-04-01 / 2025-03-31: 39,4%2024-06-01 / 2025-06-30: 53,1%2024-06-01 / 2025-06-30: 47,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 46,9%2024-10-01 / 2025-09-30: 52,4%2025-01-01 / 2025-12-31: 43,8%2025-01-01 / 2025-12-31: 53,7%2025-04-01 / 2026-03-31: 38,7%2025-04-01 / 2026-03-31: 53,7%2025-07-01 / 2026-06-30: 41,9%2025-07-01 / 2026-06-30: 52,6%
Eerste poging41,9%31 examens
Herexamens52,6%38 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303141,9%3852,6%
2025-04-01 / 2026-03-313138,7%4153,7%
2025-01-01 / 2025-12-313243,8%4153,7%
2024-10-01 / 2025-09-303246,9%4252,4%
2024-06-01 / 2025-06-303253,1%3447,1%
2024-04-01 / 2025-03-313060%3339,4%
2024-01-01 / 2024-12-312853,6%2941,4%
2023-10-01 / 2024-09-302665,4%2540%
2023-07-01 / 2024-06-302759,3%3250%
2023-04-01 / 2024-03-313447,1%3063,3%
2023-01-01 / 2023-12-313050%2755,6%
2022-10-01 / 2023-09-303342,4%2458,3%
2022-07-01 / 2023-06-303040%1650%
2022-04-01 / 2023-03-312650%1643,8%
2022-01-01 / 2022-12-312755,6%1560%
2021-10-01 / 2022-09-302470,8%1457,1%
2021-07-01 / 2022-06-302774,1%1464,3%
2021-04-01 / 2022-03-312378,3%1747,1%
2021-01-01 / 2021-12-312268,2%1442,9%
2020-10-01 / 2021-09-301662,5%1540%
2020-07-01 / 2021-06-301850%1844,4%
2020-04-01 / 2021-03-312050%1546,7%
2020-01-01 / 2020-12-311947,4%1947,4%
2019-10-01 / 2020-09-301936,8%1850%
2019-07-01 / 2020-06-301435,7%1952,6%
2019-04-01 / 2020-03-311526,7%1861,1%
2019-01-01 / 2019-12-312334,8%2268,2%
2018-10-01 / 2019-09-302245,5%2268,2%
2018-07-01 / 2019-06-302450%1968,4%
2018-04-01 / 2019-03-312254,5%2259,1%
2018-01-01 / 2018-12-311560%1650%
2017-10-01 / 2018-09-301650%1947,4%
2017-07-01 / 2018-06-301741,2%1942,1%
2017-04-01 / 2018-03-311540%1250%
2017-01-01 / 2017-12-311450%1643,8%
2016-10-01 / 2017-09-301553,3%1435,7%
2016-07-01 / 2017-06-301353,8%2025%
2016-04-01 / 2017-03-312245,5%2832,1%
2016-01-01 / 2016-12-312839,3%2937,9%
2015-10-01 / 2016-09-303138,7%2737%
2015-07-01 / 2016-06-302842,9%2147,6%
2015-04-01 / 2016-03-312347,8%2142,9%
2015-01-01 / 2015-12-312152,4%2343,5%
2014-10-01 / 2015-09-302540%3043,3%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Rijswijk.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Rijswijk
Eerste poging 41,9% 31 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Rijswijk 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Bij Rijschool Goal doen wij er alles aan om er voor te zorgen dat u de optimale begeleiding krijgt om snel en verantwoord u rijbewijs te halen. Wij bieden rijopleidingen in Den Haag en omgeving. Gecertificeerde instructeurs, goed onderhouden voertuigen en Rijopleiding Op Maat (ROM) zijn enkele middelen die wij inzetten om u efficiënt te laten slagen voor uw rijbewijs. Het verkeer wordt steeds intensiever en daarom is een kwalitatief goede rijopleiding zeer belangrijk.Bij Rijschool Goal ben je verzekerd van een goede rijopleiding waarin je op alle situaties getraind wordt.Natuurlijk ben je een beginnende bestuurder, maar samen zorgen wij voor een goede basis voor een veilige verkeersdeelname.Hierdoor zal je zelfverzekerd je praktijkexamen tegemoet gaan. Helaas zijn er veel rijscholen die leerlingen onnodig veel laten lessen.Waardoor rijscholen hogere slagingspercentages krijgen.In tegenstelling tot vele andere autorijscholen geloven wij in eerlijk lesgeven en is ons doel om elke leerling zo snel mogelijk te laten slagen

Lees verder op de website van de rijschool ↗
  • Talen: nederlands, engels, perzisch
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

We hebben voor deze categorie nog geen prijzen kunnen bevestigen.

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor, Theorie.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
9052F3
Adres
Spui
2511BZ 's-Gravenhage
Telefoon
+31614535664
E-mail
[email protected]
Website
rijschoolgoal.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Rijswijk Zh (Lange Kleiweg 30)
  • Zoetermeer (Zilverstraat 40)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.